Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja3456

eXilis

Polecane posty

Gość Mimi z Gda
do Gosia 47 bardzo dziekuje, ze zabrałaś głos, bo mi te sakrastyczne, pseudo-zainteresowane nie wierzyły. Teraz pewnie bedą wypisywać, ze pracujemy dla jakiś gabinetów. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLKa1975
Niech każdy sam rozsądzi. Rozsądek podpowiada "impossible" :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLKa1975
A czy pracujesz w gabinecie ... wcale mnie to nie obchodzi. Twoje prawo zachęcać :-) tylko proszę o odrobinę przyzwoitości , podawajcie realne wartości - pamiętając , że lepsze jest wrogiem dobrego :-) idzie wiosna, zacznie się szał wyszczuplania. Życzę wszystkim dobrych wyborów i spełnienia oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak rzeczywiście
rzeczywiście 17,5 cm wydaje się dosyć abstrakcyjne:) może miało być 7,5 albo należy się obawiać, aby przypadkowo nie zniknąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapol
Zrobiłam wczoraj 1 zabieg i mam 3cm mniej w pasie-jednak to możliwe. Też nie dowierzałam,bo niby jakim sposobem w pół godziny zniknie mój tłuszczyk,a jednak tak się stało.Łatwo,miło i bez wysiłku! Za 10 dni kolejny zabieg,wtedy napiszę coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujdy na resorach
A potem łatwowierne kobiety oszczędzają , idą na zabieg i megarozczarowanie. Zastanawia mnie dlaczego tylko tyle? Poprzedniczki deklarują 17 i pół centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się bujdy
poszłam do la perli - pani sprytnie mnie pomierzyła , a pomiary nie zgadzały sięz moimi własnymi. :-) Na dodatek w gazecie była podana cena o połowę niższa niż to jaki rachunek dostałam. Porażka. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOla_1982
a to klops !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowicach! Zrobilam ten zabieg i sprawdzialo sie to co mówili w Krakowie. Na kazdym forum pisze ta sama osoba ze w K-ce jest super, że zabieg jest przyjemny i odczuwa sie tylko lekkie ciepło, że efekty po pierszym zabiegu itd TO BZDURA!! Efekty można zobaczyc po 2, 3 zabiegach bo dopiero po upływie min. 10 dni jest wydalana z organizmu rozpuszczona tkanka tluszczowa i nie sa to ilości 3-7cm;) na miłośc boska:) odczucia sa indywidualne.. mnie bolalo i pieklo niesamowicie a nie doszlam do pełnej skali temperatury..ale to podobno zalezy od kobiety (natomiast ma byc odczuwaolne zawsze bo ajk nie odczuac temperatury pow.38?) dodam tylko ze w Katowicach czulam tylko lekkie ogrzanie!a na dodatek ciagle byly problemy z dioda ech..masakra) co do efektu to zostal mi jeszce 1 zabieg i napisze ile ubyło. Natomiast ostrzegam : nie dawajcie sie prosze naciagac ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!Asia!!!!
Witam!! Ja polecam wszystkim gabinet Day Spa w gnieźnie http://www.dayspa-gniezno.pl/ oprócz Exilisa mają również do zaproponowania zabiegi Hydradermabrazji, NNM Lipo Kontour, Masaże zresztą wyżej podałam link sami zobaczcie!!! Szkoda że jest tak mało gabinetów o takim standardzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Dziewczyny dlaczego negujecie czyjeś rezultaty, przecież nie widzicie tego, dlaczego jeśli ktoś napisze, że jest zadowolony, to od razu go gnoicie. Załóżcie sobie forum "NIEZADOWOLONE LUBIMY KRYTYKOWAĆ", ŻYCZĘ WSZYSTKIM DUŻO UŚMIECHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
interesuje mnie ten zabieg, więc wolałabym poczytać opinię osób, które miały ten zabieg. Proszę napiszcie, czy również można robić jakieś zabiegi na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!asiaGno!!!
Droga koleżanko jeśli chodzi o twarz to polecam NNM LIPO KONTOUR to bezigłowa mezoterapia całkowicie bezbolesna!!!Efekty są świetne naprawde bardzo zachęcam do skorzystania z tego zabiegu:)Ja osobiście jestem po 3 zabiegach i już widać znaczną poprawe:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exilis
Exilis dołączył głowicę na twarz i mogę gorąco polecić ten zabieg. Wykonuję go w salonie Milano w Katowicach i efekty są już po pierwszym zabiegu. Jest to zabieg pobudzający włokna kolagenowe, liftingujący i wszystkie bruzdy zostaja ładnie wypełnione....miałam wykonane już 3 i skóra twarzy naprawdę odżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queeeen
Lipa, namolna reklama, błe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Jestem po 2 zabiegu.Efektów ZERO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;))))
nie jedz tyle, to będą efekty ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Gda
Chciałabym skorzystać z elixis, w gabinecie bezskalpela w gdańsku, ale czy cellulit zmniejsza się po 4 zabiegach? Czy jest to urządzenie raczej, które modeluje sylwetkę..? z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta00001
jutro będę na pokazie Exilis i dopiero będę mogła się podzielic moimi odczuciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bezskalpela.pl
do Mika Gda ...zapraszamy do gabinetu bezskalpela.pl, na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, aby ocenić stan skóry i dobrać odpowiedni dla Pani zabieg, którego efekty w pełni Panią usatysfakcjonują. Pzdr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak :-0
Namolna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velashape czy exilis
w czym jest lepszy zabieg exilis od velashape, skoro jest od niego droższy? to są w końcu tylko usltradźwięki i fale radiowe, a velashapeopiera się na technologii ELOS (electrooptical synergy) która ma certyfikaty FDA. czy takimi certyfikatami może się pochwalić producent urządzenia do zabiegu exilis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkalina
;-) ma rekomendacje Anny Muchy . Czyli poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelissimaKalissima
a to niezłe :-) naprawdę poważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Gda
Dziękuję za zaproszenie, ale na razie wstrzymam mam się, dzisiaj byłam na lipolizie iniekcyjnej (uda cellulit) zobaczymy za 6 tygodni jaka będzie zmiana :) poinformuje Was drogie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Wyobraź sobie,że jem bardzo niewiele(2 niewielkie posiłki dziennie i mam wagę w normie).Zamierzałam usunąć nadmiar tłuszczu w 2 okolicach.Najbliżej miałam do Kołobrzegu.Z wynikami badań zgłosiłam się do gabinetu(wcześniej zrobiłam pomiary i zdjęcia).Lekarz robił pomiary w zupełnie innych miejscach,niż była później przesuwana głowica(?)W gabinecie powiedział,że zabieg zrobi za 800 pln,ale przez telefon tego nie mówi,bo producent ustalił min.1100pln. Po pierwszym zabiegu dużo piłam wody i nie dostrzegłam żadnych efektów. Po 10 dniach stawiłam się u lekarza ponownie.Jego zdaniem coś ruszyło w cm,chociaż moja miarka tego nie wskazywała.Napomknęłam mu,że udało mi się od jednego lekarza uzyskać odszkodowanie za źle zrobiony zabieg i wiecie co? Gdy przyjechałam na 3 wizytę powiedział,że nie ma u mnie żadnych efektów i on nie zgadza się na dalsze kontynuowanie zabiegów!!! Dał mi rachunki za poprzednie zabiegi i powiedział,że mogę zrobić ,co uważam za słuszne,ale nie ma gwarancji efektów. Nie ukrywam,że byłam zaskoczona.Tak bardzo bał się konsekwencji,że wolał sam przyznać,że to urządzenie to wydana kasa w błoto. Zdecydowanie nie polecam,a dobre rady o ilości posiłków daruj sobie następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Czyli nadal nic konkretnego nie wiem. Mezoterapię bezigłową NNM miała robioną w zeszłym roku 12 zabiegów, lekka poprawa była, ale dopiero w połączeniu z Fokusem był prawdziwy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego zakresu...
Witam wszystkich, jeżeli chodzi o ten zabieg doświadczenie mówi mi że działa. Istotną kwestią jest to kto go wykonuje, czy potrafi ten sprzęt obsługiwać i wie co tak naprawdę chce osiągnąć w danym przypadku. Wiadomo, nie ma zabiegu cudownego - służącego wszystkim osobom. Pomaga on przede wszystkim osobom konsekwentnym w modelowaniu sylwetki. Są osoby, które stale są na diecie, ćwiczą i nic.... dla takich osób jest EXILIS. Pomaga "ruszyć" cały cykl odchudzania. Warto go wspomagać dodatkowymi zabiegami, wtedy efekt jest łatwiejszy do osiągnięcia. Polecam wszystkim, oczywiście tym którzy przejdą pozytywnie konsultację do tego zabiegu. I co ważne nie dajcie się nabrać na kopie tych urządzeń. Na stronie producenta są adresy gabinetów, które posiadają to urządzenie (zostały przeprowadzone także badania kliniczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutorowi dziękujemy
Adieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruszają to środki na
Przeczyszczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×