Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja3456

eXilis

Polecane posty

Gość lolawawa
dziewczyny zdecydowałam sie na ten zabieg mimo tylu negatywnych opinii.Stwierdziłam trudno raz kozie smierc.Po tomiedzy innymi zarabiam zeby wydawac na przyjemnosci :) Zabieg robiłam w wawie.Efekt widziałąm dopiero po 2zabiegu. w sumie miałam 4zabiegi. Spadło mi 12,5cm wiec to chyba niezle.ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa straszne kity
nie dajcie się nabierać..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach
ta reklama na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
elka..., słuchaj zastanów się co piszesz, ubytek jest zależny od wielkości. To tak jak z odchudzaniem osoba, która ma wagę 100 kg traci więcej niż osoba, która waży 60 kg, tak samo jest i tu. Jeżeli ktoś jest niezainteresowany niech nie zabiera głosu, mnie interesuje zabieg i szukam informacji a nie Waszego bełkotu. Dziękuję Panią, które opisują swoje doświadczenia, na każdym forum, są osoby, które uwielbiają opluwać innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1580
hej ! mieszkam w Gnieźnie.. mamy tutaj świetny salon z exilisem//musze wam powiedziec dziewczyny że exilis to rewelacyjna sprawa... jestem po dwóch zabiegach i dosłownie widze juz prawie swoje mięśnie no oczywiscie tylko w górnej partii brzucha narazie , ale jestem pełna nadzieji na płaski brzuszek po wszystkich zabiegach.... wysłałm tam równiez mojego męża bo niestety doszło juz do tego nie ledwo sie schylał jak zakładał buty... i powiem wam iz jako miał sporo tłuszczyku więcej ode mnie u niego widać efekty jeszcze bardziej.. ale jesli chcecie żeby efekty było widac szybko to koniecznie trzeba pić około 3-4 litry wody dzienne i naprawde nie jeśc tuczacych rzeczy .. pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzaNieduża
a ty jesteś właścicielką tego salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1580
bardzo bym chciała ale niestety nie, chcecie rady co do exilisa to je daję! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
dzięki za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z mojego doświadczenia...
Kochane Forumowiczki! Napisze coś od siebie, bo uważnie przeczytałam Wasze opinie i i większość osób, które znalazły sie właśnie na tym forum, mam wrażenie,naprawde szuka pomocy i szczerych odpowiedzi na pytanie czy warto się zdecydować ? Otóż tak, jeżeli chodzi o to urządzenie. Sama pracuje na urządzeniu, które jest uznane w Polsce i na świecie jako jedne z lepszych i nie jest to Exilis a Klienci są z efektów bardzo zadowoleni. Jednak ostatnio miałam okazję przez pewien czas pracowac na tym systemie. Powiem tak , jestem bardzo miło zaskoczona efektami. Podstawowy warunek który musi byc spełniony, aby były satysfakconujące efekty to DOBRZE i dokładnie wykonany zabieg oraz poprawna kwalifikacja klienta. Jest wiele czynników , które wpływają na ostateczną ilość zredukowanych centymetrów, dlatego jedni będą mieli większą redukcję drudzy mniejszą. Im wiecej mamy tłuszczyku tym więcej stracimy cm. Każdy jest inny, więc każdy organizm zareaguje inaczej, nie tylko jeżeli chodzi o zabieg Exilisa, ale np na lekarstw, narkozy, leczenia, itd Moja opinia jest taka, ze jest to jeden z lepszych zabiegów na rynku pod warunkiem, ze traficie w dobre ręce. Pozdrawiam i życzę sukcesów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foru-mowiczki
Jesteśmy kochane, bo naciągane...? Słaby ten zabieg, wykupiłam serię w dobrym gabinecie, niby coś zeszło z obwodów, ale po 4 tyg od zakończenia wszystko wróciło. Skuteczna to jest tylko liposukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciągnięta
A więc ja wykupiłam dwie serie czyli 8 zabiegów exilisem wspomagane endermologią i zero efektu oprócz jędrniejszej skóry przez dwa miesiące po zakończeniu zabiegów. Z centymetrów zeszło mi może po dwa centymetry i to tylko dlatego że trochę wtedy schudłam. Poza tym jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto!!! Sama za to na szczęście nie płaciłam bo mnie nie stać, ale i tak jestem zła bo wolałabym jakąś fajną wycieczkę za te pieniądze kupić albo cokolwiek innego. Już lepiej chodzić na ręczne masaże. Dużo lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA O EXILISIE
DROGIE PANIE JESTEM WŁAŚCICIELKĄ SALONU KOSMETYCZNEGO I POSIADAM URZĄDZENIE EXILIS...NIE BĘDĘ PODAWAŁA NAZWY SALONU ANI MIEJSCA GDZIE ON SIĘ ZNAJDUJE, ŻEBY ŻADNA Z WAS NIE ZARZUCIŁA MI AUTOREKLAMY. OTÓŻ ZABIEGI WYKONANE PRZY UŻYCIU EXILISA PRZYNOSZĄ EFEKTY, LECZ NIE TAKIE O JAKICH PISZE TUTAJ WIELE PAŃ. POPIERWSZE NIE OCZEKUJMY EFEKTU PO PIERWSZYM ZABIEGU. NALEŻY WYKONAĆ CO NAJMNIEJ SERIĘ 4 ZABIEGÓW, A EFEKT BĘDZIE WIDOCZNY W 2 TYGODNIE PO OSTATNIM ZABIEG. NASZ ORGANIZM MUSI MIEĆ CZAS NA WYZBYCIE SIĘ ROZPUSZCZONEGO NADMIARU TŁUSZCZYKU :) PO DRUGI WIELE Z PAŃ WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ NA FORUM O EXILISIE TO PANIE, KTÓRE PRZERWAŁY SERIĘ PO DRUGIM ZABIEGU--- DROGIE PANIE BRAK WYTRWAŁOŚCI A WIELE OCZEKIWAŃ. PO TRZECIE SAM ZABIEG NIE CZYNI CUDÓW, POTRZEBNA JEST WASZA SZCZERA CHĘĆ, POZYTYWNE MYŚLENIE I PRZYZWOITA DIET- NISKOTŁUSZCZOWA. I BARDZO WAS PROSZĘ PRZESTAŃCIE NARZEKAĆ !!!! WIELE MOICH KLIENTEK PO SERII 4 ZABIEGGÓW STRACIŁO PO 4-6 CM W TALII....CZYLI DLA CHCĄCEGO NIE MA NIC TRUDNEGO WIEC ODSTAWCIE KURCZAKI Z ROŻNA, FRYTKI I HAMBURGERY I ZACZNIJCIE KRYTYKĘ OD SIEBIE.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA O EXILISIE
DROGIE PANIE JESTEM WŁAŚCICIELKĄ SALONU KOSMETYCZNEGO I POSIADAM URZĄDZENIE EXILIS...NIE BĘDĘ PODAWAŁA NAZWY SALONU ANI MIEJSCA GDZIE ON SIĘ ZNAJDUJE, ŻEBY ŻADNA Z WAS NIE ZARZUCIŁA MI AUTOREKLAMY. OTÓŻ ZABIEGI WYKONANE PRZY UŻYCIU EXILISA PRZYNOSZĄ EFEKTY, LECZ NIE TAKIE O JAKICH PISZE TUTAJ WIELE PAŃ. POPIERWSZE NIE OCZEKUJMY EFEKTU PO PIERWSZYM ZABIEGU. NALEŻY WYKONAĆ CO NAJMNIEJ SERIĘ 4 ZABIEGÓW, A EFEKT BĘDZIE WIDOCZNY W 2 TYGODNIE PO OSTATNIM ZABIEG. NASZ ORGANIZM MUSI MIEĆ CZAS NA WYZBYCIE SIĘ ROZPUSZCZONEGO NADMIARU TŁUSZCZYKU :) PO DRUGI WIELE Z PAŃ WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ NA FORUM O EXILISIE TO PANIE, KTÓRE PRZERWAŁY SERIĘ PO DRUGIM ZABIEGU--- DROGIE PANIE BRAK WYTRWAŁOŚCI A WIELE OCZEKIWAŃ. PO TRZECIE SAM ZABIEG NIE CZYNI CUDÓW, POTRZEBNA JEST WASZA SZCZERA CHĘĆ, POZYTYWNE MYŚLENIE I PRZYZWOITA DIET- NISKOTŁUSZCZOWA. I BARDZO WAS PROSZĘ PRZESTAŃCIE NARZEKAĆ !!!! WIELE MOICH KLIENTEK PO SERII 4 ZABIEGGÓW STRACIŁO PO 4-6 CM W TALII....CZYLI DLA CHCĄCEGO NIE MA NIC TRUDNEGO WIEC ODSTAWCIE KURCZAKI Z ROŻNA, FRYTKI I HAMBURGERY I ZACZNIJCIE KRYTYKĘ OD SIEBIE.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA O EXILISIE
DROGIE PANIE JESTEM WŁAŚCICIELKĄ SALONU KOSMETYCZNEGO I POSIADAM URZĄDZENIE EXILIS...NIE BĘDĘ PODAWAŁA NAZWY SALONU ANI MIEJSCA GDZIE ON SIĘ ZNAJDUJE, ŻEBY ŻADNA Z WAS NIE ZARZUCIŁA MI AUTOREKLAMY. OTÓŻ ZABIEGI WYKONANE PRZY UŻYCIU EXILISA PRZYNOSZĄ EFEKTY, LECZ NIE TAKIE O JAKICH PISZE TUTAJ WIELE PAŃ. POPIERWSZE NIE OCZEKUJMY EFEKTU PO PIERWSZYM ZABIEGU. NALEŻY WYKONAĆ CO NAJMNIEJ SERIĘ 4 ZABIEGÓW, A EFEKT BĘDZIE WIDOCZNY W 2 TYGODNIE PO OSTATNIM ZABIEG. NASZ ORGANIZM MUSI MIEĆ CZAS NA WYZBYCIE SIĘ ROZPUSZCZONEGO NADMIARU TŁUSZCZYKU PO DRUGI WIELE Z PAŃ WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ NA FORUM O EXILISIE TO PANIE, KTÓRE PRZERWAŁY SERIĘ PO DRUGIM ZABIEGU--- DROGIE PANIE BRAK WYTRWAŁOŚCI A WIELE OCZEKIWAŃ. PO TRZECIE SAM ZABIEG NIE CZYNI CUDÓW, POTRZEBNA JEST WASZA SZCZERA CHĘĆ, POZYTYWNE MYŚLENIE I PRZYZWOITA DIET- NISKO TŁUSZCZOWA. I BARDZO WAS PROSZĘ PRZESTAŃCIE NARZEKAĆ !!!! WIELE MOICH KLIENTEK PO SERII 4 ZABIEGÓW STRACIŁO PO 4-6 CM W TALII....CZYLI DLA CHCĄCEGO NIE MA NIC TRUDNEGO WIEC ODSTAWCIE KURCZAKI Z ROŻNA, FRYTKI I HAMBURGERY I ZACZNIJCIE KRYTYKĘ OD SIEBIE.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo!!!
Bardzo dziękuje za ostatni wpis, wiele dobrego słyszałam o Exilis - moje koleżanki ze świetnym trwałym efektem korzystały z tego zabiegu, powtarzam trwałym!!! Obecnie jestem w 9 m-cu ciąży, urodzę i pędzę ;))) na ten zabieg. Ściskam wszystkie chcące zrzucić zbędne kilogramy i centymetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endermologia versus exilis
Moje drogie, absolutnie nie można łączyć zabiegu exilis z endermologią, te zabiegi się wykluczają, takie info otrzymacie w każdym profesjonalnym gabinecie - dlatego Naciągnięta nie widziała efektów :((( po 8 zabiegach-co jest mało prawdopodobne. Przy 8 zabiegach i zastosowaniu odpowiednich zaleceń powinna mieć talie osy - jeśli zabieg był prawidłowo wykonany i właśnie w tym miejscu, a nie każdy na inną partie ciała. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamusiella
ja mialam dwa zabiegi,i nie widze roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa to za mało
no właśnie tylko dwa....i wszystkie tutaj panie wycofują się po dwóch... a efekt widac w dwa tygodnie po ostatnim- czwartym zabiegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesi atakują
ja tam wolę ich komedie od urządzeń wydałam sporo kasy na te zabiegi no bo będzie super efekt tylko trzeba 2 serię kupić i faktycznie jest efekt - w portfelu pusto - z tym, że 17,5 cm komuś ubyło to możliwe ale chyba z grubego portfela ja nie oczekiwałam cudów ale jak mi ubyło 2 cm z ud to wszystko - to już ultrashape wychodzi taniej (jeżeli oczywiście działa ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety muszę cię zmartwić
nie działa ... zasugerowałam się ochami i achami - stwierdziłam - a niech tam - nie jest inwazyjny , odżałuję Nie widzę różnicy- nic a nic... dlatego nie polecam. Dodatkowo mam wrażenie, że te ochy i achy to wpisy z recepcji gabinetu. Bo kiedy tam byłam to pustki totalne. Że też mi się lampka wtedy nie zaświeciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat.
Witam wczoraj usłyszałam o Exilisie po raz pierwszy, od koleżanki, która planuje taki zabieg sobie wykupić (w zasadzie serię czterech zabiegów). I postanowiłam poczytać o tym trochę więcej. Ta koleżanka współpracuje jednym z kolorowych miesięczników, w którego redakcji robili program w stylu "metamorfozy". W ramach tego programu dla części klientek zastosowali zabieg Exilis, z tym, że ze względu na cenę wybierali odchudzanie w ten sposób tylko dla kobietek bardziej puszystych, żeby bardziej było widać efekt. Po czterech zabiegach niektóre podobno "zrzuciły" po dwa rozmiary. Koleżanka jest zachwycona (widziała efekty na własne oczy i to nie u jednej osoby, ale u kilku) i zbiera pieniążki, żeby zrobić sobie taki zabieg. Planuje takie zabiegi zacząć w grudniu. Jeśli jej efekty będą tak spektakularne, to może też się skuszę. Podobno w gabinecie, gdzie zabiegi były robione (niestety nie dowiedziałam się gdzie, wiem tylko, że w Warszawie) uzyskała informację, że ważny jest producent sprzętu i jego prawidłowe użycie. Producentem musi być firma medyczna, bo wtedy zagwarantowane jest pełne przetestowanie sprzętu, badania, etc. Sprzęt firm kosmetycznych, chociaż nazywa się tak samo i służy do tych samych celów nie zawsze daje te same etekty. Dlatego może rozczarowanie niektórych osób. Wydaje mi się, że nie należy krytykować ani niedowiarków ani osób, które są zadowolone z rezultatów. Forum jest po to, żeby wymienic się informacjami, a nie żeby się obrażać nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wykupiłam sobie w promocji karnet na 4 zabiegi za 890 zł w Katowicach. Jestem po drugim zabiegu i szczerze to narazie nie widze ani specjalnej różnicy w jędrności skóry ani w zmiejszeniu obwodu ud. Staram sie trzymać diete, czasem podjem cos slodkiego ale nie jem po 20 a chodze spac po 23 wiec jak w ciagu dnia zjem batonika to nie umre :) tak czy siak, poczekam do konca sesji, aczkolwiek wydaje mi sie ze 4 zabiegi to troszke malo zeby cokolwiek stracic. A zabiegi są cholernie drogie, 890 zł za jeden? w życiu bym tyle nie dała, za serie tak, ale nigdy za jeden zabieg. zabieg jest dość przyjemny, czuje sie przyjemne ciepełko. ale mysle ze nastepne zabiegi na jakie sie zapisze beda bardziej mechaniczne, mocniejsze, szczerze to myslę o masażach antycellulitowe, podobno są zdecydowanie skuteczniejsze. Jak skoncze wszystkie 4 zabiegi to zdam relacje, czy cos sie zmieniło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia_wa
Trochę naciągane są te negacje na temat Exilisu. Nie wiem, czy ktoś specjalnie bojkotuje czy o co chodzi. Pisze to jako przyszły kosmetolog. Byłam na dwóch rodzajach tego zabiegu: pierwszy zrobiłam na ciało (2 zabiegi) - drugi na twarz (standardowo 4 zabiegi). W obu przypadkach byłam i jestem bardzo zadowolona. Zabieg na ciało podziałał faktycznie wyszczuplająco, chodziło mi w szczególności o brzuch, gdzie odkładała mi się 'oponka' (przy mnie na ten zabieg zapisywał się mężczyzna...). Zmniejszył mi się w tym miejscu obwód jakieś 4 cm. Exilis na twarz to standardowo 4 zabiegi w 2 tyg. odstępie czasu (ja tak miałam) - efekt porażający dosłownie: ujędrnienie skóry, wygładzenie i wyrównanie owalu, lepiej niż lifting bo nieinwazyjnie. Może problem z efektami jest w samym wykonaniu zabiegów - i tutaj radziłabym mocno się zastanowić nad wyborem gabinetu. Jeśli chodzi o mnie to mogę rekomendować Miejska Farmę Piękności, byłam tam w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abd
jeśli mowa o urządzeniach odchudzających,to ja ostatnio miałam zabieg maszyną o nazwie New Midas i jestem w szoku,bo to działa!!!!!!! po jednym zabiegu mam w tali mniej o 4cm(a po ciąży nie jest to już takie łatwe).za kilka dni umawiam się na kolejną wizytę,bo podobno serie dają niesamowity efekt.już nie mogę się doczekać.żałuję,że nie wpadłam na ślad tej maszyny przed wakacjami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/181 Zobacz zdjecia z zabiegu. Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ? Sprawdź czy ta metoda jest dla Ciebie. Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga281080
Witam, mam pytanie gdzie mozna poddac się zabiegowi na tym nowym urzadzeniu new midas, i jak ono działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abd
new midas działa na zasadzie połączonych trzech energii-fal radiowych,podczerwieni i kriogeniki(tak mi mówiła Pani przed zabiegiem,ale prosze sobie dokłdnie o tym poczytać) http://www.kosmetologia.opole.pl/zabiegi/ ja w tym miejscu robiłam,trafiłam tam z polecenia,ponieważ mieszkam we wrocławiu i tam miałam najbliżej.a co do samych wrażen z zabiegu,to bałam sie ze będzie bolało,ale absolutnie nic nie czułam.poszło bardzo szybko,sprawnie i przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani abd
pani abd bardzo dobrze zorientowana jesli chodzi o new midas....dajci spokój z tą autoreklamą ....to smutne :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abd
owszem,jestem troche zorientowana,bo pytam o szczegóły jeżeli decyduję się na zabieg.nie poddam się niczemu w ciemno,to chyba oczywiste.jeżeli Pani robi inaczej,to powodzenia życzę!!!! do tego nie trzeba być bardzo lotnym żeby sobie poradzić z zapamiętaniem 3rzeczy,zwłaszcza jeżeli się dużo o tym czyta.także Pani też polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińszczyzna
moje drogie, ten Midas to jakaś chińska albo koreańska robota, wystarczy, ze popatrzy się uważnie na zdjęcia- na nich nie ma europejczyków tylko jakieś chińskie lub koreańskie brzuchy i twarze, a ci ludzie mają inny tłuszcz inne zmarszczki w ogóle inną skórę, ja bym nie ryzykowała, dla mnie to jakaś ściema...skoro mieszkamy w cywilizowanym kraju to korzystajmy z urządzeń sprawdzonych i nie polecajmy pierdół zza europejskiej granicy - chodzi mi o daleki wschód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×