Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

witam!! też jestem w ciąży w sierpniu rodze juz nie moge sie doczekać:) jutro sylwester ide na sale troche potańcować na trzezwo:) jestem w 7tyg. ciazy byłam przed wczoraj u lekarza widziałam juz jak tam plywa sobie:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, tak sobie czasem podczytuje topiki, ja jestem czerwcówka 2009 i chciałam napisac kila słów do Mag5- nic sie nie bój, dasz sobie rade najlepiej jak potrafisz:) To przychodzi instynktownie. Ja tez nie wiedziałam jak sobie poradze, czy tatus sie sprawdzi jak to bedzie jak wróce dopracy jak wytrzymam 9 miesięcy bez piwka a tu prosze- bez piwa wytrzymałam 14 miesięcy- ciąza+5 miesięcy karmienia, do tego w koncu udało mi sie rzucic palenie jak tytlko zobaczyłam 2 kreski i juz nie wróciłam do nałogu. tatus sprawdza sie znakomicie, od 3 dni jestem w pracyn tatus z rana do 10 zajmuje sie dzieckiem, potem przychodzi moja mamaa, wszyscy radzą sobie swietnie, nie ma sie co bać, wiadomo jest duzo wątpliwości, ale po sa sa fora zeby sie "dokształcać" wspierać, a i młoda mama robi wszystko instynktownie i jest ok:) Powodzenia dziewczyny bo czeka was najpiękniejszy okres w życiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Byłam w poniedziałek u lekarza. Jestem w 6 tc. Widziałam jak serduszko bije. Kolejna wizyta na początku lutego. Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 jaki sliczny ten twoj synus,a jakie duze oczka ma :) tsunami i florianka gratuluje :) a a-grafka znowu gdzies zniknela i sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtk
Zapraszamy do nowego forum!!! www.dzieciaczki.wxv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ioona84, dziękuję za słowa otuchy. Zrobiłam dwa dodatkowe testy, tak dla pewności - na każdym 2 grube fioletowe krechy....a nie jak oststnio jedna filetowa, a druga bladoróżowa....Zatem przesądzone. Gin...i jak dobrze pójdzie sierpień 2010)))) Dam znać po ginie. Pozdrawiam dziewczyny. Na razie staram się więcej odpoczywać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ioona84, dziękuję za słowa otuchy. Zrobiłam dwa dodatkowe testy, tak dla pewności - na każdym 2 grube fioletowe krechy....a nie jak oststnio jedna filetowa, a druga bladoróżowa....Zatem przesądzone. Gin...i jak dobrze pójdzie sierpień 2010)))) Dam znać po ginie. Pozdrawiam dziewczyny. Na razie staram się więcej odpoczywać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ioona84, dziękuję za słowa otuchy. Zrobiłam dwa dodatkowe testy, tak dla pewności - na każdym 2 grube fioletowe krechy....a nie jak oststnio jedna filetowa, a druga bladoróżowa....Zatem przesądzone. Gin...i jak dobrze pójdzie sierpień 2010)))) Dam znać po ginie. Pozdrawiam dziewczyny. Na razie staram się więcej odpoczywać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu....bardzo sie cieszę:-),cudowna wiadomosć Troszeczke się tylko martwię,że iałysmy tego samego dnia @,a u mnie nie bylo widać serduszka:-( Moze to wina usg przez brzuch?/aoże zaszłam później niż Ty?/ Bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja taz bylam u gina ale wrazenia srednie, tak jak u Zabci bolesne badanie i skierowanie na usg niby p.dr. mila i wesola ale......Jennifer bodz dobrej mysli mi takze sie wydaje ze to przez usg na takie przez brzuch to chyba troche za wczesnie, trzymam kciuki! Mag ja mam takie same watpliwosci jak Ty a wlasciwi jeszcze wiecej jedyne co mnie troche uspokaja to wiem ze mam przy sobie mojego faceta i rodzicow (bo na tesciow to nie moge liczyc i niechce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja mialam usg dowcipne w 28 dfl,nigalo serducho.wiem dokladnoie kiedy mialam owu bo temp mierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza zyjecie dziewczyny ?? ja musze wybrac sie do lekarza tylko do mojego czeka sie miesiac a teraz zeby dostac becikowe trzeba zglosic sie w 10 tygodniu becikowe to na wozek jest ale dobre i to ide bo o dziwo moja Ala siedzi w krzeselku ale ona dlugo tam siedziec nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku i zycze wszystkim ciezarowka szeczesliwego rozwiazania!!!! Tris moze idz do jakiego kolwiek gina . Ja tez poszlam do gin u mnie w przychodni a teraz czekam na wizyte u swojego. A czy mozna chodzic do dwoch , bo ta moja przyjmuje tylko pryw. a wizyta u niej kosztuje 120zl. dla mnie to sporo + wtedy bym musiala robic wszystkie badania prywatnie a wtedy to moasakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej m oge sie do was dolaczyc?? jestem co prawda na innym topiku tez z siepniowkami ale tam nic sie nie dzieje i tylko same tabelki wklejaja..:) Jestem w 7 tyg, ja dobrze pojdzie to urodze w okolicach 19 siernia..mowie :jak dobrze: bo ostatnio mam zle przeczucia i wsyztskie objawy mi zanikly...no coz jedlugo ide 1 raz do gina na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! jak tam po sylwestrze:) u mnie było spokojnie zero alkoholu:) troche potańczylam:) ja byłam już na usg. 2razy:) najpierw było widac ciaze tylko a jak bylam w 7tyg. to widzialam już główke gin. pokazywał ze pojawiaja sie oczka ja tam nic nie widzialam ale cieszylam sie ze swoim chłopakim jak widzielismy jaki sie tam rusza dzieciątko.. jestem w 8tyg. ciąży:) wybraliście juz imiona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego w Nowym Roku zycze wszystkim. u mnie tez sylwester spokojnie, znajomi przyszli,popili,troche potanczyli i jakos to minelo.ja z soczkiem siedzialam i co spokojniejszy taniec to z mezem sie poprzytulalismy :) ja o imionach jeszcze nie myslalam. i chyba z tym jeszcze troche poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Ola
Hej dziewczyny! Z tej strony panna_Ola. :) 7tydz, drugie malenstwo(prawie 3latka,synek Farid) Poki co nie mam jeszcze stałego nicku,ale mam nadzieje ze to wkrótce zmienię. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona sierpniowek:) i rozwiniemy ten topik. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam dziewczyny wizyt u lekarza, gdzie moglyscie usłyszeć serduszka. Ja ciagle czekam na telefon od poloznej. Mieszkam w krainie deszczowcow i tu aż do 10-12 tyg zero wizyt u lekarza, zero USG. Trzymam mocno kciuki aby wszystko było ok. Niestety nie mam żadnych porannych mdlosci:( mogę jeść i tyc. Tego najbardziej się boje. W pierwszej ciąży przytylam sporo i teraz staram się jeść z głowa na karku. A co do imion to już są wybrane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodać ze Nazila to panna ola:) życzę miłego wieczorku i oczywiście udanego 2010. Ale to już wiadomo ze będzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam żadnych mdłości jestem w 8tyg. i nic tylko piersi bolą, jesć też cos nie moglam na pocztku nie mialam apetytu teraz sie zmuszam tak troche, bo ja i tak taki niejadek przed ciążą byłam:) lekarz mi powiedzial zebym jadła 5posilków dziennie i sie nie napychała:) bedzie wszstko dobrze ja za miesiac znowu do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla ..ty z krainy deszczowcow czyli..? ja z Irlandii i tu jest masakrycznie z lekarzami.. ale w poniedz ide do szpitala niech mnie tam zbadaja+powiem ze mam skurcze itd i ze rok temu poronilam,wiec musza mnie zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez nie man mdlosci i czasem sie zastanawiam czy napewno jestem w ciazy choc widzialam fasolke na usg i mam zdjecie.Wlasciwi to narazie nie mam zadnych objawow (naszczescie). A co do sylwestra bylo fajnie oczywisci bezalko. a gosci mialam do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrobimy sobie taka liste, abybylo wiadomo ile nas tu jest i ktora kiedy ma termin no i ktory to tydzien. np. cos takiego powiedcie czy Wam sie podoba? SIERPNIOWKI2010: A-grafka- ?? Sikork112-?? Porazdrugimama- 9t.c. T-? Kakaowekako- 8t.c. T.-? Gusiunia-?? Ka.fetka-?? Agata1981-9t.c. T.-1.VIII Lilia nad stawem-?? Pollenka- 10t.c. T.-3.VIII Justazg-?? Malamiiii-?? Juenx-?? Kiriku- t.c.-? T-6.VIII Istniejaca nadzieja - t.c.-? T.-23.VIII Jenifer37- t.c.-? T.-20.VIII Zabcia86- t.c.-? T.-20.VIII Florianka- 7t.c. T.-? Mag5- ?? Triss-?? Tsunami20- 8t.c. T.-? Nusienka- 7t.c. T.-19.VIII Nazilla- 7t.c. T.-? Tillanna 7t.c. T-22.VIII Przepraszam jesli kogos nie wpisalam i oczywisci poprawiajcie mnie i uzupelniajcie dane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakos dalej sledze forum, bo przeciez moglam razem z Wami dzielic troski i radosci. A tak to moge Wam wszystkim zyczyc duzo zdrówka i szczesliwego rozwiazania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justazg... przykro mi badzo..wiem co czujesz..ale pamietaj ze natepnym razem bedzie dobrze..musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też możecie skreślić:)Ja wpadłam tylko pogratulować:) synka urodziłam w sierpniu 2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justazg bardzo mi przykro, przytulam wirtualnie:) zapewne sie zalapiesz na koncowke 2010. Trzymam kciuki Tillanna tabelka to super pomysl. Ja wg wlasnych obliczen termin mam na 22.08. Jeszcze nie potwierdzone przez lekarza, bo ciagle czekam na telefon:( szlag mnie trafia . Co myslisz aby dodac do tabelki miasta? ( u nas w marcu 2007 tak bylo. Dziewczyny sie spotykaly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Na początku wszystkiego najlepszego w nowym roku!! Łagodnych ciąż, szczęśliwych rozwiązań i zdrowych maluszków!!! Jestem z topiku sierpień 2009. (Termin miałam na 1 sierpnia jednak moja córcia postanowiła się urodzić 21 lipca). Całkiem przypadkiem trafiłam na Wasz topik. I aż łezka się w oku zakręciła jak przypomniałam sobie co było rok temu. Też z niecierpliwością czekałąm na wizytę u gina żeby zobaczyc moje maleństwo i usłyszeć serduszko :) Któraś z Was pisała, że "niestety" nie ma porannych mdłości. Dziewczyny ja miałam przez jakieś 5 tygodni! Masakra! Nie wiem tylko kto wymyślił tą nazwę "poranne" bo moje były 24 godziny na dobę plus wymioty. Więc naprawdę nie ma czego żałować. Jeszcze raz życzęWam wszystkim duuuuuuużo zdrówka! Czasem tu zajrzę jak Wam "idzie". Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×