Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

zrobił mi sie brzuch jak 4 lub 5 miesiącu:):):) ale to bardziej od żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dopisuje miejscowosc Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8..............14.08 Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka.....................?............10.VIII Kiriku ......................10........... 13.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7..........21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak tam wasze samopoczucie ja jakos dziwnie sie czuje ... gardło zaczeło mnie bolec tylko oby nie angina bo czesto na nia choruje.. a miesiac temu miałam grype:( ja już mam 9tydz..:) juz nie moge sie doczekac usg co bedzie.. wydaje mi sie ze bedzie to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wstalam, za godzine do pracy a mam takiego spiocha ze hej..juz wymyslam co by tu zrobic zeby nie pojsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze ktos chce nam stracha zrobic z tymi umowami!dopiero teraz doczytalam pewna madra pomaranczowke,co swoje grosze probuje wcisnac!otoz kazda kobieta w ciazy obojetnie czy w tygodniu czy w miesiacu jest prawnie chroniona przed zwolnieniem (wypowiedzeniem).Wyjatek stanowia umowy krotsze niz miesiac czasu i na zastepstwo.od pierwszego dnia ciazy pracodawca ma prawo zwolnic kobiete z przacy za pomaoca wypowiedzenia tylko wtedy gdy naruszy ona swoje obowiazki,chodzi o dyscyplinarke,badz pracodawca oglosi upadlosc lub likwidacje. Takze pomaranczowko,nie masz racji,a malo tego nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i wyrywasz cytaty z kontekstu.Tak sie sklada ze natrzafilam na ten sam artykul....dale byla informacja o ochronie przed wypowiedzeniem kobiety w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja wczoraj miałam pierwsze usg mojej fasolki - ma 6mm, 5 tygodni :) Nie ukrywam, że łezka mi poleciała :P Po tylu miesiącach starań w końcu się udało ! Wczoraj założyłam też kartę ciąży. Przybliżony termin porodu 27.08.2010. Muszę teraz zrobić wszystkie badania zalecone przez lekarza. Jeżeli pozwolicie to chętnie dopisałabym się do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja w szpitalu. Pojechałam na to emergency. Niestety nie miałam możliwości usłyszeć malenstwa, ale za to zrobili mi badanie ginekologiczne (mam pełno uplawow) i pobrali krew (anemia). Teraz czekam na lekarza który ma mnie umówić na USG. Będę musiała czekać jeszcze jakieś 3tyg:( a wczoraj miałam rozmowę z mężem i mnie uspokoil ze napewno wszystko ok. Nie czytam juz wiecej zadnych tematow o poroniebiach, zero zlyvh mysli. Wszystko ma byc ok:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam swoje dane :) PS. Dziękuję za dopisanie do tabelki :D Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8..............14.08 Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka....................10............10.VIII..Rzeszów Kiriku ......................10........... 13.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7..........21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie ja też sie naczytałam o poronieniach o tym jak kobiety rodziły w 9miesiacu martwe dzieci i też sie boje już nie bede czytała takich rzeczy.. ja jestem dobrej myśli że bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zamartwialam ze w ciazach blizniaczych poronienia sie bardzo czesto zdarzaja,i mimo tego ze wszystko jest w porzadku,wszystkie badania wyszly dobrze to chyba zaczelam sie nakrecac. boje sie ze cos moze pojsc nie tak,ze cos sie stanie,jak nie teraz to w ostatnich chwilach ciazy albo przy porodzie. juz sie naczytalam ze mozna stracic jedno a nawet dwojke dzieci :/wczoraj maz sie na mnie wkurzyl i powiedzial ze zabrania mi pesymistycznego myslenia.tak wiec od dzisiaj tylko dobre mysli bede miec w glowie, i wam proponuje to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam oddać krew do badania. Mam nadzieję, że wszystkie wyniki będę dobre a nawet bardzo dobre. Kolejną wizytę mam 1 lutego. Chyba zabiorę Męża, żeby zobaczył dziecię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz bylismy dwa razy widzielismy dzieciątko jak sobie pływa:) teraz pójdziemy na koniec stycznia:) i na koniec lutego juz pójdziemy zobaczyć pleć:) ale to już w 3d bede chciała zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się dopisuję :) Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Kakaowekako .............8.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Tsunami20................. 8..............14.08 Triss_1...................................... Agata1981................ 10........... 1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka.....................?............10.VIII Kiriku ......................10........... 13.VIII Elodie .......................8 ..........ok15.08 Nusienka ...................7 ..........19.VIII...Dublin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7..........21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Antuanetta................6-7...........30.08 Mamba Wamba.............7...........27.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla nie nakrecaj sie, wiem ze to trudne ale ja w tamtym roku sobie wykrakalam, teraz mam podobne odczucia tylko nastawienie inne i powiem szczerze ze teraz mam nadzieje i wiare, przez co usmiech na buzi. Nie czytaj nic o poronieniach, najlepiej wogole zapomnij ze jestes w ciazy, tykko o siebie dbaj..a juz za 3 tyg -niespodzianka!! zobaczysz swoja upragniana fasolke a co do uplawow...hmm ja to tez musze zbadac bo ostatnio cos mam takiej lekko bialej wydzieliny, nic mnie nie swedzi itp ale nie wiem czy to normalne czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i trzeba by bylo tabelke uporzadkowac, bo chyba niektore dziewczyny zrezygnowaly.. A-grafka............... Porazdrugimama.... Kakaowekako ....... Gusiunia ............ Ka.fetka .......... Lilia nad stawem.... to jak z wami dziewczyny??? Jestescie z nami? A-grafka-zalozylas topik i ucieklas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie racje nie ma co sie nakrecac, bo mozna zwariowac. nic wiecej nie czytam bo oszaleje. Zabcia dzieki za historyjke, rewelacyjna :) Dzis nie czuje sie zbytnio dobrze, caly czas mi niedobrze. Najprawdopodobniej jutro mam Usg wiec sie dowiem (mam wizyte w szpitalu, ale nie wiem po co. haha). W ogole co chwile o czyms zapominam, nie slysze co ludzie do mnie mowia. Nic :) Zaraz chyba ide sie zdrzemnac. Bede wieczorkiem. Mam juz komputer wiec moge szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis caly dzien podjadam...po troszku,obiadu tez malo zjadlam,jakies 1,5 godz temu,a juz glodna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wczororaj bylam u lekarza poki co usg sie zepsolo i nic nie wiem ale za 2 tygodnie sie zobaczy konkretniej dziewczyny biala wydzielina jest normalna nie ma sie co martwic poki jest biala gorzej jak zmieni kolor wtety w te prdy do lekarza ja w poprzedniej ciazy bralam na podtrzymanie przez ta wydzieline sorki spadam spac bo ledwo zipie cholera mam zapalenie barku a nie moge jesc lekow tylko smarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny po co sie nakrecac? ja nic nie czytam bo po co? ciaza prawidlowa serduszko bije czym sie martwic, a wydzielina jak najbardziej normalna w ciazy, pozniej pewnie sie nasili, ja pamietam ze pozniej musialam wkladki co godz zmieniac tak mi lecialo i infekcje w ciazy sa normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was bola jescze brzuchy? mnie wczoraj bolal caly dzien,raz w jednym boku raz w drugim potem caly-tak jakby ciagnięcie..wzielam nospe ale nic nie pomogla.. dzis wolne..w koncu!! ide na pogaduchy z kolezanka ktora rodzi za 2 tygodnie, naslucham sie troche ,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Agata1981................ 10.......... 1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10...........3.VIII Wzetka....................10..........10.VIII Kiriku ......................10......... 13.VIII Tsunami20................. 9...........14.VIII Elodie .......................8 ........ok15.VIII Nusienka ...................8 ..........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7............21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7............27.VIII Antuanetta................6-7...........30.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Agata1981................ 10.......... 1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10...........3.VIII Wzetka....................10..........10.VIII Kiriku ......................10......... 13.VIII Tsunami20................. 9...........14.VIII Elodie .......................8 ........ok15.VIII Nusienka ...................8 ..........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7............21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7............27.VIII Antuanetta................6-7...........30.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień /Termin A-grafka......................................? Porazdrugimama......... 9.............. ? Gusiunia ...................?................? Ka.fetka ....................................? Lilia nad stawem..........................? ? Florianka ..................7............... ? Agata1981................ 10.......... 1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10...........3.VIII Wzetka....................10..........10.VIII Kiriku ......................10......... 13.VIII Tsunami20................. 9...........14.VIII Elodie .......................8 ........ok15.VIII Nusienka ...................8 ..........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ...................7.......... 20.VIII Mikolajamama.............7............21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7............ 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7............27.VIII Antuanetta................6-7...........30.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja juz po USG i wszystko ok (dzieki Bogu). kamien spadl mi z serca. Malutki problem to ze malenstwo jest malutkie i wg badania ma dopiero 6tyg a nie 8. (wg @ 8tydz). Prawdopodobnie bede musiala poczekac na jakies konkretne badanie i sie dowiedziec kiedy male powinno sie pojawic na swiecie. Ale gdyby to byl wrzesien to nawet nie mysle aby sie stad wyniesc :P Juz tutaj zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla, mi znowu ginekolog powiedziała, że dziecko jest duże, wygląda na 9 tydzień i 4 dni. Jednak trzeba brać pod uwagę drobne błędy na USG, dziecko sie rusza, wystarczy, że klikniemy strzałką na moment dużego ruchu i już jest drobne odchylenie. Tak mi lekarka powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez date porodu zawsze liczy sei z ostatniej miesiaczki, a co do bledu na usg to mi jak robili przed porodem to pani powiedziala ze synus ma 3100 g a urodzil sie 3090g wiec o 10 g sie pomylila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień /Termin A-grafka.................................? Porazdrugimama......... 9............? Gusiunia ...................?.............? Ka.fetka .................................? Lilia nad stawem........................? Florianka ..................7............23.VIII... Włocławek/kuj-pom Agata1981................10...........1.VIII....Głogów/dolnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka....................10...........10.VIII Kiriku ......................10...........13.VIII Tsunami20................. 9............14.VIII Elodie .......................8 ...........ok15.VIII Nusienka ...................8 ...........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ..................7........... 20.VIII Mikolajamama.............7.............21.VIII...Poznań Tillanna..................... 7............22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7........... 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 7........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7...........27.VIII Antuanetta................6-7..........30.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×