Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Gość misialina
Hej dziewczyny:) Mam termin na 8.08 ale.. Na początku grudnia byłam u ginekologa który potwierdził upragnioną ciążę!!! Byłam chora i lekarz ginekolog wysłał mnie do lekarza pierwszego kontaktu aby zbadał czy to nic poważnego, okazało się, że to zapalenie oskrzeli i potrzebny antybiotyk. Skończyłam go brać 19.12. Katar i kaszel nie ustąpiły ale znacznie osłabły. Już po 5 dniach się znowu nasiliły i nie mijają. Gorączka jeśli jest wacha się między 37,5 nie więcej. Gdy wróciłam do lekarza pierwszego kontaktu powiedział, że istnieje ryzyko dalszego podawania antybiotyku skoro objawy nie przeszły i zalecił mi syropek dla dzieci i cerutin!! Ale infekcja nie mija. Od początku nie wychodzę prawie z domu(na dworzu byłam może wszystkiego z 10min od miesiąca), leżę pod kołderką ,łykam witaminy, piję sok z malin cytryny i miodu, ciepłe mleko i nic nie pomaga. Lekarz ginekolog mowi, że to zwykła infekcja Ale trwa już MIESIĄC i zaczynam się martwić. Proszę pomóżcie czy coś złego możę się przez to stać z moim dzieckiem? Myśle o zmianie lekarza. Trochę dużo sie rozpisałam ale naprawde zaczynam się obawiać bo nie chciałabym stracić mojego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w Nowym Roku:-) U mnie na razie bez zmian,do lekarza wybieram się albo w piątek albo w przyszły wtorek,chcę by już była jasność... Współczuje Justazg:-(,życzę byś szybciutko doszła do siebie i zaszła w zdrowiutką ciążę. Misialina....to rzeczywiście dziwne,by infekcja sie tak długo utrzymywala,chyba powinnas zasięgnac opinii innego lekarza,koniecznie... Piszcie,dziewczyny co u was.Mój maż dzis rano znowu wyjechał do innego miasta do pracy,bedziemy same z córeczką przez około 2 tygodnie,wiec znowu mam czas na kafeterie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Misialiana zgadzam sie z Jennifer abys poszla do innego lekarza, nic Ci nie zaszkodzi zasiegnac nowej opinii. Jennifer ja w domu non stop sama. Maz pracuje popoludniami a rano spi. A moj synek nie nalezy do grzeczNych dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justazg bardzo mi przykro, ale trzymaj sie :) Misialina ja tez proponuje zebys poszla do lekarza,najlepiej innego,bo to troche zbyt dlugo trwa. Elodie witaj,gratuluje i napisz wiecej ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz pracuje tak ze ma jeden dzien godziny 8-19 a drugi dzien 6-15. on jest typowym pracoholikiem,ale obiecal ze pod koncowke ciazy i jak urodze to zwolni tempo i bedzie bral na siebie mniej godzin.a tak to musze sie nim zadowolic w niedziele no i popoludniami jak pracuje do 15, bo jak wraca o 19 to jest padniety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwer
Nie na temat, ale proszę jak ktoś wie. Jak mam odblokować czarny nick ? bo już go nie chcę, a ktoś może z niego skorzystać ? Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI2010: Tydzień Termin A-grafka ? ? Porazdrugimama 9t.c. ? Kakaowekako 8t.c. ? Gusiunia ? ? Ka.fetka ? ? Agata1981 10t.c 1.VIII Lilia nad stawem ? ? Pollenka 10t.c. 3.VIII Malamiiii ? ? Juenx ? ? Kiriku ? 6.VIII Istniejaca nadzieja ? 23.VIII Jenifer37 ? 20.VIII Zabcia86 ? 20.VIII Florianka 7t.c. ? Mag5 ? ? Triss ? ? Tsunami20 8t.c. ? Nusienka 7t.c. 19.VIII Nazilla 7t.c. ? Tillanna 7t.c. 22.VIII Aktualizujcie tabelke, bo nie wszystkie podaly terminy i t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elodie witaj wśród sierpniowek! :) Werwer ja niestety nie mam pojęcia :( wiec nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwer
Dzięki za chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata1981 ja mam termin na 23.08:) dopisz mnie proszę bo ja z telefonu nic nie zrobię:( I pytanko do wszystkich mam : czy jak zjecie cokolwiek to jtz za chwilke czujecie jak wam w brzuchu burczy? Czy tylko ja jestem jakim wyjątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie burczy mi w brzuchu po jedzeniu,ale mam bez przerwy takie dziwne uczucie napięcia,moze wzdęcia .... No i zaczęło się bieganie do toalety,dzis w nocy wstawałam 4 razy,co mi zupełnie rozwaliło spanie i teraz czuję się padnięta;-( Pojawił się tez bol piersi,chyba więc za wczesnie panikowałam,że nie mam żadnyc objawów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tygodnia ciąży,to wg @ zaczął się ósmy,miałam 15.11.nie wiem jak wpisujecie do tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI2010: A-grafka- ?? Porazdrugimama- 9t.c. T-? Kakaowekako- 8t.c. T.-? Gusiunia-?? Ka.fetka-?? Agata1981-10t.c. T.-1.VIII Lilia nad stawem-?? Pollenka- 10t.c. T.-3.VIII Malamiiii-?? Juenx-?? Kiriku- t.c.-? T-6.VIII Istniejaca nadzieja - t.c.-? T.-23.VIII Jenifer37- 8t.c. T.-20.VIII Zabcia86- t.c.-? T.-20.VIII Florianka- 7t.c. T.-? Mag5- ?? Triss-?? Tsunami20- 8t.c. T.-? Nusienka- 7t.c. T.-19.VIII Nazilla- 7t.c. T.23VIII Tillanna 7t.c. T-22.VIII Werwer ja tez nie wiem jak w druga strone zrobic.moze napisz do redakcji,powinni wiedziec,w koncu oni tym zarzadzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer ja tez miałam 15.11 i się gubie w tych tyg:( kiedyś miałam fajny link do obliczenia tyg ale zgubilam. Co do symptomow to u mnie zaczynaja się mdlosci, nie takie porządne , ale delikatne. Czuje jak mi wszystko w brzuchu się kręci. Ale ludzie powiadaja ze jeśli w drugiej ciąży kobieta czuje się odwrotnie niż w pierwszej to urodzi się dziecko przeciwnej płci do pierwszego. Jeśli tak dalej pójdzie to powinna być dziewczyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka133
witam przyszle mamusie dolanczam do was jestem w 7 tc termin na 22 .08)tak sie ciesze bo ostatnio poronilam ( jestem juz po usg i narazie wszytko ok nastepna wizyta 13 ) pozdrawiam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI2010: Tydzień Termin A-grafka ? ? Porazdrugimama 9t.c. ? Kakaowekako 8t.c. ? Gusiunia ? ? Ka.fetka ? ? Agata1981 10t.c 1.VIII Lilia nad stawem ? ? Pollenka 10t.c. 3.VIII Malamiiii ? ? Juenx ? ? Kiriku ? 6.VIII Istniejaca nadzieja ? 23.VIII Jenifer37 ? 20.VIII Zabcia86 ? 20.VIII Florianka 7t.c. ? Mag5 ? ? Triss ? ? Tsunami20 8t.c. ? Nusienka 7t.c. 19.VIII Nazilla 7t.c. ? Tillanna 7t.c. 22.VIII Elodie 8 t.c. połowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mocne mdłości , od rana do wieczora, nawet w nocy sie budzę. W poprzedniej ciąży mialam podobnie, teraz sie troche szybciej zaczęły. Przez to i jeszcze jedną rzecz siedzę w domu na l-4.W końcu mam czas dla domu, synek chodzi do przedszkola, wczesniej go teraz odbieram. Żeby tylko wszystko dobrze z fasolką było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynka133 gratuluje!!! Coraz wiecej nas:) Elodie ja mam termin na 23.08 wg własnych obliczeń.niestety tabelki nie mogę wkleic na nowo z powodów komputerowych. Nadal pisze z tel:( Dochodzi dopiero 3 (ja nadaje z uk) a już się objadlam za cały dzień:( najpierw chińskie zarcie a teraz gotuje ghorme sabzi. Dla niewtajemnixzonych jest to perskie jedzenie. Mój mąż nie jest Polakiem stad ta kuchnia. Ledwo żyje. I jeszcze siostra twarog mi niesie, bo zachcialo mi się twarogu ze szczypiorem. Już mi slinka cieknie. Czy tylko ja mam takie odchyly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla, też tak słyszałam, ale ja mam nadzieję na dziewczynkę:) Mam dość wyczuwalne zgrubienie po prawej stronie, w poprzedniej mialam po lewej, babcia mówila, ze tak jest na synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI2010: Tydzień Termin A-grafka ? ? Porazdrugimama 9t.c. ? Kakaowekako 8t.c. ? Gusiunia ? ? Ka.fetka ? ? Agata1981 10t.c 1.VIII Lilia nad stawem ? ? Pollenka 10t.c. 3.VIII Malamiiii ? ? Juenx ? ? Kiriku ? 6.VIII Istniejaca nadzieja ? 23.VIII Jenifer37 ? 20.VIII Zabcia86 ? 20.VIII Florianka 7t.c. ? Mag5 ? ? Triss ? ? Tsunami20 8t.c. ? Nusienka 7t.c. 19.VIII Nazilla 7t.c. ? Tillanna 7t.c. 22.VIII Elodie 8 t.c. połowa sierpnia Nazilla - 23.08 wkleilam Cię już szatynka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka;) SIERPNIOWKI2010: Tydzień Termin A-grafka ? ? Porazdrugimama 9t.c. ? Kakaowekako 8t.c. ? Gusiunia ? ? Ka.fetka ? ? Agata1981 10t.c 1.VIII Lilia nad stawem ? ? Pollenka 10t.c. 3.VIII Malamiiii ? ? Juenx ? ? Kiriku ? 6.VIII Istniejaca nadzieja ? 23.VIII Jenifer37 ? 20.VIII Zabcia86 ? 20.VIII Florianka 7t.c. ? Mag5 ? ? Triss ? ? Tsunami20 8t.c. ? Nusienka 7t.c. 19.VIII Nazilla 7t.c. 23.08 Tillanna 7t.c. 22.VIII Elodie 8 t.c. połowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elodie jednym słowem każdy mówi co innego;) ostatecznie najważniejsze aby było zdrowe. Wiem ze jest chiński kalendarz na pidstawie którego można przewidzieć płeć dziecka. Z moich obliczeń wynika ze ma być dziewcze. Ale gdzieś do 20tyg nic się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI2010: Tydzień Termin A-grafka ? ? Porazdrugimama 9t.c. ? Kakaowekako 8t.c. ? Gusiunia ? ? Ka.fetka ? ? Agata1981 10t.c 1.VIII Lilia nad stawem ? ? Pollenka 10t.c. 3.VIII Malamiiii ? ? Juenx ? ? Kiriku ? 6.VIII Istniejaca nadzieja ? 23.VIII Jenifer37 ? 20.VIII Zabcia86 7 tydz 27.VIII Florianka 7t.c. ? Mag5 ? ? Triss ? ? Tsunami20 8t.c. ? Nusienka 7t.c. 19.VIII Nazilla 7t.c. 23.08 Tillanna 7t.c. 22.VIII Elodie 8 t.c. połowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elodie ja tez ciagle mam mdlosci, calutki dzien mnie nosi do kibelka. z jedzeniem tez mam odchyly,zachce mi sie czegos a jak juz mam to przed nosem gotowe do zjedzenia to mi sie odechciewa,albo zachciewa mi sie akurat tego czego nie mam w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą toaletą to mam tak samo wstaje w nocy:) ja mam termin na 14.08:) ale nigdy nie wiadomo kiedy poród sie zacznie:) a przytyliscie już cos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju,to chyba ja jakas inna jestem:))zachciewajek nie mam jak na razie specjalnych...mdli mnie,ale jak na razie tylko 1 pawik byl i w ogole juz tak jest prawie super...zobaczymy co dalwj bo to dopiero 7 tydzien wg.usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba przytylam:( :( może dlatego ze staram się jeść racjonalnie;) ile kosztują w Polsce prywatne USG? Bo tutaj od 70f w gore;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×