Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! dawno się nie odzywałam ale śledzę topik na bierząco.Ostatnio byłam chora i musialam brać antybotyk bioparox.Teraz jest już lepiej ale kaszel pozostał.Do ginekologa idę w przyszlym tygodniu mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku.Teraz jestem w 11 tyg.Nudności, ktore dotąd bardzo mnie męczyły powoli ustępują, jedynie co to dostaje wypryski na twarzy.Czy bierzecie jakieś witaminy, suplementy? bo ja biorę tylko folik i witaminę B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor czyzby wszscy spali?? ;) zdaje relacje, ze mnie dzis odwiedzila polozna. Przeprowadzila wywiad i dostalam kolejna torbe pelna ulotek, ksiazeczek, promocji etc. Spedzilam pol dnia czytajac to wszystko. Uspokoila mnie, ze dlatego ze czasami denerwuje sie na synka to nie znaczy,ze moga byc powiklania w tej ciazy. Polennka ja biore caly zestaw witamin dla mam w ciazy (ze wzgledu na mala ilosc zelaza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam pytanie jak wy roicie tą stopke z tygodniami ciąży?:) jak tam sie czujecie ja jestem ostatnio coraz czesciej zmeczona :) wypryski z twarzy nadal nie schodzą:( u mnie zaczął sie 10tydz. :)wczoraj byłam na filmie avatar trwał chyba 3godz. myślałam że usne jeszcze poszłam do kina o 21;45 bo wczesniej miejsc nie było i po 12 w nocy wyszlam z kina strasznie zmeczona:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsunami wejdz na swoje konto i na samym koncu jest stopka, to wpisz tam co sobie marzysz i potwierdz. Powinno sie pojawic z Twoim kolejnym postem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam? Jesteście? Ja się nudze:( w tv nic nie ma, komputer powoli meczy, książek nie chce się czytać. Chciałbym zasnąć i obudzić się kiedy poczuje się znowu normalnie. Nie chce nawet się gotować ale to chyba dobrze:D mam nadzieje ze za kilka miesięcy się wszystkie obudzimy i rozpoczniemy tutaj pisanie. Wiem ze jest jeszcze drugi topik min o sierpniowkach:) napisałam tam raz ale jakoś wole tutaj się zatrzymać. Jak coś to będę pisać monologi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to sie nie moge doczekac wtorku..bede miec nastpne usg w szpitalu..a poza tym przyszedl list z tego szpitala i 1 normalna wizyte mam miec dopiero pod koniec kwietnia-porazka, tym bardziej ze ja nie mam robionych jesczez zadnych badan kwri,moczu itd..a oni chca to zrobic dopiero w 5 miesiacu wariaci. Tak czy tak chyba musze zrobic to prywatnie,bo musze miec zbadana ta krew, zwlaszcza toxo i odczyn coobsa(bo ja mam rh- a maz rh+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusienka-witam! Mam pytanie odnosnie odczynu coombsa w niezgodnosci odczynnika rh...Otoz w pierwszej ciazy /10 lat temu/ bylo wszystko OK i konflikt sie nie wywiazal. Teraz obawiam sie jednak, ze moge nie miec tyle szczescia. Mam 0 z minusem, a moj partner A z plusem. Grozi nam tez konflikt w grupach glownych. Kiedy sie robi pierwszy odczyn?? Zdania sa podzielone a tyle sprzecznych informacji, ze sie pogubilam... poradz cos sensownego... Pozdrawiam wszystkie szanowne mamusie!! 🌻 lipcowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana, badanie takie powinno sie robic co miesiac, bo w kazdej chwili moze twoje cialo produkowac przeciwciala ktore sa niebezpieczne. Ja po pierwszym poronieniu dostalam szczepionke ANTY-D zeby do tego nie doszlo,ale musze to i tak sledzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jak poranek, spicie albo pracujecie? ja jak zwykle pelnie tutaj sluzbe :D Nusienka i Diana ja tez jestem minusowa i gdzies okolo 28 tyg dostane przeciwciala, aby nie bylo tego konfliktu. Tak mialam w poprzedniej ciazy i tak zapewne zrobia teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Dawno nie pisałam bo mialam krwawienia i nie wiedziałam czy ciąża jeszcze jest:-( Własnie wróciłam od lekarza,ciąża się rozwija,serduszko bije,dostałam zwolnienie i mam leżeć.... No cóż...jeszcze z Wami jestem:-),mam nadzieję,że zostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer...super wiesci..mi z kolei znowu przeszly wszytskie objawy, dodoatkowo rozchorowalam sie strasznie. Pije soczki z cytryny,malin i miodu, syrop z cebuli,ale to nie pomaga :( Narazie czekam na ten wtorek to zobacze czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer rewelacyjnie :D Nusienka wszystko bedzie dobrze, sama mi pisalas aby nie wariowac. Pamietaj ze kazda ciaza jest inna i nie kazda z nas ma wszystkie symptomy. Ja w pierwszej nic nie mialam oprocz powiekszajacej sie aureoli wokol piersi. Zero wymiotow, spania czy biegania do toalety. Dlatego glowa do gory. Soczki pij !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję,Dziewczyny:-) Nusienka....ale nic złego się nie działo?nie miałaś bóli czy krwawienia?? Ja myślałam,że ciąży nie ma ale właśnie objawy mnie uspokajały:-(. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze. Ja teraz boję sie o pracę.W przyszłym tygodniu miałam jechać na targi do Minska Białoruskiego.Szef sie wnerwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer a niech sie wnerwia w koncu Ty i malenstwo najwazniejsi :D MI an listonosz przyniosl kataolg Mamas & Papas i ogladam wozki i inne duperelki. Powinnam gotowac obiad, ech :( kanapki tez moga byc w ostatecznosci. Dla zabawy. Chlopiec czy dziewczynka. Pozniej musicie kliknac po prawej na lunar calendar http://www.findyourfate.com/chineseastro/chinese.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Nazilla:-) Jakis dzis mam taki dziwny dzień po tej wizycie u lekarza.Niby troszeczkę się uspokoiłam ale nadal nic nie wiem,a to jest najgorsze...to czekanie. Jak U Was brzuszki?ja mimo iż nie mam zupełnie apetytu,już z trudem zapinam dzinsy.Bardzo szybko,zwłaszcza,że niby ciaża wygląda na młodszą.Dziwne to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
Witam.:-) Ja mam termin na 26sierpnia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mlodazonko!! Tylko pogratulowac! mam nadzieje,ze czujesz sie dobrze w pierwszych tygodniach. Jennifer jesli lekarz powiedzial,ze jest ok to jest ok. Choc ja rozumiem, ja tez siedze i sie martwie. Zapewne do kolejnego usg (za 3tyg) bede sie zastanawiac jak tam malenstwo. Ale odrzucilam wszystkie zle mysli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak moje dziecko jest silniejsze niz sadzilam ale poki co jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss_1 !!!!!!!! wow!!! toz to rewelacyjna wiadomosc! czy mialas usg! Super,ze wszystko ok. Teraz tylko pozostalo wierzyc no i nie ma co myslec zle> bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss....ja trzymam kciuki..no prawie z krzesla spadlam:) takie wiesci!! Jakby odrodzenie.. W koncu na wymarzonym 4 dniu wolnego..odsypiam tydzien i smarkam co chwila..masakra... Co do brzuszka to ja jestem taka chuda ze nic nie widac,tzn zrobila mi sie tylko oponka..tak czy tak schudlam 2 kg :/ niestety..jakos nie mam apetytu i jem na sile.Ale dzis jade na wieksze zakupy, to sobie pokupuje jakies pysznosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss....myślę,że masz podobny problem do mojego.:-( Też byłam pewna,że dzidziusia już nie ma i tez jak na razie nic nie wiadomo. A co u Ciebie było?Jakieś krwawienia? Ja zaczęłam nagle krwawic 04 stycznia,plamienia są do dzis,ale z dzidzią niby ok. Sama już nie wiem....musze czekać,teraz do 25 stycznia,do kolejnego usg...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss juz mialam pisac ze strasznie mi przykro ale doczytalam do konca.Mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko ok i zadnych niespodzianek. Moi goscie juz sobie pojechali wczoraj wieczorem, nie powiem lubie swoich tesciow ale tylko na wizyty co jakis czas,a teraz wydaje mi sie ze sie zasiedzieli,po pewnym czasie potrafia dzialac na nerwach, zreszta moj maz tez czekal az w koncu pojada bo potrafia byc bardzo wscibscy :D jeszcze nie urodzilam moich dzieciaczkow a oni juz sie pytali kiedy nastepne,jakie imiona damy,kiedy chrzciny,kiedy w koncu zaczniemy przygotowywac pokoj i mieszkanie na przyjecie maluszkow. Wiem ze sa przejeci ale bez przesady :D No to zycze Wam milego weekendu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie odzywa się Mag5??miałaś napisać po usg I co u Żabci 86? Zajęte coś nasze dziewczyny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:) wiecie,pracuje po 12 godzin wiec 2 dni mnie praktycznie w zyciu prywatnym nie ma:/ oglaszam ze portki mi sie w pasie robia ciasnawe,kropek nie toleruje slodyczy,a mial dzis ochote na rzodkiewki....w styczniu,a co tam jak szalec to szalec...ale byscie widzialy moja mine po zjedzeniu ich,bo dokladniej mialam smaka na twarozek z rzodkiewka:)) a w pracy za to mi sie pitoli...bedzie redukcja etatów...pewnie nie bede miala gdzie wrocic po macierzynskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień /Termin A-grafka.................................? Porazdrugimama......... 9............? Gusiunia ...................?.............? Ka.fetka .................................? Lilia nad stawem........................? Florianka ..................7............23.VIII... Włocławek/kuj-pom Agata1981................10...........1.VIII....Głogów/d olnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka...................10...........10.VIII..Rzeszów Kiriku ......................10...........13.VIII Tsunami20................. 9............14.VIII Triss_1................................................ Elodie .......................8 ...........ok15.VIII Nusienka ...................8 ...........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ..................7........... 20.VIII Mikolajamama............7............21.VIII.Poznań Tillanna..................... 8...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7........... 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 9........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7...........27.VIII Antuanetta................6-7..........30.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×