Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Tydzień /Termin A-grafka.................................? Porazdrugimama......... 9............? Gusiunia ...................?.............? Ka.fetka .................................? Lilia nad stawem........................? Florianka ..................7............23.VIII... Włocławek/kuj-pom Agata1981................10...........1.VIII....Głogów/d olnośląskie Maagdalenkaa............10............3.VIII Wzetka...................10...........10.VIII..Rzeszów Kiriku ......................10...........13.VIII Tsunami20................. 9............14.VIII Triss_1............................................ Elodie .......................8 ...........ok15.VIII Nusienka ...................8 ...........19.VIII...Dublin/Szczecin Jenifer37 ..................7........... 20.VIII Mikolajamama............7............21.VIII.Poznań Tillanna..................... 8...........22.VIII...Łódź Istniejaca nadzieja ......7........... 23.VIII Nazilla ......................7........... 23.08...Malbork/UK Zabcia86 .................. 8........... 27.VIII...G-dz/kuj-pom. Mamba Wamba.............7...........27.VIII Antuanetta................6-7..........30.VIII no mam nadzieje z etym razem rowniutko wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
ja mialam dzisiaj duza ochote na cytryne.Poza tym mecza mnie mdlosci i od wczoraj przestalam slodzic herbate,bo po slodkim mam wieksze mdlosci. O ciazy sie dowiedzalam,gdy mialam sie odchudzac po swietach,a wiec niestety jak sie ostatnio wazylam tydzien temu.to mialam 3kg na plusie(lacznie z tym,co przytylam w swieta),ale jutro znowu sie zwaze.Intuicja mi podpowiada,ze bede miala cureczke,bo podobno curka odbiera matce urody,a ja mam wiecej pryszczy,niz w okresie dorastania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby twoje przeczucie sie sprawdzily bo ja tez pryszczata:).. wogole to mam wstret do cebuli i ryb..a dzis sobie pozwolilam na truskawki :P mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
ja ostatnio pilam mleko mieszane z jogurtem truskawkowym.Zmuszam sie do picia mleka,bo nalezy podobno w ciazy pic 0,5l mleka dziennie. Kawy nie pijam,do mleka sie zmuszam,herbata pomaranczowa jest za gorzka,herbata slodka nagle przestala mi pasowac,jedynie herbata nieslodzona nagle mi posmakowala.Na mdlosci zuje skorke od chleba.Ogorkow kiszonych przed ciaza nie lubilam,a wiec ciekawe,czy mi nagle posmakuja.Za to cytryne moge praktycznie jesc plastrami z minimalna odrobina cukru. Zamiast foliku jem brokuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
Dla dziewczynki mialam juz ubranka kupione przed ciaza,a wiec mam nadzieje,ze mala Aisza sie zbliza na swiat. A jezeli chodzi o pryszcze,to pierwszy mi wyskoczyl,zanim zrobilam test,a wiec myslalam,ze jednak nie jestem w ciazy,bo zawsze 1-2wyskakuja mi przed @. A teraz mam je juz na calej twarzy. W wtorek sprobuje sie dopiac w biustonosz,bo po domu chodze bez biustonosza,a piersi mi urosly.Poza tym zylki mi powychodzily na piersiach.Czy w ciazy mozna robic usg piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Zabciu:-) No cóz ....ja też mam w pracy trudna sytuację,jestem załamana.mam l4 do 25 stycznia a dzis szef zadzwonil że muszę jechac na targi na Białoruś.Szok!!Niby ma byc dużo klientów i musze być.I co ja mam zrobić???To długa droga,praca od rana do wieczora na nogach a ja powinnam leżeć.On nie wie o ciąży,nie chcę mówić ale teraz nie mam pojęcia co powinnam zrobić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer.. praca jest wazna,ale chyba dziecko wazniejsze..musisz mu powiedzic ze nie jestes w stanie jechac.. jej..dziewczyny! ja sie czuje okropnie, ledwo zyje..mam cale gardlo zawalone i ledwo spalam przez flegme.. zadne domowe sposoby nie skutkuja..co ja mam zrobic. W polce bym byla to kupilbym jakies leki homeopatyczne, a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
Jennifer powiedz mu,ze nie jestes w stanie jechac.Nie ma prawa Cie zwolnic. Dbaja o dziecko.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
tzn.nie ma prawa Cie zwolnic w czasie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :) Mloda Zonko i Nusienka ja tez pryszczata :( lol. Maz mowi, ze slicznie wygladam wiec bedzie syn. Naprawde nie wiem gdzie on to moje piekno widzi, albo ja naprawde musialam wygladac okropnie przed ciaza ;) Co do cebuli, to mi sie podoba zapach. Hahaha. Naprawde. MOglabym kroic calymi dniami :) zachcianek ogolnie nie mam. Kazdego dnia cos innego bym jadla. Raz ostrego, raz slodkiego. Wiem jedno, ze jedzenie musi miec konkretny smak, nie lubie jakichs mdlych ciapek. Jennifer co do Twego wyjazdu, to jak sadzisz, jesli poinformujesz szefa, ze nie mozesz jechac bo jestes w ciazy i musisz lezec,to czy myslisz, ze moglby Ci porobic problemy pozniej? Czy moglby Cie zwolnic? Ja wiem, ze kobieta w ciazy jest chroniona w pracy, ale zawsze potrafia znalezc jakas luke w prawie. Czy szef jest normalny, czy taki sukowaty? Ale jesli lekarz kazal lezec to lez, to najwazniejsze. I powiedz o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Jenifer mialam w srode krwotok ale lekarka zrobila mi usg i alien zyje serduszko mu bije tyle ze mam krwiaka na macicy i cos tam jeszcze i najblizsze tygodnie pokaza czy dziecko jest na tyle silne ze nie poronie nigdy nie cieszylam sie ze mam mdlosci a teaz ciesze sie bardzo bo to oznacza ze alien ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss....miałam to samo w ostatniej ciaży,z tym,że krwawiłam dwa miesiące.Mam nadzieję i z całego serca życzę by u Ciebie było inaczej.Ja miałam straszne krwotoki,to był cud,że dziecko tak długo żyło...:-(. Ja już nie miałam siły o nie walczyć i się poddałam,przynajmniej psychicznieZaczęłam czekać na poronienie,by to zakończyć. Jednak wiem o WIELU podobnych przypadkach ze szcześliwym zakończeniem,więc pewnie tak będzie u Ciebie:-),tylko się nie poddawaj,kochana i walcz o dzidziusia... A co do pracy,to nie wiem...jutro spróbuję porozmawiać z szefem. Wolałabym nie palić za sobą mostów,wolałabym się jakoś dogadać. Wiem,że zdrowie moje i dzidziusia jest w tej chwili najważniejsze,więc zrbie wszystko by nie jechac. W ostatecznosci,jesli szef się uprze,to pójde na kilka dni do szpitala na obserwację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triss....to bardzo dobrze,ze masz mdłości i inne objawy.Bardzo. Wtedy gdy poczułam się dobrze,od razu wiedziała,że dzidziusia juz nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
Nazilla,dla mnie jedzenie tez musi miec konkretny smak. Podobno w ciazy z chlopcem moga nie wystepowac zachcianki,a mdlosci masz duze? poza tym maz mnie ostatnio wkurzyl.Zapytalam sie go,czy mam wieksze piersi,a on.ze raczej nie,ale bardziej obwisle(chodze po domu bez stanika).Malo brakowalo,a dostalby za to po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
Triss trzymam kciuki,zeby bylo dobrze i zycze zdrowka dla Ciebie i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
wlasnie sie zmierzylam i udowodnilam mezowi,ze mam racje,ze mi piersi urosly i to az o 6cm.Wole sobie nie wyobrazac,jak duze beda pod koniec ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Zonko ja np rano czuje się świetnie za to po południu kiepsko. Jakbym była na wiecznym kacu albo na lódce na morzu. Buja mną i buja. I nie mogę spać w nocy:( W pierwszej ciąży nie miałam żadnych zachcianek, ani mdlosci. I urodził się chłopiec. W ogóle chodzac po sklepach ogladalam tylko niebieskie ciuszki. Mąż cudowny;) Jak weźmie w ręce to poczuje różnice:D mój mówi ze jestem duża. Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też mdłości przerzuciły się porę objadową. Zazdroszę kobitkom, które nie borykają się z tym uczuciem.Jutro będzie 8 tydzień, kiedy to zleciało.Apetytu niby nie mam a już 2 kg przytyłam.Czy wy też już macie wystający brzuszek??? To moja 2 ciąża, w pierwszej pojawił się w 4 miesiącu, a tu tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm:) ja brzuszek juz mam jestem w 10tyg. coraz bardziej jestem zmeczona i robie sobie drzemki w południe;) musze isc w tyg. do dermatologa bo z moja buzią bo nie dosć że pryszcze wyskakują to do tego jakieś krostki czerwone jedna przy drugiej wyglądam strasznie:( .. a mi też zdaje sie ze bede miala dziewczynke:) chyba jestem nawet pewna albo już tak sie nakeręciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
ja do tej pory przytylam lacznie 3kg(lacznie z tym,co przybylo mi w swieta).Przez moment moglo byc chyba troche wiecej,bo obecnie mam brak apetytu,a wczesniej sie objadalam.Poza tym moge pic tylko wode przegotowana.bo po reszcie mnie mdli. Tez troche w nocy nie moge spac,bo zasypiam ok.3 w nocy í z przerwa na sniadanie do lozka spie do ok.12.Maz chyba uwierzy w ciaze dopiero po usg,na ktore pojde,gdy bedzie mniej slisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo chciałabym synka, bo córcię już mam :) Tak się jakoś nakręciłam i już. Właśnie zajadam jeszcze ciepły chlebek i popijam mlekiem ;) Mój chłop też nie dowierza, że jestem w ciąży, czasem jak się na niego gniewam potrafi powiedzieć, że mam napięcie przedmiesiączkowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
to moj maz ostatnio stwierdzil,ze moze i jestem w ciazy,ale urojonej,hehe.Az sie boje isc na usg,bo sie okaze,ze ma racje,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenifer,jesli odmowisz wyjazdu bez podania przyczyny,Twoj szef moze to jako odmowienie wykonania obowiazkow wziac i starac sie wreczyc dyscyplinarke,a to w ciazy wolno.kiedy masz wizyte u lekarza?niech cie odpowiedni paierek wystawi,a z reszta poszperaj o pracach zakazanych w ciazy,moze podciagniesz to pod cos,bo niestety nie pamietam dokladnie czy przepisy mowia cos konkretnie o delegacjach. Triss_nawet nie wiesz jak bardzo zaciskam kciuki za Twojego alienka:))oryginalny przydomek,bo ja mam kropka:)) Wiecie,mialam dzis nawet ochote na slodkie,skorke pomaranczowa,kandyzowana w czarnej czekoladzie,ale nie kupilam....wczoraj po zjedzeniu slodkiego mialam mdlosci,wiec nie warto ryzykowac,a ja bez tego przezyje,wole nie draznic kropka:)) no a ja jak pisalam czuje tylko lekko ciasne spodnie,mam kilka kg za wiele,wiec brzucha nie bedzie widac jeszcze dosyc dlugo,maz sie smieje ze dzieki temu kropek jest bezpieczniejszy bo chroni go dodatkowo tluszczyk:) Tez jestescie takie nerwowe?Mnie dzis nerwica ogarniala w pracy i opr maz dostal....bo nie zjadl przygotowanego obiadu,tylko bulki z serkiem wcinal...wiec od dzis na obiad dostaje bulki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia86 ja sie wczoraj rozwodzilam, bo maz mnie wkurzyl, On chcial spac, a mnie szlag trafia z tym jego snem. Wiem, ze skonczyl prace o 3 nad ranem, ale mam gdzies jego sen :( wredna baba ze mnie :)) poza tym denerwuja mnie zabawki synka, wiekszosc z nich wydaje dzwieki i ja tylko odliczam godziny do jego snu. Teraz juz spi. Hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
A ja leze w domu i placze.Moze maz ma racje i w ciazy nie jestem,tylko mi sie wydaje.:-( A juz sie przyzwyczailam do Aiszy.Okresu nie mam,mdli mam duze i codziennie,piersi mi urosly,jestem placzliwa,czesto sie wzruszam,latwo sie denerwuje,czesto placze,smaki mi sie pozmienialy.Czy to moze nie byc ciaza?Bo usg jeszcze nie mialam,a maz i mama nie wierza,ze moge byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
pryszczy mam wiecej,niz w okresie dorastania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda zonko cos ta Twoja rodzinka jakas dziwna, niestety. A maz czyzby nie cieszyl sie, ze bedzie tata? Test zrobilas ciazowy? zapewne, jesli sa 2 kreseczki czy plusik to w ciazy jestes :) w koncu masz wszystkie symptomy ciazowe. Moze idz na usg prywatnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
zamierzam sie niebawem przejsc prywatnie do gina po skierowanie na usg(mam ubezpieczenie prywatne i zeby zrobic badanie musze miec skierowanie od specjalisty,ale za usg i gina dodatkowo nie musze placic). Czy Wy tez macie twardszy brzuch po lewej stronie? bo maz zauwazyl,ze ja mam i sie zastanawiam,czy to tez jest objaw ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×