Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

u mnie w rodzinie tylko jedna para blizniakow,moi kuzyni.u meza zadnych wiec sie nie spodziewalam ze u nas moga sie przytrafic :) jennifer czytalam wlasnie twojego posta z godziny 13 i meza wyslalam po kebaba i niezbyt szczesliwy sie ubiera :D juz mi slinka cieknie. wy tak o mandarynkach,zawsze uwielbialam,teraz jakos specjalnie mnie nie ciagnie.ale za to grejpfruty to jest cos bez czego nie mam normalnego dnia jak nie zjem albo nie wycisne sobie soczku.pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to moge jesc papryke..normalnie kiedys to na sam zapach zwracalam, a dzis przypadkiem sprobowalam i ...pychotka.. ale kebeba tez bym zjadla.. jak myslicie bedzie chlopiec czy dziewczynka, na co obstawiacie..ciekawe kiedy sie dowiemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi,mam tylko nadzieje,że lepiej się czułaś po tym kebabie niz ja,Agatko:-) Ja przez cały dzień nie dałam rady już nic zjeśc,wciąż było mi niedobrze....ale smaczny był,trzeba przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jeszcze nie miałam usg, w pierwszej ciązy miałam tylko 3 razy. Podglądanie dzidziusia jest super ale nie ma pewnie co przesadzać, jak nie ma potrzeby. Mnie odrzuca od mandarynek, co jest dziwne, bo objadałam się nimi w ciąży z córką :) Teraz ich widok działa na mnie draźniąco. Jadłabym tylko mięso :) i jogurty truskawkowe ;) Mdłości przerzuciły się na porę poobiednią, lepsze to niż zepsute samopoczucie z samego ranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ciężaróweczki Moje mdłości odeszły w zapomnienie. Niestety rozmowy z Wodnikiem Szuwarkiem trwają nadal. Jutro mam wizytę i już nie mogę się doczekać. To już 12 tydzień więc pewnie sprawdzi przezierność karkową i całą resztę. Dopadł mnie okropny katar - znaczy córunia mnie zaraziła. Ona już dawno zdrowa a ja już drugi tydzień się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki Antuanetta czyli mandarynki to na dziewczynke ;)?? Moj synek dzis w przedszkolu wiec mam poranek pelen sprzatania tzn powinnien byc bo mi sie nie chce ruszyc, ogladam programy o urzadzaniu pokoju dla maluszkow :) ja kolejne usg za dwa tyg. nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe Mamusie :) Ja siedzę w domku na krótkim urlopiku (do pon) i obijam się :) Wczoraj myślałam trochę nad wyborem imienia ale po przejrzeniu kalendarza miałam serdecznie dosyć.. nic nie wydawało mi się odpowiednie. To znaczy mam swoje typy ale nadal szukam... chyba jednak odłożę to na późniejszy czas :) - jak już będę znała płeć - bo jednak chciałam wiedzieć przed rozwiązaniem :) Mogę Was pocieszyć, że ja też jestem sierpniowa (urodzinki 5 sierpnia) i byłam bardzo grzecznym dzieckiem :P... więc mam nadzieję, że sprawdzi się to w przypadku Naszych Pociech :) Jeśli chodzi o jedzenie to nadal jem troszkę na siłę, żadnych zachcianek.Czy pijecie normalnie czarna herbatkę? Ja tak bo nie lubię niestety owocowych i lekarz powiedział mi, że można, a jednak mam trochę wyrzuty sumienia... bo w końcu zawiera teinę i nie jestem do końca przekonana czy robię słusznie. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję herbatę,w pierwszej ciąży też przez cały czas piłam i wydaje mi się,że w rozsądnych ilościach nie jest szkodliwa... A co do sierpnia to rzeczywiscie....głownie to znak zodiaku lew,al ludzie spod tego znaku mają wyjątkowo dobre charaktery. U mnie wychodzi raczej po 20 sierpnia więc jesli wszystko pójdzie dobrze,to będzie panna.A tu z kolei chłopcy spod tego znaku sa ponoć trudni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w międzyczasie wpadnie Ci jakieś ładne imię... Pamiętam,że w pierwszej ciąży rozwazalismy różne imiona,mielismy liste dla chłopca i dziewczynki,a w piątym miesiacu przysnila mi się dziewczynka,okolo 5 letnia,którą wolalam po imeniu i tak nazwałam moją córeczkę,chociaż tego imienia zupełnie nie bralismy pod uwagę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Asia
czesc kochane :) jesli mogę to rownież się dołączę do topiku, planowany termin mego krzyku to 10.08.2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Asia
tak czytam wasze wypowiedzi i widzę, że nie jestem sama z tymi cudownymi mdłościami i wymiotami :( okropne to jest ! myślę, że urodzę synka i damy mu z mężem na imię ALeksander :) zauważyłam że moj brzuszek już jest malutką piłka, ale w biodra mi nie idzie, tylko brzuszek wypycha się :) podejrzewam, że urodzę pod koniec lipca , bo jestem z wpadki tabletkowej i lekarze okreslili t.c na podsatwie usg :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wpadki tabletkowej to widac,że chyba ciaża nie jest dla Ciebie jakąś ogromna tagedią?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer- po kebabie czulam sie dobrze :) nie zjadlam calego,wyjadlam surowki,kawalek miesa i to wszystko bo bulki nie lubie. Co do tych chlopcow spod znaku panny to mozesz miec racje,moj brat jest panna i byl okropny jako dziecko i nastolatek rowniez.teraz juz sie ustatkowal bo ma 31 lat, ale dziecinny nadal jest :) mama Asia- Witam, zgadzam sie z toba ze te mdlosci to straszna przypadlosc, ale pocieszam sie tym ze juz niedlugo mina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer u mnie tez wypada panna wiec biore pod uwage tylko corke. mam syna spod znaku ryb i jest okropny lobuz :) Mama Asia witaj wsrod nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac Czekolada u nas imiona wybrane Zosia albo Roksana i ewentualnie Kaspian . chyba ze nagle cos mi sie odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Asia
cieszę się, że mnie przygarnęłyście :) Mimo wpadki teraz już jestem bardzo szczęśliwa !! i już nawet zaczęłam mówić do mojego Olka (czuję, że to synek będzie) i puszcam nam Mozarta :) w ogole kochane nie wiem jak wy , ale ja cytryny zjadma kg :) A czy któraś z Was jest może z Poznania i ma zamiar rodzić na Polnej ?:) życze spokojnego dnia, bez mdłości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Asia
Jenifer tak to moje pierwsze dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to mam nadzieje ze bedzie lew.. po do panny wogole nie jestem przekonana, a ze termin mam na 18 to ciezko bedzie :P Imona juz mam wybrane od kilku lat zmezem.. PArtyk i NAtalia.. dzis za to niespodzianka znow zwracalam..stety niestety..przynajmni9ej wiem ze cos sie dzieje hehe,a myslalam ze najgorsze za mna. jestem juz umowiona na przyziernosc w 13 tyg,mam nadzieje ze wsyztsko bedzie ok, juz sie nie moge doczekac.. witam nowe mamy!! dorobcie sobie stoke z tyg ciazy itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloona
Witam wszystkie przyszłe mamy. Tak jak Wy termin mam na sierpień. Planowo na 4-go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy, u nas termin przewidziany jest na 10 sierpnia, choć przy następnej wizycie i USG może zostać lekko zweryfikowany. Brzuszek leciuteńko się zaokrąglił :) Poranne mdłości już nie męczą za bardzo, za to wieczorne i owszem ... Jestem tak wyczulona na zapachy, że nawet moje kochane zwierzaki zaczęły mi przeszkadzać, ciężko mi się skupić a sesja tuż, tuż. Mam zalecone przyjmowane duphaston'u i mam wrażenie, że moje dolegliwości nasilają sie zaraz po przyjęciu leku :(. I jeszcze jedno, ze względów bezpieczeństwa zarzuciłam jazdę konną i trening klaczy, buuuu. No to sobie trochę pomarudziłam, pozdrawiam Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,ze jest nas coraz więcej:-) U mnie jeśli bedzie córka to tylko Marysia,to jedyne imię,jaki zaakceptuje mąż.Chłopiec-raczej Oskar,ale mam trochę obiekcje,bo koleżanki pies tak się wabi;-) Co do chłopców panien,to niestety to prawda...a pewnie wyjątki tylko potwierdzają regułę...trzeba więc sie jakoś starać by jednak był to lew;-). Czekolado...to cudownie,że mimo wpadki jesteś już szczęśliwa,to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do duphastonu,to też go nie toleruję,żle się po nim czuję,poprosiłam lekarkę o luteinę.Niby ma mniej progesteronu,ale na temat duphastonu tyle się naczytałam sprzecznych informacji... Póki co jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla ja mam na imie Roksana i bardzo mi sie podoba innym też:) a ja dam na imie dla dziewczynki Nadia a dal chłopca Dorian:) u mnie chyba znowu zminy nastrojów wrócily choce cały czas nabuzowana i caly czas chce mi sie płakać z byle powodu.. a tak czuje sie dobrze tylko coś w nocy nie moge zazwyczaj usnać:) pójde gdzieś za dwa tyg. do ginekologa na usg, już trzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o ja chyba wyladuje w szpitalu jem ten lek na d jadlam go w poprzedniej ciazy i bylo oki teraz mam nadzieje ze pomoze ja juz mialam 2 razy robione usg ale to przez tego krwiaka jest wilkosci Aliena super jest widziec serduszko na usg a z usg wyszedl mi termin na 1 wrzesnia:P:P jak donosze ale bede miec cesarke to i tak bede sierpniowka panny to fajne znaki lwow nie lubie sa za bardzo despotyczne co do testow to mi 1 wyszedl negatywnie dopiero jak powtorzylam wyszedl pozytywny a pierwszy robilam w terminie planowanrej miesiaczki powinien wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej spodziewam się w domu kolejnej panny :) termin koniec sierpnia. Mój mąż jest panną, to bardzo twardo stąpające po ziemii osoby, bardzo zaradne :) Herbaty zwykłej nie piję, bo mnie mdli na sam jej widok :( Za to mam ochotę na kawę ale sobie nie pozwalam. Nazilla mandarynki, kto wie, ja urodziłam córkę, to było moje antidotum na mdłości, a teraz muszę się konkretnie najeść, żeby mnie nie mdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloona witaj wsrod nas. Napisz cos wiecej o sobie. :) Tsunami mowisz Roksana :) to jest jedyne perskie imie , ktore mi pasuje i slicznie brzmi w Polsce. Triss trzymam kciuki aby wszystko bylo ok. Nie mysl za duzo i odpoczywaj w miare mozliwosci Antuanetta ma byc dziewczynka i koniec ;) ale tak naprawde aby zdrowe. Ja herbatke moge pic, ale jakos ostatnio zadne gorace napoje we mnie nie wchodza :( jedynie cieple mlwko. Oprocz mandarynek, mam ochote na platkiz mlekiem i tyle na dzis. Zapewne jutro beda nowe odchyly od normy z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kocu skonczylam prace.. nogi i plecy to juz mi wysiadaja..a jescze jutro i sobota :( wlasnie poinformowalam mame ze bedzie babcia, hehe akurat dzien babci dzis.. to sie ucieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropek chyba sie na mnie uwzial...rano zafundowal mi taka przygode,ze sama zglupialam....bede jutro teraz juz ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×