Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Gość mloda zonka
cdn.a wiec robienie testu nie ma sensu.Dopiero teraz zauwazylam,ze nie cala wiadomosc sie wyslala(korzystam z netu przez telefon i dlatego tak sie zdarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na USG :D jak moje maluszki szybko rosna (z nimi moj brzuch :) ),juz sa sliczne,wszystkie zmartwienia odeszly jak uslyszalam serduszka,juz nie moge sie doczekac sierpnia, chociaz w moim przypadku pewnie bedzie to lipiec,tym bardziej nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata szczesciara jestes ze juz widzialas maluszki :) i w ogole super miec dwa za jednym razem. :) Ale ostrzegam Cie, ze ogladalam jeden program w tv i rodzinka miala blizniaczki, a potem zachcialo im sie jeszcze jednego i urodzila sie szostka :D :D :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z usg.. Jetsem przeszczesliwa.. Moja truskaweczka ma sie dobrze jest duza jak powinna byc na ten tydzien wiec nic tylko teraz trzymac tak dalej..nawet sie ruszala i machala raczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazilla tez widzialam ten program, niezly chaos w domu mieli :) nusienka dobrze ze wszysko ok z maluszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Agatko i Nusienko:-).Cudowne wiesci. Czekamy jeszcze jak tam nasza młoda żonka....,co jej lekarz powie.Oby to były kolejne dobre wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Pozwalam sobie dołączyć do topiku, dopiero dziś go znalazłam i cieszę się, że będę mogła z Wami podzielić się moim szczęściem - sierpniowym :)) Aktualnie jestem w 11 tygodniu ciąży, termin - 12 sierpień :):). Jeśli chodzi o przebieg mojej przygody z maluszkiem, to na szczęście nie dopadły mnie poranne nudności, wręcz straciłam apetyt i nie jem tyle co zwykle (a lubiłam sobie podjeść, o tak!). Zachcianek nie miewam... przynajmniej na razie. Wciąż pracuję (w biurze) i jedyne co mnie martwi, to kontakt z komputerem - 8 godzin w pracy i jeszcze jak przyjdę do domu, to czasem muszę posiedzieć ze 2-3 godzinki. Boję się, że to trochę za dużo, no ale co poradzić... Już 2 razy miałam robione USG, za drugim razem (w zeszłym tyg) maluszek był już bardziej widoczny - wspaniały widok :) Do lekarza chodzę państwowo... w końcu płace składki co miesiąc :) A opiekę mam bardzo dobrą. Brzuszek na razie nic nie urósł, codziennie patrzę i czekam na pierwsze objawy zaokrąglenia :) Jeśli chodzi o leki to oczywiście przyjmuję kwas foliowy, a oprócz tego muszę sobie aplikować dopochwowo luteinę i doustnie duphaston (bo miałam niedomogę lutealną przed zajściem, ciągłe plamienia przed okresem). Lekarz zalecił mi więc brać te leki. To mój pierwszy maluszek, więc wszystko jest dla mnie nowe, zakupiłam sobie książkę "W oczekiwaniu na dziecko", jest fajnie napisana i jakby ktoś chciał sobie takową zakupić, to polecam :) Pozdrowionka dla Was i do następnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy czekolado!! mm..jak to fajnie brzmi :) dorob sobie stopke,to bedziemy na bierzaco,mamy tez tabelke,ale postanowilysmy nie uwywac jej zbyt czesto bo kazdy zmienia co chwile tydzien itd..no chyba ze chcesz to prosze prosze. co do tej ksiazki 'w oczekiwaniu...' tez ja mam, jest swietna, ma tyle odpowiedzi..podobno jest tez 2 czesc po urodzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
Jednak nie pojechalam na usg. Rozmawialam z alergologem(mam astme) i stwierdzil,ze mam unikac atakow astmy,a od razu po wyjsciu z domu zrobilo mi sie duszno od zimna.Wolalam wiec nie ryzykowac i mam nadzieje,ze jutro,albo w czwartek bedzie lepsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
czekolada,z jakiego jestes miasta? pytam,bo sama tez szukam dobrego lekarza na nfz,bo w ubezpieczeniu prywatnym niestety nie minal mi jeszcze okres kadencji na wypadek ciazy. Tej lekarce,do ktorej mialam dzisiaj isc nie ufam,bo kiedys wykryla mi chorobe,ktorej nie mam(zaden lekarz jej pozniej nie potwierdzil) i namawiala na platne badania w jej przychodni. Jak juz wtedy na usg wykryla mi chorobe,ktorej nie mialam,to nie wiem,czy warto prowadzic ciaze u lekarki,ktorej nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha haaaaaaaaaa
ja nie moge sluchać modej zonki, ona sie nie nadaje na matke. jak czytam jej wypowiedzi to az mnie krew zalewa,dziewczyny jestescie w ciazy a dla niej takie mile i wyrozumiale.... najlepszy tekst ze nie wierzy w test ciazowy moze jej ktos powienien powiedziec że szybciej ciaza wyjdzie na tescie niz na USG... mam wrazenie ze to jakas prowokacja stala bywalczyni ale z uwagi na wrednosc wypowiedzi stchorzylam zeby uzywc nicka :-) wybaczcie dziewczyny, ale juz nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkowo witam! Czekolada witaj wsrod nas :) co do mlodej zonki to mi dziewczyna nie przeszkadza, jest mloda i jest jedna z nas. Ja tez sie balam robic test ciazowy ze strachu ze bedzie negatywny i wiele razy taki wyszedl, wiec moze sie boi ze byloby tak samo. Wiem tylko jedno ze takie posciki wprowadzaja niemila atmosfere, a nam przeciez nie o to chodzi dziewczyny. Nusienko mam mandarynki :D Ja dzis znowu problemy z zasnieciem. Dziewczyny czy juz rozgladacie sie za ubraniami ciazowymi? I brzuszek szescioraczkow , z nami nie bedzie tak zle http://donthavekids.wordpress.com/2009/09/15/belly-trauma-madness/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
akurat ja staralam sie o dziecko juz ponad rok.Kiedys juz niemialam okresu 3miesiace i dlatego mam w domu jeszcze tabletki na wywolanie okresu i bylabym moim zdaniem nieodpowiedzalna,gdybym zrobila test(czesto czytam,ze test moze dac bledny wynik) i zaczela stosowac te tabletki,a potem okazaloby sie,ze test sie pomylil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sprawa rozwiązana:) młoda zonko ja tylko propnuje abyś zrobiła się na czarno, bo zawsze ktoś może się podszywac. Ja idę spać:) tzn próbuje zasnąć. I bez kłótni tutaj to niedobre dla mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
niestety na czarno nie dam rady sie zrobic,poniewaz korzystam z internetu przez telefon,a wiec nie mam mozliwosci np.logowania sie,wysylania i odbierania e-maili. Ale jak juz w koncu maz naprawi komputer(zbiera sie do tego prawie rok),albo ja zlikwiduje kupie laptopa(chyba to bedzie szybciej) i bede miala normalny dostep do internetu,to zrobie sie na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
tak,klotnie niedobre dla mam,a moj maz ciagle mnie denerwuje. Ale,coz,juz nie narzekam. Przypomnialo mi sie jak na poczatku stycznia siedzalam w domu i poczulam,ze cos smierdzi.Nie mogac wytrzymac wyszlam z pokoju zobaczyc,co tak smierdzi i ... okazalo sie,ze to tesciowa gotuje obiad,hehe. Na dodatek níe gotowala nic dziwnego,tylko jakas normalna potrawe,ktora wtedy pachniala mi inaczej niz zawsze.Ale nie uznalam tego za mozliwy objaw ciazy. Glowa mnie boli.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
dobranoc Nazilla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski! Jak tam poranek? Ja dziś w nienajlepszej formie:( wkurzona jestem na męża!! Szlag mnie trafia, dobrze ze nie rozumie aż tak polskiego to mogę klnac na niego do woli:) w ogóle hormony dziś szaleja. Sama nie wiem czego chce:( i tak będzie do końca ciąży. Nie zawracam głowy. Miłego dnia mamuski 2w1. Wieczorem dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:-) A ja w pracy i właśnie zrobiłam sobie przerwę na kawę. Też jestem dziś wściekła i rozdrażniona.Znowu wkurzył mnie szef który stwierdził,że jestem samolubna i myślę tylko o sobie(bo nie pojechałąm na tę wystawę),wybuchłam,że gdyby tak było,to leżałabym teraz spokojnie w domu ,w cieplutkim łóżeczku i nie zawracała sobie niczym głowy.Cham jeden!!!Ryzykuje zdrowie swoje i dziecka a on takie komentarze.... Poza tym klientka przyniosła mi kebaba.Taki był pachnacy,mniam i zjadłam całego.Teraz czuje się jak słoń,jest mi niedobrze,mdłości sie nasiliły i siedze w rozpiętych spodniach.Łakomstwo nie popłaca;-). A mandarynki też ostatnio wyjątkowo mi smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
Bylam dzisiaj u gina i na usg.Jestem w 9tc.:-) Bede szczesliwa mamusia trojaczkow.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w przerwie w pracy.. ah jak to fajnie odpoczywac :P Co do kludni to moj maz wyjechal do Polski na 3 dni wiec mam spokoj,hehe Mloda zonko..jak zobacze to uwierze..chyba ze ktos sie podszywa pod ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
z ta trojka,to fajnie sobie pomarzyc(raz w zyciu kobieta pomeczy sie z porodem i juz ma dosc dzieci na cale zycie) i zreszta to byl zart. A teraz na powaznie:bylam dzis u gina(wiecej juz akurat do tej lekarki,to nie pojde,bo badala najgorzej,jak w zyciu trafilam),potem na usg i sa blizniaki(ale akurat u mnie w rodzinie kiedys blizniaki juz byly,a wiec mialam na to duza szanse). Teraz tylko zartuje,ze jak dwojka,to czemu nie mialaby od razu byc trojka. Dobra,ide odpoczywac poki mam jeszcze na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u ginekologa.Wszystko jest na razie ok i mam nadzieję że już tak pozostanie.Dzieciątko ma 6 cm.Cudownie się na nie patrzy.Moje samopoczucie jest nie najgorsze, choć dziś miałam mdłosci.Ogólnie czuję się dobrze, poza zmianami nastroju, które czasem są burzliwe.Nic jeszcze nie przytyłam,na tą zmianę chyba jeszcze muszę trochę poczekać.Mam pytanie: jak często robicie usg? ja mam robione przy każdej wizycie,czytałam, że powinno się robić 3-5 razy w czasie całej ciąży, ale jak jest wszystko ok.Ja miałam w sumie już 7 razy robione, ale to przez to , że byłam 2 razy w szpitalu przez krwawienia.Wiem, że to w zasadzie też zależy od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie gratulujemy i się cieszymy razem z Tobą:-) Będziesz miałam sporo wspólnych tematów z naszą Agatką. U mnie w rodzinie,w moim pokoleniu,ze strony mamy-są cztery pary bliźniaków.Ja jestem teraz w piątej ciąży(choc jedno dziecko) i wszystkie były pojedyncze,więc raczej ta szansa na bleźnięta u Ciebie nie była aż tak duża:-),skoro mówisz,że kiedyś były... Niemniej to super wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pollenko...różne są opinie o tym usg,jeśli są problemy to jednak należy je robić:-( Ja na razie miałam tylko dwa razy,ale pewnie w poniedziałek znowu będzie... Ostatnio znajoma położna radziła mi bym nie zgadzała się na to zbyt często,,że niby jeśli dzieciątko jest płci żeńskiej,to może być w przyszłości podatne na raka jajnika.Nie wiem skąd ona wzięła te informację:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Madzik wsrod nas :) Mloda zonko hahaha gratulacje :) Pollenko w Uk sa tylko 2 usg , no chyba ze cos sie dzieje to wtedy jest wiecej. Ale 7 wow to naprawde duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje podwojnie ! :) fajnie z blizniakami, ja tez jestem podatna bo cala rodzina mojego meza ma blizniaki w tym jesgo obojga rodzice ma blizniaka, ale na szczescie bedzie jedno.. W koncu po pracy, ide jesc i w kimono :) a potem na rekasie ksiazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowka2009
Dziewczynki, jestem sierpniowka 2009 i z sentymentu zajrzalam do Was. Rok temu przezywalam podobne chwile do was - a byl to dla mnie cudowny okres :) Zycze wam wszystkim zdrowych dzieci, dobrego samopoczucia i duzo radosci, bo czeka Was wspanialy okres w zyciu! Cieszcie sie tym codziennie! Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×