Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

1. Mam jaja i.. :P 2. Wiek tutaj jest nieistotny. Poważnie. Młody nie jestem, nastolatka nie będę udawał. 3. Nienawiść? :D Nie nie mogę napisać bym nienawidził jakiejkolwiek muzyki. Techno natomiast potrafi mnie lekko zirytować.. konkretnie monotonia tych utworów. Przy tym discopolo wydaje się być muzyką tworzoną przez kreatywnych ludzi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale jesteś przed 50, nie ? " Uhm.. ale nie było ciężko dojśc do takiego wniosku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie wstydzę, nie chcę być rozpoznany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freddy miał niesamowity głos. Czasem się pojawiają wariaci, co próbują zaśpiewać jego piosenki, to oczywiście dobrze,że próbują, ale to już nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wyssany porod jest porownywalny z amputacja nogi na zywca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wyszalałem. ;) Dziś jestem bardzo spokojnym człowiekiem, do tego stopnia że jak ktoś mi ubliży, to za pierwszym razem nie wyjadę mu z bańki. :classic_cool: Żartuję. ;) http://www.youtube.com/watch?v=XX1poSrDa4A Jeśli chodzi o Polską twórczość to to jest mój nr 1. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notanonymous Naprawdę rzadko kopia bywa lepsza od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Naprawdę rzadko kopia bywa lepsza od oryginału. " Fakt. Ale cienka jest granica kopii i inspirowania się. Ponoć najwięksi, formatu Chopina, Mozarta korzystali bardzo obficie z dokonań wcześniejszych. Z jakim skutkiem widać, choć akurat taka muzyka to póki co nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównanie do amputacji nogi.. co prawda skoro ma nastąpić, jedno i drugie jest nieuniknione, ale myślę że porównywanie bóli jest bezsensowne. Są wszakże kobiety, które rodzą jak przysłowiowe króliki. Czytałem o tym. Większość cierpi, współczuję, ale uogólnianie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×