Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość ksalksl
to były czasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksalksl
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksalksl
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksalksl
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksalksl
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pewnie:) Dziękuje że mnie tak wspierasz:) Ja idę wlasciwie po to, zeby zlapac troche formy, odchudzac sie na szczescie nie musze;) A i Tobie pewnie te 2 kilo nie ujmuje urody, ale pewnie sobie wmawiasz, ze tak bedzie ladniej:P Co do silki to mam taka obawe zwiazana z biustem, bo nie mam sportowego stanika i sie boje, ze beda skakac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć🖐️ Lilka,zależy co będziesz robić,bo jak biegać/skakać to faktycznie cycochy Ci mogą fruwać:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamcia - zawsze jako pierwsza sie wpisujesz, a dzisiaj tak pozno? Juz sie zaczelam martwic. Poza tym gratuluje miejsca w konkursie, oby sie takie utrzymalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Faktycznie na siłce było git:P Na szczęście nic mi nie skakało, bo nie mają bieżni, dlatego jutro trochę pojeżdżę na rowerze, nie chcę nabrać w rękach i też nie bardzo mi się widzi, żeby biust mi się zmniejszył;) Buziaczki Wam ślę i odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, jestem wreszcie przed swoim własnym komputerem, dlatego już będę pojawiać się regularnie. Po pierwsze: spóźnione, ale jak najbardziej szczere życzenia noworoczne dla Was wszystkich, waszych rodzin i przyjaciół! Lilka, Xazui >>> ja też jestem niedzielnym dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, za robotę biorę się z reguły dopiero, jak już naprawdę muszę, więc chyba coś w tym jest ;) A tak ogólnie nigdy nd nie lubiłam, bo niosła już zapach poniedziałku i trzeba było dużo rzeczy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem środowa a wyznaję zasadę:''Co masz zrobić dziś zrób pojutrze,będziesz mieć dwa wole dni" :P:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Lilka - spoko od silowni ci sie biust nie zmienijszy chyba ze bedzie ostro trenowac hehe :) Jak ktos ma bardzo maly to nawet przez odp. cwiczenia moze sobie powiekszyc. w kazdym razie gdyby mi sie zmiejszyl to juz bym tam nic nie miala :p Persephone - witm po dlugiej przerwie :) brakowalo nam Ciebie Mamcia - kiedy konkurs sie konczy? Wiem ze juz sie chyba 3 razy po to pytalam, ale mam slaba pamiec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak tu dzisiaj cicho:( pozdrawiam. Mam nadzieje że nie pochorowałyście się tak jak ja:(. Mam straszny katar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj-biedactwo :( trzymaj się cieplutko. Ja zdrowa,ale z dzieciakami do lekarza znowu musieliśmy obskoczyć bo się leki do inhalacji pokończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję Iza że to tylko chwilowy "przestój" na forum ;) Ano,pomagają ludzie kto tylko może :D aż się serducho raduje,że głosują i do tego znajdą dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×