Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość ojej ojej ojej
a ja uwielbialam the Kelly Family...kochalam sie w Angelo :p jak ja marzylam o tym, ze spojrzy na mnie w tlumie na koncercie i sie we mnie zakocha hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
i bawilam sie z kuzynka w ksiezniczki, zakladalysmy sukienki mamy i udawalysmy ze mieszkamy w zamku, mamy sluzbe i syzkujemy sie na bal :) i jestesmy najpiekniejsze na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spice Girlsssssssss
Ja byłam Emmą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam Geri
i w ogole udawalysmy gwiazdy hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
a graliscie w bierki?:) heh wtedy w ogole bylo bardziej rodzinnie, mialo sie mnustwo przyjaciol i wypady byly takie spontaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
ojej szkoda ze wszyscy uciekli :( chetnie bym sobie jeszcze powspominala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
lila - kidys sie czas spedzalo z przyjaciolmi , tak twarza w twarz a teraz wsyzscy tylko gg itp....ehh brakuje mi tych czasow, sszkoda ze nie wroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ojej ojej pewnie, żeby się spotkać trzeba było wyjść z dom:) W wakacje, wolne od rana zbieraliśmy się na podwórku. Akurat wychowywałam się na dzielnicy, gdzie zawsze było i jest dużo dzieci. Była nas cała banda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
czasy byly zupelnie inne, lubilam chodzic do szkoly, na przerwach gralismy w rozne gry, nikt nie chwalil sie swoja zamozonoscia,a teraz dzieciaki w podstawowkach chwala si kto ma lepsza komorke, komputer itp. jakby te rzeczy a nie charakter sie liczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze wam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
Lilka - ja tez sie ciesze . Mialam naprawde wspaniale dziecinstwo, cudowne, chcialabym aby moje dzici tez takie mialy. My sie cieszylismy z takich bzdor, a teraz dzieciaki sie z niczego nie ciesza tak naprawde. Musza sie chwalic stanem portwela rodzicow zeby byly lubiane, albo musza byc "wulgfarne" i jak najszybciej stracic dziewictwo zeby czyms imponowac...my w szkole imponowalysmy sobie tym ze sie mialo swiadectwo z paskiem....a teraz...coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
Lilka pozostaje miec nadzieje, ze w mode wejda znowu" bycie fajnym kumplem, zabawy na dworze, wolontariat, bezinteresowne pomaganie, wycieczki rowerowe itp a nie chwalenie sie kasa....oby to chwalenie sie kasa stalo sie obciachem:) bo inaczej bedzie zle...do czego dojda nasze dzieci jesli te nasze czasy nie pwroca? czy beda radosne czy beda umialy cieszyc sie z byle czego, z malych sukcesow? czy beda tylko nerwowe i beda uczestniczyc w wyscigu szczurow wyniszczajacym ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
pamietacie wafelki kuku-ruku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
hahahahaha - moj idolu dzieki Ci!!!!!!!!!!!!!!!! ja sie juz chyba zrok zastanawialam jak te wafelki sie nazywaly:) przepsyszne byly i te naklejki w nich.....dzieki bo nie moglam sobie za nic przypomniec :) asuper byly cos cudownego z tymi wafelkami kojarzy mi sie dziecinstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
no kuku-ruku to bylo cos:) jeszcze ze 2 lata temu znalazlam naklejki hehe no to byly czay zjadlo sie kuku-ruku i dziecko bylo zadowolone hehe a jak mialo coca cole to juz byl pan na podworku a nie jak teraz tego nie zje bo za slodkie to ma nie taki smak a kiedys sie kupilo kuku-ruku albo donalda i bylam zadowolona jeszcze z czasow podstawowki pamietam wafelki koncertowe znajomy ojca jezdzil do torunia i tam je kupywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z huby buby
sie takie wieeeeeeelkie balony robilo. Najlepsza byla jablkowa i dluugo trzymala smak, teraz juz tak dlugo smaku nie trzymia :) pycha byly ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, a powiem wam cos ogladalyscie kiedys 'przyjaciele wesolago diabla' ????? jak to pierwszy raz zobaczylam, to myslalam, ze to jakis horror i zawsze sie tego diabla balam i nigdy nie ogladalam juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka 83
a ja najbardziej pamiętam: -moja pierwsza barbie na 5 urodziny:) -gre w gumę -Chowanego -łażenie po kałużach w deszcz -zabawa w namiot na podwórku -lizaki z gwizdkiem:P -smefry dobranocka -zabawy w piaskownicy - zabawy w dom - ...i moja zmora dzieciństwa: Kasiu do domu!:( a inne dzieci biegały po podwórku a ja w domu z rykiem, że Asia jeszcze może a ja nie:D Jestem rocznik 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojejk
iedys sie mialoa jakiekolwiek slodycze i sie bylo zadowlonym, pilo sie te male oraznzady czerwone za 40 gr hehe a teraz....wieczne wybrzydzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×