Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość ja nie moge...
kurcze, nie pamietam kto grał, napewno jakiś chłopak, ale to było tak dawno, że nic mi więcej do głowy nie przychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Zgadzam się Reksio i Filemon były super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za Reksiem nie
przepadalam, za to Filemona uwielbialam, tak sie uspokajalam przy tej bajce. Tak samo przy Muminkach i Gumisiach :) Balwanka Bouliego pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochani pamietacie to
pamietacie bajke "Sara - mala ksiezniczka"? ale ja to uwielbialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sara mała księżniczka była super,niedawno leciała w tv film nie bajka.Oczywiście oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że Miś jeszcze wychodzi, to wiedziałam, ale że Świerszczyk? :) Swego czasu (gdzieś koło 1992/1993) "Misia" drukowała firma mojej cioci z Hiszpanii (E.L.A. Service), kto ma stare wydania, może spojrzeć w stopce. Te wycinanki ze środka były super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temacik się dalej kręci, super:) Bajki za naszych czasów były świetne krecik, wilk i zając, przygody kota Filemona,Reksio, Bulinek no i oczywiście niezapomniane bajki walt'a disney'a ostanio zbierałam kolekcje bajek na dvd ze swojego dzieciństwa dla swojej chrześnicy bo patrząc na dzisiejsze bajki aż mi włosy dęba stają ... czytając ten temat przypomniała mi się smutna historia moich pierwszych jensów dzwonów z haftem na nogawkach :D pamiętacie ten szał na nie??później hafty przestały być modne to zrobiłam sobie spodnie 3/4:P następnie wzięłam je na kolonie to cała grupa podpisała mi sie na nich markerem:D jak mi sie podpisy znudziły to pozakręcałam ja na węzeł i wrzuciłam do wybielacza i były takie genialne cieniowane później je pocięłam nożem do masła (żeby się fajnie strzępiły) i pozapinałam je agrafkami w ten oto sposób moje kochane jensy towarzyszyły mi z dobre 4 lata:D do momentu gdy nie pojechałam na wiochę do babci i oczywiście nie ubrudziłam, nieświadoma niczego rzuciłam je gdzieś do prania by na następny dzień dowiedzieć się że babcia mi je spaliła bo się "potargały":( Boże jak ja płakałam a babcia niczego nieświadoma jeszcze mi mówiła że jak taka jestem biedna że płacze po starych spodniach to żebym poszła do kuzynostwa oni maja na strychu pełno starych po sobie lepszych i niepotarganych... Eh minęło kupę lat a nadal jak o tym pomyślę to robi mi się smutno gdzie ja bym teraz znalazła takie niezniszczalne jensy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie reklamy zabawek w Tv i na koncu zawsze bylo zdanie wypowiadane milym glosem jednej pani "...tylko w sklepach Peweksu" :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui, Pamiętam "Mechaniczną Magdalenę"! Uwielbiałam ten film! Pamiętasz może kto grał główną rolę? I "Sarę, małą księżniczkę" też bardzo lubiłam. "Przybyła z Indii nad Tamizy mglisty brzeg Sara, mała księżniczka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Magda Gensler to była ale nic nie mogę znalezć na jej temat,ani jednego zdjęcia ze spaktaklu nic .Może będzie gdzieś do ciągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pamiętacie "Przyjaciel wesołego diabła" istny horror.Mam go nawet :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ogóle to dziwny i przerażający :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mama O i K Ja to się na dobre nakręciłam :-D Siedem życzeń jeszcze było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdziciekauemkutasyjebane
pierdolicie ruwno qoorvy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam przygody
Wesolego diabla hehe jak biegal z tym widelcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie fluoryzacje zebow w podstawowce? Wszyscy jednego dnia musili przyniesc ze soba szczoteczki do zebow :) Fajnie bylo bo kawalek lekcji przepadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, my mieliśmy swoje szczoteczki w szkole z wygrawegowanymi w plastiku nazwiskami, a woreczek (!) z nimi miała nasza wychowawczyni w biurku (klasy 1-3) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×