Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

ania co do posilkow pisalas ze powinno sie pic pol l wody do posilkow.........i tu jest problem bo ja do posilkow w ogole nie pije...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina dziekuje :P blog pokazuje moja wredna nature haha musze zaczac znowu pisac bo zaniedbalam i to baaaaaardzo no mam ochote na cos ale nie wiem na co chyba na ten bigos wlasnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina ja wody wogole nie lubie, ale sie zmuszam healthy dobre piwko nie jest zle :p ide po wode wlasnie - trudno wypije ze 2 litry, jak trzeba to trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha co do Kevina............ja juz nawet nie zagladam w program ,zawsze to samo.....i tym razem zamiast ogladac po raz setny Kevina czyyyyyytaaalamm..........no i jadlammmmmm,kurcze dobrze ze juz po swietach............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swieta zrobilam sobie wolne - zywilam sie chrupkami i lodami przegyzanymi czekoladkami , swieta sie przeciagnely o 2 tygodnie bo bylam chora wiec nadal jadlam jak prosiak i zero cwiczen no i 6 kg wiecej zaluje tego, ale trudno, czasu nie cofne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zrobilam sobie herbaty zielonej z mieta,jakos od rana dziwnie sie czuje,nie wiem,mdli mnie jakos.......moze jakies grypsko mnie znowu bieze.....ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na zdjeciach ostatnich wygladasz niezle....nie wiem gdzie ty schowalas te 6 kg...............co ja pisze niezle wygladasz bardzo dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te ostatnie zdjecia to sa z poczatku sierpnia kiedy wazylam 54 kg :) teraz niestety juz tak nie wygladam bede musiala strzelic sobie sesyjke zdjeciowa i wrzucic na blog tylko wstyd hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam Twoj ostatni dzien z papierosem......hahahaha jest meeega dziewczyna,zazdroszcze Ropuchowi i siersciuchowi!!!! zycie z taba jest pelne niespodzianek....i wbrew temu co piszesz (ze jestes wredna) ja uwazam ze to jest szczerosc,a to rzadkosc u ludzi......................gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina dziekuje :) wlasnie m.in ze wzgledu na takie mile komentarze lubilam pisac, ale jak wszystko w zyciu...znudzilo mi sie powoli sie staram powrocic, ale to juz chyba nie to samo chociaz dzisiaj strzele nowy wpisik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzel strzel poczytamy hihihihihih............. A tak z innej beczki ja wlasnie chcialam zjesc jablko ale jakos nie mam ochoty,nie wiem co sie ze mna dzieje,,,,,,,,,,,,,,,,ale ten bogos za mna chodzi wiec to chyba zadna choroba mnie nie bieze,swoja droga strasznie dawno nie robilam bigosu,aleeeeeeee mam smaka Tylko zeby czlowiek mial wiecej czasu............. wlasciwie i tak bym go nie mogla zjesc............aaaaa nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina ja od prawie miesiąca jem podobną mieszankę :) i moje włosy sa takie same, ale buzia mi sie polepszyła :) nie mam juz tylko pryszczy, co kiedyś :D tylko z tymi nasionkami to trzeba ostrożnie ;) ja kiedyś w ciagdu dnia dwie porcie zjadłam i umierałam przez dwa dni tak brzuch spuchnięty miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina Ania wyslalam Wam zdjecia,Ania Tobie na ten laura.Tylko nie sa to najnowsze zdjecia,to pierwsze z wesela jest jak wazylam ok 63kg,terazniejszych niestety nie mam.Gdyby moj facet wiedzial,ze wyslalam Wam to pierwsze..........nienawidzi tego zdjecia,zreszta mial tez wtedy wiecej kilogramow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez zgadzam sie z Toba alko,z nasionami,ziolami ostroznie,dzis poskubie sobie pestki dyni,podobno sa swietne na skore.Ja nie wiem co mi sie dzieje ostatnio,mam strasznie sucha,jakiej liszaje mi wyskoczyly,moj chlopak mowi ze to tez od stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman może od zimna jest bo ja tez mam sucha buzie zawsze mam raczej bardzo świecąca hehe dobry jest krem Loreala dawka szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cere mam ok,najgorsze sa ramiona:(zrobie dzis peeling ale wyszoruje sie szorstka rekawiczka i posmaruje balsamem,a co do loreala jestem teraz uprzedzona:(mam bardzo duzo kosmetykow z tej firmy i przeczytalam ostatnio,ze sa w grupie producenow ktorzy testuja na zwierzetach,jesli tak to nie bede ich kupowac😠 wlasnie wypilam kawke,nie wiem z czym mam zjesc ta rybe,mam jeszcze resztke tej pysznej surowki,szkoda ze nie mam dzikiego ryzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko ten krem i tam jest napisane,ze nie jest testowany na zwierzętach reszta ich kosmetyków mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej robilam z cukru ale szybko sie rozpuszczal,teraz robie tylko z kawy,niestety cala łazienka jest potem w oplakanym stanie,bardzo fajne sa takie rekawiczki,skora tez jest gladka,musze kupic sobie jakis z drogerii bo dawno nie mialam,ostatni jaki mialam to taki z eveline ale nie zdal sprawdzianu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rękawiczkach tez kiedyś czytałam, nawet z avonu chciałam zamówic ale zapomniałam;) ja z soli to nawet na buzi sobie robie raj na jakiś czas ;) a i jeszcze z platków owsianych czytałam,ze tez jest fajny i nadaje sie do codziennego mycia buzi ale nie robiłam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzalam wlasnie moje kosmetyki a mam fluid,balsam,samoopalacz,krem mojego faceta i na zadnym nie pisze,ze nie jest testowany na zwierzakach,na ziaji pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na kartoniku pisało, zawsze sprawdzam zanim kupie jakis kosmetyk :) ziaja mnie dla odmiany uczula strasznie:( dobre są kosmetyki DERMEDIC tylko żelem do buzi nie ma co oczu zmywać bo strasznie szczypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy cos mi na ten mail nic nie dochodzi :( moze wyslij na ten ooaniaoo@poczta.onet.pl no ja jeszcze 20 minut i uciekam do domu i na uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ziaji uwielbiam krem do rak kozie mleko,ze wzgl.na zapach kupilam tez zel pod prysznic ale jest taki sobie,mam wrazenie ze wysusza,aha i mam jeszcze krem pod oczy z ktorego jestem zadowolona.Slyszalam,ze dermedic jest dobry,kupilam krem na dzien chlopaka mojemu facetowi z tego wlasnie. p.s-jak bedziecie miec czas to mozemy napisac jakich kosmetykow uzywacie i jakie waszym zdaniem sa najlepsze i najgorsze:)ja tymczasem ide przyrzadzic sobie rybke paaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wypisaniem kosmetyków to bardzo dobry pomysł:) jesli moge coś jeszcze od sibie polecic to LENOR Parfumelle Płyn do Płukania Seduisante jest BOSKI :):):) jak jakiś czas temu sprzedawałam ubrania na allegro to trzy dziewczyny pisały z zapytaniem w czym prałam bo tak pięknie pachnie a ubrania prane z ponad miesiąc wczesniej zanim je na allegro wystawiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec co do kosmetykow to roznie bywa staram sie nie kupowac nic firmy proctor and gamble ze wzgledu na nieprawdopodobnie okrutne testowanie na zwierzetach czesto uzywam avonu - chociaz jakosc jest byle jaka - ale wlasnie sa nietestowane a tak to nivea, dove, roznie to bywa lubie naturlne kosmtyki wiec czasem mi sie udaje fajne nieznane kupic jak ostatnio amm serie malutkiej angielskiej firmy - wszystko jest o zapachu deserow, wiec np o zapachu piernika, kremu waniliowego, malinowego milkshake'a czy np czekolalowych wafelkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku chwile mnie nie bylo a wy szalalyscie z pisaniem............ANIA---HEALTHY------WYSLALAM WAM ZDJECIA........tobie ania na ten 00ania00.............teraz musze poczuyac co napisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman ubrania wystawiałam takie, które zakupione zostały w chwili obłędu;) a miałam je może z raz hehe teraz juz nic nie mam, bo zakupy robie rozważniej w końcu sie nauczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×