Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

hm..............no wiec dziewczyny jestescie niezle laseczki..........mlodziutkie,ja przy was czuje sie taaaaka staraaaaa......... Co do kosmetykow ja uzywam teraz na noc z la roch, a na dzien mam na zmiane biotcherm i vichy.............czy one sa testowane na zwierzetach??? bo ja nic niestety o tym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wracajac do tematu niestety nie moge sie urwac z pracy i nie wiem co mam zjesc!!!!!!!!!! nie chce skonczyc z zupka kuksu.................nic caly czas intensywnie mysle.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zobaczylam zdjecia - laseczki :) ja juz jestem w domu, teraz szybko napisze notke na blog i uciekam na uczelnie, ale dzisiaj nie mamy zajeci - tylko czas na powtarzanie wiec bede siedziec na necie hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina-wiedzialam ze jestes brunetka:Dprzepraszam mowisz ze czujesz sie staro przy nas?????sorry ale tez chcialabym miec taka figure i to po dzieciach,ile kobiet w Twoim wieku moze sie pochwalic takimi nogami i smigac w krotkich spodenkach? ja na tych zdjeciach wyszlam mlodo,zwlaszcza na tych z gor wygladam jak dziewczynka,w sportowym stroju to wiecie dove tez podobno testuje na zwierzetach a szkoda bo uwielbiam ten ich zapach:(podam Wam linka i same sprawdzcie http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch........nie doczytalam czy vichy albo la roche testuja/ hm to moze nie......ale ciesze sie ze ivostin jest nietestowany bo tez duzo tej firmy uzywam....... HEALTHY ale mialas dobry obiad......mnie corka przyniosla w koncu serek wiejski,rzodkiew,szczypiorek i 2 kromki chleba wieloziarnistego,zjadlam,a obiadek zjemy na "kolacje"........zjem dzisiaj jak ania po "angielsku" ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje ulubione kosmetyki lub te ktore mam obecnie,niektore z nich niestety po raz ostatni *krem do twarz-iwostin(nie testuje) a ostatnio kremuje sie tym zwyklym nivea,czuje ze moja skora potrzebuje czegos tlusciejszego,musze kupic sobie jakis poltlusty *zel pod prysznic-uwielbiam,musze miec zawsze kilka w zaleznosci od nastroju,lubie senses z avonu bo sa geste,uwielbialam THERME ale jak mieszkalam za granica,szkoda mi tu teraz wydawac ok 30zl za zel,mam ziaje kozie mleko,palmoolive(!!!TESTUJA!!!) *balsam-uwielbialam garniera(TESTUJA)a teraz mam LIRENE(nie wiem czy testuja) *fluid-loreal(TESTUJE)infalible i max factor lasting performance(NIESTETY MF TEZ TESTUJE)mam jeszcze LIRENE eris ale jestem srednio zadowolona(nie testuje na szczescie) *tusz do rzes 2000kcal MF jest super,ale co z tego teraz:(kupilam tez ostatnio z JOKO ale jest beznadziejny,nigdy wiecej *odzywki do wlosow rozne,teraz mam henne WAX(nie wiem czy testuja) *perfumy od zawsze COCO MADEMOISELLE chanel(nie testuje na szczescie bo nie wiem jak moglabym sie z nimi rozstac) *antyperspirant z garniera juz drugi pod rzad kupilam:o nie wiem jakiego teraz uzywac,rexona TESTUJE,dove tez,dobrze ze kulki z avonu sa dobe to chyba bede je zamawiac zel do twarzy i kremy do stop tez mam z avonu aha tez myslalam ze ten avon jest kiepski i zamawialam sporadycznie ale ostatnio czytalam w angorze o takiej firmie PRO TEST co wykonuja rozne testy,jedzienie,chemie,kosmetyki,sprzety agd wszystko.Pisalo o tescie kremow przeciwzmarszczkowych,po pierwsze zadne nie sa w stanie ich ani splycic ani zlikwidowac,krem anew z avony za 36zl wypadl lepiej niz krem z wyzszej polki za 289zl.............. teraz na zakupy bede chodzic z lista firm,ktore moge kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina Vichy testuje,Biotcherm tez.Nie mialam jeszcze obiadu,chyba ze czytasz o wczorajszym:)to fakt,dzis mam rybe z sama surowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim numerem jeden jest dove ze wzgledu na zapach bo tak to co 2-3 stosuje Antidral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary kay mam podkład w kremie i sypki i 5 cieni firma droga jak na moja kieszeń dlatego żadko zamawiam, u mnie w pracy babki są bardzo zadowolone z płynu do demakijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman szminki i balsamy sa bardzo fajne z Avonu:) ostatnio nawet zamówiłam sobie róz w promocji hehe i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super musze zmienic,ale ja napisze co do tej pory mam i uzywam -demakijaz -plyn miceralny elixine -zel do twarzy-ivostin -krem na noc-la roche posay -krem na dzien vichy -krem pod oczy-elixine -plyn do kapieli-palmolive -sol i olejki przerozne.............. -na cellulit-eweline 3d-serum -balsam ujedr-loreal -balsam nawilz-bosch -krem do stop-soraya -rzesy-olejek rycynowy -krem do rak soraya -szampon do wlosow-raz vichy obietosc---a raz progrein -maska wax do wlosow raz na tydzien -lakier do wlosow-taft -na co dzien nie uzywam podkladu a jak juz to mam --loreal -tusz do rzes-max faktor 2000kl -cienie mam tylko 3 ktorych uzywam-z inglota -szminki tylko ochronne-nivea -perfumy to moj nalog,mam wszystkie orginalne,kupuje mi je maz bo mnie nie stac hihihihihiiii-a zapachow nie pisze bo tez rozne -paznokcie zawsze pamalowane i przewaznie na co dzien jest to preparat optycznie wybielajacy paznokcie z inglot Hm..........to na razie tyle co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina perfumy kupowane w sklepie czy na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam ze mam wlasnie z biotchermu tez czasami,fajne sa ale zadko kupuje bo drogie,raz na gwiazdke dostalam chanel,na noc i dzien,byly odjazdowe ale ceeeeeeeeeeeenaa !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nic nie kupuje na alegro,jeszcze sie nie przemoglam,ja a raczej moj maz kupuje w Daglasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko------perfumy niektore mam z malo znanymy nazwami,tera np kupil mi jakis zeet(dokladnie tak pisze)kosztowal okolo 400zl ale jest mega..........zapach czuje jeszcze pozniej po kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda... Myślałam, że polecisz jakiegoś sprawdzonego użytkownika Czasami fajne promocje na perfumy są super pharm, ale zawsze są mega tłumy a ja przepychać sie nie lubię zwłaszcza jak kiedyś z koleżanką wąchałyśmy sobie perfumy przy większej ilości osób i jedne zwaliłyśmy rozleciały się w drobny mak, ale był wstyd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt,ale ja jakos nie ufam takim zakupom,nie wiem mam mnostwo kolezanek ktore kupuja w necie,ale wiem tez ze sie nacinaj,albi krem jest przeterminowany,albo niezalakowany,roznie to bywa,moja corka znowu niemal wszystko zamawia w necie i jest zadowolana .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam zamawiac od momentu jak buty zamówiłam ( a u tej babki zamawiałam już wcześniej i dostałam) w lipcy i do tej pory ich nie otrzymałam a kobieta przestała odbierac telefon ;/ na policji powiedzieli, żę to niska szkodliwośc społeczna ;/ a allegro zawiesiło konto ;/ mi się marzą perfumy euphoria calvin klein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz nic dodac nic ujac.................ha co do policji nie bede sie wypowiadac(matoly) i tyle,raz mialam z nimi do czynienia jak mi rower ukradli i ........no nie bede pisac bo za duzo napisze i se nagrabie hihihihihh A jak ci sie marza perfumy----niedlugo walentynki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe właśnie prawie zapomniałam, że walentynki tuż tuż :D Na dzisiaj zakończyłam prace, lecę do domu się uczyć Miłej reszty dnia papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moje ostatnie perfumy kupowalam tez w daglasie.kremu na allegro bym nie kupowala,najwiecej jest podrobek lancome,nie wiadomo gdzie to lezy,nalatem wystawione na sloncu na jakims bazarku,nie ryzykowalabym mialam euphorie ale jest dla mnie za intensywna,teraz wole delikatniejsze zapachy chociaz moje coco nie naleza do tych lzejszych. zjadlam rybke,pol talerza surowki,moja rodzina schab,ziemniaki i bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy wlasnie co planujecie na walentynki?ja nie mam pojecia,na gwiazdke kupilam taki bezrekawnik czerwony w reserved,bluzke,pianke do golenia i dezedorant,na dzien chlopaka slipki sloggy dwie pary i krem dermedic do twarzy,na urodziny zaplacilam mu za kurtke,ktora mial sobie kupic,perfumy kupowalam mu rok temu,nie mam pojecia:(chcialabym wymyslic cos innego,do tego wiadomo kolacja we dwoje czy kino.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siedze na uczelni i sie nudze jeszcze 30 minut i sie zwijam, nie chce mi sie siedziec healthy woman - co do testowania to wiem, niestetya palmolive, dove etc wszystkie testuja ciazko jest znalezc te ktore tego nie robia w uk to m.in wlasne produkty sieci sklepow superdrug, m&s, coop, ale kosmetyki kolorowe czy perfumy to 99.99% testowane :( glodna jestem buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha .........to ty tak jak ja-- pol talerza surowki,i maly kawaleczek rybki albo mieska......ja zrobilam sobie kawki,kawa na mnie dziala sycaco,bo nie najadlam sie tym serkiem..........a obiad dopiero po pracy bede jesc,jak go oczywiscie najpierw przygotuje.............zrobilas mi smaka rybka,dzisiaj juz nie ale jutro sobie zrobie........... Walentynki-----co roku moj moz zaprasza mnie na kolacje,i dostaje zazwyczaj prefum,chyba ze zapragne czegos innego.....ja na gwiazdke kupilam mojemu M zegarek,bo zgubil poprzedni,a co teraz nie mam pojecia,w sumie konczy mu sie krem do twarzy,zel,nie wiem moze cos z tych kosmetykow wybiore..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co mi chodzi po glowie juz od dawna? i chyba tak zrobie ....otoz chcialabym pojsc do jakiegos meeeega salonu fryzjerskiego,(ale nie wiem jeszcze jakiego i gdzie) i zeby mnie calkowicie odmienili i zebym wygladala booooosko.........tzn obciecie,i nawet by moglo byc na krotko,farba bo nigdy nie mialam potrzeby zeby harbowac wlosy,dalej nie mam ale jak szalec to szalec................no i tak sobie mysle zeby o taki prezent poprosic mojego M..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co wy myslicie np o tych salonach LOREAL w roznych galeriach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×