Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

mi tez się zmieniła dzięki leklerkowi ;) tam mają posegregowane pierdółki według kolorów i białe oraz srebre są najładniejsze ;) może rzeczywiście do obi się wybiorę.... kupiłam takie malutkie białe świeczki ale chciałabym jeszcze jakiś większy świecznik koniecznie z biało-srebrną świecą :) widziałam ładne świece w leklerku ale świeczniki były badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200zł to przyzwoita cena-tyle postanowiłam, że maksymalnie mogę dać ;) ja tez nie chcę z rodowodem byleby tylko mi się spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w leclerku i rzeczywiście wszystko mają ładnie poukładane:) Ale chyba w tesco były najładniejsze choinki ze wszystkich które do tej pory widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle jeśli chodzi o zwierzaki to zawsze miałam tylko płci żeńskiej ;) a jesli chodzi o dzieciaczki to też bym chciała dziewczynkę ale oczywiście może być i chłopiec byleby tylko dzieciaczek w ogóle się pojawił i był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślałam..po co mi kot za tysiąc zł z papierem który mi do niczego nie potrzebny. Po co? Żeby przed znajomymi machać że rzeczywiście rasowy? Bez sensu. Ważne że śliczna z niej kociczka i tyle mi wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się w leklerku podobają choinki ze stoiska przy samym wejściu do pasaża, w tesco p[rzyznam się że dawno nie byłam ale jak będziemy się wybierać po choinkę, lampkę i bombki to pewnie objedziemy kilka sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak to bylo dla mnie i dla reszty rodzinki i znajomych wielkim zaskoczeniem...ale ten czas leci tak szybko i ja lada chwila bede maial juz swojego wyczekanego maluszka przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam że w sklepach juz coraz większe kolejki :( nawet wieczorowa pora nie ratuje .... a ja jeszcze musze kupić prezent dla mamy i siostry a strasznie mi sie nie chce chodzić i coś wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy ten twój przypadek kasiamala :) na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisze sie do tabelki jesli nie macie nic przeciwko...;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala88...?.............39...........15.12.2009.........Ch....Bartosz xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........5.............12.08.2009. ........./........./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja juz po zakupkach po jedzonku a teraz kawka :D banoman ja wole jak ty masz dobry humorek ;) kasiamala pierwszy raz slysze o takim przypadku jak twoj ale mieliscie niespodzianke :) moze napisz jak to bylo u was... cos wiecej jasli chcesz... pisalas ze 1,5 roku sie staraliscie... jesli chodzi o kotki to fajne sa ale ja nie moge przebywac z nimi w jednym pomieszczeniu tzn. moge ale nie na dluzsza mete :/ mam uczulenie na siersc :/ o czym dowiedzialam sie jakies 4 lata temu :/ kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala8...........39.......15.12.2009.. .......Ch....Bartosz xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................8............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2009. ........./......../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak ja jestem to pustki jak ja sie czyms zajme to wtedy gadka sie rozkreca :/ aj kobiety gdzie jestescie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon daj znać jak po wizycie. Właśnie wcinam budyń :p dawno juz miałam smaczura na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy warto isc do gina bo ostatnio bylam i mowil ze jest wszystko ok. bez sensu chyba latac co 3 miesiace :/ sama nie wiem... co myslisz goga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie odpoczniesz troche i pobędziesz z rodzinką :) Wiesz co myśle że nie zaszkodzi jak pójdziesz, zwłaszcz że będziesz w Polsce to czemu nie skorzystać. A dobrego masz tego gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze jest dobry strasznie duzo osob ma.... ja prywatnie chodze fajny gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak znajdziesz troche czasu to idż do gina ;) będziesz może spokojniejsza jak pójdziesz :) Ciekawe jak Banmon po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.... wiesz mi ginekolog mowil ze on jest dobrej mysli gdyz bylam juz w ciazy wiec plodna jestem i maz tez.... wiele jest kobiet ktore po kilka razy to przezywaja i dopiero za ktoryms tam razem dopiero donosza ciaze do konca.... nie chce sie doszukiwac choroby u siebie na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×