Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

nic nie ma :o ale na poczatku lutego wyślę cv do konkurencyjnych firm .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też jestem ale cholerka czasu nie mam, latam dziś od rana, obiad i do pracy na 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ty nadal te dwie prace ciągniesz?? Smile co u ciebie? test zakupiłaś czy jednak się wstrzymujesz? ja trochę chatę ogarnełam, podzwoniłam do potencjalnych klientów którzy za przeproszeniem mają mnie w dupie :D no i jutro bede musiała jechać może ktoś zechce porozmawiać ... a Amerie pewnie jeszcze chrapie po nocce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak, przedluzaja mi umowe :-o rano mialam wolne na szczescie ale ide na popoludnie. troche sie juz przyzwyczailam ale trzeba miec wszystko zapiete na ostatni guzik , caly plan dnia rozplanowany. Mialam wczoraj 10dc i zrobilam test owulacyjny i nic jedna kreska, bede robic do 14dc zobaczymy kiedy mi wyjdzie. banmon a ty za wczesnie ten test zrobilas, poczekaj do dnia potencjalnej @ Wiecie co mam ostatnio stracha przed staraniami, nie wiem czemu, bardzo chce miec dziecko ale jak pomysle ze moze sie udac to sie boje bo nasze zycie zmieni sie o 360 stopni, nie bedzie juz wspolnych wieczorkow we dwoje, niespodziewanych wyjazdow, sexu kiedy nam sie tylko zechce :-p ehhhh sama nie weim co gadam... papa zjem i musze wychodzic :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co jakis czas takie myśli, że wszystko się zmieni i już nie bedziemy mogli się zachowywać ani robić pewnych rzeczy..... ale wierzę, że wszystko ma swój czas i ja czuję że dla mnie jest teraz czas na dziecko, takie rozkminy są normalne, chyba nigdy tak na 100%nie można powiedzieć, że się chce bo zawsze jest jakieś ale.... czasami nachodzą mnie myśli że mogłabym się w sumie jeszcze wstrzymać ze dwa latka ale jak tylko dostaje @ wkurzam się na sibie, ze w ogóle mogłam tak pomyśleć ;) więc znakiem tego chcę mieć dziecko a niepokoje są normalne ;) o ja dwie prace, podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! czytuję sobie Wasz topic i postanowiłam się przyłączyć :-) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego szanownego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU Ty jak zawsze w biebu :) ale mam nadzieje że jak będziesz w ciąży to zwolnisz troche tempo ;) Wiecie co mnie tez czasem nachodzą takie obawy że już nie będe mogła robić co chce i kiedy chce bo będe uwiązana , że jak ja figure odzyskam, że całe życie wywróci mi sie do góry nogami :o ale mam nadzieje że jak sie już małe urodzi to te głupie myśli odejdą i będzie jeszcze fajniej niż do tej pory ;) Ja juz wróciłam z zakupów, zrobiłam sobie mały spacerek :) ale sypie coraz bardziej :o teraz musze się zabrać za robienie obiadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc dziewuskzi mam 26 lat(w tym roku kończę) jestm 1,5 roku po ślubie i od 3 miesięcy staramy się o fasolkę. No ale jak narazie brak rezultatów... 23.01. mam dostać @, ale modlę się, żeby nie przylazła.... Korci mnie żeby zrobić juz test, ale może się przydać do nastepnego cyklu. Chyba mi już bije na głowę od tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ja tak tylko czasem mam takie mysli, ale ogolnie tez wiem ze to moj czas i to juz dawno :) Beacik26 witamy, mam nadzieje ze nam przyniesiesz jakies pozytywne wibracje. wpisz sie do tabelki i napisz ile sie staracie ale mi sie nie chce isc do pracy.... teraz chociaz zaoszczedze troche czasu bo kupilam samochod tylko dla siebie i moge wyjsc za 20 a nie 40 min wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beacik mamy taka zasade - zadnych testow do dnia @ ale widze ze niektore dziewczyny ja lamia, prawda banmon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU dobre i 20 minut ;) Beacik na test to jeszcze troche za wcześnie, wytrzymaj jeszcze pare dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik witaj :) mamy ten sam termin @, ale ja też może dostac później ja test robiła wczoraj i jedna krecha była więc na razie nie rób-za wcześnie ;) jakis taki impuls miałam Hope ;) fajnie że masz bryczkę swoją :) Goga ty tylko uważaj na siebie teraz jest tak ślisko i o upadek nie trudno .... u nas tez sypie śnieg :o a ja jutro musze jechać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się dopisuję STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 Beacik26............26...............3...........................23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7.............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ojej, faktycznie jesteśmy together :-) no to będziemy testować razem. Jeszcze 10 min w pracy i spadam do domku, mam dość jak na dziś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet w tym samym wieku jestesmy ;) trzymam kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie będziecie sie testowac razem :) Banmon no właśnie ślisko jak cholera bo jeszcze pod tym świeżym śniegiem czai sie lód :o ale szłam jak z jajkiem ;) Ty znowu jutro w trase :o i to jeszcze na taka pogode :o współczuje bidulko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze z tą trasą to nie jest pewne na 100% bo własnie rozmawiałam z przełożonym i być może będę jutro w biurze potencjał liczyła, nawet by mi to pasowalo bo w piątek też bedę w biurze bo szkolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostanę @ to nawet nie będzie żadnego testowania ale wolę już dostać wcześniej czyli w terminie niż jeszcze bardziej sie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to spoko, lepiej w biurze siedzieć ;) ale oni chyba nie planują sie z Toba rozstawać skoro Cie na szkolenia ciągle wysyłają ;) Banmon lepiej nie dostac wcale i za to trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest takie szkolenie obowiązkowe przez które każdy przedstawiciel przechodzi więc nic takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, okresu nie ma, ciąży nie ma, za tydzień w środę wizyta u gin no chyba że ta @ się pojawi.....małpa wredna, jak nie trzeba to jest, a jak jest potrzebna to jej nie ma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że się Joasia umówiłaś jednak, mam nadzieję że wszystko ci się ładnie wyreguluje i to paskudztwo pęknie lada moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Smile, myślałam o tobie i się tak zastanawiałam co postanowiłaś z testem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakieś 'przeczucie' ;) bolące piersi i tego typu sprawy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mogłaś kupić od razu dwa jeden na teraz a drugi na rano ;) a trzeci dla pewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pelna energii sprzatam odkad wstalam:P byl u mnie brat wiec sobie pogawedzilismy:) teraz mam miec kolejnych gosci, wiec pucuje wszystko bo sprzatam i sptzatam ale i tak cos sie znajdzie do zmodyfikowania:) trzymam kciukasy za testowanie:P a ja sie pochwale ze jutro mam imieniny i pazurki mrano a potem usg mam nadzije ze wszystko bedzie ok i bede miala co swietowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ależ cię wrażeń jutro czeka, po pierwsze pamietaj o zdjęciu pazurków i groszka, bo normalnie focha strzelę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×