Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no pa,ietam poamietam:) mam nadzieje ze Elwirka wysle mi te zdjecia:P ewentualnie ciotka- ta niedlugo rodzaca kupila sobie cyfrowke, wiec poprosze zeby dala mi fotosika strzelic i od razu zdjecia mojej Ani:) mam nadzije ze sie ma dobrze!!! szczerze mam cykora bo to 12 tydzien bedzie w poniedzialek wiec mam nadzieje ze niunia rozwija sie tak jak ostatnio:) napewno sie pochwal;e jak wroce!!!!! trzymajcie za Aniulke kciuki"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety dzisiaj znowu brak czasu :/ myslalam ze sobie z wami popisze a tu dupa :/ wybaczcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 Beacik26............26...............3.................. .........23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7.............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad szamałam ;) zdaje mi się, że piersi mnie przestają boleć :o chyba @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie bo maz jest ja spie prawie caly dzien a pozniej maz wraca z pracy to spedzam z nim czas i zalatwiam sprawy jak trzeba i tak czas jakos leci :/za szybko zdecydowanie :/ znalazlam dzisiaj polska przychodnie :D szczerze mowiac ucieszylam sie chociaz nawet nie wiem czy dobra jest hope ty tez testy zakupilas?? a dlaczego od 10 testujesz??? to nie jest za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czułam, że to sprawka twojego męża :) pewnie spędzajcie razem czas ile się tylko da :) ja już chcę weekendu :) podobno co raz zimniej ma być :o a w niedzielę -20stop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę bo na zakupy muszę jechać ponieważ od wczoraj po lodówce hula wiatr :) Wczoraj robiłam 2 testy , ciążowy i owulacyjny, (kupiłam sobie takie proste bez zadnych bajerów na ebuy i teraz szaleję :) ) no i jestem podwójnie negatywna he he a w ogóle robimy sobie dzisiaj wagary i nie idziemy na basen :P Pozdrawiam wszystkie, może wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wywiadu lokalnego wśród znajomych nie możesz zrobić i sie popytać o tą przychodnię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnij, koniecznie :) czyli nadal brak @, tez nie miała zołza kiedy urlopu zrobić sobie, ja Ola też miałam ostatnio jedna krechę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-20 :/ to lodowa na maxa :/ wspoczuje tutaj nie jest tak strasznie zimno ale ma znowu snieg padac :( banoman mam nadzieje ze @ cie opuscila juz na dlugo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola to cie @ trzyma w niepewnosci :/ troche dlugo.... ja musze zakupic te testy bo dzisiaj znowu zapomnialam ale chyba od 14 dnia mam testowac wiec jeszcze sie wyrobie....mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny... u mnie ostatnio @ caly czas sie spoznia i to dlugo wiec nawet gdybym byla w ciazy to pewnie bym nie myslala o testowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie tak sobie pomyślałam, że może byłoby dobrze jakbyś jakieś badanie hormonów sobie zrobiła, bo może to przez nie tak ci się @ spóźnia.... testy zakup bo one wyglądają na naprawdę bardzo fajne i wzbudzają zaufanie co do jakości ;) ja najchetniej bym teraz codziennie robiła testy taką fazę załapałam, ale chyba zrobie w sobotę albo w niedzielę-o ile jeszcze taka konieczność będzie bo może się test nie bedzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dzisiaj -8,5 i śnieg sypie :( ja chcę lata i słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sioe japa cieszy bo mama wpadnie, choc prosto z pracy:) jeszcze tak nie bylo i sie ciesze jak dziecko:) a w tym miesiacu te wasze objawy na miesiaczke podejrzane, mam nadzijeje ze bedzie tak jak mysle:) trzymam mocno kciukasy!!! a jak bedzie Banmon -20 to ja chyba w piecu bede siedziala bo zamar4zne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M mi powiedział że podobno ma byc -20..... prawdą jest że jak na razie temperatura spada, wczoraj było -6, dziś -8,5 a przedwczoraj -3 .... fajnie że mam was odwiedzi :) a co do objawów @ to takie typowe mam, cycki jednak nadal bolą, krzyż bardzo baoli-wystarczy że tylko troche postoję no i lekkie upławy mam, generalnie wszystko jak na @..... chciałabym żeby się udało ale chyba co raz słabiej w to wierzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis w biurze i tak średnio będę mogła zaglądac na topik :o Smile odważyłaś się zrobić test czy czekasz? mnie korci żeby jutro zrobić ale czuję, że będzie jedna krech i strata pieniędzy 😭 powoli tracę nadzieję :( chyba poczekam do soboty chociaż, chyba że @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie należy się lanie!! Porządne,bo wczoraj zrobilam test no i 1 krecha oczywiście. Wściekła jestem jak nie wiem co na siebie. A po drugi test nie chce mi sie wyjśc teraz. Moze pozniej a wtedy to juz na pewno rano zrobie...Moglam kupić dwa przecież!!!!! A objawy jakieś tam mam albo sie nakrecam. Np. wczoraj zamowiłam w kawiarni kawe z ekspresu i wylałam cała bo mi nie smakowała. A ja kocham kawe...Teraz ide zrobić sobie swoja i ciekawe czy bedzie dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj właśnie aż mi wstyd ale zapomnialam że dziś agnes dzień ;) wszystkiego co najlepsze :) mogłaś nie robić popołudniu ejdnak ja chyba zrobię jutro rano..... ja wczoraj też swoją kawę wylałam bo jakaś okropna mi wyszła-raczej nie zwalę tego na moje ciążowe schizy ;) chciałabym żeby nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj właśnie aż mi wstyd ale zapomnialam że dziś agnes dzień ;) wszystkiego co najlepsze :) mogłaś nie robić popołudniu ejdnak ja chyba zrobię jutro rano..... ja wczoraj też swoją kawę wylałam bo jakaś okropna mi wyszła-raczej nie zwalę tego na moje ciążowe schizy ;) chciałabym żeby nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Smile widze że udzieliło Ci się od Banmon i zrobiłaś przedwczesny test ;) niecierpliwe te kobietki ;) oby następne Wasze testy były pozytywne :) Beacik a Ty wytrzymałaś z testowaniem czy zrobiłas juz? ;) Agnes wszystkiego co najlepsze :) Jak wyszły pazurki? Chyba razem mamy dzisiaj wizyte u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×