Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

marzenka pewnie ze nie masz co sie martwic czytalam na innych forach ze czesto gin. to zalecaja branie tego :) wiec nie jestes wyjatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie moj jezyk polski jest coraz to lepszy hahahahhaah tak ciezko budowac zdania hehhehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie nie boje bo ona powiedziala ze troche za szybko zaszlam w ciaze po zabiegu,no ale jak bylam w spzitalu to mi mowili ze po 3 miesiacach spokojnie moge znowu zajsc wiec juz sama nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka teraz o tym nie mysl czy za szybko czy nie za szybko....jestes w ciazy i dbaj o siebie mysle ze to wystarczy i nie bierz sobie do glowy za duzo bo to w niczym nie pomoze wiele jest kobiet ktore tak jak ty zaciazyly zaraz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze :D mysl pozytywnie :* musze uciekac trzymaj sie marzenka pozdrowienia dla reszty kobietek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) HopeU weź głupot nie gadaj!!! Będziesz w ciąży, przecież musisz mieć dziewczynkę :) Banmon zdrówko ;) szkoda że nie tym razem ale wreszcie Ci sie uda :) Marzenka dobrze że masz duphaston :) tez go brałam przez pierwsze 3 miesiące i to musiałam podwójną dawkę :o i może dzięki temu dalej mam w brzuszku mojego maluszka :) więc się nie zastanawiaj tylko grzecznie go bierz :) Dziewczyny wreszcie w czwartek ide na usg :D już sie doczekac nie moge... Właśnie sprzątam żeby jutro mieć więcej czasu i już sie tym tak nie zajmować ;) zmobilizowałam sie dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jejku ale ci fajnie :D ja to bym normalnie nie mogla spac przed tym usg chyba.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Hope nie panikuj , nawet jesli w tym cyklu faktycznie nie miałaś owulki to nie znaczy że jesteś bezpłodna :P Banmon przykro mi. Chociaż ja chyba wolę dostać wcześniej niz póżniej bo się niepotrzebnie ostatnio strasznie nakreciłam, a potem tylko wieksze rozczarowanie :O Ja to ostatnio marzę żeby dostać @, taka ze mnie staraczka hehe Marzena bierz co każą i się nie stresuj , teraz musi być dobrze :) Goguś ależ ja ci zazdroszczę ;) Amerie nie chcę cie martwić ale wydaje mi się że w UK nie stosują duphastonu ani podobnych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ola mam prosbe...:) zrobisz mi plan taki jakw tamtym mies?;) ostatnia moja @ byla 14 stycznia a cykl byl 25 dniowy a poprzedni 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie martwisz mnie tym ja wiem ze tutaj to jedziesz na sucha az do konca ciazy hehe ;) ja bardziej myslalam pod katem polskim :D dziewczyny jestem taka z........ ze szok a tyle roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ola musisz zaczynac brac za to kasiorke hehe ;) jesli chodzi o @ wiem co czujesz po kilku dniach takiego czekania ma sie dosc.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! AsiaAk biorąc pod uwagę cykl 26dniowy (średnio) właśnie masz okres podwyższonej płodności ;) Proponuję bzykanko 23, 25 rano oraz 26 i 27 wieczorkiem albo inna wersja: 24 wieczorkiem oraz 26rano i 27 do woli :D A moze spróbuj z testami owulacyjnymi? Amerie opłaty zacznę pobierać jak moje obliczenia zaczną sie sprawdzać, teraz testuję na grupie ochotniczek z kafe :P A propos ciąży w UK to ja się łudzę ze teraz bedą nas trochę inaczej traktować, poniewaz pierwszą ciążę traktują z założenia jako prawidłową. A druga ciąża po poronieniu tu już inna bajka. Mam nadzieję że przynajmniej bedą częstsze badania , scany itp Bo nie za bardzo dam radę z prowadzeniem, na razie tylko hipotetycznej, ciąży w dwóch krajach jednocześnie :O I nie jeste to kwestia kasy tylko organizacji niestety, zreszta chyba nie chciałabym tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie z tego co pamietam to kilka miesiecy temu też miałaś podobny problem z mocno spóźnioną @ Mam pytanie wyjaśniłaś dlaczego tak się stało? Kiedy w końcu @ się pojawiła? Jak nie zechcesz odpowiedzieć to nie ma sprawy, mozesz mi odpowiedzieć na nk albo wcale, spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie ma za co, życzę dobrej i brzemiennej w skutkach zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola mozesz pyatac o co chcesz nie mam problemu z odpowiadaniem na takie pytania ;) @ mi sie zawsze prawie spoznia od czasu zabiegu wczesniej zawsze mialam regularnie.... nie wiem dlaczego tak jest... lekarz mowil ze to w niczym nie przeszkadza jesli sie nie staramy o dziecko.... :/ powiedzial tez ze moge brac tabletki na wyregulowanie jesli chce zajsc w ciaze ale ja wole bez tych pomocy.... ostatnia @ spozniala mi sie dlatego ze bralam antybiotyk i stosowalam rozne inne rzeczy gdyz po drodze zalapalam wirusa ze tak to nazwe :/ lekarz wspominal mi o badaniach hormonow ale powiedzial ze to nie jest koniecznosc wiec olalam... a!!! pytalam tez czy moge miec cykle bezowulacyjne ze wzgledu na ich dlugosc.... wiec najpierw powiedzial ze on jest dobrej mysli gdyz juz bylam w pierwszej ciazy co znaczy ze do owulacji dochodzi a pozniej jak zrobil mi usg to tylko potwierdzil i pokazal mi taki wielki balonik tam w srodku heheheh nie wiem jak jest tutaj w uk z druga ciaza po poronieniach.... tak sie wlasnie sama zastanawialam kiedys nad tym moja kolezanka jest w 3 miesiacu teraz i tez tutaj mieszka ale to inna bajka bo to jest jej pierwsza ciaza. a ja nie wiem czy wierze w te testy czy nie najpierw musze je zakupic a lenie sie niesamowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie ola to nie macie mnie juz na nk bo sie" wywalilam " ale mam nowe konto wiec mozecie przeslac mi linka bo w wyszukiwarce nie mozna mnie wyszukac hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!! nie wiem jak bedzie u mnie z druga ciaza o ile taka bedzie.... marzy mi sie pierwsze 3 miesiace w polsce pod opieka mojego lekarza ale to nie bedzie mozliwe... tyle mam planow i ogolnie praca te latanie to nic dobrego...i kto mi da wolne w pracy pfff :/ a jak zaczne jeszcze szkole.... masakra :/ ale tak raz w pierwszyc 3 miesiacach to bede na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! nie mikeszkam w domu wiec nie mam dostepu do neta, jak sie wszystko wyjasni to dam znac!!! przykro mi z powodu @;( ale wierze w Was:P do uslyszonka:) tesknie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ale putsto tu w weekend Robię testy i dziś mam 14 dc czyli powinien być szczyt owulacji i druga kreska bardzo slabiutka więc albo nie nie mam owulki albo będzie długi cykl i dopiero będzie za kilka dni. Sama nie wiem. Ogólnie na tej str co wam podałam to pisze ze ten okres do owulacji jest ruchomy i zależy od organizmu a po owulacji jest stały 14 dni i pojawia sie @ Zakupie na ebayu testy owulacyjne 30 czy 50 sztuk. Powiedzcie mi jeszcze raz czy dobrze liczę : 10.01 - @ pierwszy dzień czyli 1dc 11.01- 2dc 12.01-3dc 13.01- 4dc 14.01- 5dc 15.01- 6dc 16.01- 7dc 17.01- 8dc 18.01- 9dc 19.01- 10dc 20.01- 11dc 21.01- 12dc 22.01- 13dc 23.01- 14dc Bo jeśli policze normalnie 23 czyli dzisiaj-10 pierwszy dzień @ =13 a jak wyliczam to mam 14 dc. Więc który dzień mam dziś? Już liczyć nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 1 dzień @ to pierwszy dzień cyklu ;) czyli 10.01 to twój 1 dzień nowego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w takim razie który dzień mam dziś skoro jest 24.01? 14 czy 15? Bo wpisując dalej do tego co wyliczalam wychodzi 15 a odejmujac 24-10=14 i o to mi chodzi :-o Miłej niedzieli ja uciekam do pracy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 10.01 to twój pierwszy dzień cyklu czyli dziś 24.01 to twój 15dc, a czemu ty w ogóle odejmujesz 10? jeśli już to powinnaś odjąć 9 dni bo 10.01 jest już w twoim NOWYM cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×