Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Joasia nasz organizm czaseem plata figle ale nie mozesz sie poddawac!!! i nie robiac zeza zobaczysz swoje dwie kreseczki!!!tylko musi przyjsc odpowiednia chwila:P wiem co mowie bo czekalam 17 miesiecy:) ale warto czekac!!! Ja sie za Was modle i wiem ze na kazda przyjdzie pora!!!::) tylkio zazwyczaj to sie dzieje wtedy kiedy sie najmniej tewgo spodziewamy!!!!!! Ale trzeba wierzyc!!!!! Nie reaz nie dwa sie poddawalam, ale teraz wiem ze zaden dol, zadna depresja, niekiedy bolesna strata dla kobiety pragnacej dziecka sa tylko kolejnymi gorkami w zyciu, nadzieja umiera ostatnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wyłaź z dołka!!! Organizm po tabsach może różnie reagować... nie załamuj sie bo bedziesz mamą :) Agnes leniuchować Ci wolno ile tylko chcesz :) Banmon a pewnie warunkiem dostania tej pracy było posiadanie prawka tak :o faktycznie Cie zrobili w ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ladnusne, takie skromne i fajniusne:P ja poprosze elwirke zeby mi na maila wyslala zdjecie i Wam pokaze:P ja tez mialam robic z rozowym ale w koncu postanowilam zolty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon bardzo ładne :) za miesiąc pewnie znowy śmigasz :) masz już pomysł na następne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawko to był jeden z warunków .... eh szkoda słów, do końca lutego mam umowę i jesli wcześniej mi nie podziękują to raczej ja to będę musiała zrobić, bo umowa była inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga.. z tym moim leniuchowaniem musze uwazac:P bo jak przesadze to potem z lozka nie wyjde do porodu::) A Ty jak siue czujesz??? Synek...:P...kopie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam pomysłu na razie się tymi jaram ;) :D nastepne mam 15lutego coś wymyślę, ja lubie takie odważne ale jak się rozmawia z ludzmi w pracy to lepiej jednak miec takie w miarę delikatne agnes koniecznie wrzuc swoje zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja jeszcze nie brałam rzadnych tabletek !!! od stycznia miałam brać, a okresu nie ma !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Ci zycze Banmon z calego serducha, zebys znalazla inna prace:P A ja wcinam zupke chinska, wiemmm.. ze nie powinnam, ale nie moglam sie opanowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..... a kiedy do ginki się wybierasz? trzeba czekać do tego czasu albo @ przyjdzie albo dwie kreski, może rzeczywiście ta torbiel ci dużo miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle jest kobiet na świecie, a najmniej problemu z zajściem mają przeważnie te które na dziecko wcale nie czekają !!! a ja to już pech totalny !!! ale się dziś objem ciastkami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia badz dobrej mysli:P ja z kwadratowych rezygnuje i zrobie okragle, bo sa bardziej wygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swoje naturalnie mam takie kwadraciaki lekkie ;) zresztą to są w całości moje pazurki tylko pokryte żelem ;) Joasia święta prawda z tymi ciążami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak jest, ale szkoda mi wielu dzieci tych matek, ktore nie planuja i albo zabijaja albooddaja..:( lepiej czekac, wtedy uczymy sie kochac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes później Ci troche przejdzie ;) Ej czemu mówisz żę synek? bo ja jeszcze nic nie wiem :p ale wierci sie i rozpycha bardzo, już nawet nad pępkiem je czuje więc rośnie bo jest coraz wyżej :) kawał bobasa juz jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scenariusz przewidywał normalne przyjście okresu i od styczniowego cyklu miałam brać duphaston i clostyrbegyt, a tu okresu nie ma, nie wiem co robić, kórdę co tydzień mam latać do gin już mam ich dosyć, teoretycznie torbiel pęka z chwilą przyjścia okresu, moja już w poprzednim cyklu nie pękła, to aż się boję co teraz będzie...nie wiem kiedy iść do gin......już mi się nie chce nawet znowu o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie synek bo wspominalas ze takie masz przeczucie:P idz Joasia jak najszybciej... Bedziesz spokojniejsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ale jak cos sie dzieje to niestety trzeba iść, ale może poczekaj jeszcze troszke bo może coś sie z tego okoci, trzymam za Ciebie kciuki bo musi byc dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia może lepiej idź do gina jesli masz taką możliwość, nie wiem jak to jest z torbielą ale lepiej żeby większa nie rosła, moja kolezanka z uczelni miała kiedyś torbiel a później okazało się że cos tam się jakieś zrosty porobili wzieli ją do szpitala i miała mieć usuwany cały jajnik!!! na całe szczęscie jak ją otworzyli okazało się że można go jeszcze uratować, także nie ma tego co bagatelizować ona tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona troche olała tą sprawę jak się dowiedziała że ma torbiel to wzięła jakieś leki a późneij już nie chodziła do gina i się nie monitorowała, i to był błąd i mogło się na prawdę bardzo źle skończyć, także co ci szkodzi idź to gina niech zobaczy i cię uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie wymeczyla ta dzisiejsza jazda, spac mi się chce i glowa zaczyna boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to poczekaj do poniedziałku a potem idź niech zobaczy co sie tam dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz czuję jak to wszystko ze mnie schodzi..... oki idę mięcho pokroić na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×