Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

witam wszystkich. Ja wlasnie wrocilam z pracy i obiadek wszamalam,poczytalam co tam nabazgralyscie...heheh;) Powiedzialam dzis w pracy ze jestem w ciazy...nie b ylo tak strasznie...byly gratulacje i kombinowanie dla mnie pomocy ;) takze pracuje dalej chyba ze lekarz da mi l4 to bede zmuszona siedziec w domu;) Teraz ide odpoczywac do lozeczka i czekac na mojego K;) Smacznego obiadku zycze wszystkim bo widze ze szykujecie szamanko;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mnie tez kusi test zrobic, nie dlugo ide do Pasażu to se kupie:) W ogole sobie dzisia mdłosci wkręcam:/ albo na prawde je mam...I od jakiegoś czasu jadłabym tylko frytki z mac donalda:/ jak tak dalej pojdzie to spodni nie zapnę... Nawet R. zauważył że ciagle mi się slonego chce:) Ale zejdzmy na ziemię, do @ jeszcze trochę przecież!! Nawet gdyby to za wczesnie na objawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak juz Cie podkusiło na test to trzeba bylo do rana poczekać:) zdecydowanie za wczesnie wiec nie wszystko stracone:) trzymam kciuki🌻 Zeby mnie tylko nie odbilo dzisiaj:) Marzenka to fajnie ze w pracy juz powiedziałaś. Masz teraz taryfe ulgową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7.............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja z samego rana poleciałam do apteki i test zrobiłam, strasznie mnie podkusiło :( na pewno czuję się nietypowo w tym cyklu, najbardziej zastanawiające są moje piersi, bolą jakos tak specyficznie i już od tygodnia.... najbardziej je czuje jak wstaję rano po nocy, poza tym mam co jakiś czas kłucie w podbrzuszu..... ach wiem że to może być wszystko normalne ale te cycki to nigdy tak nie mialam ..... dlatego sobie wkręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jesli już to kup sobie Smile taki co mozna zrobić przed terminem @ bo ja to miałam taki że można robić w terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka lepiej idź na l4 bo po co sie przemęczać ;) jeszcze się napracujesz w życiu :P ciąża to jedyny okres gdzie można sobie pofolgować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak rano to ok,ale i tak za wcześnie... Postaram sie dziś zakupić jakiś ale bardzo sie boję i nie jestem pewna czy powinnam... Mnie tez piersi bolą od jakiegoś czasu..Nawet tak inaczej niz na okres...Juz sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też własnie tak inaczej.... i to głównie przez te piersi sobie wkręciłam tą całą jazdę :o ja już głupieję od tego wszystkiego a co do testu Smile jesli nie wytrzymasz to kup i zrób ale jesli wyjdzie jedna krecha to i tak nie ma się co łamać bo pewnie za wcześnie.... ja dostane @ pomiędzy 23 a 25 styczniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo gdyby nie te cycki to bym się tak nie nakręcała 😠 poza tym jakbym miała sobie jeszcze wymyślać objawy to krzyż mnie ostatnio mocno boli :o ale to wszystko jest dobre i na @ i na ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale się rozpisałyście :) Nie zgodzę się z opinią, że kierowca to nie zawód dla kobiety, ja np. uwielbiam jeździć autem i jak mam wyjazd w jakąś trasę to się cieszę. Nie wykluczone, że po macierzyńskim (planuję zmienić pracę), pójdę pracować jako kierowca do firmy w której mój mąż pracuje (jako kierowca) :D Ale ja od samego początku uwielbiałam jeździć i za kółkiem się czuję jak ryba w wodzie :D hehe Smile, banmon Wasze objawy są obiecujące, ale nie testujcie się za wcześnie, chyba ze zrobiłybyście test z krwi, taki powinien wyjść wiarygodny :) W każdym razie trzymamy z Asią kciuki za Was :D Moja córcia to jest szalona baba, tzn. szalona w dzień, bo w nocy jest spokój :D Skacze, kopie, wierci się, przeciąga :) Od weekendu mam małą przypadłość ciążową, a mianowicie przyplątała mi się zgaga :/ Najpierw wymioty teraz zgaga, wrrrr....Na szczęście nie jest bardzo upierdliwa :P Dobra zmykam pomału do domciu :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................22............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7.............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez leci ten czas!!!! Nieedlugo bedziemy kibicowac pierwszym rodzacxym:P Mam nadzieje ze poczatek przyszlego tygodnia bedzie brzemienny w skutki ostatniego miesiaca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daguś wy z Gogą jako pierwsze się rozsypiecie :) fajnie będzie :) bedziesz przedstawicielem? ja też pracuję w firmie gdzie mój M i powiem ci, że według mnie to nie jest dobry pomysł ale to się trzeba samemu przekonać i ocenić ;) daleko w trasę będziesz Daguś jeździła? ja generalnie też lubię jeździć autem ale już wiem, że takie codzienne podróże będa dla mnie bardzo męczące :o no i co najważniejsze poczatkowa gadka była inna i to mnie najbardziej wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chyba stan napięcia przedmiesiączkowego, wszystko mnie wkurza i irytuje i z byle powodu mam ochotę się rozbeczeć-co zresztą robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon-jesli lekarz nie bedzie mial nic przeciwko a ja sie dobrze bede czula to co mi da siedziec w domu ... to wole posiedziec w pracy i tak praktycznie nic nie robie tylko siedze w pracy od czasu do czasu wstane pochodzic jak mnie juz tylek boli;p teraz mam light w pracy wiec wole chodzic do niej przynajmniej czas szybko leci:) ale jezeli sie zle poczuje to na pewno posiedze w domu -nie wykluczone. A tak w ogole to dopiero wstalam...zdrzemnelam sie,zjadlam caly talerz frytek...i pol czekolady i taka pelna jestem ze zaraz pekne hehe.... Teraz umylam wloski i czekam dalej na mojego kochanego misiaczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka a jak plany ze ślubem? kiedy w końcu będzie ten biały dzień? ;) skoro masz light w pracy to inna gadka, najważniejsze żebys tylko sie nie musiała przemeczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylkow wpadlam przypomniec wam o swoim istenieniu ;) :* odezwe sie jutro :* milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a może bys tak na dłużej wpadła do nas :) przyjemnej pracy :) a gdzie reszta babeczek ? Oli cosik nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie mozliwe że nikogo nie ma, ej dziewczyny ;) ja raczej dziś na chcacie, stwierdziłam, że podzwonię najpierw do klientów zanim sie wybiorę na przejażdżkę :o w ogóle snieg u nas pada brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dopiero zwleklam z lozka:P i na dzien diobry dostalam list od mojej nauczycielki z ameryki z ktora spedzilam mile chwile podczas obozu jezykowego w Toruniu:) stwierdzila ze mam przystojnego meza... hihihih:) zmykam sprzatac:) napisze potem!! milego dnia zycze kazdej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U mnie też pada śnieg :o a już był tydzień spokoju. Dobrze Banmon że nigdzie nie jedziesz tylko siedzisz w domu na taka pogode. Ja mimo to chyba wybiore sie zaraz na małe zakupy :) tylko musze się zebrać bo dopiero wstałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i przeglądam ofert pracy..... nie chcę tak pracować-to jest pewne, gdyby mi dali bliżej teren to byłoby ok ale tak to wychodzi na to, że muszę dojeżdżać do pracy min 110km bo dopiero od tego kilometra zaczyna się moja działka :o jutro bedę musiała ruszyć tyłek :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×