Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Goga jak mi się zechce ruszyć do apteki to może dziś kupię i rano zrobię...Ale nie wiem czy jest sens...Może poczekać jeszcze te 2 dni. @ pewnie przylezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kobitki! kurcze ale tego naprodukowałyście.... normalnie myślałam, że nie doczytam. Jak tam samopoczucie na dziś? Mnie jakoś dzisiaj się nic nie chce a siedzę w pracy do 18.00..... :-( i jak tu być szczęśliwym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, oczywiście że zrobiłam...... nie wytrzymałam no i się rozczarowałam,... jedna krecha jak byk. Teraz już mnie wszystko boli, więc pewnie małpisko przylezie.... buuuuuuuuu mam nadzieję, że chociaż innym się poszczęści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę, żeby się jeszcze przez chwilę pocieszyć, że nie wylądowałam na samym dole STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 banmon...............26...............8................. .........23.01 Beacik26............26...............3.................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7.............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!!!!!! gdzie się podziałyście wszystkie?? pewnie zaś męczą drugą połowę hehe :-) no nic to ja zmykam. papa buziaki dla wszystkich i pamiętać, pupki w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesik przypominam o zdjęciach bo strzelę focha Goga pisz jak było u gina, i na zdjęcie też oczekuję A ja chyba jutro rano zrobię test-jeśli do tej pory @ nie przylezie, bo jakos tak czuję ją w kościach 😭 Beacik a z samego rana robiłaś test? Smile to dlatego że popołudniu ten test robiłaś, jutro z rana już możesz chyba śmiało się testować Jakieś strasznie niecierpliwe jesteśmy w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz w domku ale na usg n ie bylam, bo musialam odlozyc wizyte na poniedzialek, bo j musial jechac do kielc, a ja sama nie pojde:( pazurki sliczne:P ale jak na zlkosc padl aparat elwirze:( wiec bede musiala w wolnej chwili isc do ciotki i pozyczyc aparat!!!!!! ale Zrobie to bo sama sie chce pochwalic pazurkami:) mam jednak rozowe bo elwirka mi tak doradzila, stwieredzila z eten kolor do mnie pasuje:) dzieki wielkie za zyczonka:) od j dostalam piekne roze bialo- rozowe:P babci kupilismy czerwona:P potem u niej posiedziec musze!!! buziolki dziewuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj aga;* ja wlasnie wrocilam z pracy jestem wykonczona;( jutro ide do gin...ciekawe czy zrobi mi usg podejzewam ze tak bo po ostatniej ciazy musi mnie teraz czesto monitorowac. No i ide jednak na l4 bo jesem za bardzo przemeczona. Tak sie boje jutrzejszej wizyty ze szok;( tak pragne by uslyszec ze jest wszystko w porzadku. Dziewczyny powiedzcie mi od kiedy mozna wykrys juz bijace serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego agnes :* ja wcinam marchewe i popijam kawka mama nadzieje ze nie bede musiala biec do kibelka zaraz ;) nudy normalnie nudy kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aie ja tez mam dzis cos z marchewka...kupilam sobie marchewke i groszek i zrobilam na gesto bo lubie taki jedzonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ide pozmywac po obiedzie i klade sie spac bo jutro ciezki dzien przede mna...jak usne dzis z tego niepokoju to bedzie cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pelnego brzucha..:( ledwo sie ruszam!!!! ale sie nie moge napatrzec na pazury:P 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no padne sluchajcie pisalam wczesniej ze znlazlam klinike polska tutaj w uk sluchajcie znalazlam druga i jest cennik prowadzenie ciazy wizyta pierwsza 100£ hahahhaha ie no ciekawe jaki to lekarz tak sie ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon robiłam popołudniu ale myślę, że jak zrobiłabym rano też nic by nie wyszło. W ogóle to jestem zła na siebie, że się nakręciłam. Kupiłam pre-test paskowy, ale naczytałam się wielu negatywnych opini o tym teście i tak sobie myslę, ze może jeszcze coś z tego będzie. No tak, nadzieja matką głupich...... odwala mi już chyba na łeb z tego wszystkiego....Mam nadzieję, że chociaż smile jest mądrzejsza ode mnie i jej się poszczęści. A Ty banmon mi tu nie kracz, bo jeszcze nic przesądzone hehe do 23-go daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes tak Ci zazdroszczę......... ja też już chcę!!!!! Ty też biedaczko przechodziłaś takie katusze jak my, czy udało się za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie ceni się lekarz ... ale może warto, w każdym razie zawsze w razie 'wu" mozna szybko podskoczyć i się przbadać marzenka pewnie że zwolnienie, praca w sklepie to bardzo lekkich nie należy i powinnas się oszczędzać tym bardziej po różnych akcjach Beacik przed terminem @ to trzeba robić z porannego moczu inaczej to raczej sensu nie ma, bo to jest baaardzo wczesnie a w porannym moczu stężenie jest największe, czasami przecież test nawet w dniu spodziewanej @ wychodzi negatywny albo i parę dni po, także przed termin wydaje mi się że tylko należy robić z porannego moczu test ja jednak ne kupiłam i jutro nei robię, czuję że @ przylezie, podbrzusze mnie boli w ten specyficzny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiesilam sie na lozku Amerie:P ladna strone m,aja..:)) hihi:P ale jacy lekarze????? beacik ja sie staralam 17 miesiecy!! kupe czasu ale warto bylo czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie poddawaj sie, do nie dawna sama mowilas ze masz przeczucie: P tego sie trzym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie banoman dobrze ze jest t klinika jak cos to wole tam niz do angielskiego lekarza isc.... mialam tez zamiar zakladac sobie aparat na zeby wiec pocieszam sie ze jest tu tez ortodonta wiec bede miala gdzie chodzic na wizyty kontrolne :) banoman a ty wiesz dokladnie kiedy masz owulke?? wiem ze mialas ten monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×