Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

czyli jeszcze dajesz sobie szansę do początku przyszłego tygodnia? ciekawa jestem jak oni zareagują na takie opóźnienie @, pewnie będziesz musiał próbkę moczu dać zeby test zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie pare godzin mnie nie było i tyyyle czytania :) Amarie niezłą cene sobie tam wywalili... Beacik no coś właśnie tak czułam że nie wytrzymasz i zrobisz ten test :p ale jeszcze za wcześnie więc nie wszystko stracone :) Smile może faktycznie poczekaj do soboty... Banmon ale dziewczyny poszły za Toba z tym wczesnym testowaniem ;) to czekamy do soboty... Wogóle tyle dziewczyn narobiło teraz nadzieje na dobre wiadomości że musi coś dobrego z tego wyjść ;) trzymam kciuki za Was 🌼 Agnes to czekamy z Tobą do poniedziałku na to usg :) Ola bardzo dziwny masz ten cylk :o U mnie po dzisiejszej wizycie wszystko dobrze :) gin powiedział że jak na to co było to piękna ciąża :) i po weekendzie ide wreszcie na usg :D dał mi prywatny numer do dobrego lekarza co robi usg i bede jutro dzwonić żeby sie umówić bo dzisiaj to już troche późno ;) już się nie moge doczekać i chyba nie wyjde stamtąd dopóki sie nie dowiem płci dziecka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to FAJNIE:p wreszcie sie dowie ciocia agnes kto tam Cie tak kopie) u mnie znowu dwa grzejniki zamarzly:( picowa jak w kieleckim tyle ze w domu!!!! mama gadala ze mna przez telefon prawie pol godziny:P niestety ale dwoch naprawde dobrych ludzi odchodzi z pracy i jest jej przykro, zamiast dzis pracowac to z nimi rozmawiala, zmieni sie sklad szefostwa.... ciekawe czy docenia ja tak jak Ci:( ponADTO POCHWALILA SIE ZE ZOSTANIE BAbcia bo musiala ustalic tegoroczny urlop i zgadala sie na polowe sierpnia zeby mi pomoc;) jutro rano mujsze na bazary jechac chyba zamarzne, a!!!! dzis zapinalam kurtke i mi pekla na brzuchu!!!! ehhh:) jak gadalysmy to mama sie przejezyczyla i mowi powiedzialam ze zostane dziadkiem..:) pafdlam ze smiechu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czekam na zdjęcie, jednaj i drugiej plus paznokcie :) ja już powoili dochodze to tego, że jednak mi się nie udało w tym cyklu, trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny :) mam wrażenie że chyba już jutro dostanę @ a nawet jesli nie to i tak testu nie robię bo wiem że nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A więc .. Amerie robiłam test owu od 10 dc bo miałam ostatnio krótsze cykle i chce obadac w tym mcu. Następny zrobiłam wczoraj z braku czasu i dupą nic, jedna kreska. Wiec dziewczyny niechce wprowadzać nastroju pesymizmu ale ból brzucha nie musi świadczyć o owulce, bo bolał mnie od 10 dc, test i nic , 12 dc test i nic. Zobaczę dziś i jutro ale raczej nie mam owu w tym cyklu bo służy też nie za bardzo, czuję tylko ze szyjka jest mieka. Kiedyś mi testy wychodziły już od ok 11 dc słaba druga kreska a teraz ... A ceny w przychodni masakryczne! Mysle ze w Nhs też jest dobra opieka ogólnie poza tymi usg 'częstymi' i trzeba postawić na swoim a to jest zwykle zdzierstwo :-o Ogólnie jestem załamana brakiem owu bo gdybym nie robiła testu to stwierdzilavym ze boli mnie brzuch to pewnie mam a tu lipa :( Ola też chciałam kupić testy na ebayu ale tak pomyślałam że mogą być jakieś oszukane czy coś :-o Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja juz od 8 nie spie chpdze po mieszkaniu i marudze mamie zeby poszla ze mna bo sie boje... ona sie ze mnie smieje ze ile mam lat zeby ze mna chodzila po lekarzach...ale dziewczyny ja na prawde sie boje;( boje sie co mi powie....boje sie wszystkiego....ja wiem ze jest duze [prawdopodobienstwo ze dzis tylko mnie zbada i zleci szereg badan...i pewnie i tak dzis duzo sie nei dowiem...chociaz bardzo bym chciala....a juz sama nie wiem czego chce...chyba jednego: aby tym razem mojemu cdzidzi bilo serduszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka będzie dobrze Hope ja co do moich bólów i owulki jestem pewna, potwierdzone to było dwa razy monitoringiem a trzecin razem ciążą, ae fakt nie każdy musi mieć ból tylko przy owulce dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry telefon mi przekreca niektóre wyrazy :) Ja mam dola , zrobię test dziś i jutro jeszcze i zobaczymy. Pewnie jestem bexplodna Marzenkabedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry telefon mi przekreca niektóre wyrazy :) Ja mam dola , zrobię test dziś i jutro jeszcze i zobaczymy. Pewnie jestem bexplodna Marzenka będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jaka bezpłodna :) to ja chyba też jestem bezpłodna bo cykl mi się skraca i moje jajeczka pewnie nie dorastają na tyle żeby można je było zapłodnić :D rób testy i w końcu trafisz na owulkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) nareszcie piątek, jutro testuję. Banmon jak samopoczucie? Ja jak narazie żadnych objawów dzisiaj, ani na @ ani na fasolkę hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem o co chodzi. Jak w następnym cyklu nie będę miała to się zalame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU, proszę Cię, nie zalamuj się tak łatwo. Wiem, łatwo mi mówić.... Bardzo bym chciała, aby Twoje marzenie się spełniło i zebyś była szczęśliwa. Każda z nas zresztą ma takie samo marzenie. Podobno wszystko jest uzależnione od naszej psychiki, więc musisz się nie pooddawać, ale też nie daj się zwariować. Czerp radość z bycia z mężem, spróbuj troszkę wyluzować, nie nakręcać się aż tak bardzo , a na pewno się uda. Dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a co ile masz @? 12dc żeby miec owulkę to trzeba miec krótkei cykle, ja tak mam Beacik trzymam kciuki za jutrzejszy test :) a jeśli chodzi o moje samopoczucie to nigdy ona nie jest najlepsze jak dostaję @, wszystko mnie boli i gdybym mogła to wyszłabym z pracy, dzis się rozryczałam kilka razy w pracy-musiałam wyjść na dwór żeby nikt nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon zawsze mialam co 28 dni ale ostatnie cykle byly 27, 26, 25 , 29 pomieszanie totalne. I pamietam ze jak robilam testy kiedys to ok 12dc wyszla mi druga kreska blada a na drugi dzien wyrazna a teraz tylko jedna. zrobilam dzis test i druga kreska jest widoczna ale praktycznie niewidoczna bardzo ale bardzo slabiutko. poczekam do jutra. wogole musze poczytac na necie kiedy sie zaczyna wydzielac hormon Lh podczas owulki czy np 2 dni wczesniej czy przed sama owulacja. wydaje mi sie ze powinnam miec widoczna ta kreske bo mam jakies objawy owulacji, bolal mnie brzuch przez dwa dni, mam troche bardziej wodnisty sluz, jest tego duzo dzis az musze wkladke zakladac, a powinien byc chyba ciagnacy :-o szkoda ze nie mierze temp ale nie mam na to czasu. cholerka wkurza mnie to wszystko. Beacik dzieki za slowa pocieszenia :) widze ze zalozylas inny temat, wogole jest tych tematow duzo, wszyscy sie staraja... banmon w koncu dzis piatek, nie smuc sie, musimy wszystkie sie uzbroic w cierpliwosc, trudno trzeba czekac :-o zapodaj sobie winko na otarcie lez. Ja niestety do pracy do 22 u was bedzie juz 23. cholera jasna, ale mam nerwa na ta prace i na moj organizm! pa dziewczynki, chetnie bym z wami popisala dzis ale coz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko jasne, najpierw jest wyrzut hormonu Lh i po nim nastepuje owulka. wiec u mnie hormonu nie bylo a na tej drugiej stronie pisze o przyczynach braku owulacji wiec co sie dz\iwic ze przy moim trybie zycia moge nie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi może ja już nie umie liczyć. 10.01 dostałam @ więc to był 1dc. Dziś mamy 22 to który mam dzień cyklu? Ja wyliczylam ze 13dc mam dziś licząc 10.01 jako pierwszy dzień. Zastanawiam sie żeby lecieć 5kwietnia do pl ale mniej więcej powinnam mieć wtedy @ i nie przebadalabym sie a w innym terminie nie dam rady i znów mam dylemat. Chciałabym sie zapytać lekarza czy nie mam torbieli endometriozy itd. Można oszaleć od tego wyliczania :-o Stwierdziłam ze mam dwa wyjścia : iść na żywioł i strzelać w okolicach owulacji codziennie albo wyliczać i przeliczać tylko ciężko jest określić dni przed owu. Więc wniosek jest taki ze łatwiej jest począć chłopca bo jak test wyjdzie to można strzelać i jest szansa na zapłodnienie a jak stwierdzić 3 dni przed owulacja ? Wiem wiem już wariuje, ale niestety będę wam tak marudzić co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU, tzn że masz 22 dzień cyklu. Jeżeli martwisz się, że możecie nie trafić na owulację, to najbezpieczniej jest kochać się co 2 dni, wtedy jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Dodatkowo plemniczki mają czas odpocząć i sobie dojrzewają w spokoju i są bardziej ruchliwe. :-) zreztą jak wiadomo, zyją sobie do 72h, więc naprawdę nie ma potrzeby szaleć codziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope stronkę którą podałaś poczytam jak będę w domku bo tutaj nie za bardzo mam możliwości :o pik LH czyli wyrzyt jest zawsze przed owulką z tego co pamiętam tak do 24 przed, czyli na chłopca najłatwij trafić ;) i najlepiej się starać jak ta druga kreska będzie grubasem :) może kup sobie te testy owu co mają Ola i Amerie tam nie trzeba się niczego domyslac, masz uśmiechnieta buźkę i trzeba działać ;) mi się ostatnio cyle skracają, miałam co 28, 27, 26 a teraz 25 dni @ pierwszy dzień cyklu to ejst pierwszy dzie krwawienia czyli dobrze liczysz :) ja myślę, że jutro będziesz miałą dwie grubasne kreski :) najlepiej jest się starać od 10dc co drugi dzień ;) wydaje mi się że nie powinnas sobie wkręcać braku owulki ani nic z tych rzeczy, takie cos może potwierdzić tylko lekarz, szkoda że w UK ciężko o monitoring.... chociaż może trzeba by było popytać.... Hope nie spalaj się ;) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.wrocilam wlasnie od lekarza.w srode mam badanie rkwi a w czwratek kolejna wizyte.od sody musze brac duphaston na podtrzymanie ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu dopiero od środy masz brać? to oni daja tak profilaktyczie jak się przeszło poronienie? sory że pytam ale ciekawi mnie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22.......................................08.12.09< br /> paulinka-............20................................ ..... .ok.27.12 marzenka_s.........21................................... ....17.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 Beacik26............26...............3.................. .........23.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................22............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7.............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................14............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku hope wez ty mi tutaj nie gadaj o nieplodnosci swojej bo wszystko w srodku z nerwow mi sie przewraca !!!! marzenka wszystko bedzie dobrze odpoczywaj i bez niepotrzebnych stresow ;) banoman bedzie winko dzisiaj :* damy rade silne kobietki jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na mrginesie mysle ze jesli nam sie uda to ten duphaston tez dostaniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ciekawa jestem na jakiej podstawie ten duphaston jest przepisywany.... chociaż na razie to mi nic nie pomoże :D bez sensu na prawdę myślałam, że się udało, cycki mnie bardzo bolały i to wyjatkowo wcześnie zresztą nadal bolą :( właśnie amaretto piję, wina się chyba nei napiję bo mi się nie chce iść do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze masz jakies zapasy w domu ;) hehe nie martw sie banoman w 2010 na bank nam sie uda ;) kazdy czas jest dobry a lepiej pozno niz wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od srody ,usze go brac dlatego ze rano w srode mam badanie krwi i jak bym wczesniej brala je to by inaczej wyszlo badanie krwi....a musza wiedziec jak co wyglada bez tabletek.nie wiem w zasadzie po co mi te tabletki ona powiedziala ze one pomagaj w utrzymaniu ciazy i w prawidlowym rozwoju plodu i ze mam sie nie martwic ze na pewno nie zaszkodzi a pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×