Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Amerie gratulacje!!!! No jak założycielka topiku zaciążyła to teraz dopiero ciąże się posypią :D A mówiłam że nie masz nawet podania wypełniać ;) Super! Banmon ja gości chcę zaprosić na przyszła sobotę dopiero. A dzisiaj robimy z Małżem pączki, zgodnie z tradycją :) A propos badania, to Małż rano zaczął podpisywać ten pojemniczek i co zauważył? Owszem zgadza się ze badanie jest w czwartek i że 11 ale MARCA! Dwa gamonie jesteśmy i tyle :P Dobrze że to zauważył bo ładnie by się w laboratorium zdziwili. I tak ładnie trafili z datą bo 13 marca lecimy do PL. A wyniki będziemy znać najwcześniej za 5 tygodni. Z tego wynika że to jednak Wy bedziecie przecierać szlaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaki, dobrze że zauważył datę zanim zaczął działać ;) 5 tyg to dosyć długo-tak mi się wydaje....chyba rzeczywiście pierwsi przetrzemy szlaki a ja dzis ani jednego paczka nie zjadłam ani w ogóle żadnego ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodzę cały czas podminowana, wszystko przez te jutrzejsze badanie, takie t dziwne bo bedę wiedziałam o @ jeszcze przed jej pojawieniem się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzyłam 5 tygodni bo badanie jest za 4 tygodnie plus nasz wyjazd 1 tydzień , czyli najwcześniej za 5 tygodni. A wy po ilu dniach bedziecie mieć wyniki? Ale Amerie bedzie mieć fajne walentynki :) Amerie a masz już jakiś plan jak powiedzieć mężowi, jakiś scenariusz czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a może się zdziwisz ;) i tez będziesz miała zajebiste Walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie zdziwię się, fajnie by było oczywiście ale w to nie wierzę, mam tylko adzieję, że ten wynik nie odbije się aż tak mocno na mnie bo ciężko będzie mi siedzieć ze znajomymi i zacieszać.... :o nie wiem ile się czeka na wyniki... zapomniałam się zapytać ale jak dzwoniłam do innej kliniki to tam mi mówili że dwa dni więc myślę że i tu w miarę szybko będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola do marca to kupa czasu, byc może w ogóle to badanie nie będzie wam potrzebne :) byłoby super bo miałabyś okazję skoczyć na usg i obejrzeć groszka w polszy jakby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Ja dalej nie mam jeszcze laptopa :( mam nadzieje że jutro już będzie bo jak nie to chyba zwariuje :o dlatego tylko na chwilke zaglądłam... zaglądam i co widze :D taaakie dobre wiadomości :D Amarie gratuluje kochana :D :D :D strasznie się ciesze!!! :D tylko czy wytrzymasz z tą nowiną do walentynek ;) ale lepszego prezentu na walentynki Twó mąż mie mógł sobie wymarzyć :D No dziewczyny skoro założycielka naszego topiku zaciążyła to myśle że dalej już pójdzie gładko :) musi!!! Ola mam nadzieje że do marca już nie będziecie musieli korzystać z tych badań bo zmajstrujecie coś w walentynki ;) Banmon trzymam mocno kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, Amerie też nie spodziewała się że się uda :) Poza tym najcześciej zaciążanie było parami a czasem trójkami. Nie mozna Amerie zostawić tak samej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Banmon tak odnośnie pączków to mój mąż przywiózł dzisiaj ich 20!!! Chyba zwariował :o chcesz troche? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie za bardzo przepadam za pączkami, chodzą za mną strasznie oponki serowe ale nie mam kiedy ich zrobic, a teraz to mi sie nie chce ;) ale 20 paczków to trochę zaszalał :) Ola Amerie trochę czuła, że może się udało no i się na całe szczęście nie myliła :) a ja czuję, ze dupa z tego chociaż tak bardzo chciałabym żeby było inaczej Ola a wy ile tych pączków narobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy z przepisu na 35 (Małż chciał wziąśc do pracy i ja trochęteż) ale wyszło nam 51 :D Chyba trochę małe zrobiliśmy. Właśnie zaczynamy smażenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym w środku wypełniacie? ja to bym sobie chociaż faworka zjadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i posmażone :) nieskromnie powiem że wyszły pyszne. Nadziewalismy dżemikiem truskawkowym ( Małża ulubiony - a on kupował 😠 ja lubie bardziej kwaskowate , ale co tam ) i część karmelem (czyli wygotowanym skondensowanym mlekiem. Pycha...mmmmm Banmon ja na kafe bedę jutro dopiero po południu, ale napisz koniecznie jaki wynik bety. Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu!!!!!!! jak milo wrocic do domku i wpasc tu a tu taka nowinka;P kochana Amerie strasznie gratuluje;) ciesze sie calym serduchem kochana;) widzicie kochane na kazdego prtzyjdzie czas:) zycze Ci spokojnych i radosnych 9 miesiecy i... spadaj do dolnej tabelki:)😘 a ja wrocilam od babci, mamy i ciotek:P bylam z paczkami:) tesciowa jest cukiernikiem wiec dala mi pojechalam z prezenytami, a ze babcia miala urodzinki w poniedzialek posiedzialam z nia, dalam tulipanka i mile spedzilismy czas;P jutro tez jade bo zrobi dla mnie kluseczki i bede jadla, jadla, i jadla:P dzis nie dala dziadkowi obiadu zebym zjadla podwojna porcje;) ale byl ubaw!!!! naprawde mily dzien;) i z ciotkami poplotkowalam, ciotka pokazywala mi co uprala dla maciusia:P pobawilam sie z kajtkiem i wracam happy:P czekam na kolejne zaciazenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie GRATULACJE!!! To cudownie, że się udało!!! Teraz kolej na następne, a staraczek coraz to mniej :) U mnie wczoraj zaczął się 25 tydzień. Mała skacze jak szalona, czasem aż zaboli, ale pomimo to zawsze się cieszę jak kopie :) Mojego męża ostatnio też porządnie skopała, ale miał radochę, uśmiech mu z twarzy nie schodził ;) Wogóle to chucha na mnie i dmucha i nic nie daje mi nosić, hehehe... Mnie wreszcie zaczyna przechodzić infekcja, antybiotyk pomógł. Skurcze mi się po fenoterolu wyciszyły, więc wszystko jest na najlepszej drodze :) No i ważna wiadomość, od jutra wreszcie zaczynamy remont naszego nowego gniazdka :) Mam nadzieję, że w kwietniu już się wprowadzimy, bo teściów mam serdecznie dość :/ Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za banmon, bo ona następna w kolejności ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................25............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Joasiu1982 uwierz, że jeszcze nie jesteś najgorszym przypadkiem na tym topiku... choć wyniki mam dobre, choroba ustąpiła to i tak nie możemy z mężem się starać - mamy przymusowy rok postoju po mojej chemii... :( A torbielą się nie przejmuj - ja miałam je liczne na obu jajnikach o średnicy od 1 cm do 3 cm, później miałam poważne problemy z prawym jajnikiem, bo miałam torbiel wielkości 4 cm x 9 cm i dodatkowo mi się zapadł. I wszystkie mi się samoistnie wchłonęły i już ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie wielkie Gratulacje :) mam nadzieję że teraz prxetarlas szlaki i ciaze sie posypia :) Ja ostatnio sie złe czuję chyba mam coś z ciśnieniem, powinnam iść do lekarza :-o Boli mnie głowa 3 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ beta hcg poniżej 1,2.............. miłego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera szkoda Banmnon, ale dopóki nie ma @ jest nadzieja. A teraz miłego weekendu i małego kaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziei juz nie ma :) nie ma się co łudzić, sikaniec to co innego ale z krwi to sprawa jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dziś zgubiłam klucze od domu....... pierwszy raz w życiu, gorzej weekend się zacząć nie mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak się źle zaczął to może chociaż dobrze się skończy ;) Baw się dobrze i absolutnie nie ograniczaj %. Na pocieszenie dodam że mi nawet testy owulacyjne nie wychodzą :O dzisiaj już powinny pokazać sie dwie grube krechy a tu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman jeszcze bedzie dobrze :* baw sie dobrze troche imprezowania dobrze ci zrobi :* ola moze bedziesz miala dlugi cykl.... dlatego owulka sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pewnie będą zeby na niedziele można było przy święcie działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymama za was mocno kciuki jutro bede miala wolniejszy dzien wieczorkiem to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoją drogą to dziwnie oznaczaja ta wartośc bety, bo zamiast konkrestnie napisać 0,1 to podają beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×