Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

No porozglądać sie już możesz jak najbardziej bo czasem troche czasu schodzi zanim sie coś znajdzie fajnego :) ja mam wesele siostry ale dopiero pod koniec października.... Kurde jakieś katarzysko sie do mnie przyplątało :o wziełam właśnie rutinoscorbin i popijam herbatke z soczkiem malinowym :) wogóle to słabo się czuje ale nawet temperatury zmierzyć nie moge bo kupiłam termometr nie rtęciowy tylko zamiast tego ma soć nnego (nie pamiętam co) i strasznie źle się go strzepuje :o nie dam rady :o musze kupić zwykły rtęciowy jutro. A miałam jutro jechać do pracy bo musze coś tam załatwić ale chyba przełoże to na poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty Goga na zwolnieniu i d pracy śmigasz? mnie też łapie jakiś katar :( no na weselu to ty będziesz z brzdącem pod pachą tańcowała ;) a ja dziś nadal sama :( M wraca gdzieś koło 2 w nocy :( w ogóle jutro muszę przed 7 wstać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj sobie dziś sprawiłam rtęciowy właśnie (ostatni został) aptekarka mówi że co raz trudniej je dostać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke bo sponiona dzisiaj jestem :/ zaraz musze wyjezdzac :( jestem taka przymulona ze szok banoman jeszcze tylko raz o 7 wstaniesz a pozniej juz sobota to sobie pospisz :D sporo namazalyscie nawet nie wiem co tam pisalyscie tyle tego ;) jutro moze nadrobie ale musze sie jeszcze spakowac i takie tam jejku !!!! normalnie to juz bym miala wszystko zrobione i przygotowane do wyjzdua tak to na ostatnia chwile :/ milej nocki dziewczyny i amm nadzieje do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mogłam rtęciowego znaleść i kupiłam to dziadostwo :o A do pracy jade bo mam tam pare spraw do załatwienia i musze się wreszcie wybrać. A te przeziębienia to może przez pogode :o u mnie dzisiaj odwilż na całego, śniegu się dużo stopiło i dalej jeszcze z dachu kapie... Może to juz wiosna idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja was przepraszam ale bedę juz spadać, coś mnie niefajnie trzęsie :O Zrobiłam sobie mleka z miodem i czosnkiem i śmigam do wyrka. dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola do jutra :) Amerie ale fajnie że urlopik bedziesz miała niebawem :) Goga u nas też dziś trochę śniegu stopniało, drogi się prawie czarne zrobiły i z dachu tez cos kapało :) mam nadzieję że to niesmialo WIOSNA IDZIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyliśmy sie starać :-D chyba jeszcze jutro powtorzymy. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiesiołka z firmy Oeparol tez brałam 3 razy dzienmie po 2 tabletki do owulacji czyli chyba cos przez 12 dni.No i w trzecim cyklu brania mi sie udało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................15...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, zrobiłam test, jedna kreska :( mówiłam banmon, że Ci po plecach długo wiać nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Goga mam do ciebie pytanie bo ty [pisalas ze bralas te tabletki co ja duphaston- i w zwiazku z tym napisz mi jaki kwas foliowy bralas pod te tabletki,bo mi gin przepisala taki specjalny na recepte ale on mi sie wlasnie konczy i zanim pojde na wizyte juz go nie bede miala i nie wiem czy moge jesc inny czy tylko ten co mi przepisala. z gory dzieki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................15...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beacik a @ dostalas??? dzisiaj jeszcez 19... a masz termin na 20.... ja tez zrobilam dzien wczesniej ale to byl test ktory mozna robic 6 dni przed @ dziewczyny myslalam zeby przeniec nasz temacik na inne forum gdzie mozna zamieszczac te wszystkie minki zdjecia i te duperele co wy na to ??? bo tutaj tak czarno bialo troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie, @ jeszcze nie ma, ale pewnie jutro przylezie... A co to za forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie udzielam tam troszke w pazdzierniczkach ;) mimo wszystko pozostaje wam wierna do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak amerie, ale Ty pewnie się zamontujesz na forum ciąża, a my biedne staraczki gdzie???? do przygotowań czy do problemy z zajściem??? :( dla nas tam chyba nie ma miejsca.... ja uciekam do domku, bo jeszcze w pracy siedze... 🖐️ Może jeszcze zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mowilam ze zostaje wam wierna a tam nie jest napisane ze tylko dla kobiet w ciazy :P jak sie zalozy swoj temat to bedziemy same pisaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marzenka tak brałam duphaston, a zamiast samego kwasu foliowego gin kazał mi brać Feminatal 800 do 12 tygodnia ciąży, a od 13 tygodnia biore Feminatal 400, w nich jest już kwas foliowy i inne potrzebne witaminki :) i jest bez recepty ;) Rany ale mam katar :o taka słaba jestem i jakaś trzaśnięta, że prawie cały dzień leże w łóżku :o dopadło mnie dziadostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie bez zmian, na razie na nic nie czekam, na nic nie licze, bo musimy być ostrożni, bo nie może nic być, ponieważ mam szczepienie na wzw B zanim będę poddana zabiegowi. Ale jeżeli się staramy i nie wychodzi, to i nie wyjdzie jak nie będziemy uważać...zresztą mąż musi być wstrzemięźliwy, ponieważ w następnym tygodniu badamy nasienie. Także nudy.... Banmon ja miałam hormony zrobić od 3-5 dc: m. in.LH, FSH, prolaktynę, progesteron, testosteron, na wynikach podają Ci normy danego hormonu dla każdej fazy cyklu. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła hormony, one dużo wyjaśniają. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope trzymam kciukasy :) ja specjalnie w ten wiesiołek nie wierzę akurat tak wam się pewnie udało i wiesiołek tu raczej aż tak bardzo nie pomoga ale jeśli nie szkodzi to go bedę brała. Wydaje mi się że i bez wiesiołka byście z brzuszkami i tak śmigały :D Beacik może jeszcze za wcześnie, trzeba byo testu nie robić albo bete najwyżej, w każdym razie jak @ nie ma to nic nie powiedziane ;) ja jutro do mamy śmigam i dopiro w poniedziałek wracam :) Amerie jeśli dziewczyny chcą to mozna sie przenieść, mi jest w zasadzie wszystko jedno-no może trochę sama nazwa strony nie koniecznie do mnie pasuje(i chyba nigdy pasowała nie będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ale pamiętaj że wstrzemięźliwośc nie może być dłuższa niż 5 dni ;) hormony zrobie ale w następnym cyklu bo wole je w Kielcach zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 ups ..a na niektórych str pisze do 7 dni..., a myślałam że min. 5 dni ;) trudno, w takim razie zobaczymy jak nie ten to następny tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzwoniłam do dwóch klinik i dwa razy mi mowili że od 2 do maksymalnie 5 dni abstynencji a najlepiej to są takie 2-3 dni im starsze tym gorsze, a umówieni jetescie na jaki dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek, ale w takim razie zadzwonię i przełożę, szkoda, byśmy mieli to z głowy, no ale trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale do wtorku to jeszcze dużo dni, my mamy w poniedziałek i dziś coś zadziałamy żeby plemniki były takie prawie 3 dniowe na poniedziałkowe badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×