Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

jak masz nieregularne to ciężko powiedzieć ale możesz sobie je zacząć robic od 10dc, a ile cykle ci trwają tam plus minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba rzeczywiście masz racje :) lepiej od 15dc zrobić jak nie później nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie paskowe testy z allegro chyba mogą być, kupiłam tego 30szt więc jeszcze trochę mi zostało ale jak te skończe to spróbuję jakies inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw to muszę zacząć seks uprawiać zeby coś z tego było, bo ostatnio coś z tym krucho :P Najbardziej mnie denerwuje, ze mój facet niby chce dziecka, ale jakoś inaczej do tego podchodzi- nie przejmuje się tym, nic... Może dlatego, że ja sie przejmuje za nas dwoje ;) Ale czasem się czuje mu wcale nie zależało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba każdy facet tak ma ;) po moim też nie widać żeby się starsznie załamywał jak dostaję @ ale on mi powtarza że jedno musi być silne, bo nie byłoby dobrze gdybyśmy razem siedli i płakali, ale wiem, ze mu też jest ciężko i też to przeżywa tylko tak nie dramatyzuje jak ja i nie uwidacznia tej sowjej rozpaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za każdym razem jak wydaje mi się, ze się udało (czyli w praktyce co miesiąc ;) ) to jestem podekscytowana, i w ogóle, a on...nawet się ze mnie śmieje ostatnio Też mi mówi, ze po prostu tyle razy ile ja już "tym razem to na pewno jestem w ciąży" to on już się przyzwyczaił i nie chce też sobie robić zbytnich nadziei...ale ja odbieram jako lekceważenie... Nic, dość pisania, idę mu robić obiad heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilę bo mnie dosłownie powieki przygniatają ;) a wyrko wzywa z daleka. Goga jak można nie lubić ruskich pierogów? :P Banmon może na pogodzenia z m mały seksik, dwie krechy już są więc czego chcieć więcej ;) Marzena witaj w naszym gronie :) Amerie do kiedy zamierzasz pracować tzn do którego miesiąca ciąży? Z ta abstynencja seksualną to na poważnie? Pocieszyłaś mnie trochę że te objawy to niekoniecznie od poczatku. Z niecierpliwością czekam na wizytę u mojego gina, jeszcze tydzień :O A propos kłótni z małżeńskich, to mamy z Małżem zasadę że nie idziemy spać pokłóceni, nigdy i nie chodzi tu o seks :) A przepraszać też kiedys miałam problem ale już daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Banmon u mnie jest tak samo, tzn wiem ze wyniknie sprzeczka jak będę drążyć srube ale i tak ja draze :-o później rycze i tak sie to kończy. Marzena witamy, nic sie nie martw po to tu jesteśmy żeby sie wspierać. Ty na odwrót chcesz chłopca a ja dziewczynkę. Po wyczytaniu połowy internetu podpowiem ci że na chłopca trzeba sie bzykac w samym środku dni plodnych czyli jak byś zrobiła test owulacyjny i będą dwie grube krechy i można w następnym dniu, dieta zasadowo potasowa, pozycja na "pieska" i chińskie tablice planowania płci. Połączyć to wszystko i może sie udać. U mnie zaczyna sie wyszukiwanie objawów. Do @ mam w sumie z 3 dni bo powinnam dostać 8 w dzień kobiet. Dziś np byłam bardzo zmęczona ale u mnie to normalne bo jestem permanentnie zmęczona zawsze, troche brzuch pobolewa i jestem w stanie wkręcić sobie jakieś nudności :) cycki tez mnie bola ale to jak na @ poza tym cisza. Czuję ze będzie lipa . A wogóle w samolocie wkrecilam sobie że to znak bo jedna stewardesa miała na imię Nadia :-D Jak narazie głupieje. Ola pierogi ruskie mmmmm muszę zrobić tylko pytanie kiedy? Wogóle mam plany umyć okna i też nie wiem kiedy ? Dziewczyny czy przed trminem @ są jakieś objawy już? To czekanie jest najgorsze. Spadam do łóżeczka bo jutro cały dzień praca. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon po wizycie wszystko dobrze, serduszko Misiowi bije szybciutko :D mój gin wyjechał teraz na wakacje na 3 tygodnie ale powiedział że jakby działo sie cos niepokojącego to mam jechać do niego na oddział do szpitala i każdy lekaż mi pomoże... HopeU ja nie miałam przed terminem @ za bardzo objawów, no może taki jakby płodny śluz... trzymam podwójne kciuki ;) Ola a jak można lubić ruskie pierogi? :p Marzena piszesz że jesteś narwowa i boisz sie co będzie w ciąży... mój mąż też się bał co będzie ze mną, ale później stwierdził że w ciąży złagodniałam i powinnam ciągle być w tym stanie :p może z Toba będzie tak samo ;) Teraz się zbieram bo jade dzisiaj do rodziców :) miłego dnia :) Kurde śnieg u mnie sypie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę myślicie, że są jakieś "domowe" sposoby na zaplanowanie płci dziecka? Ja jestem do tego sceptycznie nastawiona... Mam nadzieję, że też złagodnieję ;) Przydałoby się to nie tylko mi ale i dziecku, no i mój mężczyzna też byłby zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goga to dobrze że wszystko ok z dzidzia. Marzena poczytaj na necie o planowaniu płci to zobaczysz że sie sprawdza. Czuję ze nic z tego nie będzie bo nic mi nie jest żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde napisałam i zniknęło mi. Marzena poczytaj o planowaniu płci na necie to zobaczysz że sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Marzena witaj:) Ja tez nie wierze w to ze można dokladnie zaplanować płeć dziecka...Dla mnie ważne jest to żeby w ogole byc w tej ciąży a co bedzie to bedzie:) Choć nie ukrywam ze chciałabym pierwszego chłopca:) Banmon trzeba dzialać jak jajnik pobolewa,to dobry znak. My tu musimy werzyć za Ciebie żebyś nam sie nie poddała🌻 Zauważ że ja jestem w podobnej sytuacji do Ciebie,tyle samo sie staramy i nic. Tyle ze ja żadnych badań nie robiłam ani mój R. coraz czesciej o tym mysle ale strasznie se boje...Bo jakby coś wyszło nie tak to nie wiem co bym zrobiła. Amerie mam nadzieje ze juz wszystko ok.Czasem plamienia sa normalne w ciąży.szkoda że w uk tak ciezko z tymi lekarzami jest...Lepiej było by sie upewnić🌻 Ola mam nadzieje ze nie usypiasz tam w pracy:) Chociaż w sumie to dobry znak że wszystko jest jak należy:) Agnes coś tak zamilkła?:) Mi sie juz @ prawie skończyła...nie długo zaczniemy coś działać. Postanowiliśmy ze dość intensywnie w tym cyklu. Tak to sobie zawsze tłumaczyłam że może nie wstrzeliłam sie w owulkę...No w sumie tak było. A mój juz od wczoraj sie pyta no kiedy sie bedziemy kochać:)A na razie bezkarnie piję codziennie wino,wczoraj np. białe:) jutro zapowiada sie impreza urodzinowa(moja:)) co prawda we wtorek dopiero urodziny ale tak w tygodniu to nie ma czasu. Normalnie popadne w alkoholizm jak tak dalej pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam już na temat planowania płci, ale i tak jakoś wydaje mi się, że to bardziej przypadek decyduje... A jak się sprawdzi to kwestia przypadku i zbiegu okoliczności... Tak się cieszyłam z wiosny, a dzisiaj znowu sypie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie mowie ze w 100% da sie zaplanować płeć ale są pewne wskazówki. Pewnie ze najpierw chce zająć i żeby było zdrowe. Kupiłam test bo mnie skreci chyba, taki który można robić 4 dni przed @ ale wiem ze będzie lipa. Jestem masochistka po prostu muszę sobie wbić dola dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope w każdym bądz razie ja trzymam kciuki🌻 Zachciało mi się mielonych to se zrobiłam:)Chyba wieki nie jadłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test 3 dni przed i dupa. Noc z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Hope zrobiłaś test trzy dni przed i to jeszcze po południu? W cuda wierzysz ;) Nie było szans na 2 kreski. ja rozumiem że nie możesz się doczekać (ja nie jestem lepsza) ale daj sobie szanse i zrób teściora za rana :D Smile a myślałaś nad testami owulacyjnymi? Osobiście polecam ;) Goga fajnie że u Misia wszystko w porządku :) A ruskie można lubić mmmmm zreszta ja lubię przaktycznie wszystkie pierogi oprócz pierogów z miesem. Dla reszty gorace pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też lubię wszystkie peirogi prócz tych z mięsem dziś zrobiłam test i druga kreska baaardzo słaba.... nie wiem w końcu kiedy mialam tą owulkę.... Hope test 3 dni przed @ i to nie z porannego moczu !!! no wiesz co, Ola dobrze mówi że chyba w cuda wierzysz ;) Jak już to sobie zrób jutro choć i tak wydaje mi się to za wcześnie, zauważ, że Ola robiła bardzo czułym testem w sobotę i też miała jedną kreskę ;) a w poniedziałek wiadomo co było :) a test miała przecież o czułości 10 :) Także nie denerwuj sie jeszcze i nie dołuj ;) A objawów nie wyszukuj bo i tak nie ma żadych które na 100% by wskazywały na tak wczesną ciążę ;) Goga fajnie że z Michasiem wszystko ok :) 🌻 Smile inwestujesz w tym cyklu w testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny hope hope hope ;) czekamy do terminu @ mam nadzieje ze jakos wytrzymasz wiem latwo mowic... goga dobrze ze wszytko dobrze tak ma byc :D Smile tez polecam Ci testy Ola jak sie czujesz ??? ja lubie ruskie ogolnie to lubie pierogi ale te miesne to odpadaja :P wiecie co mam dzisiaj dola ;( martwie sie strasznie czytalam na necie dzisiaj ze wiekszosc kobiet w 6-7 tyg. slyszy juz serduszko dziecka a u mnie jak bylam ostatnio to nic a byl to prawie 7 tydzien liczac od @ ;( pojade jeszcze raz za tydzien ale tak sie boje ze szok i tylko doszukuje sie co jest zle wczoraj pocieszlam ole a dzisiaj sama placze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ale ta kreska to slabsza niz tamta ktora mialas wczoraj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki banoma ale ze mnie gapa mysle ze sorko ta kreska dzisiaj bardzo slaba a wczoraj byla mocna to ow. byla wczoraj albo dzisiaj... ale ja moge sie tylko domyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bolało miie pod wieczor podbrzusze, dziś kreska jest znacznie słabsza niz ta wczorajsza... Amerie nieczego się nie doszukuj, kazda ciąża rozwija się inaczej i jedne usłyszą już serduszko a inne kobietki nie, ale idź może w przyszłym tygodniu do gina-to się uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich testach pisalo ze jak bedzie smiejaca sie buzka to po 12-36h powinna nastapic owulacja wiec skoro mialas wczoraj ta mocna druga kreske to mysle ze ow. moze byla dzsiaj rano czy jakos tak.... banoman chcialam isc do gin. ale usg robione mialam juz 2 razy a nie jest dobrze robic je tak czesto gdyz jest to wczesna ciaza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×