Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

wiecie co, robiłam dziś test i wydaje mi się że kreska jest albo taka sama jak wczoraj albo nawet jaśniejsza..... podbrzusze mnie boli ale wcale nie mam dwóch kresek mocnych..... zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dziś robiłam i chyba nawet ten późniejszy był słabszy.... no nie wiem, mialam przecież dwa razy potwierdzone, że jak mnie podbrzusze boli to owu jest blisko, eeee tam, nie wierzę w te testy :) zobaczę jaki jutro bedzie i pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w następnym cyklu będę sobie zdjęcia robić żebym lepiej wiedziała czy rzeczywiście róznią się od siebie te testy z dwóch różnych dni, w każdym razie raczej nie miałam dwóch mocnych kresek.... może jutro będą wtedy dam M jeden dzień odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman a moze bedziesz jeszcze miala ow.... ja tez zawsze myslalam ze ow. mam jak mi boli brzuch a wyszlo inaczej... trzymam kciuki ;) ola gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już mnie nie interesuje owulacja i te wszystkie pierdoły, doła mam jakiegoś , lepiej się skupię na zbieraniu kasy na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj tylko was czytałam, póbowałam coś napisać ale cały czas nie chciało mi wysłać, w koncu się wnerwiłam i dałam sobie z tym spokój. Banmon ja też przez parę dni miałam kreski tego samego koloru i juz zaczęłam nawet łapać z tego powodu dołka. Przeczytałam bloga, fajny :) Zaczynam sie zastanwiać czy jednak nie spróbować ze swoim, tylko ja mam niestety słomiany zapał :O Goga na basen jak najbardziej mam zamiar chodzić, tym bardziej że mam problemy z plecami , a ciaża i ten brzuchol raczej nie pomoże. Ale dzisiaj nie ide bo oczy mi się same zamykają i trochę mnie trzęsie. Hope ja cały czas trzymam kciuki za dziewczynkę :) Amerie mam pytanie: czy te dolegliwości ciążowe towarzyszą ci od samego początku czy pojawiły się później? Joasia fajnie że wyluzowałaś, pisz częściej co u ciebie :) Daguś mała Joasia wcale nie skopała tatusia, ona mu chiński masaż plecków zafundowała, takie dobre dziecko :D Agnes co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zacznę na basen chodzic :) mnie te testy już wkurzaja w ogóle dziś mnie dól złapał i się poryczałam (nie przez testy ;) ) tak po prostu mnie dopadło Ola ale jak zaczniesz pisać to koniecznie daj namiary :) wene bys znalazła, a to taka miła pamiatka by było jak już się groszek urodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a jakie miałaś objawy, cycki bolą, czy coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tymi objawami mam problem. Cycki bardziej bolały po owulce. Teraz tylko sutki są wrażliwe, bolą przy dotyku, ale słabiej niz za pierwszym razem. Mam też nowe zyły na cyckach. Mdłości miałam wczoraj przez pół dni, dzisaij znacznie krócej. Jestem senna ale równie dobrze może to być wynik braku kofeiny (nie piję kawy od 2 dni). Troche boli mnie krzyż i promieniuje. Martwię się tym brakiem objawów, chociaż może za wcześnie, to dopiero poczatek 5 tygodnia, a podobno wszystko sie rozkręca od 6. Sama nie wiem , boje sie po tym co się wczesniej stało :O Jedyne co mnie pociesza to że nie mam bóli podbrzusza jak na @. Chciałaby żeby juz był maj albo czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby jak najszybciej pierwszy trymestr minął :) niektóre kobiety wcale nie mają objawów a każda ciąża jest inna :) więc tylko się cieszyć, że fajnie na razie to przechodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą trochę śmieszne, bo zobacz jak nie byłaś w ciąży to objawy ciążowe bez problemu się znalazły a jak teraz jesteś to objawów niby brak :) oj Ola, Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że nie marzy mi się spędzanie pół dnia w objeciach kibelka, ale jednak wtedy ma się tą pewność że wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieję że chociaż przyszły tydzień mi szybko zleci, potem bedzie wizyta u ginki i może wszystko będzie ok. Cholera jakoś ten błogostan nie chce wrócić 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamartwiaj się Ola i pozytywnie myśl :) błogostan po raz drugi jest ciężko osiągalny ale na pewno można chociaż troszkę go uświadczyć ;) niedługo masz wizytę u ginki to się uspokoisz jak groszka zobaczysz :) mi się wydaje ze chłopiec będzie :) ale ja mam taki dar 'jasnowidzenia' że pewnie dziewczynka sie okaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie wydaje że to chłopak będzie, jakoś tak czuję. Poza tym wszystko na to wskazuje na razie : czas zapłodnienia, pozycja no i chiński kalendarz :) No i Małż tak mysli , a on to ma intuicję że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten twój Małż to niezły :) a to też od pozycji zależy? to jaka na chłopca a jaka na dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a jak ty zobaczyłaś te dwie kreski na teście owulacyjnym to na drugi dzień staranka były czy jakos inaczej? ja według tych testów to raczej owulki nie mam .... i jutro też miała nie będę, no dziwne bo dziś jest mój 14dc.....😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiem jak sprawdzić czy testy pokazują prawidło.... trzeba poczekać do @ :) i będę wiedziała kiedy owu była i jak wtedy kreski wyglądały- no chyba że juz pamietać nie będę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno na pieska (najlepsza dla tyłozgięcia) sprzyja poczęciu chłopca :) a misjonarska dziewczynki. Ja dwie grube krechy i śmiejącą się buźkę zobaczyłam w niedzielę i poniedziałek (w niedzielę juz od rana wiedziałam że bedzie bużka bo normalnie zalało mnie śluzem - sorry za dosłowność ) A przytulanka : w piatek nic, sobota po południu, niedziela - późny wieczór, poniedziałek i wtorek (tak dla pewności ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to w dniach plodnych najczęściej w tej pozycji bo niby też plemniki są bardziej 'dociskane' do szyjki macicy :) czerwienie się :) no ale w każdym razie ja np śluzu nie mam :o w ogóle z tym sluzem to u mnie raczej kiepsko jest, kiedyś miałam tego więcej a teraz to lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy zastosowaliście zmasowany atak :) sobota, niedziela, pon, wt :) my chyba jutro spróbujemy - ciekawe też jak kreski będą u mnie wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno zmasowany atak wcale nie jest dobry, niby najlepiej co 2 dni. A i nie trzymałam nóg w górze , tylko dupkę ;) doczytałam że tak trzeba przy tyłozgięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi M każe tak za każdym razem, dziś też mi powtarzał że nogi w górze ( ja też lekko pupe raczej unosze) bo same nogi to chyba bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nic mi to nie daje.... może świece powinnam robić zawsze po :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon sorki ale muszę cie opuścić na pół godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko :) ja dziś sama to niech ktoś tu zaglądnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z pół godzinki zrobiła się godzinka, ale to wszystko przez Małża 😠 mieliśmy robić razem pierogi, zrobił farsz no i musiał jechać do sklepu. Dopiero teraz wrócił , jak ja kończe gotować !!!! Szlag mnie zaraz trafi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale i tak fajny ten twój Małż jest ;)hmmmm pierogi, no że też wam się chciało robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie NAM tylko cholera MI ! A jeszcze pomysł był jego! Teraz za karę szoruje kuchnię po moich wyczynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udani jesteście :D ale pierogów to i ja sobie bym zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×