Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Czesc laski Właśnie zjadłam sobie pizzę w pizzy hut i zakupowe szaleństwo dobieglo końca. Nie lubię tak sama ale m wraca jutro więc wyspie sie rano. Oczywiście nie mogłam znaleźć jeansow bo głównie to chciałam kupić, wszystkie są typu rurki a ja chciałam bardziej proste w nogawkach. Kupiłam sobie tylko buty sandały na małej drewnianej koturnie jeansowe. Będą mi pasować do torebki która kupiłam tydzień temu jeansowa z czerwonymi dodatkami, taka letnia. I oczywiście poodwiedzalam dzialy dziecięce ale to głównie dlatego ze jadę do pl i dla szwagierki tzn dla jej małej. Były takie przeceny w next ze z 15 na 2. Kupiłam śliczne rzeczy dla małej chyba z 7 sztuk i zapłaciłam 13 za wszystko, jestem w szoku :) jak dam radę czasowo to wrzucę fotki :) Marzenka nie daj sie starej jędzy, nic ci nie zrobi, blefuje napewno bo musi ci zapłacić. Amerie ja bym chciała nie mieć siły z tego powodu co ty. Goga a ty łez z noga do góry najlepiej i też sie nie przemeczaj. Ola pij cole na nudności podobno pomaga. Banmon ty sie trzymaj 🌻 joasia 🌻 Asia szczera rozmowa jest ważna, dacie radę :) Beacik melduj sie co tam? Chociaż mam wene żeby napisać do każdej :) mam nadzieję ze nikogo nie pominelam. Aaaa Smile, agnes i Marzena pozdrawiam i wszystkim życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU fajnie że się zakupy udały :) ale głupot na necie nie czytaj po po dupsku :p zakupy wychodzą Ci lepiej ;) Marzenka mam nadzieje że ten babsztyl sie przestraszy jak ją opstraszysz sądem i odpuści 🌼 Ola ale miałaś zryw do sprzątania niezły ;) Banmon jeszcze tylko niedziela i już bedziesz miała męża przy sobie :) Amarie szkoda że musisz już wracać do pracy a nie możesz sobie jeszcze w domku posiedzieć, oszczędzaj sie tam 🌼 Ja nie sprzątam dużo bo nie dam rady za bardzo przez tą cholerną noge zresztą pewnie zaraz zaczniemy remont pokoju więc bez sensu wieksze sprzątanie ;) dopiero po remoncie i malowaniu sie posprząta, mam też kupione nowe firanki i zasłonki to zawiesimy po malowaniu :) wogóle to zauważyłam że ostatnio z moją kondycją coś gorzej :o nie mam już tyle siły co kiedyś :o Ja już w łóżeczku leże... i bawie się z Misiem ;) jaki on jest śmieszny :) jak głaskam sobie brzuch z prawej strony to mały sie tak pcha na prawo że robi mi sie górka na brzuchu, a jak zaczne głaskać z lewej strony to Misiu się szybko przemieszcza na lewo i tam robi górke :D chyba lubi głaskanie mały pieszczoch bo jak przestaje głaskać to mnie kopie ;) Miłej niedzieli wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU fajnie że się zakupy udały :) ale głupot na necie nie czytaj po po dupsku :p zakupy wychodzą Ci lepiej ;) Marzenka mam nadzieje że ten babsztyl sie przestraszy jak ją opstraszysz sądem i odpuści 🌼 Ola ale miałaś zryw do sprzątania niezły ;) Banmon jeszcze tylko niedziela i już bedziesz miała męża przy sobie :) Amarie szkoda że musisz już wracać do pracy a nie możesz sobie jeszcze w domku posiedzieć, oszczędzaj sie tam 🌼 Ja nie sprzątam dużo bo nie dam rady za bardzo przez tą cholerną noge zresztą pewnie zaraz zaczniemy remont pokoju więc bez sensu wieksze sprzątanie ;) dopiero po remoncie i malowaniu sie posprząta, mam też kupione nowe firanki i zasłonki to zawiesimy po malowaniu :) wogóle to zauważyłam że ostatnio z moją kondycją coś gorzej :o nie mam już tyle siły co kiedyś :o Ja już w łóżeczku leże... i bawie się z Misiem ;) jaki on jest śmieszny :) jak głaskam sobie brzuch z prawej strony to mały sie tak pcha na prawo że robi mi sie górka na brzuchu, a jak zaczne głaskać z lewej strony to Misiu się szybko przemieszcza na lewo i tam robi górke :D chyba lubi głaskanie mały pieszczoch bo jak przestaje głaskać to mnie kopie ;) Miłej niedzieli wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Jednak dostałam miesiączkę, 24 marca... Ale tym razem nawet się ucieszyłam, bo z moim mężczyzną mi się nie układa, szkoda gadać... I póki co starania są odłożone na sama nie wiem kiedy, ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola moze u mnie chcecie zrobic mieszkanko na blysk ;) ? jesli chodzi o midwife to bedzie moje pierwsze spotkanie i zgadzam sie z toba ze bardzo pozno :( straszne sa do niej kolejki jak maz mnie umawial to mowil w recepcji ze to bedzie 13 tydzien ciazy a on tylko zrobil glupia minke i powiedzial ze trudno !!! gdyzbym nie pojechala do polski to juz bym byla po pierwszej wizycie ale i tak wiem ze dobrze zrobilam :D najgorsze jest to ze teraz wszystko bedie sie ciagnelo bo pojde do niej w 13 tyg. i bede do tylku ze wszystkim ostro z badaniami i usg :/ w 12 tyg. usg. jest konieczne i gin. mowil ani wczesniej ani pozniej wiec chyba umowie sie do prywatnego bo i tak juz sie martwie :/ bardzo fajna date ci wyznaczyli :D hope to mi wlasnie w uk sie podoba jak sa przeceny to prawdziwe ;) goga ale ci fajnie :D :D "Dziecko zaczyna wchodzić z tobą w interakcję, reaguje już na bodźce z zewnątrz. Kiedy położysz dłoń na brzuchu, zbliży się do tej ścianki, by poczuć ciepło twojej dłoni." to juz w 12 tygodniu :D znalazlam to na swojej ulubionej stronce. banoman proste ze jak ty odejdziesz to wszystko sie posypie.... wiec zostajesz :* marzena87 mam nadzieje ze wszystko sie ulozy jak najlepiej dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... Jak tam mija niedziela? U mnie deszczowo...ciagle leje deszcz...Moj K pojchal na mieszkanie poskladac wszystko do kupy bo w koncu swieta sie zblizaja a my wszystko na srodku postawiane;/ Ja jeszcze lze w lozku,na antybiotyku jestem ale pociesza mnie to ze jest juz lepej niz ostatnio... Jutro mam ginekologa no i jade do tego sadu pracy zglosic spawe,bo kierowniczka nadal upiera sie przy swoim,ze nie da mi kasy dopokinie zapalce jej 600 zl...smieszna jest...brak mi slow...Ciekawe co tam zalatwie jutro. No i musze wam sie pocichutku pochwalic...ze moj dzidzia CHYBA sie poruszyl 2 razy;) nie wiem nie jestem w 100% pewna ale to bylo tak dziwne uczucie ze chyba to bylo to;) Nic zmykam do lozka jeszcze polezec,bo jutro ciezka wyprawa i duzooo zalatwiania...trzymajcie kciuki.Buziaki.Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co tu tak pusto? U mnie tez leje i nic mi sie nie chce. Moj maz wraca dopiero we wtorek musial zostac dluzej bo nie zdazyl zalatwic spraw. siedze sama i mam lenia. musze posprzatac ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja nie pisze bo mam dola..czuje juz @ w kościach...I jestem pewna że przyjdzie.Pogoda tez beznadziejna... U fryzjera bylam jakoś 2 dni temu,tylko skróciłam troche wlosy. Ale nie za fajnie mi to zrobila,za mocno wycieniowała i teraz ciezko mi to wyprostować..ehh A nie cierpie jak mi sie włosy podkręcają:/ Banmon nie byłam na Wesołej tylko na osiedlu i to byl noj błąd..Teraz musze iść podciąć jakieś 2 cm na prosto te wycieniowane koncówki i bedzie ok. Czuje ze w te świeta nie bedę żałować %..mam dość... A zapomniałam Wam wspomnieć,że Agnes wylądowala w szpitalu,ale podobno tylko jakieś zapalenie.Agnes trzymaj się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam sobie humor patrząc na nowy nabytek-cytrynowego storczyka:) Już 3 do kolekcji:) R. mi wczoraj kupił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam sobie humor patrząc na nowy nabytek-cytrynowego storczyka:) Już 3 do kolekcji:) R. mi wczoraj kupił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile kocham storczyki :) marzenka dasz rade z ta baba bo jestes niewinna !!! niech sobie gada co chce... mam nadzieje ze jeszcze wyjdzie tak ze bedzie musiala ci zaplacic odszkodowanie za ten stres ktory teraz masz przez nia !!! hope zostaw sprzatnie i sie zrelaxuj ;) agnes wracaj do zdrowia!!! pozdrowienia dla reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza:/ ja śniadanko jem,owocowe,bo od dzisiaj zaczynam króciutką,oczyszczającą 3-dniówkę:) Słodycze kuszą ale bede silna:) A R. specjalnie zaopatrzył wczoraj lodówkę i półke słodyczową..wrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie mam pytanie odnośnie storczyków,bo może masz jak lubisz:D Ty je trzymasz w wodzie?Czy podlewasz? Bo wszedzie pisze zeby nie trzymac ich w wodzie..i to prawda bo jeden mi przekwitł,był w wodzie(bo moja mama tak twierdzi ze tak musza stać,bo jej pani w kwiaciarni powiedziała) a jak wode odlałam to wlasnie puścił pączka nowego i bedzie kwitł:) I ja juz nie wiem,bo znowu u mamy stoja chyba trzy albo cztery i cały czas mają wode i kwitna jak szalone...A może któraś sie zna i mi powie jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka ludzie potrafią być czasem wredni...Czy ona nie wie ze teraz Tobie stres i zdenerwowanie są mało potrzebne? Trzymam kciuki,zebyś dala rade🌻 Banmon M juz wrocił?:) Hope fajnie ze udane zakupy.Szkoda ze u nas takich przecen nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Marzena mam nadzieje że to tylko chwilowy kryzysz i się Wam ułoży 🌼 Marzenka powodzenia w załatwianiu spraw 🌼 Smile dasz rade z tym oczyszczaniem ;) owoce też są pyszne :) Agnes do mnie też pisała bidulka, ale najważniejsze że z dzieckiem wszystko dobrze, Agnes zdrówka 🌼 Banmon M juz wrócił? Ide teraz coś zrobić a wieczorem do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile z tego co wiem i widzialam to raczej sie podlewa te kwiaty... moja kolezanka ma chyba z 5 i wszystkie pieknie kwitna... ale nie jestem specjalistka wiec popytalabym na twoim miejscu kogos kto sie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................31...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze sie podlewa,raczej kazde rosliny sie podlewa tylko slyszalam opinie ze powinny cały czas stać w wodzie.One mają takie wysokie doniczki i moja mama caly czas ma tam wode:) To ja juz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki, przepraszam, że tak długo Was nie odwiedzałam,ale miałam taki zapiernicz w robocie, w domu wieczne zamieszanie no i zeszło.... Dzięks że nie wywaliłyście mnie z tabelki. Niestety,znów się nie udało :( chyba jestem jakaś felerna...... W zeszłym tygodniu moja młodsza siostra wystrzeliła jak Filip z konopii i oznajmiła, że jest w ciąży! Pokazała zdjęcie z usg a tam taka malutka kropeczka, kochana istotka. :) skoro nie mogę jeszcze zostać mamą, to będę ciocią. Nie planowali i proszę, coś chyba jest z tą naszą babską psychiką.... No ale nie poddaję się i będę próbować dalej. Smile, że tak nieśmiało spytam :) ???????? Coś już tego tam tego? Chyba,że nie doczytałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, co do storczyków, moja mama też ma piękne storczyki i robi zawsze tak: podstawia doniczkę pod bieżącą wodę, która przelewa się przez korzenie tak z minutkę i odstawia. I tak co tydzień. Kwiatuszki pięknie rosną i kwitną. No i dobrze jest, jak mają przeźroczystą donicę, wtedy światło dociera do korzonków :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhh, kafe działa dzisiaj jakby się jej nie chciało..... ja uciekam do domku kochane, obiecuję, że poprawię się z frekwencją i będę częściej zaglądać :) No jutro na pewno będę, bo w pracy już luzy przed świętami :) Spokojnego wieczorku, papapapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×