Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Chyba mnie jakieś grypisko łapie, coś niewyrażnie się dzisiaj czuję :O Jeszcze pogoda okropna. Amerie a dlaczego trzeba robić usg dokładnie w 12 tyg? Przecież czasem nie wiadomo dokładnie kiedy było zapłodnienie.Hmmm.....może zapytam się midwife jak nie zapomnę. Hope za to lubię zakupy w UK :) a ciuszki z Nexta - bajka :D Mam juz trampki i czapeczkę z szaliczkiem i rękawiczkami, też z wyprzedaży. Małż ostatnio wpadł na pomysł zakupowego weekendu ( duże miasto z mnóstwem sklepów jest godz drogi od nas) ale mu uświadomiłam że pojedziemy w lipcu jak będą wyprzedaże i do tego przyjedzie moja siora. Już sobie wyobrażam to szaleństwo :) Marzenka mam nadzieję że udało ci sie wszystko pomyślnie załatwić. Banmon pewnie się z M wita ;) Smile ja storczyka trzymam w wodzie , ale tak ok 1 cm tylko, do tego podlewam go co tydzień i stoi w bardzo słonecznym miejscu. Już raz mi przekwitł, ale teraz ma nowe kwiaty i o wiele więcej :) Beacik no w końcu do nas wróciłaś, już się o Ciebie martwiłyśmy. Goga mam nadzieję że noga chociaż trochę mniej dokucza. Opowiadałam Małżowi co twój Michaś wyprawia i teraz nie może się doczekać kiedy będę miała duży brzuch. Marzena trzymam kciuki żeby ułożyło się Wam, może te Święta będą temu sprzyjać? Dziewczyny jak możecie to pozdrówcie ode mnie Agnes. Joasia, AsiaAk, Daguś i Marta pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. informuje was ze pisze na innym topiku dotyczacym planowania plci ale nie opuszczam was. Nie chce wam tu smecic o dziewczynce ciagle bo wiem ze duzo z nas sie stara i nie wychodzi a ja mam jeszcze specjalne wymagania :-p i marudze. Ogolnie mam nadzieje ze sie wkrece w tamten topik ale po przeczytaniu go oczywiscie nie calego bo jest dlugi, mam dolka bo dziewczyny pisza ze stosowaly sie regularnie do zasad a tu wychodzil chlopak. nie da sie tego chyba zaplanowac :-( tak bardzo bym chciala taka malunia coreczke. pozostaje mi chyba sie starac. pozdrawiam wszystkie 🌻 wczoraj pisalam na gg z kolezanka ktora sie stara juz od studiow jak pamietam, juz kilka lat, jest w moim wieku (28) i dalej nic, ale problem jest po str meza, mial juz dwie operacje, inseminacje i nic, dalej plemniki sa marne. Wszedzie sie o tym slyszy, tyle ludzi ma problemy, czemu to nie jest takie proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal nie ma ale czuje ze przyjdzie. Dzieki dziewczyny za info o storczykach:) Beacik nareszcie jesteś:) Wpadaj do nas czesto. Hope ja Cie rozumiem,na prawde. To nic zlego marzyć o córeczce.I absolutnie nas nie opuszczaj🌻 Ja np marze o pierwszym chłopczyku i nie uwazam ze to cos złego.Ale jak na razie to tylko sobie marzyc moge...A taka prawda ze marzenia sa dla ludzi i nic nie kosztuja wiec nikt nam ich nie zabierze:) Ja wiem ze wszystkie sie spelniają jak sie bardzo bardzo chce:D Ola nie choruj🌻 Dbaj o siebie,o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak wpisałam do tego kalendarzyka,tak dla zabawy ;) To wyszlo ze bedzie dziewczynka:):D No i chciej tu chłopa jak baba wychodzi:D:D:D:D:D:D Milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beacik fajnie że się odezwałaś :) Ola nie daj sie chorobie 🌼 HopeU wiemy że bardzo chcesz dziewczynke :) starajcie się a my będziemy trzymać kciuki :) Banmon M juz wrócił? Przywitaliście się już jak należy ? ;) Smile no to zobaczymy co bedzie u Ciebie ;) czekamy... ale jakby co to test masz tak... Marzenka jak Twoje sprawy? Ja byłam wczoraj u gina i powiedział że to dziecko uciska mi na nerw kulszowy i dlatego boli :o i albo przejdzie jak się mały odwróci główką na dół albo dopiero jak sie urodzi... nic mi na to nie może dać bo wszystkie środki na rwe są za bardzo toksyczne... jedynie co to może mnie położyć w szpitalu żeby neurolog zobaczył ale ja oczywiście nie chce do szpitala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.03. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes do mnie pisała że jutro wychodzi ze szpitala :) miała dzisiaj usg i prawdopodobnie jej mała Ania ma siusiaka ;) :D :D :D więc raczej będzie Gabryś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testu nie robie:) Zaparlam sie.No może..;) O a to dopiero!Agnes chciała chlopczyka pierwszego:) hihi ale fajnie. Najwazniejsze ze wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beacik w końcu sie odezwałaś a już chciałam proponowac wypisanie z tabelki ;) dobrze że wróciłas mam nadzieję ze na długo :) Ola nie dajcie się grypie, herbatka, cytrynka, czosnek i ciepły kocyk ;) Hope no ale nie opuszczaj nas, pisz sobie ile chcesz o dziewczynce ;) mnie to absolutnie nie przeszkadza :) może już ją zmajstrowaliście ;) Smile 🌻 trzymam kciuki, ja już bym pewnie test zrobiła ;) coś mi się wydaje że jest na rzeczy :) Goga w takim razie jeszcze parę tygodni i będzie po rwie ;) Mój M wczoraj przyjechała ale z małymi przebojami bo samolot miał opóźnienie i nie zdążył na przesiadkę więc musiał sobie poczekać na następny samolot :o w końcu zamiast być w W-wie o 12 to był o 19, pojechałam po niego co by nie musiał prowadzić auta po długiej podróży. Jutro i pojutrze dzień zebrań mnie czeka :( :O szczególnie troche jutrzejszego dnia sie cykam :o a mój M dziś znowy na jakimś szkoleniu ale wraca na szczęście jeszcze dzisiaj pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, no mam nadzieję, że jeszcze się ułoży, chociaż coraz mniej w to wierzę- dlatego niestety wypisuję się z tabelki, ale będę zagladać co tam u Was słychać ;) Pozdrawiam STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................11........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................12........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz jest na to najlepszy moment, bo pierwsze USG powinnaś wykonać między 9. a 13. tygodniem. To badanie nie tylko pomaga ustalić termin porodu oraz potwierdza lub wyklucza ciążę mnogą. Jego głównym zadaniem jest sprawdzenie, czy dziecko nie ma zaburzeń rozwoju (np. zespołu Downa). Lekarz określa to m.in. na podstawie grubości fałdu karkowego dziecka." to odpowiedz dla ciebie Ola :) banoman dobrze ze juz jestes :) ale z agnes numer hehe taka niespodzianka :) smile daj jednego nalesnika ;) goga dzidzius wynagrodzi ci te bolesci jak przyjdzie na swiat :* marzena bedzie dobrze !!! uciekam dziewcczyny bo dzisiaj znowu do pracy musze sie szykowac milej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Amerie dzieki za odpowiedź , i wszystko jasne ;) Może jak powiesz midwife który to tydzień to od razu cię wysle na scan? trzymam kciuki Hope ty nasz źle zrozumiałaś , my nie mamy pretensji że ty tylko nawijasz o dziewczynce, tylko chciałysmy ci powiedzieć że nie masz sie załamywać po pierwszej (w dodatku utrudnionej) próbie :) Wierzę że już niebawem doczekasz się swojego bobaska , płci pieknej oczywiście ;) Goga bidulo czyli nic sie nie da zrobić, można tylko czekać. Smile trzymam kciuki , oby to było TO :D A propos naleśników, zrobiłaś mi smakai zaczęłam marudzić Małżowi , no i mam obiecane na czwartek placki ziemniaczane , dzięki :) Banmon dobra z ciebie żonka. Najważniejsze że M juz wrócił Marzena życzę ci żeby wszystko skończyło się szczęśliwie. Odzywaj się do nas. Ale jaja z tą Agnes :D i jej Anią/Gabrysiem. Ciekawe czy ostatnio ją poniosło i kupiła jakieś typowo dziewczęce ciuszki :P Małż kazał Was wszystkie serdecznie pozdrowić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuu dzieki za pozdrowienia ola ja rowniez pozdrawiam :) twojego meza :) i ciebie ;) hehe tak patrze ze u nas strasznie cicho sie tutaj robi co dziewczyny ??? :/ banoman cos malo sie udzielasz co sie dzieje ??? milego dnia dziewczyny :) ola trzymam kciuki za wizyte twoja zeby jakas fajna babka ci sie trafila ;) ja mialam zamiar sie umowic tez na 1 do gin. prywatnie ale juz wszystko pozajmowane :( uciekam spac papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachy :) banmon, dzięki że mnie nie wypisałaś z tabelki, ufffffffffffff coś mi po dupsku wieje w tej tabelce.... staraczek co raz to mniej..... kurde, wolałabym żeby mi jednak wiało w tej drugiej tabelce :) ja od jutra mam urlop :D przynajmniej się wyśpię. Ostatnio łażę jakaś niedorobiona, chyba po tej zmianie czasu. Mój M jest co wieczór taki zmęczony, że tylko się kładzie i zasypia od razu. No i z przytulańców nici... 😭 Ale dzisiaj mu już nie odpuszczę. Muszę jakieś sztuczki na nim wypróbować, to może odżyje hehehe, Smile, mnie już kciukasy bolą od trzymania, ale nie przestanę dopóki nam tu dobrych wieści nie przekażesz. Co tam laski porabiacie z rańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie pogoda masakryczna , sypie śnieg z deszczem i robi sie coraz więcej śniegu, ciapa, wiatr i zimnooo :( i ma dodatek mój m oddał swoje auto na przegląd i zabrał dziś moje i muszę autobusami :( już sie odzwyczailam. Jeszcze 3 dni i urlop :) chociaż to mnie pociesza i mam nadzieję ze w pl będzie pogoda. Dziewczyny nie zamierzam was opuszczać :-p za dobrze mi tu :-D Agnes chyba nie zakupilas wszystkiego różowego? Pozdrawiam Śnieg sie rozkręcił na całego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Bylam w sadzie i dostalam pozew do napisania ale musze czekac do 10 kwietnia by miec pewnosc ze ona mi nie wyplaci kaski 10 tak jak mam w umowie. Wiec czekam...Bylam jej zawiez l4 to nawet slowem sie do mnie nie odezwala...ehhh szkoda slow. U mnie w ogole sie wszystko wali. Z moim K nie gadam juz tydzien....jakos dogadac sie nie potrafimy,ciagle sie klocimy...to chyba wszystko przez ta napieta sytuacje...wczoraj to az moja mama z tego wszystkiego sie poplakala,ze jakis pech na mnie spadl...mAM nadzieje tylko ze szybko sie odwroci odemnie to cale zlo... W ogole jestem wsciekla...K rano wstal oczywiscie sie poklocilismy i gdzies pojechal...nawet nie wiem gdzie co i jak,,,,i znowu zostalam sama;( Aaaa juz wszystkiego mi sie odechciewa....Jeszcze ten brak kasy;( Masakra Co do Agnes to jak ktoras ma kontakt z nia to przekazcie jej ze nie mam jak odp na smsa do niej bo mi zablokowali konto:( ale ze ciesze sie ze wszystko w porzadku i gratuluje synka;) hehe... Ide przygotowac cos na obiad....buziaczki dla was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Beacik dzieki za kciuki🌻 jeszcze nic nie wiem bo @ nie ma.No ale brzuch boli i cycki jakby większe;) wiec obajawy jak na @. Zrobie ten test moze pozniej,juz rano nie zdazylam bo zapomnialam:) A dzisiaj bede w biegu cały dzień,jade zaraz w moje okolice rodzinne załatwić sobie papierki w UP. Skoro i tak robie prace biurową to R. mnie wezmie na staż i bede miała dodatkowo 750 zł:) Piechota nie chodzi wiec warto. A to i tak bedzie na jakieś drobiazgi. No i wróce z moją siostra:) i zostanie u nas do świąt.Ale sie ciesze:) Mamy zamiar zrobić cos z wlosami wiec na pewno dam znac jak poszlo. Ja musze poprawic to obciecie i walnąć jakis kolor:D Marzenka bardzo mi przykro..Przeciez teraz potrzebujesz K bardziej niz kiedykolwiek...Jak on tak moze Cie nie wspierac🌻 Mój jakby wyszedł bez slowa i sie nieodzywał to byłby to pierwszy i ostatni raz:D Marzenka nie daj się tylko pokaż że jesteś silna.Ale ja i tak wierze ze jak bedzie dzidzi to wszystko sie zmieni🌻 Dobra ide juz cos ze soba zrobic i uciekam. Milego dnia i pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie w sumie nic nowego, brzuch jakos dziwnie pobolewa wiec @ sie zbliza...musze zmienic termin w tabelce bo troche zle obliczylam... a co do plci to chcialabym miec pierwszego chlopczyka i tak mi wyszlo z wrozby z obraczki he he a pozniej dwie dziewczynki:) pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 AsiaAaK................20.................?.......................ok.03.04 HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................23............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................12........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Smile daj znać co zrobiłaś z włosami :) a wogóle to długo wytrzymujesz bez testowania ;) trzymam kciuki 🌼 HopeU kiedy lecisz do Polski? Na jak długo? Tu przynajmniej nie sypie śnieg ;) No nie do wiary co się z tymi chłopami porobiło przed świętami :o mam nadzieje że w święta się otrząsną i będzie dobrze :) Asia, Marzena, Marzenka mam nadzieje że będzie ok 🌼 Banmon jak sie trzymasz na zebraniach ? ;) Amarie jak leci na nockach? Oszczędzaj się w pracy... Ola jak zdrówko? :) Beacik nie pozwól dzisiaj zasnąć swojemu M ;) Ja dzisiaj byłam z mężem na małych zakupkach przedświątecznych, musiałam go wykorzystać bo był w domu :p teraz wypije kawke w później pomyśle coś o obiedzie ;) Jutro jade do mamy i będiemy piekły placki na święta ;) bo ja oczywiście jeszcze nie mam piekarnika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej bez zmian...wczoraj K nie wrocil na noc...przyjechal rano aby dac mi pieniadze i oczywiscie znowu awantura....pojechal znowu sbie i na pewno dzis nie wroci...spakowal swoje rzeczy i pojechal do rodzicow...stwierdzil ze ma mnie dosc i ze nie bedzie sie ze mna uzeral;I( Poprostu masakra;( To koniec....ma przyjechac jutro po klucze z naszego nowego mieszkania....ale ja powiedzialam ze po tym co uslyszalam od niego...to ja z nim nie zamieszkam;( wszystko sie rozsypalo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Marzenka przecież będziecie mieli dziecko nie możecie sie kłócić! Musicie porozmawiać spokojnie o swoich wzajemnych oczekiwaniach, ty nie możesz sie denerwować a on chyba o tym zapomniał! Goga lecę w poniedziałek wracam w niedzielę :) Jestem taka zmęczona ze kręci mi sie w głowie zasypiam na siedzaco a przede mną 8 godz pracy :( normalnie płakać mi sie chce:( I jeszcze czuję ze @ przyjdzie. I szef mnie wkurzył dziś rano bo sie pyta ile masz lat 30 kilka? A ja na to że wciąż 20 ale 8 :-o chyba staro wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................32...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................24............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................21...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................12........................... ...................... Olka P........................7..............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLa - w ciązy mozna bez żadnych obaw stosowac na przeziebienie taki syrop prenalen no i oczywiscie herbatke z lipy. Ja ostatnio tez byłam troszke przeziebiona i sama lipa sie wyleczyłam ( no i oczywiscie lezałam w łózku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - ty sie dziewczyno nie załamuj! Wiem co mowie! Bo ja sama tak pesymistycznie podchodziłam do tego ze mi nie wychodziło zajcie w ciaze. Zreszta pamietasz jak smeciłam. I jescze raz powtorze to co juz nie raz pisałam - trezba wyluzowac, wytluzowac i jescze raz wyluzowac. Wiem co mowie i zdaje sobie sprawde z tego ze to z..biscie trudne, ale musisz sprobowac. Sprobuj zajac sie czyms innym, no nie wiem, jakies hobby, czy dodatkowe zajecie, cokolwiek, byle by zajac głowe czyms innym niz mysleniem o zajsciu w ciaze. A zaobaczysz ze sie uda ;-D Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już wróciłam od mamy :) placki upieczone i oczywiście dostałam część do domku :) Marzenka widże że Twojego faceta dalej trzyma :o przecież będziecie mieli dziecko a on Cie denerwuje :o no nie do wiary! Prosze sie ładnie pogodzić! ;) HopeU jeszcze troszke i sobie odpoczniesz :) Smile robiłaś test? Co tutaj taki mały ruch dzisiaj? Wszystkie kobietki tak zajęte przygotowaniami do świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×