Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Asiaaak bierz sobie magnez i folik ;) super wiadomość :) nie wiem czemu ale na prawdę mialam przeczucie, że to właśnie będzie twój czas ;) jeszcze jak pisałaś że @ ciągle nie ma to juz pewna byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn to nie byly takie starania zawsze...czasami bylo raz w mies czasami w ogole ale zliczylam tak ogolnie odkad pierwszy raz sie postaralismy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz się ucieszyłam, że naprawili a tu znowu kicha 😡 to dupy to kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze caly czas pisze i nic sie nie wyswietla...:? jeszcze raz dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jakaś poprawa na kafe....... jasne ze nie ma się co nakręcac Hope ale już jak cię kłuli to mogłas od razu sobie wszystko zrobić bo to i tak w cholerę tej krwi pobierają ;) ale się dziś źle czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle wpisy pozżerało w poprzedniej strony...... mam nadzieję, że naprawia porządnie tą kafeterie bo zaczyna mnie wkurzać 😠 najlepiej byłoby się gdzieś indziej przenieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak, serdecznie gratuluję :D ale fajnie !!!! nareszcie jakaś optymistyczna wiadomość! 👄 Dbaj o siebie i o dzieciątko! No a kafe to faktycznie odbiło...... Jak się nie naprawi, to chyba będzie trzeba się przenieść w inne miejsce. No a jakby ktoś coś wymyślił, to weźcie mnie ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo z tym kafe to ostatnio ciagle jakieś problemy.... często zresztą tu coś nawala :( wiosna przyszła, ja już masę bocianów widzialam więc teraz pewnie bedzie wysyp na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Asia- gratulacje!!! Wczoraj nic mi się nie wyświetlało, a to forum babski świat nawet fajne widze jest... Padam z nóg, dopiero teraz widzę, że chyba sie nie nadaję do pracy z takimi maluchami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Asia ogromne gratulacje !!! 🌼 :D Mówiłam że wystarczy raz a dobrze ;) Jeszcze raz gratuluje :) strasznie się ciesze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj wreszcie słońce i ciepło :) mam nadzieje że wreszcie skończymy remont pokoju i będzie można posprzątać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pogoda do dupy :o chciałabym żeby w sobote było ładnie to bysmy gdzieś skoczyli na wycieczke ;) Kraków albo Sandomierz ale jak będzie zimno to nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się jakoś zrelaksować ;) teraz czekam na 3dc i znowu pójdę zrobic prolaktynę zobaczymy co wyjdzie...... czy urosła czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pewnie relaks wskazany :) Ja posiedziałam chwile na polku i mnie troche przyjarało słońce :p u mnie dzisiaj grzeje :) więc Banmon dzisiaj do Krakowa przyjedź bo też napewno ciepełko ;) bo w weekend to juz nie gwarantuje ;) może być różnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje:) tez sie bardzo ciesze a zarazem panikuje, boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje:) tez sie bardzo ciesze a zarazem panikuje, boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego że to taka świeża wiadomość to tyle różnych skrajnych czasmi emocji ale z czasem to wszystko opadnie i będziesz spokojna i wyciszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK................20.................?.............. .........ok.03.04 Banmon...............26...............11................ . .......ok13.04 Beacik26.............26...............6................. . ...........24.04 Smile...................23............................... ................ok1.05 HopeU................28.................................. . .........ok.03.05 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................33...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................31............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................25............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................24...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................13........................... ...................... Olka P........................9.............ok 08.11.2010..................... gratuluje Asia:) ja odezwe sie jak znajde wolna chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! AsiaAk gratulacje :D Prezent dla faceta-przyszłego ojca na Boże Narodzenie masz już z głowy ;) amerie jak wizyta u midwife? Pisz bo mnie ciekawość zżera :) Hope wracaj do UK! Pogoda świetna , bynajmniej u nas :P Goguś tylko brzuchola nie opalaj, bo nie wolno. Banmon a bierzesz jakieś leki na tą prolaktynę czy liczysz na to że sama się unormuje? Marzena praca nauczyciela w przedszkolu tylko z pozoru taka lekka, prosta i przyjemna, wiem bo moja mama tym sie zajmuje. Agnes, Beacik , Smile 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie twierdziłam, że to lekka i przyjemna praca, ale chyba mam mniej cierpliwości do dzieci niż myślałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec.... :D na szczescie mozna juz pisac :) banoman ty sama wiesz co dla ciebie jest najlepsze wiec jesli mowisz ze z taka decyzja ci dobrze to znaczy ze jest to dobra decyzja ;) asia moje dratulejszyn :D super !!!! fajne sa dobre wiadomosci :) ola jesli chodzi o wizyte to sie udala :) kobieta troche sie zdziwila jak powiedzialam ze to juz po 12 tyg. umowila na scan najpozniej za 2 tyg. i moglismy posluchac serduszka dzieciaczka :D :D :D bylam tez dzisiaj w prywatnej klinice i tam pani doktor zbadala mi szyjke zbadala czy sa bakterie i zrobila usg dopochwowe i przez brzuszek... dziecko rozwija sie dobrze serduszko dobrze mama tez dobrze i na pamiatke dostalam z 6 chyba zdjec :) nastepna wizyta za 4-5 tyg. pani doktor powiedziala ze co do rozpoznania plci to 17-20 tydzien .... najgorsze jest to ze po takim dniu pelnym wrazen musze jeszcze isc do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się d swojego gina na 19kwietnia zeby mi cos dał na prolaktyne i progesteron, prawdopodobnie dostanę standardowy zestawik który dziewczyny w takich sytuacjach dostają..... sama prolaktyna nie spadnie a z taka co ja mam to nie musze się zabezpieczać bo to jedna z lepszych antykoncepji plus do tego jesszcze jakos nasienia M i mamy 100% antykoncepcję, po tabletkach też czasami nie spada bo nie raz trudno z nia wygrać amerie no widzisz niepotrzebnie się martwiłaś, same wspaniałe wiadomości :) a dziewczyny spylam na jakiś czas ale bedę sobie was podczytywać 🌻 trzymam kciuki za kolejne zaciążenia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Za tydzień w czwartek mam laparoskopię. Do dziś jakoś wierzyłam, że pójdę usunę i z głowy, ale dzisiejsza wizyta i usg wskazywało na endometriozę..mam nadzieję że to jednak mniej kłopotliwa zmiana, wytną i problem z głowy. Za tydzień się dowiem...trzymajcie proszę kciuki..oczywiście jak tylko będę w domu to się odezwę, ale pewnie przez weekend jeszcze poleżę. Asia GRATULACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman odejdziesz to nasz temat upadnie :( zostan !!!! joasia trzymam kciuki mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta co z tego nawet jak bedzie dalej jak bez ciebie to nie jest to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia trzymam kciuki 🌻 najważniejsze, że będziesz miała to już za sobą, reszta przyjdzie z czasem, wierzę, ze będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×