Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

to bedziesz zdawać relacje w trakcie ciąży i opowiedać jaka ta ginka jest :) dobrze zawsze wiedzieć takie rzeczy ;) a pracuje w jakim szpitalu? bo to w sumie też jest ważne, zawsze później trochę lepiej może potraktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Feminatal brałam ostatnio. Juz wczoraj miałam coś kupić ale zapomniałam i nie weszłam do apteki w Pasażu. A pewnie bym kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie święte słowa gin ma być dobry (ale to już bez dyskusji) i powinien być pod ręka że sie tak wyrażę, że jakby cosik to zawsze można zatelefonować i człowiek spokojniejszy jest ;) oki ja spadam bo nigdy się nie wybiorę, do usłychu później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon obawiam sie że pracuje w szpitalu na Prostej.. ile ludzi tyle opinii,rowniez tych złych na temat tego szpitala. A Ty coś słyszałaś o nim? Tzn nie wiem dokładnie ale gabinet ma blisko tego szpitala dlatego tak wywnioskowałam. Oczywiście wszystkiego sie dowiem dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni był świetnym specjalista ale to nie tlumaczy go,ze nawet nie raczy tel odebrać bo wiecznie zajety. Rozumiem ze zapracowany,ale jak sie wtedy ma czuc pacjent. No olany po prostu. Ja sie tak czułam jak z krwawieniem nie wiedziałam co mam robić a w szanownym polskim szpitalu mowia ze to normalne w ciąży:/ Jak sobie przypomne to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę bo zaraz spadam do dentysty , a potem znowu do pracy . Boję się masakrycznie :O Banmon jak pisałam już wcześniej mnie nie uraziłaś. Pamietam jak kiedyś Malutka opisała swoją historię i to nie po to żeby straszyć tylko żeby przestrzec i na coś nas uczulićteż nie miałam do niej pretensji. A ten topik jest po to żeby pisać o wszystkim a nie tylko o kwiatkach i motylkach :) Smile ja widzę że ty przechodzisz wszystko bardzo podobnie jak ja :) W pierwszej ciąży czułam się świetnie tylko mnie brzuch bolał, a teraz miałam mdłości i czułam się nie za bardzo za to brzuch mnie już nie bolał. To chyba dobry znak :) A co do tabletek to mi dwaj lekarze (polski i angielski) powiedzieli że jeśli zdrowo sie odżywiam to są jak najbardziej zbędne. Poza folikem oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no to mamy podobnie. Mam nadzieje,ze wszystko jakoś sie nam wszystkim poukłada. Jednym wczesniej a drugim pozniej. Tez musze dentyste umowić tylko nie wiem czy poczekać do konca tego trymestru. Bo ja bez znieczulenia nie siadam na fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aaaale upał.... Banmon dobrze ża masz już tą klime ;) Banmon wyrazy współczucia dla koleżanki :( to straszne co ją spoktało :( takie rzeczy sie niestety zdarzają i zawsze jes to dramat dla kobiety... Smile ja brałam Feminatal i dalej biore :) ale może jednak poczekaj do poniedziałku to ginka napewno Ci powie co brać :) Ola niedługo będe miała ten sam problem bo w sierpniu mamy pierwszą rocznice ślubu i też bym chciała wymyślić coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że topik jest po to żeby pisać tu o wszystkim, zarówno tym dobrym i jak i złym, bo te złe rzeczy niestety też się zdarzają... U nas wczoraj była położna, bardzo fajna babeczka :) ale oczywiście pól pytań które chciałam jej zadać to zapomniałam :o na szczęście zostawiła numer telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) banoman pisz co tylko zechcesz kazdy ma do tego prawo.... rozne rzeczy sie na swiecie dzieja nie tylko te dobre i jakos trzeba sobie z nimi radzic... smile ja sie czulam tez beznadziejnie w pierwszych 3 miesiacach :/ i jaka maruda bylam szok a jak trzeba bylo isc do pracy to mi sie tylko ryczec chcialo :/ ale wszystko przeszlo chociaz powiem szczerze ze prace to bym mogla nadal odpuscic ;) jesli chodzi o witaminy to mi gin. przepisal faminatal to samo co goga ma ale niestety wszystko zjadlam i teraz nie mam nic zero witamin.... :( mam zamiar zakupic jak pojade do polski bo nie chce mieszac z tymi ang. ja mysle ze np. w moim przypadku witaminy sa wkazane... pracuje na nocki i wiadomo jak u mnie jest z odzywianiem... ale z drugiej strony pocieszam sie tym ze moja mama miala 7 dzieci i wszystkie sa zdrowe bez brania witamin.... mam nadzieje ze u agnes wszystko ok. dziewczyny ja spadam bo musze zaraz jechac na scan troche mam stresa postaram sie odezwac "po" ale bez obietnic ;) jak nie to jutro napisze pozdrawiam was wszystkie i sorki ze malo sie udzielam aa!!! ola mysle ze z tym prezentem to dobry pomysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze straszne poruszenie sie zrobilo jak napisalam ostatnia wiadomosc...coz...ja nikomu nie zabraniam pisac o zlym czy dobrym...odebralam wiadomosc Banmon po swojemu i wyrazilam swoje zdanie-przeciez jak kazada z nas mam do tego prawo...i koniec tematu;) bez sensu debata wielka nad jednym zdaniem... Smile ja biore prenatal od samego poczatku i swietnie sie czuje po tych witaminkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ruch zrobił Ja też uważam ze od samego pisania nic złego się nie stanie, trzeba myśleć pozytywnie :) Dziewczyny ja nie jestem w ciąży a łykam wit dla kobiet w ciąży i dodatkowo folik czyli podwójna dawkę i wit D plus wapń. A to dlatego ze są odpowiednio dobrane dla kobiet i wolę to niż centrum. Amerie mysle że nie zaszkodzą ci wit jak kupisz tutaj. Ja kupuje Pregnacare. Starania już rozpoczęte dobrze ze na weekendzie będę mieć owulke ( tak mysle) to nie będę taka zmęczona. Ale wam zazdroszczę upałów bo u mnie szaro i nic sie nie chce, chodzę śpiąca :-o Zrobiłam sobie pyszny koktajl : mleko zmiksowalam z bananem i truskawkami mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po scanie.... z tego co pani widziala z malym wszystko ok mam 2 zdjecia nie sa najlepsze bo sie tak ustawial.... chyba na zlosc ;) co by tu jeszcze napisac... a!! no i to bedzie chlopiec na 100% widzialam na wlasne oczy :D teraz ide pospac bo zmeczona jestem na maxa pozdrownionka!!! hope dzieki za rade moze jednak zakupie jakies witaminy tutaj w koncu musza byc podobne do polskich. owocnych staran ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................34...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............25...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. maly mezczyzna :D Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................6...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................34...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............25...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie dzięki i gratulacje :) Chodzę śpiąca a gdzie tu jeszcze do 22, dopiero mam przerwę. Ale ten czas leci. Pamiętam agnes jak się starała a tu proszę za niedługo już bobas sie pojawi. Ciekawe kiedy mi sie uda :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny patrzę na środkowa tabelę i co miesiąc jest termin. Jeszcze Beacik jest na styczeń , Smile ma luty a ja chce na marzec bo lubię trójki "3" :) ale bym była szczęśliwa :) ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale się rozpisałyście :) fajnie że taki ruch się zrobił i mam nadzieję ze znowu się zacznie życie na topiku :) zmeczona dzis jestem strasznie :o i jeszcze chyba zapalenie pęcherza mnie łapie 😠 wzięłam teraz profilaktycznie dwa urosepty i mam nadzieję że do jutra sie poprawi bo mogłabym teraz ciagle w łazience siedzieć ;) Ola ja całkowicie zapomniałam o tym że ty zeby leczysz... pamietam że jakiś cza temu też byłas. Mi tez by się przydało .... Bardzo dobrze że dbasz o zęby bo podobno w ciąży się psują-ale ile w tym prawdy to nie wiem :D Smile ja bym chyba poczekała aż ten pierwszy trymestr minie i dopiero się zapisała do dentysty... teraz lepiej sobie oszczędzić takich wrażeń ;) Goga dobrze ze telefon masz do polożnej to zawsze możesz o cos podpytac ;) następnym razem sobie spisz na kartce pytania ;) ja chyba tak zrobię jak pójdę do dr bo jak już jestem w gabinecie to wszystko zapominam i dopiero jak wyjdę to nagle 1000 pytań do... :D amerie biedna ty jesteś z tymi nockami 🌻 no ale jeszcze troche i urlopik a później to już z górki będzie :) A ile ma już ten twój mały skarb ? :) tzn chodzi mi o długość ;) marzena wiadomo że kazdy ma prowo do własnej opinii ;) ja może tez miałam nadreakcję bo wczoraj miałam tak głupi dzien że nawet nie chce mi się opisywac bo do tej pory się denerwuję :( później cos tam jeszcze wyszło a jak przyszłam do domu to nagle przeczytałam tą smutną wiadomość i jakaś taka do dupy byłam.... poczułam totalną bezsilność Hope to my chyba w podobnym terminie owulkę będziemy miały :D dziś mam 10dc ;) zobaczę czy w ogóle jakaś owulka się będzie szykowała jak pójdę do dr w sobotę ....Hope moj sen się musi spełnić, na razie Smile a teraz kolej na ciebie więc szykuj się :) w ogóle dziś bedzie wieczór truskawkowy u nas bo M kupił całą kobiałkę truskawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta dziewczyn odzywać się :) marzena 87, joasia, daguś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny chlopaczek bedzie-gratulacje amerie;) ja bylam u gina z tymi wynikami i przepisal mi tabletki takze przez 8 dni musze je brac a potem powtorzymy cytologie takze nie jest najgorzej;) Wrocilam wlaqnsie z kolezanka ze spacerku-tez jest w ciazy w 22 tyg i byla dzis na usg -ale ma tak przesliczne zdjecia ze poezja...kazda czesc ciala ma sfotografowaqna(od stop do glow),ale pieniadze tez nie male-280 zl....ale bedzie miala sliczna pamiatke.... Dzis chyba ostatni raz pisze na topiku i od jutra znowu przerwa bo wracam do domciu,bo moj K wraca musze sie nim zaopiekowac...ale niedlugo pewnie znowu sie pojawie i mam nadzieje ze pozostale dziewczynki zaciaza i gornej tabelki nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................34...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............26...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie fajne że pooglądałaś swojego syneczka :) HopeU sen Banmon musi sie spełnić więc działaj ;) Banmon to bierz ten urosept bo zapalenie pęcherza to dziadstwo i wiem jak dokucza :o mam nadzieje że Ci pomoże Banmon ale mi smaczura narobiłaś tymi truskawkami :p normalnie ozór mi wisi do kolan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka a ja gdzieś kiedys czytałam że w ciąży to jakoś tam kobiety są własnie bardziej podatne na takie sprawy i na zapalenie pęcherza podobn też... moja kolezanka miala w ciąży zapalenie pecherza i tak jej lekarz powiedział. Twój K się raczej tobą zaopiekuje :) kiedy teraz będziesz miala dostep do netu? Goga wysłam tez M po herbatę zurawinową i mam nadzieję że do jutra przejdzie bo cholery idzie dostać. Tylko nie wiem kiedy mogło mnie tak przewiać.....Wyślij swojego M po truskawki ;) pamietam że w zeszłym zezonie najedlismy się truskawek za wszystkie czasu bo jak M wraca z pracy to przy drodze stoją gospodarze i sprzedają. A teraz jak ja tyle po wioskach jeżdże to dosłownie co jakieś budynki to truskawki na sprzedaż. A bocianów ile się naoglądałam :) to spokojnie mogłyby nam kazdej po dwa maluchy przynieść :) teraz u klekotów w gniazdach małe siedzą :) i tak fajnei to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to wypatruj który bociek leci do Ciebie ;) Truskawki bym sobie zjadła tylko boje sie żeby małemu nic nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o tym karmieniu :o ale w ogole to cos mozna jesć ;) taka przymusowa dieta trochę ale moze to i dobrze bo się szybciej wróci do swojej wagi ;) a bociak to mógłby ze mna w domu mieszkac i tak by nic nie pomogło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra nie gadaj głupot tylko działaj tam bo owulka się pewnie zbliża ;) mam nadzieje że jak Cię przepchali to teraz będzie dobrze 🌼 No taka dieta z jednej strony jest dobra bo leci się z wagi :) a z drugiej strony to czasem mnie nabiera ochota na rzeczy "zakazane" ale trzeba se dać na wstrzymanie ;) całe szczęście po pomirorach nic mu nie jest bo uwielbiam :) a tak wogóle to nie karmie sama piersią tylko dokarmiam małego butelką z bebilonem bo już nie wyrabiałam jak wisiał mi na piersi pól dnia i nocy :o a tak to przynajmniej sie naje i on jest bo pojedzony i jego mama ma więcej czasu dla siebie i tym samym też jest zadowolona i bardziej wypoczęta :D niestety nie dałam rady samą piersią :o ale nie czuje się przez to gorszą mamuśką :classic_cool: bo wiem że wiele osób krzywo na to patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, gorszą mamuśką ?! własnie wkurzają mnie takie osoby na maksa 😠 bo ja to jestem z tych co nie za bardzo się podoba wizja karmienia piersią ;) teraz uważaj ze swoim M bo może znowu mały groszek się pojawi ;) podobno jak się karmi to jest wysoki poziom prolaktyny no i o ciążę trudno ale jak się co raz mniej karmi to i prolaktynka spada no i wtedy.... :D jak na razie to nie mam ochoty na starania tak mnie wszystko boli :( w dodatku parę minut temu M mnie wkurzył i mam ochotę wyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko osoby o malej świadomosci czegokolwiek mogą źle patrzeć na nie karmienie piersią, takimi to się lepiej nie przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Gratuluję oczywiście WSZYSTKIM TOPIKOWYM MAMUSIOM - Goga, Daguś!!! :D Trzymam mocno kciuki za WSZYSTKIE SZCZĘŚLIWIE ZAFASOLKOWANE!!! :) Podczytuję Was regularnie, ale się nie odzywam... bo nie mam po co... Pozdrówcie Agnes 🌻 I jeżeli mogę coś powiedzieć, to: moja siostra w 7 miesiącu też miała ciążę zagrożoną przedwczesnym porodem i leżała w szpitalu na podtrzymaniu. Do tego podali Jej zastrzyk, aby Małemu się szybciej płucka wykształciły, jednak na szczęście urodziła w terminie i teraz Ich synek jest przeuroczym 2 - letnim rozrabiaką :) Banmon i pozostałe Dziewczyny jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to uważam, że od czytania przykrych wiadomości się tym nie zarazimy jak chorobą... sama przeszłam gehennę, zakończoną na szczęście dla mnie szczęśliwie... ale leżałam w dwóch klinikach i widziałam różne ludzkie tragedie... trzeba po prostu myśleć pozytywnie, bo to już połowa sukcesu :) Mam nawet koleżankę, która wygrała sprawę z ginekologiem, który zniszczył ich szczęście - urodziła w terminie, ale niestety Ignaś zmarł na skutek wady wrodzonej (a mógł zostać zoperowany w łonie matki), którą ten lekarz przeoczył... teraz ma zakaz wykonywania zawodu i zamkniętą prywatną praktykę, do tego musiał wypłacić Im odszkodowanie... Po prostu na pewne rzeczy nie mamy wpływu... Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę SZCZĘŚLIWYCH ROZWIĄZAŃ, ZDRÓWKA I WIĘKSZEJ ILOŚCI FASOLINKÓW!!! :) P.S. Banmon coś czuję, że na Ciebie kolej przyjdzie szybciej niż myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×