Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Witaj Malutka - wieki Cie u Nas nie było Hope - ty nie wiesz jakie u nas upały po 35stopin, umrzec mozna :-P nie ma czego zazdroscic. Ja juz wolałam jak deszcze padały Smile ja gdzies do konca 12tyg. brałam tylko folik. A potem Feminatal, a potem gdzies koło 6miesiaca doszedł mi magnez i zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malutka - wieki Cie u Nas nie było Hope - ty nie wiesz jakie u nas upały po 35stopin, umrzec mozna :-P nie ma czego zazdroscic. Ja juz wolałam jak deszcze padały Smile ja gdzies do konca 12tyg. brałam tylko folik. A potem Feminatal, a potem gdzies koło 6miesiaca doszedł mi magnez i zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witaj Malutka :) najważniejsze, że u ciebie jest już lepiej i wszystko jest na dobrej drodze do upragnionego szczęscia :) ten rok musi byc przełomowy 🌻 Marta mi wczoraj w samochodzi termometr pokazywał 33stop (ale nie wiem jaka jest skala bedu by wydaje mi się że jakaś musi być) a co będzie dzisiaj to zobaczymy, ale jak tak patrze przez okno to zapowiada się dokładnie taki sam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.widze ranne ptaszki juz odiwedzily topik;) Ja nie dlugo sie pakuje i zmiatam do domciu szykowac obiad mojemu K,bo pewnie przyjedzie glodny jak wilk. Trudno jakos mi sie zebrac do domu bo jak widze ten skwar na dworze to az strach wychodzic... W przyszlym tyg pewnie was znowu odwiedze bo bede u lekarza wiec zajze do mamy i skorzystam z neta...jejciu jak mi brakuje w domu tego inetrnetu,ale narazie nie mam mozliwosci zalozenia... No nic uciekam,trzymajcie sie...buziaki;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka i na internet w domku przyjdzie czas. Wszystko po kolei. Dobrze,że nic groznego z ta III gr i bedzie dobrze. Goga a Ty dostaniesz!! Jaką zła mama jesteś?! Ja o ile bedzie mi dane karmic piersia rowniez mam zamiar miec w zapasie jakieś bebiko,bo czesto jest tak ze dzidzi sie po prostu nie najada. Ja nie wiem czy bede mogła karmić,bo moja mama przeszła 3 ciąze i nie karmiła ani razu wiec dlatego nie wiem. Nie miała w ogóle pokarmu. Ja to sie zastanawiam,bo kiedyś przeciez dzieci piły normalne mleko,nie bylo tyle co teraz specjalnych...i jakoś było dobrze. A teraz to co drugie ma alergię,skaze białkową i inne dziwne rózności. Pamietam jak moj brat był malutki i kombinowaliśmy z mlekiem i kleikiem ryzowym zeby sie w koncu najadł:) Banmon a z zebami w ciazy to jest tak,że jesli np nie bedziemy przyjmowaly odpowiedniej ilości wapnia to dzidzi sobie pobierze z naszych zapasów,najczesciej z ząbków i to tych najsłabszych,wymagających leczenia. Dlatego bez wizyt u dentysty nie wyobrazam sobie ciąży,mimo że pol roku temu miałam leczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie też nie do wytrzymania...W cieniu 32 stopnie, ale w słońcu to się wytrzymać nie da... Chciałam trochę poopalać moje chude nogi, ale nic z tego- za gorąco nawet na opalanie :D poza tym wczoraj znowu się pokłóciłam z moim R., zaczynają się kłamstwa z jego strony, a dla mnie to początek końca :( Wczoraj z tych nerwów ani mi się jeść nie chcialo, i wzięłam brom. na pusty żołądek- pożałowałam już po pół godziny Pozdrawiam wszystkie, tyle napisałyście, że nie mam czasu przeczytać wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zdazylam zajezec do was co napisalkyscie,bo autobus mam za 25 min... ja sie dzis fatalnie czuje,ledwo chodze,jak nie zemdleje gdzies po drodze to bedzie dobrze...wyszlam tylko na balkon i musialam uciekac a co dopiero pol godziny jechac w dusznym autobusie;( w ogole to spalam dzis przy otwartym balkonie wszedie okna pootwierane i mam katar i gardlo mnie boli;( jeszcze tego brakuje bym sie rozchorowala w taki upal.... A co do karmienia to ja chcialabym jak najdluzej karmic piersia ale czy dam rade to nie wiem...no i zobaczymy jak bedzie z pokarmem...chociaz wszyscy mi mowia ze bedzie full pokarmu bo piersi to chyba mam rozmiar juz E....hahah...no ale duze piersi nie oznaczaja duzo pokarmu,takze okaze sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) u wszytkich tak cieplutko? w aucie pokazuje 38 stopni!!!!!!!!! szałto mało pwoiedziane, u mnie pierwsza@ po hsg pierwszy dzien tragiczny skonczyło sie na krótszym dniu pracy, @przyszła 4 dni wczesniej , zazwyczaj było pozneij jak wczesniej, lekarz polecił zebym obecny cykl zrobic na tabletkach, ale bije sie z myśłami - odpoczac moze od tego wszytkeigo? wiecznego liczenia, a z drugiej strony moze jeszcze ten jeden raz spróbowac?! mam jeszcze czas do dzis wieczora zeby podjac dezycje czy jam tableteczki czy tez nie, póki co upał nie pozwala myłśec za duzo:D pozdrawiam GORĄCO wszczytkie forumowiczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile jeszcze urosna ;) u mnie bylo tak ze w pierszych 3 miesiacach do rozmiaru E sie powiekszyly i teraz za to mam rozstepy :/ wiec lepiej zeby to wszystko szlo stopniowo ;) u kolezanki ktora jest w 3 miesiacu dopiero jakis czas temu zaczely sie powiekszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde banoman pytasz jekie wymiary ma maly dostalam jakies wykresy i nawet nie wiem jak z nich cos odczytac ;( do tego pisze tu ze jestem w 21 tydzien a z moich obliczen wypada 22 tydzien czyli 21 i kilka dni juz przeszlo.... zaczynam sie stresowac bo juz naczytalam sie na necie na temat wilekosci dzieci w poszczegolnych miesiacach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski U mnie teraz słonko wyszło ale jest 16 st. Najchętniej wylozylabym sie na plaży i opalala bo jestem blada jak sciana, ostatnio nie chodzę na solarium i na nic nie mam czasu. Smile nic sie nie martw za niedługo będziesz mieć C :) ja mam C normalnie ale nie widać tego wogóle. Po okresów to już zupełnie flaki :) Oglądam znowu wózki i zaciekawil mnie Implast Bolder trochę drogi no i te wcześniejsze Maxi Cosi Mura3 i Barracuda z Coneco. Marta wybralas wózek już? Ok spadam kończyć obiad i do pracy :( najgorszy jest piątek bo mój kończy wcześniej a ja do 22 w pracy i jeszcze pogoda sie robi :( Sorry dziewczyny ze tak zdawkowo pisze ale jak zawsze Czas... Trzymajcie sie w tych tropikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 33stopnie, a w mieszkaniu 28 aż! normalnie az mi nogi zaczeły puchnąć od tego goraca! Dramat. Juz wolałam jak padało, przynajmniej mogłam normalnie oddychac :-P Goga Dagus mam do was pytanie -0 podobno pod koniec ciazy robi sie badanie w kierunku wirusa gronkowca? Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - wiesz ja ogladałam na żywo ten Impast Bolder i jest całkiem całkiem. Mojemu mezowi bardzo dobrze sie prowadził i strasznie sie napalił zeby go kupić. A ja jakos w 100% nie jestem przekonana. Zreszta dla mnie zakup wózka jest trudniejszy niz zakup auta, wybór taki ze głowa boli... Dlatego jescze nie mam wózka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no widzisz dlatego zaczynam wcześniej wybierać :) bo też jestem wymagająca. Oglądałam ten implast teraz na ich stronie i fajny ale kolory trochę za jaskrawe chyba, też na 100% bym nie była przekonana. Zostaje narazie przy Mura3 tylko z kolorem problem. Ok spadam do pracy. Miłego piątku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz smile co z tego ze beda wielkie piersi... moim zdaniem im wieksze tym bardziej beda pozniej obwisle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banmono
ooo ale się ruch zrobił :) ja już w domu dzisisja wcześniej, teraz czekam na M pewnie za jakieś dobre 2 godz wróci i jedzemy do łodzi :) andziula ja też miałam krótszy cykl z hsg bo po 24dniach dostałam @ ale jakos tak bezbolesnie mi ona przebiegła Smile jeszcze ci piersi zdążą urosnąć :) daj im troche czasu :) nawet bym nie przypuszczała że z wózkami taki problem może być, tzn że wybór taki trudny ;) mi w samochodzie pokazywało 34stop .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z tropików :D Malutka fajnie że u Ciebie juz wszystko dobrze 🌼 Banmon będe uważać ;) Dobrze że Wy mnie nie skrytykowałyście za to że dokarmian butelką 🌼 jak sie moje koleżanki z pracy dowiedziały że tak robie to tak na mnie naskoczyły jak bym robiła coś złego i poczułamn sie jakbym była najgorszą matką na świecie Smile mi rozmiar biustu powiększył się o jeden rozmiar z B na C :) i mi wystarczy ;) Andziula @ w taki upał do dramat 🌼 HopeU też chodziłam kiedyś na solarium bo nie miałam czasu na opalanie :o ale teraz to już mnie tak zjarało od spacerów z małym że nie musze ;) Marzena mam nadzieje że sie dogadacie i wszystko wyjaśnicie i będzie dobrze 🌼 Marzenka czemu nie da się u Was neta założyć? Marta tak robił mi gin badanie na gronkowca i powiedział że to ważne żeby mieć ten wynik przy porodzie bo jakby badanie wyszło pozytywne to wtedy trzeba dziecku zaraz po urodzeniu podawać antybiotyk Amarie ładnie Ci mleczarnia urosła ;) Banmon to zostajecie w łodzi do jutra tak? Ale gorąco :o byliśmy tylko rano na spacerku i teraz siedzimy cały czas w domu bo mamy w domu przyjemnie chłodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez straszna duchota .... ale na prawdę wolę to niż 5miesięcy zimy albo deszcze codziennie ;) jeszcze trochę moze słonka poświecić jak dla mnie ;) w ogóle musze sobie jakies sandały kupić :) w Łodzi zostajemy prawdopodobnie do niedzieli :) jutro jak będzie ładnie to może na działkę do mamy się wybierzemy (tylko jak bedzie bardzo upalnie to ja się ruszać nigdzie nie bedę ;) ) fajnie ze już weekend się zaczął bo w tej pracy idzie oszaleć 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a te kolezanki co na ciebie naskoczyły to już mają dzieci czy nie? za cholerę nie rozumiem jak mozna nieakcetpować wyborów innej osoby 😠 ja bym je chyba wszystkie do pionu tam poustawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon też oczywiście wole takie słońce niż deszcze :) No te koleżanki mają dzieci i uważają się za idealne matki-Polki i tylko to co one robią jest dobre :o mają jakieś dziwne i staroświeckie poglądy jak dla mnie i z wieloma rzeczami się z nimi nie zgadzam :o oj czuje że będzie ciekawie jak wróce do pracy :p ja przeciwko im :D :D :D To ciekawy weekend Wam sie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Faktycznie się u Was tropiki porobiły :) Problem w tym że taka pogoda jest świetna jak sie leży na plaży z drinkiem w dłoni, a nie do miasta :O A u nas przyjemnie, 22 stopnie , słoneczko i lekki wiaterek. Dzisiaj byłam znowu na pobraniu krwi w związku z tą tarczycą przeklętą, wyniki dopiero w przyszłym tyg. Zdecydowałam się zrobić ten album dla szanownego małżonka :) Już parę gadżetów kupiłam, później powybieram zdjęcia. Pomysłów mam 100 tylko czasu mało :( a jeszcze MAłż jednak jutro nie idzie do pracy i będę musiała kombinować żeby się niczego nie domyślił ;) Smile trochę cierpliwości ;) za tydzień bedziesz rozpaczać że ci brzuch jeszcze nie urósł :P U mnie cycki wzrosły z C do D lub DD , ale nie podobają mi się :O Nie mam rozstępów na szczęście , ale żyły...ble Banmon trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, napisz jak najszybciej co i jak. Goga lepiej że maluszka dokarmiasz niż miałby być niedożywiony. Trochę dziwne te twoje koleżanki... Malutka to chyba mój wpis Cię zza tych krzaków wyciągnął :) Ja z kolei podczytuję topik "Jedno marzenie" i mocno Wam dziewczyny kibicuję, szczególnie teraz trzymam kciuki trzy przyszłe brzuszki. Hope ja też na razie wózki oglądam. Spodobał mi się Quinny Buzz , ale przy tych cenach chyba zdecydujemy się na używany sprzęt, albo kupimy coś w PL :) Marta współczuję Ci w tych upałach. Marzena mam nadzieję że wszystko się ułoży. Andziulab nie wiem co ci poradzić, ale podobno jak sie odstawi tabsy i zaraz zajdzie w ciążę to zwiększa się szansa n ciążę bliźniaczą :) Amerie super że z małym mężczyzną wszystko w porządku :) A co do płci Ktosia głosy są podzielone: w pracy pół na pół, Małż za chłopcem, mama i siora przekonane że będzie dziewczynka a ja już zgłupiałam :) Ale ostatnio mnie oświeciło że tak naprawde jest mi to obojetne, kiedyś chciałam dziewczynkę a teraz wystarczy żeby było zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze tabelka :) [zgłoś do usunięcia] SmileEveryday STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...........................34...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............25...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................22...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................19..........ok 07.11.2010...........?......... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuups chyba za dużo skopiowałam , żeby tylko Smile nie pomyślała że zgłaszam ją do usunięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jeszcze nie wyjechaliśmy, na razie M truskawki wciąga i oczywiscie mecz ogląda ;) myślę że może za jakieś pól godzinki wyjedziemy.... Ola jak zrobisz album to wrzuć moze foto pierwszej strony...chyba ze to bedzie taki z jedną dużą stroną no to wtedy nie bo zdjęcia bedzie od razu widać :) ciekawe kto się umeblował u ciebie w brzuchu :) ja obstawiam chłopaka ale powiem wam szczerze że jakoś mocno rozwinietej kobiecej intuicji nie mam ;) do tego ciepelka co jest na dworze przydałby się basen, drinki z parasolką i przystojny kelner ;) :D ech wakacje mi się marzą Goga tak sobie pomyślałam że te twoje kolezanki to takie Matki Polki-wszystko dla innych (męża, dziecka) a dla siebie nic, a jak widzą że można pomyślec o sobie to gadają że się jest straszną egoistką, brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×