Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Goga co lekarz powiedział? ja się trochę obkupiłam ;) Beacik jest na styczeń, Smile na luty a Hope na marzec :D beacik i Smile wpisywac się do tabelek :) i nie tworzyć czarnych scenariuszy marzena mam nadzieję że trochę działaliscie :) trzymam kciuki za owocność stranek :) mam nadzieję, że bromek i luteinka zrobią swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon fajnie że wyjazd udany :) A kupiłaś coś w kratkę, z tego sklepu gdzie złamałaś przepisy? Trzeba było za nadbagaż płacić? :) Smile jeśli chodzi o objawy to masz jeszcze czas. A cycki wcale nie muszą cią boleć tak jak poprzednio , bo za mało czasu minęło od poprzedniej ciąży, także nie zamartwiaj się na zapas. Kiedy masz wizytę? Daguś dziecko - aniołek, figura jak sprzed ciąży - tylko pomarzyć... Goga dobrze że masz z kim Misia zostawić, no i że mama faktycznie jest chętna ;) Marzena to nie jest tak że po zaciążeniu nie chce się już tutaj pisać. moim przypadku chodzi głównie o zmęczenie. Wracam po pracy i padam na twarz a pracuję lżej iż wcześniej. Tak samo spać kiedyś chodziłam ok 12 czy 1 w nocy i było ok a teraz o 10 powieki mnie przygniatają :O Po prostu to jest jednak odmienny stan. Nawet nie próbuję sobie wyobrażać jak się teraz czuje Marta czy Agnes ;) Ale zawsze wszystko czytam , staram się coś napisać no i oczywiście trzymam za was kciuki :) Pozostałe dziewczyny pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena a były jakieś staranka bez lateksu? ;) Smile właśnie co Ty robisz jeszcze na górze tabelki :p prosze zejść pięterko niżej :) kiedy do gina idziesz? Banmon Twój sen narazie spełnił sie w połowie ;) dobre i to ale może za miesiąc spełni się druga połowa ;) Dzisiaj nie byłam u dermatologa tylko u lekarza pierwszego kontaktu bu ta babka co byłam u niej tydzień temu to przyjmuje co 2 tygodnie :o a wczoraj wybrałam sie do innej dermatolog ale w ostatniej chwili zadzwoniła że nie przyjedzie :o dlatego poszłam dzisiaj to lekarza ogólnego. Ale lekarka nie bardzo wiedziała co mi dać bo wszystko co chciała mi zapisać to nie wolno jak sie karmi piersią :o znalazła jakiś jeden krem i kazała pić wapno. Mam nadzieje że mi przejdzie bo już mnie te bąble na brzuchu i rękach wkurwiają bo france swędzą :o Mój maluch skończył dzisiaj 4 tygodnie :) ale mi to zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak Banmon napisała że ty jesteś na marzec, to możesz sobie nawet testy owu darować, bo iak urodzisz w marcu :D Ja dzięki Banmon nawet się nie łudzę że będzie dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga to może zapytaj w aptece o jakieś maści homeopatyczne albo coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola śpij teraz ile możesz ;) Poczekam i zobacze, może po tym co dzisiaj mi dała przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,ale chyba wizyta bedzie w przyszłym tyg. Wracam do mojej gin do której chodziłam po tabletki kiedyś. I umówic sie z nią to nie problem. Mój ostatni lekarz to tragedia,bo w ogole nie mozna sie z nim skontaktować, a to dla mnie wazne zeby w razie czego jechać jak cos sie dzieje niepokojacego. Juz mnie nauczyła ostatnia sytuacja ze z tym nie ma zartów. A do niej mozna w nocy o polnocy nawet jechać,bo przyjmie w domu jak trzeba. A z tego co mi siostra mowiła to zmieniła i unowoczesniła teraz gabinet,wiec fajnie. Napisze Wam jak bede wiedziała konkretna date.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga no mam nadzieję, ze to cholerstwo przejdzie ! alez cię wzieło no wiecie co ! Ola wypoczywaj ile zlezie teraz jak nigdy masz do tego prawo :) ze sklepu (tam gdzie lekko złamałam przepisy) nic nie kupiłam ;) za nadbagaż nie musialam nic płacić, nie ważyli walizki ale jak sobie sama wazylam to i tak się o dziwo zmieściłam w normie ;) Smile ależ super że wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wbrew pozorom ja sie tak bardzo nie ciesze.. Sama nie wiem czego chce w tym zyciu... Mam cholerna zmienność nastrojów i chce mi sie beczeć...Nie umiem sobie poki co wyobrazić,ze bede mama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was ale nie mam z kim o tym porozmawiać,bo nikt nic nie wie jeszcze a R. mnie i tak juz nie rozumie,wiec wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile takie zmienne nastroje to normalne, nawet jesli sie bardzo chciało dziecka ;) co dopiero przeżywają kobiety które wpadkę zaliczyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że narzekam a mam idealną sytuacje na dziecko..Pisałam dzisiaj nawet gdzieś z 13-stką w ciąży. Szkoda słów. Tylko to jakies takie inne jest wszystko. Wiem,ze duzo sie zmieni. I chyba ten strach na poczatku jest normalny. A nad burzą hormonów nie da sie zapanować...Mam nadzieje ze to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minie na pewno minie :) nawet jak teraz myslisz że się nie cieszysz to pomyśl sobie czy byłabys bardziej szczęśliwa mając teraz @ :) i od razu się sposób patrzenia zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Kielce to kompletna kicha :o nie znoszę tego miasta no ale mniejsza o wiekszość ;) jakieś bluzeczki se zakupiłam, piżamkę, troche bielizny i jakieś błyskotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest najgorsze w tym,ze sama nie wiem czego chce..ehh..cięzki ze mnie typ;) Mam nadzieje ze minie wszystko za pare miesiecy..moze krócej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej super:) Tez bym tak poszalala jakby było gdzie:/ No masakra w tych Kielcach,ale cóz zrobić. Czasem nam sie zdarzyło jechać do Krakowa,ale teraz jakos czasu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny mam nadzieje ze banmon masz zdolnosci prorocze. Z kalendarza chinskiego czerwiec to ostatni miesiac na dziewczynke a pozniej dopiero pod koniec roku. tylko ten kalendarz to sie nie bardzo sprawdza wiec i tak na niego nie patrze ale dobrze by bylo gdyby sie udalo. i tak fajnie w marcu urodzic na wiosne :) banmon a co to za historia z tym sklepem? jak tam w Edynburgu? podobalo ci sie miasto? ale mialam wczoraj w pracy masakre, zalozylam jasne bojowki i mnie zalalo w godzine, tak mi polecialo ze musialam jechac do domu sie przebrac bo cale spodnie zakrwawione :-o U mnie jest tak widno o 22 jeszcze jak w dzien wiec mi sie nie chce spac a tu nikogo nie ma. Agnes kiedys pisalas nam strony, nie wierze ze nie znajdziesz codziennie chwili zeby cos skrobnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ ...........ok.30.05 Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................33...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................29...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............23...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................21...........21.10.2010. ...................... Olka P......................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................11..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010...........4 9..........2850 Gratulacje Smile :) U mnie wszystko się wyjaśniło, pierwszy wspomagany cykl i lipa :( Szkoda cokolwiek pisać, nic dodać nic jąć. Miłego wolnego dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ joasia to dopiero pierwszy cykl wspomagany - do trzech razy sztuka 🌻 Hope Edynburg jest swietny, bardzo mi się podobał i znowu poczułam tęsknotkę za UK :o a jesli chodzi o zdjęcie to dodałam takie jedno na nk ;) dziewczyny wstyd się przyznac ale ja dzisiaj cały dzien śpię :o to jest niepodobne do mnie, wstałam tylko na sniadanie i znowu poszłam spac aż do 4 !! chyba musiałam urlop odespac bo bardzo intensywny był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola kiedy idziesz na zwolnienie ?? 11 tyg. przed porodem ?? i chce zapytac czy po porodzie masz zamiar wrocic do pracy?? smile przejdzie ci to wszystko zobaczysz to normalne etapy ciazy wkurzajace to wszystko ale po pierwszych 3 miesiacach powinno byc ok ;) goga ale ten czas leci szok !!! nie tak dawno bylas starajaca sie ;) banoman ty spiochu !!! jak bylas na wolnym to i tutaj cicho bylo :/ dobrze ze udal sie wyjazd i zakupy! :D joasia trzymam kciuki za nastepny cyk l!!! wez sie zrelaxuj jakos na maxa nalezy ci sie !!! hope kurde to ty masz taki ciotexy ostre :/ ja o 22 to zapierdzielam w pracy :/ mam juz dosc.... :( z checia juz dzis bym przeszla na macierzynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej amerie :) w ogóle jakoś coraz mniej się na topiku dzieje :o nie to co kiedys no ale też teraz inna sytuacja dużo więcej zaciązonych niz starających się .... a my się dzis na miasto wybralismy do maca i na piwko :) amerie to za ile idziesz na zwolnienei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jest w tym troche racji kiedys to byl cykl za cyklem i sie pisalo caly czas mialo sie taki motorek a teraz.... roznie to bywa banoman nie wiem wlasnie co robic bo tutaj mozna odejsc na zwolnienie 11 tyg. przed porodem max. ale ja mam jeszcze 3 tyg. wakacji i nie wiem czy nie odejsc te 14 tyg. przed.... w sumie roznie mysle jak odejde to bede miala mniej kasy a kasa sie przyda bo remont i inny wydatki zwiazane z maluszkiem z drugiej strony mysle tak ze remont oznacza sporo pracy w domu a bede chciala tez odpoczac i sama nie wiem co robic moze cos doradzisz ??? kasa nie jest najwazniejsza ale zawsze sie przyda ;) za 3 tyg. mam wolne- 2 tyg. jade do polski a pozniej wracam na kilka tyg. w zaleznosci ile tyg. przed porodem bede chciala zostawic i jestem wolna :D mam nadzieje ze zrozumiesz co napisalam bo namieszalam troche :/ wrocilas i znowu mi smaka piwkiem robisz ;) uciekam spac do pozniej :) milego dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze wczorajszy dzien szybko minął..Jakos tak bylo inaczej niz na codzień:) A dzisiaj znów normalny dzien,tona papierow do zrobienia a mi sie nie chce:/ Wyszlismy wczoraj na spacer,spotkaliśmy znajomych i tak łaziliśmy poł dnia az w koncu obiad trzeba było jesc z maca;) Co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie ja tam na Twoim miejscu bym odpusciła i wziela wiecej wolnego. Musisz wypoczywać teraz jak najwiecej poki mozesz. Ci znajomi mają póltorarocznego synka zapomniałam dodać. Jejku takiego aniolka to bym chciała miec od razu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ostatnio coraz wiecej z Was narzeka,że słaby ruch,że sie mało osób udziela... że to przez to,bo im sie udało i juz mają to gdzieś. Ja mam inne zdanie,bo staram sie udzielac kiedy mogę...Fajnie sie czegoś dowiedzieć od tych bardziej doświadczonych. Mnie to jest potrzebne. A poza tym to dzieki Wam jakoś dalam rade. Chociaż juz nie raz zwatpiłam w to wszystko. Przeciez rozmawiamy tutaj nie tylko o ciążach...Dziewczyny to tylko od nas zależy czy topic jeszcze przetrwa czy nikt juz tutaj nie zajrzy. No i życze miłego dnia🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie dzisiaj taka ładna pogoda, że aż mi szkoda, że mój w pracy, nie ma z kim wyjść, porażka :( Co do staranek, to nie bylo- cały czas lateksik :D Muszę najpierw poukładać sobie wszystko, przemyśleć czy to rzeczywiście dobry pomysł, czy się zbytnio nie pospieszylam... Ale mi ten kot daje popalić- głupia zostawiłam książkę z biblioteki na łóżku i nie trudno się domyślić w jakim stanie ją dzisiaj rano zastałam... :/ W dodatku oprócz kuwety opatrzył sobie fotel do załatwiania swoich potrzeb- i chyba będę go musiała do wyeksmitować do garażu, bo przecież nie idzie wytrzymać Goga, mam nadzieję, że tym razem maści pomogły Banmon- co to za łamanie przepisow? nieładnie :P Smile jak to nie masz objawów, a te zmienne nastroje to co ? ;) Pozdrawiam resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×