Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

właśnie skonczyłam smazyc placki ;) nawet parę już zostało wciągnietych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mi takie grubaski porosły że aż sama jestem zdziwiona, może w koncu odpowiednią ilość proszku do pieczenia dałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie robie obiadu bo mi sie tak po prostu nie chce :p dzwoniłam do R żeby kupił pizze jak bedzie wracał z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 3 godz sie okaże jak sie urzadzenie sprawuje:) Bo wlaśnie nastawiłam i czekam na efekty.. Jest mnostwo przepisów..od bułeczek po ciasta..dołaczona jest płyta z przepisami..podobno i ciabatki sie da zrobić,pitę i mnóstwo innych. Dużo programów ma..ciekawe kiedy ja je ogarne.. Dam znać jak wyjdzie pszenny chlebek,bo od tego zaczynam.. Ja tez obiadu nie mam dzisiaj,bo poprostu nie miałam kiedy zrobić a R. bedzie dopiero wieczorem,wiec moze gdzies wyjdziemy..na razie i tak jesc nie moge bo znieczulenie mnie trzyma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa jak wyjdzie. A dużo jest z tym zachodu czy tylko się wrzuca wszystko i to koniec? kusi mnie takie urządzenie tym bardziej jak u mamy jadłam chleb własnej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie wrzuca i nic sie nie robi:D Moja mama tez czesto robi chleb,ale normalnie w piekarniku i taki jest milion razy lepszy od tego w sklepie. Tutaj jest łatwiej bo uzywa sie tylko drożdzy w proszku no i nie trzeba sie bawić w ugniatanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sie bardzo popularne zrobiły te wypiekacze..duzo osób je ma i bardzo chwali.. Nie ma to jak ciepły chlebek z rana:) Można ustawić opozniony start i na konkretną godz rano chlebek bedzie gotowy. Ja robie na kolacje:D No narazie to nie chwale,bo nie wiadomo co z tego wyjdzie...a wybralismy najdrozszy z mozliwych..ceny zaczynają sie od 100zł wiec grosze to kosztuje...Wiadomo,że im wiecej funkcji tym droższy. Ważne zeby sie udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a jak to jest z tymi przepisami na płycie bo ludzi piszą że te przepisy sa niekompatybilne z urządzeniem i źle jest to oznakowane że np w przepisie jest wybierz program drugi a tak na prawdę chodzi o inny program....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wypiekacz kosztuje 500zł cena taka znośna.... może i ja jakiś sobie wybiore ;) mi się to spodobało jak jakis czas temu chłopakowi z pracy na pożegnanie kupili włsnie taki opiekacz do chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak się nie udało dzisiaj złożyć, ale jutro już oprawiam prace, w piątek po podpisik i z głowy...I ugadałam się, że mogę złożyć pracę w we wtorek, a w sekretariacie wpiszą mi datę z piątku więc jest dobrze :) Obrona nie wiem kiedy, musi sie zebrać kilka osób jeszcze, coś promotor mówiła, że pod koniec listopada by chciała, ale to nic pewnego Ja dzisiaj robię naleśniki i pomidorową, kurde już nie wiem co gotować, pomysłów mi brakuje... Ostatnio mi tu na wszystko robicie ochotę, taki "swojski" chlebek jest pyszny, może tez powinnam pomyśleć o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze że nie będziesz musiała placić za kolejny miesiąc, no to jak już poznasz dokładną datę obrony to powiedz nam :) bedziemy kciuki trzymać :) ja też nie mam pomysłów na obiad już mam dosyć tego siedzenia w domu, codziennie to samo, dzień świstaka. Co rano zstanawiam się co zrobic na obiad oszalec można, czekam na ten papier od gina i chociaz na basen pójde bo pierdolca dostane inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama też czasem piecze chleb w piekarniku i jest pyszny :) tylko sie wrzuca... coraz bardziej mi się ta machina podoba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon własnie widze,że cena w necie ok 500zł...no my troche wiecej daliśmy w media markt..nie mam pojęcia skąd takie zróżnicowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w media jest zawsze drożej my nigdy w media nie kupujemy chyba że są promocje bo wtedy rzeczywiście mają rozsądne ceny, a tak to do media jedziemy obejrzeć na zywo i kupujemy w necie ;) np w media z tego co pamietam ten robot kuchenny kosztowal 900zł a w necie 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prawdzie to media markt to bardzo drogi sklep ale za to można sobie popatrzec, pomacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że dzisiaj dzień lenia zapanował, ja też nie robię obiadu ;) pizza jest w planach. Teraz sobie siedzę i wypełniam tzw album mojego dziecka, no i stwierdzam że pamięć ludzka jest wyjątkowo ulotna :O Goga jak ta piłka , pomogła? Tutaj na porodówkach też kiedyś były , ale weszły jakieś przepisy sanitarne i musieli je powywalać, ale mogę mieć swoją własną :) Marzenka super że zaczęło się układać, napisz kiedy obrona to będziemy trzymać kciuki :) Smile dwa nowe sprzęty kuchenne, to się będzie teraz w waszej kuchni działo ;) Banmon ja często do wypiekacza używam gotowej mieszanki z Lidla ( tylko woda i mieszanka - wersja dla superleniwych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w takim albumie się pisze ? nawet nie zauwazyłam, ze coś takiego jest w Lidlu, sprawdze aż z ciekaowści - może u nas nie ma :o no ale najpierw to bym se musiała zakupić taki sprzęt ;) a ty Ola jaki masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam do ciebie pytanie, w sumie to w ogóle do was mamuski: macie takie leżaczki dla swoich pociech ? bo mi się to wydaje przydatne i to bedzie chyba jeden taki gadżet w domu, no i jeszcze mata taka na podłogę, chociaz zastanawiam się czy po prostu koc nie kupić i kłaść na podłogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wagi kuchennej..odmierzam w takim pojemniczku z miarką..to do mąki jest potrzebne,bo do wody oleju i reszty są dołaczone naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko bo nie wiem czy kiedys się pytałam czy nie: mamuśki uzywacie kołder dla maluchow, bo znowu mam rozkmine czy jest sens kupowac, bo poduszka i tak nie będzie uzywana a zamiast kołderki to mozna kocem nakrywac no i maluch może też w rozku spać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na oko,nie wyszedł by raczej.. na mąkę trzeba mieć wieksze naczynie z miarką. W tym konkretnym przepisie trzeba dać 600g maki..nie wiecej i nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×