Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Kurcze te stelaże to na serio drogie:/ Od wczoraj boli mnie żołądek i nic nie pomaga:/ Zła jestem jak nie wiem...A taką miałam ochote gdzieś wyjść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- ja też lubię House'a :P Obrączki nie żałuj, ważniejsze, że palec cały ;) Sisetka - dobrze, że oba drożne ...A wiesz co z tą chlamydią w końcu? Ja mam coś zły humor ostatnio, bolą mnie plecy na dole, brzuch tak kłuje też na dole, a nie w pachwinach, a to podobno niedobrze :( Od wczoraj kłócę się z moim R. o wszystko, w przedszkolu tez mnie wszystkie dzieci dzisiaj tak drażniły, że czekałam tylko kiedy wyjdę :o Ostatnio wieczorem nie mogę nic przełknąć, jedynie pomarańcze albo jabłka, byle kwaśne ;) a zawsze jadłam obiad z moim R. o ósmej heh Może dlatego, że to ostatnio moja godzina spania, a nie jedzenia ;) Więc pichcę obiadki bo mam nadmiar czasu po tej obronie, a nawet ich nie tknę.. Ech... naprawde tylko siąść i beczeć... Melisę można pić bezpiecznie w ciąży? Bo chyba muszę zacząć, tyle że po niej to w ogóle będę chodziła nieprzytomna :o Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, tym razem na spokojnie...Teraz martwię się tym, że gin powiedział że zarodek jest mniejszy niż powinien być i że serduszko chyba bije, nawet nie był pewien :( i że może się okazać, że cieszę się na darmo, nie przeżyję przecież jak coś będzie nie tak, naprawdę nawet w ciąży nie umiem być bo zaraz umieram ze strachu, a tak chociaż martwiłam się tylko o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ale się załatwiłaś, ja bym chyba ryczała jak głupia po obraczce ale w sumie palec wazniejszy ;) w końcu to tylko recz, wiadomo sentymentalna ale nie mozna sie aż tak przywiązywac. Palec nawazniejszy. Agnes czy ta hurtownia na górnej to się nazywa LE-GO czy jakoś tak? Marzena to normalne ze ise denerwujesz, to juz tak będzie zawsze. Ja dzis byłam na glukozie, wypicie to pikuś, nie wciskałam cytryny ale po poł godzinei tak mnie ścieło z nóg że myslałam ze odlecę, prawie zemdlałam, i tak przez około godzinke mnie trzymała a później puściło i czułam sie dobrze. M wziął dzisiaj wolne i jestem mu bardzo wdzięczna że mógł byc przy mnie. Później pojechalismy na miasto i tak ponad 5 godzin lataliśmy z miejsca w miejsce, zmęczona jestem strasznie. Smile no i jak wybralas się dzisiaj na zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon o obraczke to sobie nie daruje:( nie pamietam ale mozliwe to jest taki niebieski budynek na pietrze po jednej stronie sa wozki a po drugiej akcesoria i pracuje tam dwoch chlopakow i facetka;) a bylas???? Marzena hormony buzuja;) to swiadczy o tym ze dzidzia ma sie dobrze;P polacam miete mnie uspakajala w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ta chlamydia dalej nic nie wiem, lekarz sie troche zdziwil i mowi ze nie wie jak to mozliwe, ale ze skoro teraz wyszlo z krwi ze nie mam jej to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka chyba że ktoryms razem zrobili błąd w labie bo to chyba jedyne wytlumaczenie. Agnes nie poszłam dzisiaj po odbiór wyniku bo nie miałam czasu, dopiero o po 19 do domu zjechalismy. Na górnej jescze nie byłam ale własnie taka hurtownie znalazła na necie jak szukałam. Może to to. Dobrze że powiedziałaś że niebieski kolor to łatwo będzie zlokalizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja tak samo jak szlam na spacer to tylko sie zdenerwowalam...w okolicach osiedla poodsniezne ale juz przy domkach nic zaspy taie ze nie umialam pchac tego wozka...wscieklam sie i stwierdzilam ze napisze pismo do urzedu iasta ze chodniki wygladaja jak wygladaja...ostatnio pisalam do administracji budynku bo nie umialam zjechac po szynach z klatki bo byly ak zasniezone nasza dozorczyn o nic nie dba i na drugi dzien byla cala klatka doprowadzona do ladu.... Agnes powiedz mi jeszcze jedno te rozne obiadki co sa dla dzieciakow na nich pisze ze od 6 miesiaca ty je juz podajesz czy wynalazlas jakies inne? bo ja kupilam narazie kaszke co jest od 4 m-ca i deserki od 4 m-ca,a co z obiadkami? Dzisiaj mialam isc na zakupy ale tak sypie snieg i taki mroz ze chyba nie wyjde z malym.Na 17 ide do gina po zmiane tabletek anty bo przepisal mi jelen takie drogie ponad 50 zl... Ide konczyc porzadk/i w szaf//ka/ch maleg/ bo zrobil mi sie misz masz a narazie maly spi wiec korzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nigdzie nie byłam...myslalam że umre od tego żołądka:/ Dzisiaj poki co jest lepiej..może troche pojezdzimy popołudniu .. Zaraz mi szwagier przywiezie moje paczki od mamy:) w niedziele 2 zabrałam a znowu przyszły:) Sama juz nie wiem co zamawiałam:D Marzena takie zachowanie jest zupelnie normalne...Teraz jesteś mieszanką hormonów..Ja ryczałam sama nie wiadomo o co z byle powodu..Ale to wszystko przechodzi po 12 ty..Uwierz mi🌻 W ogole w ciąży sie baaardzo zmienilam w sensie,że jestem duzo bardziej cierpliwa i spokojna...Zero jakichkolwiek kłótni:D Ciekawe czy to na zawsze zostaje??:) Na pewno w weekend sie wybiore do reala,bo w miare bliżej mam niz do tesco..Musze sie zmobilizowac mimo,że ciezko mi sie chodzi juz...Ale chyba w sobote bede długo sama i poki co postanowiłam,że sie gdzieś wyrwe..A dzis z R. gdzieś zajrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile kurde to cos ty ntam nakupowała :) tyle paczek :) szalejesz ;) Ja w sobote i pół niedzieli tez sama siedze :o pierniki ozdobie chyba... i bedę się nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pewnie wyjdzie tak,że tez bede siedzieć a nigdzie nie pojde,bo mi sie nie bedzie chciało:/ No ale zobaczy sie... Serio nie wiem co ja tam pozamawialam:D Na pewno same potrzebne rzeczy:) Najbardziej sie nie moge doczekac kupowac ubranek:) Pewnie pościel przyszła w jednej z paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam wrażenie,że szybciej tez czas leci...Dzisiaj zaczynam 33 tydzień...Czytałam,że normalnie juz sie dzieciaczki rodzą i bez problemu sobie radzą poza organizmem matki.. Musze sie streszczać z ta wyprawką żeby spokojnie spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam się ubrac i iść odebrac te wyniki z glukozy ale tak mi sie nie che - mam nadzieję że nie jest slisko bo jak jest to sie cofne i nigdzie nie pojdę :) Moja posciel juz jest, teraz w pon powinnam dostac paczkę z jakimiś pierdołami w sumie 10 rzeczy kupiłam ale nie pamietam dokładnie co, nakie pierdółki z działu higieny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile moja mam urodziła siostrę w 32 tyg ale to stanowczo za wcześnie, dzieciaczki sobie radza ale wiadomo różnieibywa lepiej jednak donosic ciąże Maluchowi lepiej w brzuchu niż w inkubatorze. Hope a ty co się tak długo nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,że lepiej pozniej rodzić...Ja tam wcale teraz nie chce..i nie tylko dlatego,że nie jestem przygotowana...Ale za miesiąc czemu nie:D Tak sie nastawiam a pewnie urodze po terminie;) No ja tez takie pierdółki zamawialam i dlatego nie pamietam dokładnie co:) Ogarnełam mieszkanie i juz brzuch mi twardnieje...Ja sie naprawde do niczego juz nie nadaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy dla dzieciaczkow to najlepsze co moze byc hihi...Smile od 32 tc juz nie ma takiej obawy o zycie bobasa,ale zawsze lepiej jeszcze z miesiac poczekac,bo takie dzieci czeka inkubator bardzo czesto....a jak brzuszek,duzy? Banmon dziewczynki bardzo czesto rodza sie po terminie ale nieoniecznie a chlopcy niby 2 tyg wczesniej,moj sie urodzil tydzien wczesniej :) ale na tonie ma reguly. Ja dzismialam sen...ze zaszlam znowu w ciaze i strach mnie oblecial bo to jeszcze za wczesnie...ale mam nadzieje ze ten sen sprawdzi sie na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka Kacperek na pewno chciałby braciszka:D A mój brzuch taki sobie..Nie jest bardzo duzy..kurtkę noszę w rozmiarze S i koszulki sprzed ciąży cały czas...Jedynie z jeansów musialam zrezygnować..I chodze tylko w leginsach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wyszło że mam cukrzycę, zajebiscie !!! na czczo 81 czyli norma, po 2h 144 czyli dupa. Nie wiem nawet gdzie sa tutaj przychodnie diabetologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a jadłas wczoraj coś słodkiego? Bo mi gin mówil,że dzień przed badaniem nie wolno bo to czasem zawyza wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insulina nie będzie potrzeba z tego co wyczytałam tylko dieta, no i właśnie jadłam słodkie dzień przed tym badanie :O wkurzona jestem na siebie bo może gdbymym nie jadła to by wynik inny wyszedł.... a teraz to dupa badania i tak nie powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne.. Ja nie ruszyłam nic slodkiego własnie dzien przed.. Eeee u Ciebie nawet dieta nie bedzie potrzebna,tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie ruszałam słodkie, zjadłam na pewno parę rafaello jakieś kanapki z dżemem, bułke słodką no i cukier do herbaty i pewnie jeszcze cos słodkiego wciągnęłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×