Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

to i ciebie chwyciło, teraz to co i rusz słysze że choróbska łapią, to zawsze własnie tak na przełomie zimy i wiosny takie dzidostwa się przyczepia i zawsze wtedy kiedy jest najmniej odpowiedni czas. Bioparox jest dosyć dobrym atybiotykiem - ja mam do niego zaufanie ;) mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrówka. A kiedy teraz usg ? już może płeć poznacie jak maluch nie będzie wstydliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zazdroszcze Wam tych wizyt na basenie :) Jeszcze jak piszesz że Mała miała z tego tyle radości :) Hope mój R. też wraca w tygodniu po ósmej, w sobote jedynie kończy po południu, ale wtedy jest tyle spraw do załatwienia, w domu czy gdziekolwiek, że i tak tak jakby go nie było... I też sie zastanawiam jak to będzie, bo całe dnie sama z dzieckiem- zgłupieję... Joasia mnie też nie ominął antybiotyk... Niby też ginekolog mówił że jest bezpieczny i że gorsza czasem nieleczona infekcja Na razie, odpukać - wszyscy wkoło chorzy, a ja się trzymam, ostatnio mnie coś gardło pobolewało, ale robiłam płukanki i przeszło Też mam następna wizytę dopiero za dwa tygodnie, jak to się dłuży PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Banmon.....................39...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) marzena87.................20............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................15..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................12/13..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena...............17.11.2010......... ...54..........3000 Olka.P.............Liliana.............21.11.2010....... .....?...........3280 HopeU..............Gabriel..........04.02.2010.......... ...48..........2750 Smile............Maksymilian.........11.02.2011.......... ..57..........3650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję skończone tygodnie ciąży, bo wczoraj niby zaczęliśmy 21 Dzisiaj znowu piękna pogoda, cieszę się chwilą bo od jutra koniec dobrego znowu :o Byłam dzisiaj na zakupach, bo zostało mi kilka par majtek i jeden biustonosz hehe, no i jako że byłam posiadaczką miseczek B to nie powiem - możliwość zakupu C mnie cieszy, tylko czemu za większym rozmiarem stanika idzie też większy rozmiar tyłka??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie uaktualniam :) PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Banmon.....................39...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) marzena87.................20............ok. 22.07.2011..........???..... Joasia1982.................15..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................14..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena...............17.11.2010......... ...54..........3000 Olka.P.............Liliana.............21.11.2010....... .....?...........3280 HopeU..............Gabriel..........04.02.2010.......... ...48..........2750 Smile............Maksymilian.........11.02.2011.......... ..57..........3650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie powiem- waze teraz jakieś 62 już pewnie i dobrze mi z tym, tak by mogło zostać i po ciąży, tylko bez brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Banmon.....................39...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) marzena87.................20............ok. 22.07.2011.......chłopiec Joasia1982.................15..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................14..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena...............17.11.2010......... ...54..........3000 Olka.P.............Liliana.............21.11.2010....... .....?...........3280 HopeU..............Gabriel..........04.02.2010.......... ...48..........2750 Smile............Maksymilian.........11.02.2011.......... ..57..........3650 Zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A moja piszczalka ma już miesiąc :-D Jak to leci. Ciągle ma ta wysypke na buzce, nie wiem co to jest. Nie jem nabiał, staram sie. Czytam na necie i już zglupialam od tego. Dziewczyny ale te wasze tygodnie ciazowe lecą. Właśnie sie obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hope a może to potówki? Nasza miała wysypkę na buźce jak czasem spała u taty na klacie i się zgrzała skóra w tym miejscu. Gabryś ma już miesiąc, aż trudno uwierzyć jak ten czas leci :) Może zacznij wprowadzać do swojej diety nowe rzeczy, jak nie masz pomysłu co gotować ? Joasia życzę zdrówka :) MArzena też chciałabym ważyć 62 ;) Zakładaj w końcu to konto !!! My jutro jedziemy po paszport dla Lilki i pewnie zejdzie nam na tym cały dzień (ponad 3godz jazdy w jedną stronę :O ) i nie wiem czy jutro zajrzę więc chciałabym życzyć Tobie Banmon powodzeniia i trzymam kciuki :D A wszystkim chciałabym życzyć miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kochana trzymam kciuki !!! Jak córeczka ma mieć na imię?? Ja tez miałam cesarkę,super ją znioslam ,więc sie nic nie martw To cc w niedziele?super-niedzielne dzieciaki to dzieci szczescia podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja tez mocno trzymam kciuki. CC to nic strasznego,wiec sie nie martw o nic;) Ja po 3 tyg nie mam zadnych dolegliwosci juz,nic mnie nie boli a blizny wcale nie widać;) Moj mały chyba wydoroslał,bo wcale w dzień nie chce spać..No szok..przeciez powinien:O Przewraca glowe z jednej na druga strone(juz!) a lezac na brzuszku potrafi juz mocno trzymac głowke i wysoko..Silny jest bardzo..wazy juz ponad 4kg wiec jest co nosić;) No i przez to czasu brak na kafe bo jak lezy grzecznie w wozku to ogarniam inne rzeczy.. Tata zwariował na punkcie synka;) Całkowicie:) Nadrobie zaległości w miare szybko no i wrzuce w koncu te zdjecia,ktore obiecałam,bo az mi glupio ale tak schodzi ze wszystkim,że ciagle czasu brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Banmon trzymam kciuki:PP daj znac jak bedzie po:) pozdrawiam i zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - ja oczywiscie też trzymam mocno kciuki 🌼 W końcu poznamy imię :D Smile rzeczywiście już jest co nosić :) Hope Gabryś właśnie się jakoś teraz powinien rodzić, a tak już miesiac jest z Wami :) Ola a to jedziecie do tego Londynu w końcu po ten paszport co pisałaś, że tak daleko? Zjadłam sniadanie, choć jem na siłę, bo nigdy nie jadłam śniadan, ale ostatnio coś tam zawsze chce wrzucić na ząb...I biorę się za sprzątanie póki mam jeszcze troche energii, bo już się chmurzy więc i zapału mniej ;) Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Banmon trzymam kciuki! Ale te 9 mcy zlrcialo. A dopiero nie mogła uwierzyć w test :) Już jutro będzie po :) Ola nie wiem sama co to. Na czole już trochę mniej tylko na policzkach. I blednie w ciągu dnia na dworze a nasila sie raczej wieczorem. Wczoraj jeszcze mu sie ulalo dwa razy i to sporo chlusnelo. Ciągle coś. Smile mój też trzyma głowę sztywno, tak sie wygina i wije jak wąż. No ale nie wiem co w tym jest ze jak tata go bierze i robi z nim przeróżne rzeczy to jest zdziwiony i spokojny :) Też muszę zabrać sie za paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU skoro ulewa i ma wysypke to moze byc alergikiem i lepiej zapytaj lekarki czy aby nie bedziesz musiala sie przestawic na nutramigen albo przynajmniej mleko hipoalergiczne:( doradzam rozmowe z polozna albo kup mleczko hipoalergiczne i podawaj malemu na zmiane z cycem i zobaczysz buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mleka sa ze znaczkiem h costam:( a dla ulewajacych ar i sa z nana i bebilonu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Goga ale fajny chłopak :) dzieciaki rosną jak na drożdżach. Ja muszę odłożyć 3 fajne pajace kupiłam mu w mothercare super kolory i już są za małe bo dekold jest wielki i naciagniete bardzo. Agnes chyba nie mam dostępu do tego mleka co mówisz. Mam tylko aptamil. Z tego co wiem po specjalne mleko muszialbym czekać najpierw na wizytę i dietetyka. Zobaczę jak będzie dalej i jeśli nie przejdzie to pójdę z nim do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope agnes dobrze ci radzi... u mnie na poczatku bylo tak z sebkiem pozniej do tego doszly straszne kolki ciezko jest powiedziec czy to na bank to samo bo nie wiem jak ta wysypka wyglada mi tez mowily lekarki tutaj ze to normalne i to przez dlugi czas dopiero jak odstawilam malego od piersi i podalam mleko modyfikowane wszystko jeszcze bardziej sie pogorszylo szczegolnie wyglad skory no i wtedy juz bylo na bank wiadomo ze to skaza :/ hope nie czekaj tak dlugo i nie daj sie zbywac tym babkom bo szkoda zeby maly cierpial jesli to na serio jest alergia na cos najlepiej najszybciej ja wykryc a z melekiem tutaj jest tak ze jesli skaza zostanie stwierdzona to normlanie lekarz przepisze wszystko i nawet bedziesz miala za darmo mam nadzieje ze jednak nie jest to alergia i szczerze zycze zeby to byly tylko zwykle potowki moj maly ma alergie azs i ulewa da sie z tym zyc ale bywa ciezko pozdrawiam i zycze zdrowka dla gabrysia a no i na ulewanie tez cos lekarz moze ci przepisac ja slysze ze te ulewanie przejdzie od samego poczatku i jakos samo nie przechodzi a sebek juz prawie konczy 5 miesiac i wszystko wrecz sie pogarszalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie ze w morrisonie sa mleczka dla dziecki ulewajacych tylko juz sama nie wiem z jakiej firmy i jak cos to ja znalazlam apteke internetowa z ktorej zamawiam zageszczacz tam sa tez jakies mleczka jak zechcesz to ci podam stronke hope ale najlepiej isc do lekarza bo jak cos to po co sama masz placic skoro tutaj jest taka mozliwosc ze mozesz dostac za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie fajnie ze sie odezwalas. Kurcze nie wiem co myśleć już. Niby piszą ze ulewanie to normalne. Staram sie ograniczać nabiał i poczekam na rezultaty. Właśnie rozmawiałam z kolezanka i jak odstawila pierś i przeszła na butle to sie pogorszyło. Dlatego nie chce my dawać narazie tego aptamilu. A jak potwierdzili u ciebie ta skaze? Robili małemu testy? Jakbyś mogła to podaj ta stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny 👄 ja na 10 mam być w szpitalu ale mam jakies takie przeczucie, że mi dzisiaj jednak nie zrobi.... w ogóle do mnie to nie dociera ;) trzymajta się ;) odezwę się pewnie za parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon Ty tez sie trzymaj🌻 No ciekawe coz ten nasz gin wymysli;) Ciekawa jestem czy juz masz malenstwo czy jeszcze:) Agnes przesyłaj wieści jak jakies masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mniemam iz juz Banmom ma malutka poza brzuszkiem ale na 100 jeszcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms od Banmon:)) "Nasza Pola rzyszla na swiat 06.03.2011 o 14.42 mala ma sie dobrze:) wazy 3370 i ma 52cm:)" witamy Pole:)))))))) jupiiii:P!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×