Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

:) ja nie mogłam się powstrzymać żeby nie jeść ciągle czułam głód ;) też nie specjalnie wypoczęłam przez te dni, do racy standardowo mi się nie chce iść-chyba nawet jeszcze bardziej niż zazwyczaj :o nie podoba mi się ta moja praca :o myślę, że jeśli mi nie podziękują przed upływem tego okresu próbnego to ja im podziękuję i zacznę pod koniec stycznia szukać czegoś innego..... Smile następny cykl będziesz miała już normalny to i owulkę będzie można łatwiej wyliczyć a od tego prosta droga do.... :) W ogóle życzę nam wszystkim dziewczyny żebyśmy następną Gwiazdkę spędziły razem ze swoimi brzdącami u boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tam nie powiem , obzarłam sie masakrycznie ;) Smile podziwiam za silną wolę :) a co do @ to faktycznie plus jest taki ze teraz mozesz juz zacząć planować ;) Kupiłam sobie dzisiaj (te słynne wyprzedaże ) sukienkę....ciążową :) ale mozna ja nosic i bez brzuszka :P poza tym w czerwcu moja psiapsióła urządza dosyć hucznie swoją i męża 30, więc sukienka będzie jak znalazł ;) tak mam bynajmniej nadzieję... A co do staranek to ciężko nad tym pracujemy, moze coś z tego będzie tym bardziaj że troche dostosowałam te staranka do mojego tyłozgięcia macicy, najgorsze będzie znowu to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pełna optymizmu :) bardzo dobrze tak trzymać, masz dar do planowania więc na pewno się uda :) w czerwcu to na 100% ci się ta kiecałka przyda :) szczęściara z tym jutrzejszym wolnym dniem :) też by mi się przydał, najlepeij tak do końca przyszłego tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Jestem :) dawno się nie odzywałam, ale was podczytywałam :) Czekałam na @ i przyszła 18. XII trwała 2 dni ale bardzo intensywnie a potem parę dni brudów i znów ruszamy do akcji :) Mam nadzieję, że już nie mam tego torbiela, ale to się okaże po wizycie u gin. Pozdrawiam was gorąco.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a kiedy masz wizytę u gina? ruszajcie jak najprędzej do boju w końcu rok 2010 należy do nas dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim Ja w sumie się nie obzarlam a nie mam coś apetytu, jakieś chorobsko złapałam :-o dwa dni lenistwa się skończyły i dziś już byłam w pracy. W domu mi się nic niechce robić. Banmon mi moja praca też się nie podoba i postanowiłam sobie ze w nowym roku muszę coś zmienić, bo to jak będzie zależy tylko ode mnie :) mam zresztą nadzieję ze zwolnię tempo i będę w ciąży niebawem. Taka że mnie optymistka :) Też zajrzałam na wyprzedarze wczoraj i pierwszy dział jaki mnie przyciągnął to dziecięcy i kupiłam ubranka na prezent bo jak się wykuruje to idę w odwiedziny do małego przystojniaka :) Chyba się poloze bo mnie gorączka bierze a nie mogę iść na zwolnienie bo zostalysmy dwie w pracy bo jedna os się zwolniła :-o Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kuruj się :) w pracy z choróbskiem jest okropnie :o współczuję ci ale bądź dzielna, ostatecznie zdrówko jest najważniejsze i jak cos to śmiało śmigaj na zwolnienie ;) oczywiście że będziesz w ciąży staranka w końcu już niedługo :) tak się dziewczyny rozleniwiłam, że nie mogę uwierzyć, że jutro trzeba do roboty zasuwać :o w dodatku pracuję z takim facetem, że nóż mi się czasami w kieszeni otwiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Wy bidoczki do robotki jutro pędzicie, a ja mam wolne do końca roku i parę dni dłużej :) do pracy idę 4 stycznia :) Ja się w te święta strasznie objadłam, ważyłam się w pierwszy dzień świąt i dzisiaj, jak weszłam dziś na wagę to zgłupiałam, 2kg na plusie ;) hehe Ale jadłam naprawdę co chwilę :) wreszcie mogę, bo nic mi po jedzeniu się nie dzieje :) malutka ostatnio daje czadu i rusza się coraz częściej i wyraźniej, wczoraj nawet mojemu mężowi udało się załapać na kopniaka, cieszył się jak dziecko, że "dostał z buta" :D Uciekam jeść kolację, spokojnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach, widze ze kazdej sie swieta udaly:P ciesze sdie bardzo:) u mnie ok, pomimo problemow wszystko poszlo fajnie, wigilie zaszczycila nas moja mama i bylo zabawnie jak w ubieglym roku:) choc w koncu zakrztusila sie koscia i nastepny dzien byl dla niej mnmiej przyjemny!! na zlosliwosc rzeczy martwych nowo co kupione lamki przestaly swiecic i tylko polowa swieci, ale nawet komiczie to wyglada... po kolacji wzielismy sie za sprzatanie z mama bo wczesniej nic nie sprzatalam i nam zeszlo do rana ale chociaz zabawnie bylo:P ja jeszcze nie robilam usg zrobie moze po nowym roku okaze sie.. jak narazie musze kupic mnowa kurtke bo w nic sie nie mieszcze..:( czytajac kiedys inny topik przypomnialo mi sie ze kobitka rosnaca w szerz w 7 tyg miala blizniaki, wiec zobaczymy co bedzie.... jak narazie to spie do 14 codziennie... lenia mam napewno przybylo jeszcze kilo bo kochana babcia poprzez dziadka dla mi taka walowke ze szok... ale prawie wszystko zjedlismy:p oczywiscie wiekszosc ja jakos apetyt mialam bo tak to nie mam.. wczoraj bylismy w kosciele i byla zywa szopka, pewlno zwierzat... ja oczywisciew zrobilam cyrk boo ciemno bylo i myslalam ze to wielblad a tam lama siewdzi i dobrze ze nie oplula m,nie:P ponadto baran chcial mi zjesc kurtke skurczybyk jeden.. ja go miziam ten sie patrzy a potem cap!!! koniki fajne byl;y tylko takie zimno a one marzna. szkoda bylo mi ich:( dobra zmykam posprzatac bo moje kochane kroliki rozsypaly mi podsciolke:P zycze zdrowka i pozdrawiam:P dzieki za pamiec Smile:) do uslyszonka:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) u mnie juz po @;) Olu wez i mi takie obliczenia co do staranek zrob...:) please...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 banmon...............26............................. . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................18...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................6.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gab majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek agnes ty to paniki zasiejesz - powinna slanie za to dostać ;) to ty jeszcze usg nie miałaś a takie czarne wizje roztaczasz, no wiesz co .... lanie się należy jak nic ja jeszcze w cholernej robocie siedzę :o i wkurwienie mnie bierze ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19..................................ok.20.01 banmon...............26............................. . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................18...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................6.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gab majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agnes ciesze się że u Ciebie jakos się ułożyło :) i Świeta były fajne. Fajnie że się odezwałaś ale Banmon ma rację , na dupę lanie sie należy !!! Wiesz jak nas nastraszyłaś , myślałam że z ciążą coś nie tak (tfu tfu) , a ty jescze usg nie miałaś 😠 Ciesz się dziewczyno ze tak daleko ode mnie mieszkasz :P AsiaAk podaj date ostatniej @ i długość cyklu to coś wymyślimy :) . Nie biore jednak za to odpowiedzialności, u mnie nie wyszło a Banmon chyba coś pozmieniała. Ja teraz sprawdzam plan na lewym jajniku i mam nadzieję że ten pokaże co potrafi ;) Banmon przyszła @ czy takie masz nastawienie? spojrzałam na tabelkę ;) Paulinka i Marzenka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26............................. . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................18...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................7.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Panikuje bo mnie gin nastraszyla, ale nie chce o tym mowic okaze sie po usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dwie opcje: Przytulanka: 30,1, 3 i 4 albo przytulanka: 31, 2, 3 i 4 Po 4 zależy tylko od waszych chęci :) Aaaaaa od dzisiaj nie ma seksu he he :D żeby plemniczki nabrały sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w drugiej opcji 2 to rano a 3 wieczorem , żeby przerwa dla plemniczków była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a byłaś u gina wogóle? Tak długo sie staralas, powinnaś dbać o siebie i sprawdzać wszystko od razu, nie czekaj tylko idź na usg, dzidzia jest najważniejsza teraz! Ja leze pod koldreka bo mi zimno chyba mam gorączkę :( Ciekawe która następna zaciazy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chyba pierwsza wersja bo plemniki maja więcej czasu na regenerację ;) chociaż w tym cyklu sama postepuje trochę inaczej :P tak jakos wyszlo ;) ale abstynencja przed była i [początek też co 2 dni :) Poczekamy zobaczymy czy coś z tego wyszło. Hope może juz jakas nastepna dziewczyna zaciążyła :) kilka miało termin @ ale nie odzywały się na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chyba pierwsza wersja bo plemniki maja więcej czasu na regenerację ;) chociaż w tym cyklu sama postepuje trochę inaczej :P tak jakos wyszlo ;) ale abstynencja przed była i [początek też co 2 dni :) Poczekamy zobaczymy czy coś z tego wyszło. Hope może juz jakas nastepna dziewczyna zaciążyła :) kilka miało termin @ ale nie odzywały się na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chyba pierwsza wersja bo plemniki maja więcej czasu na regenerację ;) chociaż w tym cyklu sama postepuje trochę inaczej :P tak jakos wyszlo ;) ale abstynencja przed była i [początek też co 2 dni :) Poczekamy zobaczymy czy coś z tego wyszło. Hope może juz jakas nastepna dziewczyna zaciążyła :) kilka miało termin @ ale nie odzywały się na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ola:) chociaz szczerze owiem ze ta druga opcja bardziej by mi pasowala bo nie widzimy sie z Moim codziennie no ale zobaczymy co da sie zrobic;) dzieki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Asia. Jak wam bardziej odpowiada druga opcja to bierz ją :) przecież ja nie daje pewnosci ze sie uda ;) Ale obiecuję że bede trzymać za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale ja nie nastawiam sie ze sie uda tylko poprostu tak chce wyprobowac;) wiec nawet nie pomyslalam ze bierzesz za to odpowiedzialnosc:) jeszcze raz dziekuje i zmykam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale ja nie nastawiam sie ze sie uda tylko poprostu tak chce wyprobowac;) wiec nawet nie pomyslalam ze bierzesz za to odpowiedzialnosc:) jeszcze raz dziekuje i zmykam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×