Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ja też przed Świętami zasuwam jak mróweczka :) Jeszcze została na jutro do zrobienia : sałatka, pierogi, karp, sernik i makowiec....masakra, a kończę prace o 17:30 :O Małż będzie pomagał i ruszymy cały możliwy sprzęt kuchenny i jakoś damy radę :) Przynajmniej wszystko będzie od poczatku do końca nasze :D Oj Daguś ty to masz dobrze ;) Amerie widze że staranka mamy w podobnym czasie , ja zaczynam w Wigilię, jak mi sił starczy ;) Mam nadzieję że u Agnes wszystko ok, wystarczy już nieszczęść na tym topiku. Witaj Majoweczka :) w jakiej części UK mieszkasz? Dopisz sie do tabelki jak masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzę, że wszystkie ostro szaleja w kuchni :D ja z pracy wróciłam i niedługo zabieram się za bigos, sernik, tiramisu, no i mięcho zamarynuje a jutro upiekę.... na jutro zostaną sałatki, pierogi, krokiety, zupa owocowa i barszcz do popicia a mama przywiezie też co nieco ;) Amerie mam nadzieję, że samoloty normalnie odlatują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman tez mam taka nadzieje.... wchodzilam na stronke ale nic tam nie pisze :/ k... !!! jeszcze mi tylko tego brakowalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. przepraszam ze nie pisze ale uwierzcie musze bo mam wszystkiego dosyc i nie chce myslec co bedzie po noiwym roku. jesli chodzi o mnieto same klopoty swieta beda w domu w lozku bo centralne zepsute dwa grzejniki rozwealone a niestety nie mam opieniedzy na ubranie choinki a co mowa na naprawe. mam nadzije ze nikt mnie nie zruga ze sie zale ale prosilyscie o to zebym napisala. na dodatek kijowo z j, ciagle sie klocimy przeze mnie bo sobie nie daje rady z nerwami nie kontroluje ich. jeslki chodzi o dziecko po switach mam usg jesli pojde bo musze najpierw kase wykombinowac i wtredy sie okaze co i jak, szczerze mam same zle mysli a to przez wizyte u gina, ale nie bede sie rozpisywala jak bede wiedziala wszystko na 100 to dam znac ale to dopiero ok polowy stycznia. zycze Wam wesolych swiat, szczescia, spokjoju i duzo molosci i spelnienia marzen:P i szczesliwego nowego roku. trzymajcie sie i nie gniewajcie sie na mnie ze nie bede pisala ale koniec tego roku dal mi maksymalnie w kosc i musze uporac sie z tym, kocham Was wszystkie i przesylam buziaczki:P mam Was caly czas w serduchu, snicie mi sie czasami i mysle o Was, odezwe sie wkrotce:p papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes uszy do góry 🌻 jednak wydaje mi się(z tego co piszesz) że źle tak bardzo nie jest (chodzi mi o dzidziusia) nie denerwuj się niepotrzebnie, teraz Święta idą i trzeba się wyciszyć :) gdyby było tak baaaardzo kiepsko to ty byś na tabsach leciała także główka do góry ja wiem że będzie dobrze :) proszę cię nie zamartwiaj się niepotrzebnie, na pewno to w niczym nie pomoże, teraz potrzeba ci przede wszystkim spokoju :) WESOŁYCH ŚWIĄT AGNES będzie dobrze 🌻 amerie pytam się bo w radiu mówili, że niby są problemy na angielskich lotniskach.... ale myślę, że do jutra będzie ok, nie wiem jak u was ale w Polsce już po zimie, dziś cały dzień deszcz padał, także nici z białych Świąt :( 😭 mam już dosyć stanai przy garach :( bigos mi się właśnie robi i sernik piecze tylko cholera gdyby mój piekarnik nie był zjebany to byłoby dużo łatwiej, a tak to nei wiem w jakiej temperaturze ja ten sernik piekę :( oszaleć można jeszcze mięcho mi zostało i tiramisu do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dziewczyny ja nie pisze bo czasu brak...normalnie padam juz z nóg. Jestem u rodziców teraz. Jutro R. przyjedzie na Wigilię i zostaniemy do piątku. Dzisiaj od rana przy garach stoję i mam dosyć już. Mam wrażenie że te Święta całe to na obżarstwie polegają:( Tak juz mi to jakos bokiem wychodzi zamiast się cieszyć:/ Jakaś dziwna jestem... @ nadal nie ma...Któraś pytała czy to pierwszy okres po poronieniu. Tak, czekam na tą głupią @ i doczekać się nie mogę.Test zrobię w Swięta następny jak jutro wyskocze i kupię a jak nie to po Swiętach. Oczywiście wtedy jak @ nie bedzie:) Agnes mimo wszystko życzę Ci Wesołych Świąt. Nie chciałabym się narzucać,ale jak jakoś bede mogła Ci pomóc to napisz do mnie🌻 W ogóle to Wam Wszystkim życzę WESOŁYCH,SPOKOJNYCH,RODZINNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT! A szczególnie aby ten nowy 2010 rok był dla Was owocny i żeby wszystkie już w przyszłym roku tuliły swoje maleństwa,które zagoszczą w brzuszkach:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a ile już czasu minęło od krwawienia? wiem, że ja też trochę musiałam na @ czekać :o Ja ciągle jeszcze przy garach :o ale już prawie koniec na dzisiaj, no i jutro od rano kuchnia znowu mnie powita :o masakra, chciałabym odpocząć i NIC nie robić, o to powinno chozić w Święta :) Zyczę Wam dziewczyny ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT :) 🌻 Ola i Amerie postarajcie się dobrze razem ze swoimi M w te Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon 16 grudnia minął już miesiąc...Ale wiadomo że teraz wszystko musi wrócić do normy i dlatego tyle czekania... Ja też od rana do garów zmykam więc DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to jednak długo czekasz, ja miałam zabieg to może po zabiegu sie mniej czeka..... albo rzeczywiście zafasolkowałaś :) ja też śmigam lulu, Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie siedzę i nic nie robię :-o Rano trochę spraw pozalatwialismy zakupy, trochę posprzatalam i wstawilam bigos tylko. Miałam robić sernik dziś i sama nie wiem co jeszcze ale mam to w dupie bo mój sie na mnie obraził jak dziecko i poszedł spać. Nie robię dużo jedzenia bo będziemy sami, znajomi jadą jutro na karaiby na sylwestra takim to dobrze, o ile wylecą więc będziemy sami i nie będę się obzerac, resztę zrobię jutro. Z tymi facetami to jest jak z dziećmi. Amerie mam nadzieję ze wylecisz. Moja koleżanka dzisiaj miała lecieć rano i jej odwołali lot i zostaje tutaj , nie wiem jak u ciebie ale u mnie spadło tyle śniegu ze jeszcze tu tyle nie widziałam. Drogi są w miarę przejezdne ale ogolnie nieciekawie i ma dalej padać. Banmon mam nadzieję ze w lutym sie uda, jak nie to góra kwiecień i zwariuje jak się nie uda :-o Widziałam dziś taka super kolyske dla dzidzi z drewna taka stylizowana jak dawniej i kupię taka napewno bo to super sprawa :) albo mój mi zrobi bo to jego fach i zamiłowanie. Tylko gorzej jak dzidzia się przyzwyczai i trzeba będzie kolysac cała noc :) Ok chyba też idę spać bo niestety jutro do pracy i co najgorsze nie mam wolnego bo jedna osoba się zwolniła :-o mam wolne tylko z pracy popołudniowej a do hotelu chodzę codziennie oprócz tego piątku i nawet w nowy rok :-o masakra Miłego pichcenia kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon i robisz ten sernik co podałam czy inny przepis? Daj znać jak wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że się lekko spóźniłam ;) wszystkie poszły spać. My (m dzielnie pomagał :) ) właśnie skończyliśmy kucharzenie.Tylko makowce stygną i czekają na polukrowanie.Wszystko tak fantastycznie pachnie mmmmm..... Przy okazji poszła butelczyna wina :P Trzeba się było jakoś wspomagać ;) Jeszcze tylko jutro barszczyk, a reszta tylko do podgrzania, ale jestem dumna , pierwsze nasze Świeta i wszzystko ( poza barszczem) tzw handmade :D Chodzą słuchy że jutro skonczymy jednak wcześniej, oby. Smile trzymam kciuki :) Banmon Świeta to wypoczynek , ale dla dzieci i ew facetów ;) Co do staranek to mam nadzieję że starczy nam sił :P Amerie mam nadzieję że dolecisz do domu bez przeszkód :) Agnes nie wiem co napisać, mam nadzieje że wszystko się ułoży , trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie Hope jak m nie chce pomagac to olej go ;) Poza tym chciałam Wam wszystkim życzyć Świat pełnych ciepła i usmiechu :D oraz spełnienia chociaż jednego marzenia, ale za to najważniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynt.... tak sie boje.. j nie daje znaku zycia juz 4 godzine.. a ja 3 rycze bo mam same zle mysli... siedze z jego zdjeciem w reku i tak sie boje ze cos sie stalo..... nie moge przestac plakac.. tak sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agnes przestań się zamartwiać takimi sprawami, 3 godziny to nie długo, pewnie wyziszył dzwięki i nawet nie przejdzie mu przez głowę że się możesz niepokoić-typowy facet ;) Ola ale z ciebie kuchareczka- szacun :) Hope w luty udac się musi ;) wszystkim nam się uda w tym roku :) oki ja już po śniadaniu mogę wkroczyc do mojego królestwa-kuchni :o moja mama z siostrą będą przed 14 :) jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Życzę wam zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt i wszystkiego co dobre w 2010 i byśmy w 2010 dały radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam Was świątecznie :) Qrcze to już drugi dzień świąt, jak ten czas leci, dopiero co była Wigilia... z moim mężulkiem mieszkamy już u teściów, tak przejściowo, w poniedziałek zdajemy klucze ze starego mieszkania nowemu właścicielowi.. Jako, że mieszkamy u teściów, to święta w dużej mierze też tutaj, wczoraj jedynie poszliśmy praktycznie na cały dzień do moich rodziców, a wieczorem byliśmy w kinie na avatarze :) Powiem Wam, że ciągle jem ;) brzuchol zaczyna być coraz wyraźniej widać, mój mąż się cieszy, bo z dnia na dzień jest brzucha coraz więcej ;) Dzidzia jeszcze się nie urodziła, a już mój m już stracił na jej punkcie głowę :D Agnes, te Twoje nerwy, zamartwianie się to są hormony, miałam dokładnie to samo, to jest bardzo ciężki okres. U nie było do tego stopnia, że zaczynałam w depresje wpadać :( Ale byle wytrwać do końca pierwszego trymestru, potem jest już z górki. Dziewczyny życzę Wam aby ta końcówka świąt przebiegła, miło, ciepło i przyjemnie :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak tak brzuszki :) bo mój mimo że bez lokatora dzikiego to i tak się powiększył ;) ciągle, jem, jem, jem ;) ale co tam, kilka razy do roku można ;) Daguś kiedy się przeprowadzacie do nowego mieszkanka? bo zapomniałam już ;) pozdrawiam was dziewczynki, przyjemnego świętowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak swiateczne klimaty ? U mnie okropnie:/ Chodze zgieta w pol,tak mam zebra okopane...a tak wogole wszystkiego nie doczytalam i nie wiem ktora jest w jak wysokiej ciazy,a ktoire to staraczki wiec musze poszukac tabelki...pozdrawiam serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................18...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................6.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gab majoweczka09...........35.............04.02.2010.................Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho! Co tam dziewczyny ? Jak Święta mijają? U mnie wyszło naprawdę super :) Skończyłam pracę o 3 jednak i zdązylismy ze wszystkim do 5 . M mi powiedział że po raz pierwszy od czasów dzieciństwa poczuł magię Świąt :D az sie wzruszyłam. A propos brzucholi to ja smiało mogę kupować w dziale maternity, tak sie w ostatnich miesiącach roztyłam :O ale co tam od stycznia bierzemy się z m za siebie ;) A co u dziewczyn które miały dostać @ w Święta? AsiaAk i Paulinka piszcie co u Was :) A ty Banmon masz jakieś objawy? Też niedługo powinna być, albo i nie :) Majoweczka tak myslalam że mieszkasz daleko ode mnie , taki już mój pech :( ja mieszkam w Cornwalii, ale o ile dobrze pamiętam to Amerie też jest z Leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho! Co tam dziewczyny ? Jak Święta mijają? U mnie wyszło naprawdę super :) Skończyłam pracę o 3 jednak i zdązylismy ze wszystkim do 5 . M mi powiedział że po raz pierwszy od czasów dzieciństwa poczuł magię Świąt :D az sie wzruszyłam. A propos brzucholi to ja smiało mogę kupować w dziale maternity, tak sie w ostatnich miesiącach roztyłam :O ale co tam od stycznia bierzemy się z m za siebie ;) A co u dziewczyn które miały dostać @ w Święta? AsiaAk i Paulinka piszcie co u Was :) A ty Banmon masz jakieś objawy? Też niedługo powinna być, albo i nie :) Majoweczka tak myslalam że mieszkasz daleko ode mnie , taki już mój pech :( ja mieszkam w Cornwalii, ale o ile dobrze pamiętam to Amerie też jest z Leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie też Święta fajnie wyszły, wszystko się udało :) ach jaka kuchareczka ze mnie ;) M mi podziękował za Świeta i powiedział, że się mu podobały ;) jeśli chodzi o mnie to mam typowe objawy jak na @ cycki bolą lekko i pryszcze mi wysadziło-wyglądam na twarzy jak choinka z czerwonymi lampkami 😠 :o więc @ będzie w poniedziałek lub wtorek :o no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak cycki bola to dobrze, przynajmniej u mnie tak było ;) ja i tak będę za ciebie trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie jakby byla jakas dziewczyna z Leeds,bo akurat szukam znajomych...kiedys bylo z tym lepiej ale teraz ciaza i siedze w domu z dzieckiem,malo co sie ruszam,mysle ze na wiosne bedzie lepiej jakies spacery do parku z dziecmi itd...a teraz wiekszosc znajomosci sie zerwalo ;( Dobrze ze jeszcze gdzies popisac mozna,bo wiekszosc topikow to---------------------;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny u mnie już po świętach, mama z siostrą wyjechały dziś z samego ranka Ola mnie cycki lekko bardzo bolały a teraz już wcale nie bola ;) czyli standardzik, jutro lub we wtorek @. Ciekawe czy Amerie dojechała bez żadnych 'rozrywek' po drodze.... mam nadzieję, że się tam dobrze wystarałyście w te Święta ;) A co u dziewczyn które już są po terminie @, pisać laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, dziewczyny chyba jeszcze świętują :) u mnie już koniec, najadłam się maksymalnie przez ten czas i chyba sobie rozepchałam brzuszek bo ciągle głodna jestem :) no ale jak się oprzeć jak wokół same pyszności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Agnes pisz koniecznie co u Ciebie! Martwię się bardzo... Ja w samą Wigilie rano dostałam @ więc nie trzeba było po test lecieć...Już prawie sie kończy. Ale to było do przewidzenia wiec i rozczarowania nie było... Święta tak zleciały że tylko to zamieszanie było większe niż same te 2 dni. My wczoraj byliśmy w kinie na Avatarze,tyle szumua nie wiem wokół czego...taki przecietny film science-fiction a niby kosztował fortunę..Jakby nie wersja w 3d to juz w ogóle przeciętność:) Jakoś czuję sie zmęczona i nie wypoczęta a w świeta było totalne lenistwo przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×