Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ola ale ja nie nastawiam sie ze sie uda tylko poprostu tak chce wyprobowac;) wiec nawet nie pomyslalam ze bierzesz za to odpowiedzialnosc:) jeszcze raz dziekuje i zmykam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale ja nie nastawiam sie ze sie uda tylko poprostu tak chce wyprobowac;) wiec nawet nie pomyslalam ze bierzesz za to odpowiedzialnosc:) jeszcze raz dziekuje i zmykam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak Ola to prawdziwa magiczka ;) więc wyliczenia powinny być dobre ;) Urlopu chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki :o ja oczywiście na okoliczność dostania @ alkoholizuje się i chetnie zrobiłabym to porządnie ale jutro ROBOTA :o za to w Sylwka sobie odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon po pierwsze magiczka tudzież czarodziejką mogłam byc kilka lat temu, teraz to raczej wiedźma co najwyżej czarownica :D Po drugie jednak ta cholerna @ przyszła, szlag by ją trafił 😠 ale chętnie dotrzymam ci towarzystwa w alkoholizowaniu się :) bo mam ochotke na winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie idę drugie piwko otworzyć-niestety ostatnie tego wieczoru :o tego co się teraz dzieje w mojej głowie z powodu pojawienia się @ nawet lepiej nie opisywać 😡 wkurvienie mnie bierze przeogromne 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam sie jak możesz być zła, a mysleliście o zrobieniu badań nasienia? bo twoje ostatnio były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nowym roku zrobimy, tylko nie bardz chce mi się wierzyć, że może być złe, w końcu poprzednim razem nam się udało a nasienie musiało być baaardzo dobre, bo bzykaliśmy się 3 dni przed owu, po drugie nie było specjalnie wiele czasu na regeneracie ;) po trzecie nawet pozycja nie była sprzyjająca, i jakoś się udało ?! hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zróbcie w nowym roku koniecznie, mam nadzieję że wszystko będzie ok :) lepiej jak wszystko bedzie jasne zanim ciebie zaczną męczyć A ja jestem dobrej myśli :) pomyslałam sobie że niby czemu miałoby sie nie udać? kiedyś sie udało to może i teraz :) tym bardziej że zmienilismy pozycję na tą sprzyjającą w tyłozgięciu, tak samo było jak zaciążyliśmy, a zeszłym cyklu jakoś o tym zapomnielismy, głupki dwa :D Poza tym bardziej lubimy mój lewy jajnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola na pewno wam się uda ;) a co do pozycji ja mam przodozgięcie a jak się nam udało to pozycję mieliśmy nie sprzyjajaca przodozgięciu..... myslę że jak ma się udac to się uda ;) a mam przeczucie, że Wam się uda teraz :) serio jakos tak od samego poczatku twojego cyklu tak mi się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a ty niedawno monitoring robilas i już @ przyszła? To piwka są jak najbardziej uzasadnione. Ja mam otwarte wino ale nie mam apetytu na nic dopiero ledwo co zjadłam pierwszy posiłek poza kawa, i leze pod kolderka. Kurde czemu tak jest że tyle starań i nic? To musi być psycha bo jak wam sie udało kiedyś to znaczy że wszystko ok. Ja dostanę wscieklizny jak mi nie wyjdzie do czerwca :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Banmon mam nadzieję że masz dobrą intuicję :) Rany jak mi się nie chce iść do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Banmon mam nadzieję że masz dobrą intuicję :) Rany jak mi się nie chce iść do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa tygodnie temu pękł mi pęcherzyk więc wbrew pozorom wcale nie tak mało czasu od tego wydarzenia upłynęło ;) chyba przez te Święta i całe te zamieszanie tak szybko nam te dni uciekły ;) Hope a czemu miałoby wam się nie udać ;) ? uszolce do góry w 2010 będziesz mamą a czy z dzidzią u boku czy z dzidzią w brzuszku zakończysz przyszły rok to już mało istotne, najważniejsze, że będziesz mamuską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola tylko parę dni i znowu wolne ;) bo chyba 1 stycznia masz wolny i weekendzik tez ? mi też się strasznie do pracy nie chce iść :o ale jeszcze tylko 3 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Banmon mam nadzieję że masz dobrą intuicję :) Rany jak mi się nie chce iść do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola tylko parę dni i znowu wolne ;) bo chyba 1 stycznia masz wolny i weekendzik tez ? mi też się strasznie do pracy nie chce iść :o ale jeszcze tylko 3 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 3 dni i znowu trzy dni wolne :) ale po przerwie ciezko znowu zacząć :O Hope myślę że na urlopik pojedziecie już w trójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślę :D to prawda po przerwie wraca się najciężej do pracy-mi nawet wystarczy taka przerwa weekendowa :P ;) oki smigam do wyrka pomału bo już dziś wstawałam z bólami a co dopiero jutro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) A ja siedzę sobie w domku bo mam urlopik i do pracy pójdę dopiero po Nowym roku :):) Banmon dzisiaj mam wizytę u gin także jak wrócę to napiszę cóż powiedział i zobaczył. Wydaje mi się dziewczyny że już powinien być koniec samych złych wiadomości precz z nimi, może w końcu los się do nas uśmiechnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) A ja siedzę sobie w domku bo mam urlopik i do pracy pójdę dopiero po Nowym roku :):) Banmon dzisiaj mam wizytę u gin także jak wrócę to napiszę cóż powiedział i zobaczył. Wydaje mi się dziewczyny że już powinien być koniec samych złych wiadomości precz z nimi, może w końcu los się do nas uśmiechnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................18...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................7.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek jednak sobie wpisałam cykl starań Joasia jak u gina było? wszystko już w porządku mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie kafe wkurza strasznie się ostatnio zawiesza :o Joasia jak u gina było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie kafe wkurza strasznie się ostatnio zawiesza :o Joasia jak u gina było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................19...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................7.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fajnie że Wam się święta udały :) u mnie też było dobrze :) ale nie objadałam sie :p Jakoś nie mam ostatnio weny do pisania :o Joasia jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fajnie że Wam się święta udały :) u mnie też było dobrze :) ale nie objadałam sie :p Jakoś nie mam ostatnio weny do pisania :o Joasia jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się nie chce pisać :( Mam endometriozę :(, torbiel nie pękła po okresie, jej wnętrze wygląda inaczej...lekarzowi się to nie podoba. Przez 3 m-ce będę miała stymulowane cykle, przepisała mi leki mające wspomóc zajście, a jak się nie uda po 3 m-cach laparoskopia, badania hormonalne, nasienia itd. Już mam dosyć dzisiejszego dnia, płakać już siły nie mam. Mam nadzieję że nic nie pokręciła. Naczytałam już się w necie o tej endometriozie i mam dosyć. Mogłam robić dzieci od razu, jak wiedziałam że ten to ten jedyny, a człowiek głupi, nie bo najpierw studia, praca..a teraz d..a. Na dodatek dowiedziałam się że moja sąsiadka, chłopów miała na pęczki, nocowali u niej ile chcieli, chłopaka zna 3 m-ce a w 2 m-cu jest w ciąży- taki jest ten świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ależ słabiutki ruch na topiku :o Joasia trzymam kciuki za powodzenie stymulacji hormonalnej, mam nadzieję, że to powinno pomóc 🌻 a raczej MUSI pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×