Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Asia - ja mam wózek Baby Smile model Neo. jestem bardzo zadowolona. Jest na duzych pomowanych kołach i mam sumer amortyzacje przez co moge jezdzic na nierownych terenie. No i dodatkowo super buja sie w nim dziecko, jak chce uspac. Goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena Ty sie nie przejmój nazbyt porodem. Ja przezyłam piekło, ale takich porodów jak moj to nie ma zbyt czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja nadal w dwupaku:( nie chca mnie wypuscic nie chca mnie ciac.... a mialam plan dzis urodzic na imieniny mojej mamy!!! ehh... dzis dostalam roze od J:P mily gest i poprzytulalismy sie na lozku szpitalnym:P Gabrys dzis tak popisywal sie przed Tatusiem ze szok- co wyprawial:) jakby fikolki wywijal😘 Tatus dumny byl:) teraz tatus w pracy a my nadrabiamy jedzenie- im bizej porodu tym moj Synek wiecej potrzebuje jedzonka😍 ja kupilam wozek z coneco i bujaczek tez i dziewczyny mowia ze super wybor takze wierze im:P we czwartek moze w koncu cos zacznie sie dziac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta właśnie szukałam tej firmy i zapomnialam nazwy, fajne mają wózki. Moja szwagierka miała zapalenie piersi aż wylądowała w szpitalu z temp 40st. Podobno to sie robi jak zle sie dziecko przystawia do piersi. Mam nadzieję ze ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes musisz jescze troszkę Gabrysia podtuczyć,jedz jedz ile możesz:) Pamietaj ze wszyscy tam chca jak najlepiej dla Was🌻 Ja jem śniadanko i jak nigdy pije kakao:) Ten brak kawy sprawia,że nie czuje ze jem śniadanie,ale coz jak nawet patrzeć nie moge na nią.. Goga kotek sie znalazl,spadła na taras sąsiadów na parter:) My dzisiaj idziemy wybrać obraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta fajny wozeczek, podoba mi sie;) ktory kolor? Goga tez bralam pod uwage te wozki ale nie podoba mi sie w nich pozniej spacerowka, jest taka duza:/ a jaki kolorek masz? Hope nawet fajny ten wozek ale osobiscie bardziej podobaja mi sie te z mniejszymi przednimi skretnymi kolkami:) a jaki kolor bierzesz pod uwage? ja jeszcze troche czasu mam wiec napewno cos wybiore;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wiadomość z ostatniej chwili: Agnes wzieli na porodówke na wywołanie bo jej zapis zły wyszedł . Agnes trzymam kciuki! Dasz rade kobietko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga bardzo ladny kolorek:) Agnes trzymamy kciuki. bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anes trzymam kciuki za ciebie i za Gabrysia :) to juz dzis bedziesz małego tulic do siebie 🌻 Hope ja też nie myślę że się coś złego stanie ale teraz bardziej na chłodno podchodzę do tych wszystkich pierdół zakupowych ;) wydaje mi sie że kobiety po stracie są trochę bardziej 'ostrożne' no sama nie wiem jak to napisac ;) Smile to czeka cię miłe kupowanie :) mam nadzieje że znajdziecie coś fajnego w miarę szybko :) ja pamiętam ze trochę nam zeszło z tymi obrączkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon my upatrzone mamy juz ale idziemy sprawdzic czy maja ten model no i rozmiary..tak orientacyjnie, nie nastawiam sie ze kupimy juz dziś. Agnes trzymam kciuki mocno! Ale jak to wywołanie? Miało byc cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes trzymam kciuki, Gabrys już dziś będzie z Toba :) Ja raczej kupie wózek mura3 z maxi cosi albo czarno czerwony albo kolor blueberry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz linki do tych wózków Hope? ja kompletnie nie wiem jaki chcę, mysle że najpierw wybiorę się do sklepu żeby tak na żywo podotykac, pojeździć, posłucham uwag sprzedawcy itp a jak któryś mi się spodoba to poszukam na necie i jeśli będzie taniej to z netu kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny alarm niestety odwołany... Agnes zostawoli na sali bo zapis sie poprawił... Już miałam nadzieje że Następny dzidziuś się pojawi na świecie, ale trzeba jeszcze poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu sie pojawi :) juz blizej niz dalej :P ale trzeba przyznać ze tą końcówkę ciąży to agnes ma nie do pozazdroszczenia, trzymaj sie dzielnie agnes 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item1156103896_maxi_cosi_mura_3_2010_super_gratisy_promocja.html http://images.google.com/images?q=mura%20maxi%20cosi banmon te wozki sa cholernie drogie w polsce ok 3tys. za caly zestaw. u mnie sa duzo tansze. kolor jagodowy jest tylko dostepny w niemczech, i bardziej pasuje na dziewczynke. wiec zobacze jeszcze jaki kolor. Moj m chcialby dac dziecku na imie Jagodka :) to agnes znow musi czekac. lepiej niech Gabrys jeszcze pomieszka u mamy troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope słyszłam ze te trojkołowce są strasznie złe:/ Nie wiem czy to prawda,ale znajomi maja i narzekają..a kupe kasy wydali:/ Ja to sie kompletnie nie znam i nawet nie rozglądam..i chyba wolalabym w sklepie jakims kupić,bo na obrazku to one wszystkie ładne... I kolor na pewno jakiś neutralny,czyli nie różowy ani nie niebieski..No ale o gustach sie tutaj nie dyskutuje,bo kazdy lubi coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wygląd to bardzo fajne, podobają mi się :) najbardziej ten beżowy z tymi aplikacjami :) ale też podobnie jak Smile słyszałam że te z 3 kołkami nie są najlepsze.... kiedyś taki program był o noworodkach, co im kupic, wóżki, wyprawki, no generalnie co z nimi robić :D na tvn style ale tytułu nie pamiętam :o no i kiedyś obejzalam akurat blok poświęcony wóżkom i tam eksperci się wypowiadali i też mówili że te 3 kołowce takie nie za bardzo są...... no ale to było jakieś 2 lata temu więc być moze teraz jest lepiej. Ja się kompletnei na tym nie znam, ale chcę taki na czterech kołach.... a co dalej to nie mam pojęcia. Nie jestem przekonana do kół pompowanych bo jakby się przebiło to ciekawe co bym zrobiła na spacerze, moja kuzynka miała i powiedziała że albo te pompowan to dziadostwo albo ona akurat takiego pecha miała ale prawie codziennie musiała z pompką schodzić i dopompowywać co wcale jej sie nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile no ja tez tak slyszalam ale ten wozek ma przednie dwa kola, jest tez opcja z czterema mura4. napewno przed kupnem bede chciala sprawdzic jak sie prowadzi. i tez raczej kupie neutralny kolor pewnie cos z czerwonym. narazie tylko ogladam i porownuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon kiedys za czasow studenckich dorabialam i pilnowalam dziecka i pamietam ze mieli wozek z chicco super wypasiony na tamten okres i plastikowe kolka. to byla masakra, maly kamien i wozek nie wjedzie, wertepy i dziecko skacze. a te pompowane sa wlasnie fajne, maja amortyzacje. zawsze mozesz dokupic kolko jakby cos sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bo im większy wybór tym jest trudniej :o najlepiej jakby był jeden :P Hope ciekawa jestem jaki wybierze bo widze że poważnie już podchodzisz do tematu :) wiecie ja bym się raczej chciała zamknąć z wóżkiem w kwocie 1000zł nie więcej, nie wiem tylko jak mój M do tego podjdzie bo on zawsze musi miec jakieś wypasione nowości i niby mowi na początku że będziemy patrzeć na cenę żeby była rozsądna a później i tak coś drogiego wybiera :o ja bym chciała żeby wóżek był solidny i praktyczny, żeby był lekki, łatwo się go prowadziła po każdym terenie, żeby się dobrze składał no i żeby trochę nam posłużył, kolor też będzie ważny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może są jakieś silikonowe czy gumowe kółka..... no nie wiem musze się porozglądać, wiem że kółko mozna dokupić ale wolałabym wóżek w którym nie będę musiała dokupywac kółek i bawić się w zmienianie..... no nie wiem, muszę popatrzeć i zorientowac się jakie kółka są dostępne na rynku bo nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M jak kupowal samochod to musial byc idealnie taki jak chcial. wiec ja powiedzialam ze moja bryka tez bedzie taka jak wymarzylam :-p jeszcze fajne sa z Icandy ale chyba ich w Pl nie ma. podoba mi sie model apple http://www.icandyuk.com/ a dla blizniakow jest super ten na zdjeciu ale chyba mi nie bedzie taki potrzebny. wybor wozka ciezka sprawa, ja jestem bardzo wybredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh banmon smiac mi sie chce, jeszcze wozka nie masz a juz chcesz kolka dokupowac :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wolałabym uniknąć dokupywania kółek :D myślę że za jakieś 5 miesięcy pochodzę z M po sklepach i będziemy się dokładnie orientować w tej sprawie, najwazniejsze żeby wóżek oprócz swoich podstawowych funkcji był bezproblemowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że teraz to chyba jakaś nowa moda że te przednie kołka muszą być mniejsze od tych tylnych, ciekawe czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja bym sie na te mniejsze kółka z przodu nie zdecydowała na pewno...raz że są nie praktyczne(podobno) a dwa wg mnie nieładne.. Mam wrazenie ze ciezej sie prowadzi taki wózek po nierownej powierzchni..No ale to tylko moje zdanie..czesciej widze wozki na normalnych kołach,wiec to coś musi oznaczać.. Dziewczyny mam pytanie do mężatek:) apropo tych obrączek..Macie zwykłe? Jakieś łączone a może w wersji damskiej te z diamentami?? Wybór ogromny,za nie długo idziemy poprzymierzać i tak z ciekawości pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAkk - kolor mam grafitowo - zielony. Hope - u mnie zapalenie zrobiło sie z nawału pokarmu. Poprostu nie odiagnełam o gdy trezba było, bo nie wiedziałą ze to nawał pokarmu. Wtedy piersi sa twarde jak skała a u mnie takie nie były ylko mnie bolały wie dlatego to "zlekcewazyłam" i sie porobiło nieciekawie :-( Tak wiec u mnie to nie ze złego przystawiania malucha , bo on to taki jest łakomczuch ze wysysa ze mnie wszystko co mozliwe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - a ja nawet nie wiedziała ze Ty nie jestes mezatka? Ja mam obraczke zwykła najzywklejsza z żóltego złota, taka prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no jakoś tak schodziło..zareczyliśmy sie półtora roku temu i tak odkładaliśmy to..Pewne sprawy rodzinne nam to utrudniły w zeszłym roku(choroba bliskiej osoby) i wtedy ostatnią rzecza o jakiej mogłam mysleć to ślub..no cóz czasem tak bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×