Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Dziewczyny Agnes napisała że w piątek pozna wreszcie synka bo wtedy będzie cesarka :) wreszcie podjeli jakąś konkretną decyzje :) Agnes czekamy i powodzenia 🌼 czuje sie prawie jak jakiś korespondent przekazujący najnowsze wiadomości ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, Asia miu sie dziś też w nocy obudziła i koniec spania, tylko że to było o 2:30, ja oczy na zapałkach a ona agu, agi, aaa i uśmiechy strzelała na prawo i lewo, też jej mówiłam żeby szła spać, a ta się ze mnie śmiała ;) hehe W końcu też zgasiłam światło, położyłam się koło niej i tylko patrzyłam jak zaczyna zasypiać :) Jeśli chodzi o wózki, to u nas trójkołowiec też nie wchodził w grę. Przednie kółka koniecznie obrotowe (wygodniej się prowadzi). My mamy taki: https://ssl.allegro.pl/item1150695275_2w1_baby_merc_q7_gratisy_mega_niska_cena_800zl.html kolor bananowo-grafitowy Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni, dobrze się prowadzi, kosz na zakupy jest bardzo wytrzymały, gondola wyścielana polarem :) A cena niewygórowana. Niewyobrażam sobie żeby dać 3tysiaki za wózek, którym mała pojeździ rok, bo potem kupi się parasolkę. A hormony ciżowe to też u mnie chyba jeszcze sa, bo wzruszam się bardzo łatwo ;) hehe Chyba będę musiała mojego szkraba obudzić, bo śpi jak zabita, a jadła ostatnio o 9:30. Ale nie dziwie jej się, że odsypia, bo wczoraj mieliśmy jazdę, mał prawie cały dzień brzuszek bolał i spać nie mogła i marudziła i cigle trzeba było z nia chodzić, bidulka. Na szczęście wieczorem już było lepiej :) Może uda mi się ja nakarmić na śpiocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Daguś to miałyśmy podobne nocki :D chyba nasze dzieci się zmówiły razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile fajnie że tak głako poszlo z obrączkami i ładne okazały się też w realu :) My myślimy żeby w nowym roku pooglądac wózki a kupimy byc może dopiero po urodzinach maleństwa, M poleci i kupi ;) i tak od razu wóżek nie będzie aż tak potrzebny Goga i Dagus no to wam maleństwa trochę dały rozrywki w nocy :) Dagus wózek spoczko no i cena rozsądna !!! my damy maks 1000zł wiecej chyba nie ma sensu.... ja wiem na ten moment tyle że chcę miec wózek z czterema kolkami i wszystkie mają byc takie same :) Agnes do piatku dasz rade, dobrze że już coś konkretnego ustalili, żeby teraz tylko terminu nie przesunęłi. No to w piatek z rana pewnei będzie cc :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon tez mysle że nawet po narodzinach mozna kupić..ja wiem ze podobno lepiej wczesnej ale po co np kupować w 5 miesiącu i bedzie tyle czasu stał i sie kurzył...nie rozumiem tego kompletnie a mnóstwo osób tak robi..nie wiem ja nie widze potrzeby i juz..Ja nie zamierzam robić jakichkolwiek zakupów dla dziecka w najblizszym czasie,bo uważam,że za kilka miesięcy podjedzie sie do dziecięcego sklepu,poświeci pare godzin i kupi wszytko co potrzebne..Rozumiem tylko te osoby,które są zmuszone ze względów finansowych rozdzielić wszystko w czasie..wtedy to jest jak najbardziej uzasadnione i wrecz konieczne.. Ja zrobie potrzebną liste i sie pojedzie. W ogóle my to mamy umowe podpisaną do listopada na mieszkanie i pozniej musimy szukać czegos,prawdopodobnie do kupna,wiec to tylko dodatkowe rzeczy do przewożenia by były..Jak sobie przypomne jak moj brat sie urodził to mama nie wariowała z wyprawką..było lozeczko pare ubranek butelka i tyle..A teraz normalnie szał w sklepach dziecięcych,mozna fortune zostawić...Trzeba przemyśleć czy te wszystkie bujaczki,huśtawki,kołyski itp beda w ogóle potrzebne..a jeśli to przez jaki czas? Bo to tez ważne..Kupić mogę,ale pytanie czy to konieczne? Nie bardzo chciałabym przyzwyczajać dziecka do bujania,bo pozniej inaczej nie zaśnie..Brata nie bujaliśmy i zasypiał normalnie...Nie raz widziałam jak mamy trzesą wózkami az koła skrzypią;) bo mały inaczej nie zaśnie..ehh moze ja jakaś inna jestem:) Czasem i tak mam wrazenie,ze nie w tej epoce powinnam sie urodzić,bo ta nowoczesność mnie przeraża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnóstwo np ślicznych kołysek,ale co z tego jak dziecko zacznie siadać to mi wypadnie z niej,bo takiej nie obniże..a łózeczko już tak.. Ładne to bardzo,ale dla mnie zbedne..co ja z tym zrobie? zaczekam na drugie maleństwo? bez sensu przecież... Ehh duzo by pisać..nie wiem dlaczego mam takie dziwne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj najmniej mnie cena interesuje,ale ta praktyczność i przydatność...Moze to dlatego,że nie znosze zagraconych pomieszczeń tylko minimalizm..co tylko sie da mam schowane w szafkach i wtedy zawsze jest posprzatane,wystarczy poodkurzać i juz a przy tylu różnorodnych zabawkach plątających sie po salonie to nie możliwe...A z drugiej strony dobro dziecka jest najwazniejsze i bez bałaganu sie NIGDY nie obejdzie przy takim maluchu.. Ciężko bedzie juz to czuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zdania że nie nalezy az tak wariować. O jakiejś kołysce nawet nie myśle bo nie mam w planach tego typu gażdżetu i też jestem zdania, że do bujania nie ma co przyzwyczajać a takie podskakujące wózki są straszne a jeszcze gorsze tłumaczenie że inaczej nie zaśnie.... no trochę może bujnać mozna ale wszystko z umiarem :) takie mam zdanie na teraz ;) ja na pewno będę chciała miec normalne drewniane łóżeczko bo widzę ze teraz modne są takie z materiału ..... moja kolezanka ma takie dwa ale dla mnie to nieporozumienie zresztą ona teraz sama stwierdza że trzeba już zmienić a mały ma dopiero 8 m-cy !!!!! no to po cholerę było kasę wydawać. Podobają mi się takie leżaczki (nie bujaczki) moja siostra taki miała, dzieciaki znajomych i wszystcy mówili że to dobra rzecz, kładziesz sobie w to dzieciaczka i jest spokój ;) na moją siostrę działało to rewelacyjnie bo wszytsko mogła oglądać ;) iuszki myślę że zaczniemy kupować jak dowiemy się jaka jest płeć..... teraz to nawet nie wiem co trzeba a czego nie, bo jeszcze nei czytam na ten temat :D nawet nie wiem jakie to romiary trzeba brać :D:D myślę ze za jakiś czas moze zacznę sobie kupowac jakieś gazetki i zobaczę co trzeba dla takiego małego brzdąca ale to jeszcze nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widzę ze dyskusja zakupowa sie rozwinęła :) Ja narazie kupuje coś sporadycznie, co jest np w promocji a wiem ze sie przyda. Co do wózków to chciałabym jakiś fajny ale jak mam wydać dużo kasy a będę go używać rok to już nie wiem co wybrać. Wiem że koła muszą być pompowane, jedno koło z przodu odpada bo przejechalam sie bryka koleżanki i złe sie prowadziło. Ten który chce ma dwa koła z przodu połączone ale model normalny też jest. A do kupna jeszcze daleko napewno po nowym roku. Teraz mogę kupić coś co jest ewentualnie z wyprzedarzy a tutaj są naprawdę duuuze okazje. A ubranka to mam już od kilku lat niektóre :) bo miałam taka schize na dziecko. Łóżeczko napewno będzie drewniane i może jakiś lezaczek i na początek to wszystko, nie mam zamiaru zagracac mieszkania tak jak niektórzy moi znajomi nakupili tyle rzeczy a dziecko sie tym nie bawi. Wyszło u mnie trochę słoneczko więc sie przejdę gdzieś bo spałam po pracy. A dziś zjadłam chyba 3 śniadania ciągle coś jem, zaczyna mnie to przerazac bo pewnie mi pójdzie w pupę i uda :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja właśnie z gazet sie mniej wiecej dowiaduje o róznych tam nowościach dzieciecych... O to nie jestem sama w moich przekonaniach:) Fajnie. Własnie wstałam a myslalam ze faza spania mi przeszła:/ ale chyba przez tą szarość za oknami i mnie zmogło..R mnie obudził,bo juz jedzie po mnie a tak to bym spala jeszcze;) Hope ja dzisiaj jem same tłuste i kaloryczne crossanty:) Zaczełam od śnaiadania w macu z oferty śniadaniowej i wczoraj kupiliśmy całą paczke takich do podgrzania w piekarniku...no a dzisiaj kilka zostało tylko(sama wszystko jem!) I jak tak bedzie to tez bede wyglądać jak nie powiem co...Mam wyrzuty sumienia,bo nawet owoców nie ruszyłam..No a teraz żarcie na mieście! Od jutra koniec!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :D jesli chodzi o wozek to ja walsnie ostatnio zamowilam i mebelki tez w sumie nie mysle ze az tak sie pospieszylam ;) przez ten remont i zabieganie i tak ledwo sie ze wszystkim wyrobie :/ wozek widzialam tylko na stronce i jak juz go zobaczylam to wiedzialam ze to bedzie "ten" ;) zobacze go na zywo dopiero za kilka tyg. oczywiesie opienie o nim na necie jak zawsze sa podzielone ale tak wlasciwie to malo mnie one obchodza.... ubranek mam juz troszke tez bo dostalam w prezencie i cos tam kupilam ale takie wieksze zakupy planuje przed samym juz porodem kilka tygodni pojade z mama bo ona najlepiej wie co jest potrzebne. agnes trzymam kciuki zostaly mi jeszcze tylko 3 zmiany i bede wolna od pracy co za radosc dziewczyny :D mowie wam !!!! ostatnie dwa tygodnie to taka latanina ze juz ledwo daje rade starsznie malo sypiam ale za to sporo spraw pozalatwialam z mezulkiem i jestem zadowolona bo jakos nam sie wszystko mniej wiecej uklada jak chcielismy. odezwe sie jutro dziewczyny bo teraz juz musze zmykac przepraszam ze tak malo pisze macie pozdrowionka od mojego brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................19..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................8..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale sie dyskusja wózkowo- zakupowa rozkręciła :D A my mamy już mnóstwo rzeczy , przydał się nieużywany pokoik hehe. Z jednej strony mamy tyle bo bardzo dużo kupiliśmy podczas pobytu w Pl, podobały nam się i ceny też korzystniejsze. Poza tym mnóstwo ciuszków dostałam od siory :) Do tej pory żałujemy że jednak nie kupiliśmy wózka w Polsce, a mieliśmy już wybrany tylko miejsca w samochodzie zabrakło :O Po rozmowach z dzieciatymi osobami jak i sprzedawcami oraz po obejrzeniu mnóstwa wózków, doszliśmy do nast wniosków: *planujesz dużo spacerować i to po nierównym terenie - kółka pompowane (banmon jak mojej siostrze poszła opona podczas spaceru to poszła do najbliższej wulkanizacji i po kilku minutach było po kłopocie ;) ) * jak musisz wózek gdzieś wnosić stelaż aluminiowy a kółka lepiej jednak plastikowe * musi się bardzo łatwo składać i montować - z natury jestem nerwus ;) * kółka przednie skrętne koniecznie ( jak się nie skręcają to przy każdej zmianie kierunku jazdy trzeba przód wózka podnosić ! ) i blokowane (łatwiej się jedzie do tyłu) * tył spacerówki musi mieć możliwość zmiany pozycji * Budka od gondoli musi działać bardzo cicho żeby dzieciaka nie budzić * no i sztywna gondolka :) szczególnie jak się dziecko rodzi w listopadzie :P No i tego ideału nie możemy znaleźć w UK :( A co do ciuszków to chyba działam tak jak Hope - wyprzedaże i car boot. Ostatnio strasznie poszaleliśmy w Next ;) Aaaaa i kołyskę też juz mam, zawsze mi się taka marzyła i znalazłam śliczną więc mam (kosztowała grosze bo z car boot'u ale w idealnym stanie). A co do rozpieszczania to obawiam się że polegniemy na całej lini :D nawet jak ja się opanuję to Małż i tak nie da rady, w końcu to bedzie córeczka tatusia. Amerie możesz wrzucić linka tego wózka co wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze aktualizacja tabelki :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................25..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................19..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................8..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 A już w piątek Gabryś pojawi się w dolnej tabelce :) Marta to wrzuć chociaż zdjęcia na nk ! Już nie mogę się doczekać. Goga pesymistyczny nastrój już trochę przechodzi. Za miesiąc przyjedzie mój brat a potem może ja się wybiore do Pl. A mama nawet chciała przyjechać ale ma tylko tydzień urlopu i nienormalną szefową i bałam się że nie trafi we właściwym czasie np przenoszę ciążę. Zreszta chyba wolę żeby przyjechali na Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie Ola masz racje co do tych przednich kółek to jest dużą wygoda jak są skretne. Szkoda ze ja nie mam siostry która mi podaruje coś :) ale przecież mam szwagierke co ma roczna dzidzie. Ola wrzuć zdjęcie tej kołyski bardzo jestem ciekawa. Ja sie zastanawiam nad takim koszykiem na stojaku można kupić nawet za 10 używany ale czy jest sens na góra 2 mce. Za to kolyske zrobi mój mąż bo ma wszystkie narzędzia i zresztą to jego fach. Kiedyś widziałam piękna ale za 200 to stanowczo za dużo. Z kolei na ebayu można za 50 kupić coś o nazwie swinging crib tj łóżeczko bujane podoba mi sie, ale znów dochodzi problem bujania :-o W sumie to nie można dziecku chyba wszyskiego odmówić :) i tak będzie rozpieszczane :) Amerie wrzuć zdj wózka. :) A w nexcie u mnie już wszystko z wyprzedaży wybrali zostały tylko różowe sukieneczki niebieskie spodenki itp ja wolę coś praktyczniejszego i inne kolory. Uwielbiam dzieci w czerwonym, białym, żółtym :) Ok idę spać bo rano nie wstane a w piątek jadę na zakupowe szaleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero 8 tc a już wózki i kołyski mi w głowie :-p Chyba sie muszę opanować, ale wydaje mi sie ze to zleci, i wszystko mi zostanie na ostatnia chwilę. A musimy zmienić mieszkanie,mam nadzieję ze dostaniemy z housingu więc wszystko od sprzętu do wyposażenia trzeba będzie kupić, we wrześniu wakacje i czas ucieka. Więc może lepiej jak coś sobie będę zbierać pomału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola to jest wozek ktory zamowilismy http://www.lullabys.co.uk/shop/stokke-xplory-502-0.html mam nadzieje ze sie sprawdzi... myslalam tez o tym na samym poczatku http://www.mamasandpapas.com/mylo/builder/ ostatnio byly fajne przeceny w next ale ja sie wyrobilam na sama koncowke gdzie juz nie bylo z czego wybierac :/ tak jak u ciebie hope dobrze ze chociaz ola poszalala ;) hope takie zbieranie z przecen nie jest zle mozna sporo zaoszczedzic :D jesli chodzi o te kosze do spania dla dziecka o ktorych wspomnialas to ja wlasnie taki dostalam w prezencie dziecko moze w nim spac do 6 miesiaca widzialam tez ze sporo jest teraz takich koszy na przecenach.... w sumie dobra sprawa u mojej kolezanki sie sprawdza mozesz sobie przeniesc do kazdego pokoju zajmuje malo miejsca i co najwazniejsze dzidzi w tym dobrze ;) <stopka>Jesli wiara czyni cuda warto wierzyc, ze sie uda !!! </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja z mojej strony STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................25..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................19..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................8..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................25..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................20..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................8..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 dziewczyny ja juz na polmetku jestem!:) jejku jak to szybko zlecialo...:) mam nadzieje ze druga polowka jeszcze szybciej zleci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................25..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................20..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................8..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 To ja też aktualizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie takiego to jeszcze nie widziałam,ale miałabym wrazenie ze dziecko wisi w powietrzu;) taki zupelnie inny jest..to na plus:) My wczoraj przeglądaliśmy mieszkania i stwierdzilismy,że znów wynajmiemy,bo jednak chcemy budować dom..zaczac juz w przyszłym roku..czyli na ok 2 lata wynajmiemy..Mnóstwo ślicznych mieszkań jest teraz duuzo wiekszych i niewiele drozszych od tych 46m2..Tutaj nawet nie ma miejsca na łozeczko a co dopiero osobny pokój.. Juz mi sie śniło w nocy takie jedno,az Wam pokaże:D http://dom.gratka.pl/tresc/401-25029829-swietokrzyskie-kielce-kollataja.html#327424ce915f389c,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko,że jest o 300 zł droższe od naszego teraz a kompletnie bez porownania...Sam metraż o ile wiekszy.. Oczywiście do listopada to ktoś to moze juz wynając wiec sie nie nakrecam,ale R ma zadzwonić do naszej wlaścicielki czy mozna wczesniej zrezygnowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie oglądałam ten wózek na ebayu kiedyś ale wydawał mi sie wywrotny i cena też jak dla mnie zawrotna. Musialabym spróbować jak się prowadzi. Jest w każdym razie inny niż wszystkie. Chyba sobie kupię taki koszyk też żeby mieć dziecko przy swoim łóżku blisko :) Smile wklejalam już linka do Baracudy z Coneco, jest fajny ale właśnie mało kolorów, ewentualnie czerwony lub niebieski mi sie podoba. Powiem wam ze wybór wózka będzie trudny a co dopiero wybór imienia :) niby mam już opcje ale sie czasem zastanawiam bo to przecież na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope trudne decyzje to sie dopiero zaczną...ehh My tez w sumie na 100% imienia nie mamy...bedziemy sie zastanawiać jak poznamy płeć..Ale chlopczyk raczej Maksymilian bedzie..chociaż do końca przekonana nie jestem do tego imienia..jeszcze tyyyle czasu;) A z imieniem dziewczynki to jest prościej duzo,mnóstwo jest ładnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, widac juz brzuszek:) jakbym wiedziala jak sie wkleja zdjecia to bym pokazala ale pierdola ze mnie jest;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jakie imiona macie? a dla mnie odwrotnie, trudniej jest z imieniem dla dziewczynki bo sporo imion mi sie podoba i trudny wybor jest a dla chlopczyka mam dwa ktore mi sie najbardziej podobaja wiec takiego klopotu bym nie miala;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tematu zakupow to wiem ze to glupie bo jeszcze jest wczesnie ale ja juz nie moge sie opanowac i ogladam wszystkie rzeczy:D uwielbiam ogladac posciele do lozeczek i juz teraz nie wiem na jaka bym sie zdecydowala a jeszcze do czasu kiedy bede juz kupowac to pewnie masa nowych wzorow dojdzie...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×