Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Sisetka a mi się nie wydaje żeby wyniki twojego M były w dolnej granicy!!! o jakie konkretnie parametry ginowi chodziło? mój miał w dolnej granicy i uwierz mi że były diametralnie różne nawet nie połowa tego co ma twój, więc uszy do góry, wszystko jest u was ok, starać się i nie stresować. Ola a ja też sie zastanawiam nad basenem, tzn postanowiłam sobie że jak tylko gin nie będzie miał nic przeciwko to będziemy chodzić z M. To jaki macie ten wózek upatrzony? Hope moze bedzemy mieć w tym samym czasie usg ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga Misiu to dzielny chłopaczek, już nie raz to pokazał więc pewnie i tym razem będzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Wam powiem szczerze ze zdaje sobie sprawe ze 4 cykle to nie duzo, ale mamy wyjatkowe ciśnienie bo chcemy sie przeprowadzić do innego miasta, a konkretnie wrocic do miasta rodzinnego, budujemy tam dom i zalezalo mi zeby zajsc w ciaze zanim jeszcze pracuje tutaj... :( a gin nie mowil mi za wiele, tyle tylko ze wyniki nie są powalające ale mieszczą sie w dolnej granicy normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka może juz wam się udało ;) albo uda w tym cyklu ;) według mnie te wyniki są całkeim przyzwoite. Mój M miał 6% form prawidłowych i 8% w ruchu A ;) a w cyklu w którym nam się udało M robił badanie i dodatkowo liczba plemników z 28mln spadła do 10mln i nawet bysmy się na IUI niekwalifikowali ..... więc uszy do góry, postaraj się nie denerwować bo to na prawdę nie pomaga, niedługo będziesz mamuśką, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siestka zobaczysz ze wam sie uda, wyluzuj troszke. najlepiej zmien gina. i mysle ze warto isc na monitoring cyklu bedziesz wiedziec czy pecherzyk peka i kiedy. Ola ktory wybraliscie wozek? Ja juz zaczynam szukac bo jestem bardzo niezdecydowana i to chyba troche potrwa. Ten co chcialam. maxi cosi mura jest podobno bardzo dobry w prowadzeniu i wygodny dla dziecka ale ciezki i chyba odpada bo chce lekki wozek. a najwiekszy problem mam ze patrze na spacerowke i podoba mi sie ksztalt gondoli a spacerowka nie i tak w kolko. A przeciez spacerowki bede uzywac najwiecej. zjadlam ten rosol, gotowal sie godzine ale nie moglam juz wytrzymac i jestem pelna czuje ze puszcze pawia a zjadlabym jeszcze :-o i po rosole ogorka i tak chodze i przegryzam ciagle, no masakra juz mi sie ulewa ale jask swinka jem i jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) brzmi bardzo pocieszająco :)) teraz napewno sie nie udlo bo to 7dc i wlasnie jestem swiezo po @ bedziemy nad tym pracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka bedzie dobrze :) A na monitoring cyklu idź koniecznie, mi to pomogło jakoś się wyluzowac i wtedy po raz pierwszy zaszłam ;) Hope a ja byłam przekonana że robią 3 scany ( ja będę mieć 5 ze wzgl na tarczycę) A co do reszty to moja pierwsza wizyta wyglądała podobnie , a pytała się o testy na wykrycie syndromu Downa? A Poza tym możesz zmienić midwife, przynajmniej u nas nie ma z tym problemu :) Chociaż moja też jest niezła , jak byłam ostatnio to pytałam się o szkoły rodzenia i ona do mnie że organizują 1 i 8 listopada. A ja rodzę 7 :D Pośmialiśmy się i ma mi załatwić w innym miasteczku, ba jak sama stwierdziła to może być trochę za późno ;) A ten wózek wybraliśmy już w PL : http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1563 kolor 186, co prawda miała być inny fotelik ale co tam :) AsiaAk też wysłałam ci e-maila :) Teraz spadamy na basen, już nie mam wymówki że jestem zmęczona po pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ładny wózek :) Sisetka chyba najlepiej idź do innego gina :) napewno Wam sie uda, nie takie przypadki tu na topiku były ;) wysyłam Ci emila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej nie potrafie wybrac wozka z tej strony :-p Ola tez myslalam ze jest wiecej scanow ale ja mam tylko dwa w ok 12tc i w 20tc. Ewentualnie jakby cos sie dzialo. Jak spytalam poloznej skad mam wiedziec po 20tyg czy wszystko jest ok to tylko po wymiarach brzucha beda wiedziec i tyle. No chyba ze ruchy dziecka by ustaly albo jakies krwawienia to moge miec scan a jak wszystko ok to nie ma potrzeby bo to jest "waste of money " dokladnie tak powiedziala :-p Myslalam ze przy pierwszym usg badaja ewentualnosc syndromu downa ale w 16tc na nastepnej wizycie bedzie mi pobierac krew i robic na to jeszcze badania przesiewowe. A 3 usg napewno sobie zrobie tak po 25tyg 3D albo 4D bo musze widziec dzidzie :-) poza tym moze to pierwszy i ostatni raz jestem w ciazy i nie darowalabym sobie ze nie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jestem wsciekla...poszlam do tej apteki,ledwo co doszlam i odmowila mi sprzedazy czego kolwiek bo stwierdzila ze wszystko musi byc konsultowane z lekarzem i musez isc jutro do rodzinnego. Dala mi tylko kore debu zebym zaparzyla i oklady robila...zaparzylam tylko ciekawe jak w tylku mam sobie oklady robic jak na brzuchu sie nie poloze...ale obcykalam sobie metode jedna ciekawe czy pomorze narazie boli;/ ja to mam pecha,a ponoc po porodzie jeszcze gorzej moze byc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka też juz Ci wysłałam :) Marzenka szczerze współczuję :( Hope ja byłam święcie przekonana że robią normalnie 3 scany (tak jak w PL) nawet sprawdziłam w tej książce ciąży i faktycznie są tylko 2 :O Ja myślę że to wynika z tego że oni zakładają z góry że każda ciąża jest prawidłowa, ale jak coś wyjdzie nie tak wtedy z pewnością się Tobą zajmą. Ja jak podczas pierwszej wizyty powiedziałam o tej tarczycy to od razu skontaktowali się z oddziałam patologii ciąży w większym szpitalu, dostałam zaproszenie na wizytę i od tej pory co miesiąc badają mi poziom hormonów (już w moim GP) i dodatkowo w 28, 32 i 36 tyg będę miała dodatkowe scany. Poza tym standardowo co wizytę badają mocz i ciśnienie, chyba co drugą krew także ciśnienie dziecka. Wiesz ja mimo wszystko jestem zdania że ten model opieki jest dobry( chociaż sama robiłam usg jak byłam w Pl ;) ) ale trzeba mieć cierpliwość. A co do badań na syndrom Downa to mi robili przezierność karkową podczas scanu i od razu pobrali krew , w szpitalu. Potem czekałam kilka dni na list albo telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do usg 3D/4D to byliśmy na to zdecydowani od dawna i też ze wzgledu na cenę mieliśmy robić w PL. Miałam już nawet umówioną wizytę ;) ale wtedy moja kuzynka wstała zdjęcie z takiego usg na nk i wyglądało to strasznie :O Zaczęłam szukać na necie jak wyglądają takie zdjęcia i jakoś tak te dzieci często wyglądają potworkowato/ kosmicznie. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam ale taka jest moja opinia. Odwołałam wizytę i teraz wygląd Ktosi będzie dla nas niespodzianką :) A najlepsze było to że po powrocie z PL dostaliśmy list z ofertą tego usg tu na miejscu bo była promocja i kosztowało 49 funtów, czyli tyle samo co u mnie w mieście :P Za to wczoraj spędziłam wieczór na oglądaniu sesji ciążowych albo sesji z brzuszkiem i jestem tym zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :D agnes gratulejszyn :* czekam na fotki malego ksiecia ;) na zdjecie twojego maluszka marta tez czekam ;) sistetka cierpliwosci mysle ze banoman wie co mowi o tych wynikach 4 cykle to bardzo malo wiem ze latwo mowic bo ciezko sie przez to przechodzi ale da sie wytrzymac wile dluzej i co najwazniejsze warto ;) smile na to wyglada ze calkiem fajny wyjazd cie czeka :D marzenka wspolczuje ci wyobrazam sobie jak cierpisz u mnie w rodzinie tez przez to kilka osob przechodzilo sama sie strasznie boje ze i mnie to dopadnie :/ mam nadzieje ze lekarz przepisze ci cos dobrego goga ty pewnie bedziesz sie stresowala bardziej niz synus bo on to dzielny chlopak jest i juz!! ola fajny wozek.... ja swoja bryke tez sprzedalam troche szkoda bylo... najgorsze jest to ze teraz jestem "uwieziona" w domku ale jakos poradze bede chodzila czesciej na spacery ;) banoman dla mnie pierwszze 3 miesiace wolno lecialy bo najbardziej sie wtedy stresowalam i odliczalam zeby to jak najszybciej przejsc bo niby najgorszy okres... powiem ci ze ci wolno leci bo to twoje 3 miesiace ale jak na na ciebie z boku "patrze" to powiem ci ze szyko i juz!! zaraz bedzie 20 tyg. pozniej 26 itd. hope moje wszystkie spotkania byly i sa o wszystkim i o niczym... :/ ja tak jak ty mialam tylko 2 scany i to koniec moim zdanie to zdecydowanie malo typowa oszczednosc angoli.... ja oczywiscie juz na zwolnieniu :D ale nie ma tak latwo bo od pierwszego dnia zwolnienia mam w domu remonty.... totalny rozpierdziel ;) ale jakos to przezyje oby tylko wszystko wyszlo tak jak sobie to zaplanowalam ;) dzisiaj tez mialam spotkanie ze swoja babka i niby wszystko jest ok. teraz musze liczyc ruchy dziecka i jesli bedzie mniej niz 10 w ciagu dnia musze wybrac sie do szpitala... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i maly bedzie szalal jak do tej pory ;) jesli chodzi u usg 3D/4D to jestem podobnego zdania co ola mielismy kilka takich zdjec i sa takie "dziwne" dlatego darowalam sobie dvd i zostalam przy tym co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czas strasznie szybko leci mama nadzieje ze wyrobimy sie z remontem i bede miala jeszcze czas odpoczac duzo szybciej sie mecze a najgorsze sa te zadyszki :/ pewnie wszystkie spicie... ja jeszcze musze sie przestawic na ten normalny tryb zycia bo jeszcze te nocki mnie sie trzymaja ;) pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ola mi też się te sesje brzuszkowe odobaja, kidyś nawet o tym pisałam i wolałabym hyba taką pamiatkę niż te usg.... Bo tak samo jak ty, jak patrze na te zdjęcia to nie jestem przekonana czy to takie ładne a zresztą po co robic takie usg skoro za jkaiś czas zobaczy się maleństwo w realu ;) ale sesja brzuszkowa mnie kusi i jeśli tylko nie będę wyglądała jak wieloryb z masą rozstępów to sobie zrobie ;) Amerie w końcu wolne :):) z tymi remontami to urwanie głowy ale za o później piekne efekty :) i tej myśli się treba trzymać ;) no ja się też martwię tymi pierwszymi trzema miesiącami, czy na pewno wszystko jst dobrze, czy Bąbel się zdrowo rozwija.....juz na prawde nie moge sie doczekac usg a ten czas sie strasznie slimaczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to dzis wszystkie zajete? Smile pewnie się pakuje :) ciekawe jak wytrzymasz te wysokie temperatury mi się słabo robi na samą myśl u nas znowu gorąc a ja bym chciała żeby było chłodniej :) w ogóle wstyd się przyznac ale mam strasznego lenia w tyłku, od dwóch dni nie mam mdłości i niby czuję się ok ale to nie jest takie samopoczucie jak sprzed ciąży, jest jakoś inaczej, czuję się wypompowana, meczą mnie drobne rzeczy. Chyba ja tak dziwnie reaguję na to wszystko.... jeśli teraz tak się męczę to co będzie później?! a jeszcze ten czas do usg ciągnie się straszliwie i co raz bardziej się denerwuję. W nocy jakoś dziwnie śpię, nie mogę zasnąć, niby jstem zmęczona, głowa mnie boli a nie mogę znaleźć swojego miejsca, prawie co wieczór rwą mnie nogi i to jest strasznie wkurzające :o w ogóle to strasznie marudzić mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jak mam dostęp do morza i basen pod nosem to upały zniose..bez obaw;) A w hotelu jest klima.. Nie takie znosiłam na wakacjach..Ja nie tylko w ciąży nie cierpie upałów i mówiłam kiedyś ze na wakacjach to co innego bo jest mnóstwo wody gdzie mozna sie ochłodzić..w wodzie nie czuć tego gorąca. Bylam na zakupach kosmetycznych jak zwykle przed jakimś wyjazdem coś mi sie kończy:/ A ten upal w mieście jest straszny..chyba zaraz popada po sie chmury zbierają.. Nie długo jedziemy koty zawiezc i dopiero sie pakować bedziemy..ja sie nigdy zebrac wczesniej nie umiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon takie zmeczenie jest normalne na poczatku,wszystko z Tobą ok:) Nie martw sie,to minie..Mi juz jest lepiej,ale tak jak teraz glupi spacer do galerii mnie wykończył.. I dlatego jedziemy tylko odpocząć,zero zwiedzania ze wzgledu na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile wstaniesz, szybko coś na siebie wciągniesz i zaśniesz spowrotem w samochodzie :) skąd macie wylot? najgorzej pewnie będzie na lotnisku ale w samolocie możesz pokimać :) pewnie trochę ta podróż cię zmęczy ale na pewno dasz radę a późneij to sobie odbijesz :D mnie już szczerze wkurza ta pogoda, mam dosyć tej duchoty, odychać nie można i wcale te ciepłe lato mnie nie cieszy tak jak zawsze to było :o Smile na kiedy przełożyłaś sobie wizytę u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta bedzie jak wroce,mam dzwonic i mnie gdzieś wciśnie. Musze szybko,bo badania genetyczne bede miała. Wylot z Warszawy mamy..ja w aucie spać nie umiem,w samolocie tez nie wiec musimy wczesniej sie polożyć spać..innego wyjścia nie widze:) Ok pakuje koty w ich prywatną klatke:D i jedziemy...Mam nadzieje ze rodzice nas nie zagadają i szybko sie uwiniemy,bo trzeba zaczac sie pakować i spać.. Dziewczyny bede o Was myślała,prosze tu ładnie sie udzielać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile udanego wyjazdu :) mam nadzieję, że ładnie wypoczniecie. To prawda genetyczne można tylko w wyszczególnionych tygodniach robić, dobrze że ginka ci gdzieś wciśnie ;) baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to Wam sie nawet nie opłaca iść spać :p Amarie fajnie że masz już wolne :) remonty sa męczące ale za to jaki efekt końcowy ;) Banmon odpoczywajcie sobie :) My juz dzisiaj po wizytach u lekarza. Najpierw wizyta w poradni wad i zaburzeń rozwoju (babka mnie tak wkurwiła że już więcej tam nie pojade i następnej wizyty u tej pindy juz nie umówiłam ), później ekg Misia, później lekarz przed szczepieniem a na końcu szczepienia :o mały taki wymęczony że śpi. Miał ciężki dzień a na szczepieniu płakał tylko podczas kłucia, aż mi sie łezka w oku zakręciła bo mi go biednego żal strasznie było jak go szczepili w nóżki :( Mam nadzieje że nie będzie taki marudny jak po ostatnich szczepieniach :( ale w sumie to sie mu nie dziwie bo pewnie nóżki go bolą od szczepionek... U mnie teraz pada deszcz i jest burza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz Goga synuś dzielniejszy od mamusi ;) tak to już chyba bywa że bardziej się matki stresują niż to potrzeba :) Jutro już pewnie malutki będzie tryskał energia i o szczepieniu zapomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Smile ale fajnie masz, Grecja mi sie marzy :) ja za miesiac bede sie byczyc:) mam nadzieje ze zniose podroz i upaly. a wierzcie mi jak co rok latem jest zimno i 15 st i deszcz to marza sie upaly, ja zimorodek jestem. cos mi sie wydaje ze powoli zaczynam tyc, brzuch mi dzis wywalilo i lekko zaokraglony mam, niekomfortowo sie czuje w letnich spodenkach jakies przyciasnawe wiec nie wiem w co sie bede ubierac za niedlugo. musze sie rozgladac chyba juz za ubraniami ciazowymi. napewno musze kupic jeansy ciazowe i jakies bluzki, no i kurtke wieksza bo zima to nie wiem w co sie zmieszcze. kupilam w zeszlym roku fajny plaszcz idealnie skrojony z szerokim paskiem i niestety juz w ta zime go nie ubiore :-p z jednej str chcialabym eksponowac brzuszek w lekkich ubraniach np latem ale rodzic latem to juz inna sprawa. ciekawe kiedy agnes wyjdzie do domu i nam cos napisze? Marta co u was?? ide wcinac ciastko waniliowo -czekoladowe cos mnie naszlo na slodkie dzis wyjatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Smile ale fajnie masz, Grecja mi sie marzy :) ja za miesiac bede sie byczyc:) mam nadzieje ze zniose podroz i upaly. a wierzcie mi jak co rok latem jest zimno i 15 st i deszcz to marza sie upaly, ja zimorodek jestem. cos mi sie wydaje ze powoli zaczynam tyc, brzuch mi dzis wywalilo i lekko zaokraglony mam, niekomfortowo sie czuje w letnich spodenkach jakies przyciasnawe wiec nie wiem w co sie bede ubierac za niedlugo. musze sie rozgladac chyba juz za ubraniami ciazowymi. napewno musze kupic jeansy ciazowe i jakies bluzki, no i kurtke wieksza bo zima to nie wiem w co sie zmieszcze. kupilam w zeszlym roku fajny plaszcz idealnie skrojony z szerokim paskiem i niestety juz w ta zime go nie ubiore :-p z jednej str chcialabym eksponowac brzuszek w lekkich ubraniach np latem ale rodzic latem to juz inna sprawa. ciekawe kiedy agnes wyjdzie do domu i nam cos napisze? Marta co u was?? ide wcinac ciastko waniliowo -czekoladowe cos mnie naszlo na slodkie dzis wyjatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×