Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Agnes GRATULACJE!! Jak sie czuje młoda mama??? No czytać nie musiałam długo..dziewczyny gdzie jesteście? :) Nam weekend zleciał szybko..wesele takie sobie,bo z perspektywy nie pijącej osoby;) No ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes z tego co wiem czuje sie dobrze maly tez...dzisiaj sa juz razm na sali i J w koncu wezmie syna na rece...mmm:):):):) koffaniutenko;* Na topiku cosik pusto...kazdy spedza rodzinnie niedziele...ja wlasnie czekam az ziemniaczki dojda i zasiadam do obiadku. Czuje sie coraz gorzej jakos i od wtorku bede juz na stale u mamy,bo samej w domu troszke sie boje...maly tak napiera,chyba chce juz wyjsc do nas:) No nic ide syzkowac do obiadu. Milej niedzieli,buziaczki dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak i Marzenka super te wasze brzuszki :) Ja jakoś nie mam siły na nic, nawet na necie mi się nie chce siedzieć, powoli zaczynam wariować bo do kolejnego usg jeszcze tyle czasuuuuu :o nie wiem jak to wytrzymam :o ciągle są jakieś nerwy czy wszystko jest ok.... myslę że to tak szybko nie przejdzie Goscie wyjechali wczoraj z rana, mój M dużo pomagał :) i jakoś przetrwałąm te odwiedziny :) Hope ciekawe kiedy będziesz miała usg :) może parę dni przedemną :) ale się naogladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Ja dopiero wróciłam z pracy :-o Muli mnie jakos ostatnio nawet w nocy się budze i mi niedobrze ale ani jednej zwrotki jeszcze nie miałam. Jutro mam wizytę z położna a usg mam nadzieję za ok 3 tyg już sie nie mogę doczekać i boję się czy wszystko będzie dobrze. Spadam zjeść zupę bo jestem bardzo głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Ja dopiero wróciłam z pracy :-o Muli mnie jakos ostatnio nawet w nocy się budze i mi niedobrze ale ani jednej zwrotki jeszcze nie miałam. Jutro mam wizytę z położna a usg mam nadzieję za ok 3 tyg już sie nie mogę doczekać i boję się czy wszystko będzie dobrze. Spadam zjeść zupę bo jestem bardzo głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moze nawet za 2 tyg bedziesz miala juz usg :) dobrze ze nie masz zwrotek przynajmniej zoladek ma spokoj :) mnie mdlosci zazwyczaj dopodaja popoludiu, najwazniejsze to nie dopuscic to tego zeby sie bylo glodnym, ciagle trzeba cos podjadac, mi M kupił wafle kukurydziane i je sobie podjadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) bylam dzisiaj u lekarza i Lenka ma 25 cm i wazy 400 g:):):) a jaka aktywna byla podczas badania he he a tak ogolnie to nie wiem co sie ze mna dzieje bo chodze caly czas spiaca, zmeczona na nic nie mam ochoty...:( ale moze niedlugo to minie:) ostatnio spotkalam kolezanke ze szkoly i tez jest w ciazy i najlepsze jest to ze ma termin dzien po mnie:D a jak tam Agnes i Gabrys? Marta wklej wkoncu zdjecie Emilka:) Marzena87 i Sisetka, zobaczycie uda sie napewno!:) ja tez juz myslalam ze chyba nigdy sie nie uda a tu prosze-po prawie 2 latach staran zostane mama:) bedzie dobrze:* buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam wyniki meza, nie jest chyba najgorzej, ale mogloby byc lepiej Liczba plemników 145.00 x106 / ml Liczba plemników w ejakulacie 290.00 x106 Ruch szybki postępowy (typ a) 25% Ruch wolny postępowy (typ b) 10% Ruch inny niż postępowy (typ c) 30% Plemniki nieruchome 35% Żywotność 67% Plemniki o prawidłowej budowie 30% Plemniki o patologicznej budowie 70% dzisiaj tez oddalam krew na prolaktyne i progesteron, o 14 mam wyniki i na 16 do ginekologa, zobacze co mi powie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka ja sie nie znam,ale chyba czasem gorzej bywa z tymi wynikami a i tak sie udaje..Nie pamietam na ktorym topicu ale gdzieś widziałam gorsze wyniki i mimo wszystko sie udało:) Nie poddawaj sie..mnie tez sie od razu nie udało..Musiał minąć rok a to nie mało.. Myslalam ze mi zmeczenie odeszło a wczoraj to cały czas spałam...Byliśmy na zakupach po południu i myslałam ze zasnę idąc..Koszmar..Mam nadzieje ze to przez sobotnią noc,bo pozno wróciliśmy a mieliśmy kawałek drogi..no i ja za kierowce robiłam.. Mieliśmy jechać w tym tyg nad morze,ale mojemu sie odwidziało i lecimy.....do Grecji! Jutro koty musimy zawiezc na wieś a w środe rano jedziemy,w sumie ok. 4 musimy wyjechać a to dla mnie noc:) Cieszę sie,bo pewnie nastepny wyjazd dalszy czeka nas za conajmniej rok jak nie wiecej..a teraz ja sie w miare czuje,brzucha prawie nie ma..chociaż juz sie troszke odznacza w dole..mój sie cieszy,że juz rośnie a ja w sumie tez bo to znaczy ze dzidzia rośnie:) No i wizyte musze przelozyc bo miałam 10 a 12 wrócimy.. Jeszcze sie odezwe przed wyjazdem a tam jak znajde chwile to zajrze bo wezmiemy mały netbook:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sisetka wyniki twojego M są w normie i według mnie dobre więc nie ma się co martwić :) mam nadzieję ze hormonki też będą ok :) mi prosze cię postaraj się bardzo nie stresować jeszcze bo trzeci cykl staran to na prawdę nie jest dużo i nawet nie ma w tym nic niepokojącego :) mam nadzieję że ten cykl okaże się owocny :) Smile ale fajna wycieczka wam się szykuje :) najważniejsze że już dobrze się czujesz :) dziś znowu goraco, oddychać na dworzu nie mozna dobrzechociaż ze w domu chłodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................25..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................20..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................9..............ok.06.03.2011... .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 Czesc dziewczyny nie moge uwierzyc jak ten czas leci, za 3 tyg bedzie juz prawie koncowka 1 trymestru. I oby nudnosci tez sie skonczyly :-o sama nie wiem co bym chciala, na co mam smak, niby nic mi sie nie chce ale jestem glodna i tak ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mi się ciągle wydaje że się to wszystko strasznie ciągnie ;) wczoraj mineły mi 2 m-ce od dnia ostatniej @ to tyle co nic. U mnie dzis 8t6d, wczoraj nawet czułam się całkiem ok, dopiero pod wieczór zaczeło mi się robić 'dziwnie' ;) mam nadzieję ze niedługo bedę już czuła się dobrze..... Hope byłaś już na spotkaniu z połozną czy dopiero idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi trzy miesiące minęły a w piątek rano było mi tak nie dobrze,ze pierwszy raz zdarzyla mi sie zwrotka...Widocznie dziwna jestem,ale mam nadzieje ze to sie nie powtorzy.. Żeby bylo ciekawiej to wypiłam rano zielona herbate i po niej tak mi sie zrobilo..a wczesniej pilam i nic sie nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc troszke znaiedbałam was :) ale kompletnie humor mi nie dopsiuje, neistey urlop a ja jakias z depresja chodze:( moj@ kompletnie sie rozegulował dzis dosłam po 25 dniach cyklu szok!! mam co 30 -31, ehh z pracy tez mi kolezna dzowniła ze nieciekawie sie dzije nie wiem jeszcze czy bede wracac tam czy na l4 jednym słwem kicha a ,że jak sie wali wali sie wszytko to jeszcze soatatnio z M sie tez jakos nie dogaduje .... Agnes gratuluje :) pozdrawiam was wszytkie gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to czekamy na relacje :) Andzia no ja też w tym roku nie mogę sie pochwalić udanym urlopem :o powiem ci że mi też się czasami zdarzały takie krótkie cykle a nwet jeszcze krotsze ale to raz na jakiś czas, może po prostu ten urlop i zmiana klimatu tak to wszystko rozlegulowały.... najważniejsze zebyście sprawy między tobą a mężem uregulowali ;) zeby to napięcie zeszło i spowrotem wszystko wrociło do normy. Smile to dobrze ze po normalnych owocowkach jest ci dobrze a zielona piczeka na lepsze czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............33...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................25..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................20..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................9..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. ja dzis sie paskudnie czuje...dopadly mnie hemoroidy....;/ nie wiem czy ktoras z was to przechodzila badz przechodzi,ale jak widac ja mam tego pecha...boli jak cholera,chodzic nie idzie w ogole.W pon ide do ginekologa i niech mi cos przepisze na ten paskudny bol:( plakac sie chce.... Mialam dzis jechac do domu po rzeczy i torbe do szpitala ale nie dalam rady,jutro moj K przyjedzie wiec przeiweziemy wszystko samochodem. Mam prosbe jesli ktoras z was miala hemorodiy w ciazy podzielcie sie jakimis sposobami na bol;( bo do pon jeszcze tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka moze idz jutro do rodzinnego, przeciez to nie musi byc koniecznie ginekolog, jesli to jest tak bardzo nieprzyjemne i bolesne to rzeciez się wykonczysz do tej wizyty u gina bo tydzień to kawał czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba tak zrobie bo ani siedziec ano chodzic ani lezec nic...tak boli....Ale to krepujace troche....mam nadzieje ze w tylek mi nie bedzie patrzal:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka wspolczuje...dziewczyny ja znowu wznawiam temat-chcialabym Was poznac chociaz przez NK...moze podacie mi jakies namiary na siebie? tutaj jest moj e-mail angelbebe89@interia.pl z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z chęcią,ale nie mam nk,bo juz dawno usunęłam. Jak założe spowrotem to dam Ci znać i reszcie też. Marzenka a może idz do apteki..farmaceuta to tak jak lekarz może Ci doradzić co w ciąży można brać a myśle,że jakieś czopki by bardzo pomogły..bez recepty jest duzo leków na hemoroidy. Do poniedziałku to nie wytrzymasz a i do lekarza tez nie łatwo tak z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Hope jak po wizycie? Sisetka co powiedział gin? Smile ale suuuper wycieczka :) odpocznij sobie :) Andziula mam nadzieje że sie dogadasz z M, zresztą napewno sie dogadacie ;) miłego urlopowania :) Marzenka moja kumpela też jest w ciąży (20 tydzień) i tak samo ma hemo-problem :o jej gin kazał kupić procto-glyvenol (czy jakoś tak...) czopki i krem. Asia wyśle Ci meila z linkiem ;) Jutro jade z małym do szczepienia :o trzymajcie kciuki bo ja już sie boje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne mam ok progesteron tez ok wyniki meza w dolnej granicy ale ok i generalnie nic mi nie powiedzial wiecej mam zrobic monitoring owulacji, ale musze sobie jakos poradzic sama bo on sie wlasnie zwalnia z pracy :) cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś się zbuntowałam i nie poszłam do pracy :) zadzwoniłam że źle się czuję ;) i cały dzień się obijam. Właśnie przyjechała babka oglądać moją furkę , aż mi się serce kraje tak ją lubię :( ale muszę ją sprzedać bo nie za bardzo się nadaje dla matki z dzieckiem. Smile fajnie że jedziecie sobie odpocząć, chociaż znając pomysły twojego faceta nie zdziwiłabym się gdybyście jeszcze gdzieś się wybrali przed porodem :D Korzystaj z wyjazdu ile możesz bo z dużym brzuchem nie jest już tak zabawnie :) Banmon uspokoisz się trochę jak dziecko zacznie kopać :) wtedy bedziesz mieć namacalny dowód że wszystko jest ok. (chociaż nasza żabka ostatnie kopała słabiej i już miałam stresa, ale w dni wolne nadrobiła zaległości :) ) Hope z nieba mi spadłaś z linkiem do tej strony :D ja nigdzie nie mogłam znaleźć sklepu który by wysyłał wózki za granicę. Małż jest w końcu szczęśliwy bo zamówimy to co naprawdę chcemy. Jeszcze w sobotę byliśmy w sklepach z wózkami w naszej okolicy i nic mu się nie podobało. Goga trzymam kciuki za Misia i za Ciebie :) Marzenka z tego co wiem na hemoroidy najlepsza dieta z dużą ilością błonnika i ruch, ale na to już chyba za późno :O Najlepiej tak jak dziewczyny radzą wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Agnes czekam z niecierpliwością na Twój wpis :) Marta gdzie zdjęcie Emilka Sisetka tutaj naprawdę mało której udało się zajść przed upływem 4 miesięcy. Andziulab przykro mi z powodu nieudanego urlopu, ale teraz chyba najważniejsze to dogadać się z mężem. Amerie co u Ciebie? Ty już chyba na maternity leave? Pozostałe dziewczęta pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam. W sumie to takie spotkanie o wszystkim i o niczym. dostalam ulotki, kupony, ksiazke z informacjami itd, pani pobrala mi krew i po urlopie w 16 tyg nastepene spotkanie. a za 3 tyg moze wczesniej pierwsze usg :-) szczerze powiedziawszy myslalam ze bede miec inna polozna, ostatnio rozmawialam z fajna babka, ktora mnie zapisywala a teraz mam inna. niby sympatyczna i wszystko ok ale wyglad taki troche na babsztyla :-p moze pozory myla. jak narazie byla sympatyczna. w domu sie wazylam i myslalam ze przytylam a u niej 2 kg mniej, wiec nie wiem ktora waga jest zla. szkoda tylko ze sa dwa usg tylko. a pani Katrin czy jak jej tam bylo stwierdzila ze w Polsce to co 5 min robia usg. mam smaka na rosol i juz sie gotuje :-) w sumie zupy moge jesc 3 razy dziennie. Goga Misiu to dzielny chlopczyk, napewno da rade :) Marta czekamy na zdjecie. Asiak ja nie mam nk sama nie wiem jak wygladacie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka no to pech, ale przynajmniej hormony są w porządku :) A mi ostatni zaczął dokuczac ból pleców :O czas wrócić do regularnych wizyt na basenie. STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................29...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................26..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................20..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................9..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×