Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

a u hope przerwa wpisana w tabelce ? chyba musi sie poprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ola wiec @ powinna przyjsc 12 tak jak wpisalam wczesniej.... ja wiem ze od ow. dokladnie 14 dni do @ tylko ze jak zmienialam date to widocznie myslalam zupelnie o czyms innym :/ durnowata! wydaje mi sie ze nie masz co sie bac w moim przypadku bylo tak ze nikt nie gadal na ten temat bo przeciez wszyscy wiedza ze jest to ciezkie i bolesne dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ale to unikanie tematu na siłe też mnie trochę przeraza, tym bardziej ze jest o czym gadać bo wokól same ciężarne albo mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Hope powinna się poprawić już też jej zwrociłam na to uwagę ;) Ola mnie też jakos niespecjalnie rozczulają bejbiki i ich mamuśki :P no ale nie wszystkie to fakt :) dobrze, że nie na wszystkich tak reaguję bo bym już całkiem chodzącą zołzą się stała :D Ola jeśli ci się uda to może akurat trafisz na czas kiedy można monitoring zrobić ale może być też tak że już będzie monitoring nie potrzeby-i tej wersji się trzymajmy :D :) a z tą fazą luteaną to czytałam że ona nie zawsze trwa 14dni mogą być pewne odchylenia ale za to ten czas jest stały u każdej kobietki, u mnie z tego co zauważyłam trwa 14dni jak w mordę strzelił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wszystcy wypytują kiedy i kiedy? najbardziej moja mama i ciocia :) ehhhh oszaleć można z nimi teściowa nie wypytuje bo nie mam z nią raczej kontaktu ;) no i czasami są jakieś aluzje albo życzenia od znajomych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie ze najlepiej mow co myslisz....chyba najlepsze rozwiazanie no i nie mozna wiecznie uciekac od problemu tzn. bez sensu odkladac wyjazd bo kiedys i tak bedziesz musiala pojechac ktos nawet przypadkiem kiedys moze ci zadac pytanie na temat dzidzi tak jak bylo u mojego meza gosc w pracy zapytal go "no no a wy to kiedy macie zamiar zrobic sobie dziecko " a moj maz powiedzial no nie wiem bo 2 miesiace temu stracilismy i to nie ci ma byc glupio w takiej sytuacji tylko osobie ktora chce za duzo wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie douczyc jak budowac zdania ;) pisze prostacko na maxa hehe musze spadac laski :* do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo podoba mi się postawa męża Amerie :) no i masz rację że to raczej pytający powinni się czuć niezręcznie. Dla mnie to jest tak jakby ktos mi właził do sypialni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja lubie nawet pooglądać te zdjęcia ale jak lubię ich rodziców, bo jak nie lubię to wtedy mi przykro i czuje zal do nie wiem nawet czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam to samo :) ale mam dwa przypadki gdzie rodziców lubie a zdjęć oglądać nie mogę oglądać, nie wspominając o odwiedzinach, bo w pierwszym przypadku koleżanka była dwa m-ce wczesniej w ciąży ode mnie i miałyśmy blisko siebie rodzić, no i ona wpadła totalnie z kolesiem którego znała 2tyg, a druga marudziła, że pewnie będzie się długo starać bo bierze tabsy i po dwóch miesiącach baaaaaardzo długich starań udało im się, no i jakiś taki mam żal, eh sama nei wiem jak to nazwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon doskonale cie rozumiem. Zreszta ostatnio mam takie dołujace myślenie ze już powinnam być po usg, już powinnam śmigać z widocznym brzuszkiem itp Jakoś tak poczucie krzywdy do mnie wróciło teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie wraca z każdą pojawiającą się @ :( 😭 ale musimy byc silne i wierzyć, że to tylko kwestia czasu i bez żadnej 'pomocy medycznej' nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie laseczki jesteście? Ola pewnie na basenie.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem już ;) witam wszystkie w ten piękny wtorkowy dzień hehe. Oczywiście nie mogłam już wczoraj zajrzeć, byliśmy z M u moich teściow a potem jak przyjechaliśmy to..... :) Paragon, ja to mam taką lajtową pracę, ze szok. Siedzę sobie w biurze i nikt mi przez ramię nie zagląda. No wiadomo, trzeba uważać bo dyrektor i szef łażą. Nie zawsze mam nawał roboty, więc czasem potrafię 3 godziny przesiedzieć i czas się dłuży. Ogólnie, nie narzekam. :) No a my z M mamy preludium do staranek jak pisałaś paragon, no i mam nadzieję, że nam starczy sił do owulki Olka.P hehehe :) Mam takiego powera, że ani myślę wyluzować w tej kwestii i nie chodzi tylko o bejbika :) Ale bym chciała żebyśmy zaciążyły wszystkie w tym miesiącu.....Fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma nikogo..... ehhhhhh co będę sama do siebie gadać :) no to zmykam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Starania dopiero zaczne w tym miesiacu po @ dlatego jeszcze jest przerwa i oglosze to publicznie na forum :) nie wiem czy to dobrze ale zamierzam starac sie 3 dni pod rzad przed owulka. mam nadzieje ze sie uda bo luty mi sie podoba 28 dni, 2 i 8 to nasze cyfry poza tym wiek tez ten sam 28 i tak sobie wymyslam i sie nakrecam. mam nadzieje ze nie jestem naiwna ze mi sie uda. Nie nakrecajcie sie jakimis zdjeciami na naszej klasie czy gdzies tam, szkoda czasu. ja nie mam konta i stwierdzilam ze to jest bez sensu. wszystkie bedziemy miec brzuszki, to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynyki co do tej stronki Hope to mi to wygląda na reklame tych dwóch preparatów, ja myślałam, że ty juz się zaczełaś starać przeciez testy owu robiłaś.... może nas trochu ściemiasz i za niecałe dwa tygodnie dowiemy się o małym groszku :) :D Agnes napisała do mnie na kom że jest u teściów i w środę będzie miała net :) Agnesik ja jestem bidus i nie mam kasy na konci dlatego nie odpisywałam :o dzisiaj dziewczynki sie wzięłam i pojechałam w teren, ponad 300km :o wszystko mnie boli łącznie z głową :) Hope może rzeczywiście spróbuj w ten sposób, najwazniejsze, żeby robić tak jak serduszko podpowiada :) Ja postanowiłam że dziś wieczorkiem pierwsze staranka, a później chyba w środę wieczorem albo w czwartek rano ?? nie wiem co wybrać :( Ola pomóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman 300 kilosow to sporo :/ mi ta stornka tez na reklame wyglada... ja jak zobaczylam smiejaca sie buzke to tez nie wiedzialam jak to rozplanowac ;) banoman a ty kwas foliowy bierzesz caly czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy biorę od maja.... na poczatku brałam codziennie a teraz czasami zapominam tzn od kilku tygodni ;) właśnie teraz sobie wezmę :) ale powiedzmy, że tak tygodniowo staram się chociaż z trzy łyknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przestalam dopiero od tego cyklu znowu biore a jeszcze mam takie pytanie banoman czy ty badasz piersi jak chodzisz do gin.? bo mi jedna piers pobolewa i tak sobie teraz mysle ze chyba wart przejsc sie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mój gin tego nie robi.... tak szczerze to ja chyba tylko raz miałam badane piersi i to jak byłam jeden jedyny raz u kobietki gin.... może to głupie trochę ale gin niech sobie zagląda gdzie chce ale nie chciałabym, żeby mi badał piersi ... jakoś tak dziwnie :) zawsze po kąpieli jak się balsamuje to sobie siła rzeczy 'badam piersi' ale jeśli czujesz jakies zmiany to idź smiało do gina czy nawet rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niby się mówi, że kwas foliowy należy brać na 3 m-ce przed staraniami chyba dlatego, że tyle dojrzewa jajeczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie ze kwas foliowy trzeba brac wczesniej ale tak jakos wyszlo... a wlasnie z tym badaniem piersi to tez mialam je raz badane i to u baby :) wstyd mi zeby jakis facet mnie tam po piersiach dotykal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas bralam caly czas od zabiegu ale jak z tymi staraniami wychodzilo jak wychodzilo to mi sie zapominalo a teraz pomyslalam ze znowu zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie zaszkodzi brać, chociaż tak jak ze wszystkim jedne nie biorą i wszystko jest ok a inne mogą dmuchac i chuchać na siebie a coś się wydarzy i tak niedobrego :o ja często w weekendy zapominam brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman to jaka opcje ze starankami wymyslilas ?? ;) ja chce juz szybciej do @ zeby nie myslec o tym wszystkim bo chyba oszaleje stresuje mnie ta cala akcja z tymi testami no ale trzeba sobie pomagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×