Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja najszybciej badania moge sobie zrobic w czerwcu :/ teraz jade tylko na tydzien i mam wiele innych spraw do zalatwienia zreszta nie chce za czesto nawiedzac gin. bo powie ze sie zakochalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie wiem, że takie badanie można zrobić w UK bo oglądałam ostatnio jakiś edukacyjny program i prezenterka szczerze zachęcała do zrobienia tego badania, no i o cytologi tez mówili. Ja najpierw zadzwonię i się zapytam czy w laboratorium robią to badanie i ile kosztuje no i może się skuszę.... ale jeszcze nie jestem pewna na 100%. Wiem tylko że jeśli się staraja pary o dziecko bezskutecznie to lekarze też polecają sobie tą chlamydię zrobić. Na razie na 100% idę na hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo, to ja :) ale się rozpisałyście, myślałam że nie doczytam, uffffff Bardzo Was przepraszam dziewczynki, ale naprawdę nie miałam możliwości tu zajrzeć przez weekend. Właśnie się mi kończy sesja, więc nauki mam po same uszy.... Ale na szczęście w pracy mogę sobie tutaj zajrzeć i z Wami poklikać :) Ja z moim M już się ostro wzięliśmy do roboty ;) no tak zaszaleliśmy w weekend, że aż sama się sobie dziwię, że dałam radę hehe :) No ale, dobrze jest. Teraz nie odpuszczamy aż do końca cyklu. Jeszcze chyba nie mam dni płodnych, ale to nie szkodzi zaszaleć już teraz, no nie??? A Wy jak tam staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja wczoraj tak padnięta byłam ze nie mialam sily pisać...Zamiast odpocząć w weekend to sie tak wymeczyłam ze szok. A dzisiaj rano wstaję i @ dopiero przylazła!!! Nigdy nie miałam takich długich cykli...Chyba bede musiała to skonsultować z lekarzem,zbadać hormony itd no i kupić testy owulacyjne bo za nic nie dojde jak to z ta moja owulacją jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beacik my jeszcze nie wzielismy sie za robote ;) ja bedę miała chyba ni płodne między wtorkiem a środą więc od wczoraj zarządziłam spokój ;) co by armia siły nabrała, choć i tak nie wierzę w powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7............................???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile no właśnie opowiadaj jak się wybawiłaś :) basenik i sauna były? no i nawet dobrze że @ przylazła dziś a nie w weekend mogłas spokojnie z atrakcji korzystać :) może trafił ci się jeden bezowulacyjny tak jak Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nawet nie wiem jak długie mam cykle...wpisałam ze za ok. miesiąc bedzie @ ale nie wiem kiedy tak naprawde... Wszystko mnie wkurza dziś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak wybawiłam się strasznie:) I sauna była i baseny i tężnia(-15 w stroju kąpielowym) No i droga też męcząca wiadomo. a jeszcze zajrzelismy do galerii krakowskiej na zakupy i w domu bylismy dopiero ok 21. W miedzyczasie jeszcze u moich rodziców po koty. I tam zeszło nam tez długo bo ta mała kocica sie gdzies schowała i szukania nic nie dały..Musielismy wrócić do domu z jednym:) Ale mama pisała w srodku nocy ze się znalazła wiec nam jakoś ją tu podrzucą:) Moja mama zarówno z mama R. to mówią ze dzieci powinnismy se zrobić a nie koty kupować..W sumie racja,ale przecież sie staramy,no. A że to nie takie proste to nie nasza wina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile może to rzeczywiście bezowulacyjny był, podobno raz do roku może się zdarzyć, więc teraz juz będą normalne ;) w zasadzie jestes na poczatku cyklu to mozesz sobie zrobbić hrmony tak jak Ola mówiła, czyli prolaktyna między 3-6dc a progesteron 7-8 dni po owulce ;) możesz też sobie na monitoring podskoczyć w tym cyklu jesli chcesz się upewnic co do woulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon niby dobrze że w weekend nie przyszła tylko teraz ale mnie to bardzo martwi,bo to już drugi z dwóch cyklów po poronieniu i drugi tak bardzo długi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj siostra idzie na cytologię,może się z nią wybiorę chociażby umowić albo zapytać lekarza dlaczego tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak wspomniałam mamie że chcę kota albo psa ale jednak psa ;) to ta mi powiedziała żebym sobie żadnych substytutów nie wymyślała.... :( psa kupuję jeśli będę w ciąży :) mmmmm, ale fajnie miałaś :) taki relaksik się przydaje raz na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może idź Smile, widzisz Amerie też się po zabiegu poprzestawiały te cykle..... mi też pamietam że przez czas jakiś to wszystko szalało i to tak dobre pół roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! smile banoman ma racje ja i moja siostra mialysmy dlugie cykle po zabiegu musi minac troche czasu zanim wszystko wroci do normy....moga ci sie nawet troche wydluzyc na zawsze u mnie tak jest :/ lekarz mowil ze to nie robi problemu tylko troche" miesza" w staraniach ale zawsze mozna kupic sobie te testy i jest juz latwiej :) przeciez o to nam tylko chodzi zeby wiedziec kiedy jest ow. ;) wiecie co.... ostatnio mam straszne sny... np. dzisiaj snilo mi sie ze bylam w ciazy i poronilam nie bede calego snu opowiadala bo masakra normalnie sie obudzilam :( chyba za czesto o tym wszystkim mysle a juz bylo dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smile fajnie że weekend sie udał :) mam nadzieje że teraz już cykl Ci sie wyreguluje i Wasze starania będą udane :) udało sie raz to musi udać sie ponownie :) Beacik ucz się pilnie do sesji ;) dobrze że ja już nie musze :p jaka to ulga ;) ale dobrze że znajdujesz czas na starania :) Dziewczyny strajcie sie ostro bo czekam na wyniki ;) Przesyłam pozdrowienia od Agnes :) ona dalej jest u teściowej i nie ma tam dostępu do internetu więc nie ma jak pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .........Ch.........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo a ja nawet nie wiedzialam, że Agnes u teściowej siedzi, chyba trochę jej współczuję :P Amerie może zaczełaś znowu o tym tyle mysleć bo te testy poszły w ruch i nie sposób zapomniec o staraniach, dla tego ja tez się trochę wzbraniam przed tymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i juz po weekendzie :-o , ja tez nie bardzo mialam czas pisac. tak sie zastanawiam nad tymi badaniami moze tez bym sie wybrala. zostala mi cytomegalia i ta chlamydia mnie zastanawia. dla swietego spokoju moznaby zrobic. a tarczyca i inne hormony sobie chyba odpuszcze, jak mi nie beda wychodzic starania to zrobie a z drugiej str moze im wczesniej tym lepiej. Jade do pl 5 kwietnia to mam okazje. ciekawa jestem jak to w uk wyglada. chyba nie za ciekawie. pamietam jak mi kolezanka opowiadala ze w ciazy chciala zrobic kilka min cyto i toxo to powiedzieli ze nie trzeba ale postawila na swoim i jej zrobili. STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Uaktualniam tabele bo marzenka ma chyba 7tc a moja @ bedzie chyba 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla agnes prosze przekazac :D banoman masz racje to te testy tylko bardziej napedzaja moja glowke do myslenia :/ hope ja nawet ie wiem jak jest tutaj bo ostatni raz bylam tutaj u lekarza na usg na ktorym mi powiedziano ze moja ciaza obumarla i mam czekac 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Dziewczyny ale ten czas leci, dopiero byly pierwsze zaciazone a tu za 3 mce beda juz rodzic. kasiamama88 cos sie nie odzywa do nas wiec tak naprawde nie ma jeszcze forumowej piewrwszej mamusi ktora pisze od poczatku. sorki ale ja bym usunela kasie bo nie daje znaku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołchy, właśnie sobie tak siedzę i myślę, że jak w tym miesiącu się nie uda, to się wykończę i wypalę emocjonalnie..... Pocieszcie mnie, buuuuuuuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beacik a jak ktos by ci powiedzial ze w tym miesiacu nie ale w nastepnym sie uda to bys czekala no nie :) no wlasnie jak nie w tym to w nastepnym jak sie zalamiesz to nie masz co liczyc na powodzenie! to ma byc bardziej mobilizujace a nie pocieszajace ;) nie jestes sama kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik dasz radę, a czemu miałoby się nie udać ;) Hope do kwietnia to może już nie będzie potrzeby robić tych badań ;) jesli chodzi o te badania to po prostu trzeba twardo powiedzieć, że się je chce i zrobią wtedy ;) Amerie a ty już nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mialam wolne spalam dzisiaj do 10 :D pozeniej jeszcze sie na troche poloze ;) ale teraz sobie po stronkach skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie masz rację, dziękuję :) tego mi było trzeba, w końcu to dopiero 4 cykl, więc nie ma się co od razu przejmować. Dobrze, że Was mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj :D !!!zobacz my przy tobie to weteraniki i jakos dajemy rade ;) dziewczyny jakie plany na walentynki ?? ja chyba zalapalam przeziebienie jakies male :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas prawdopodobnie 12 lutego przyjedzie znajomy z nową dziewczyną, więc bedzie picie i jazda na nartach, wymyśliłam, że 12 czyli w piatek pójdę zrobic bete żeby się upewnic że w ciąży nie będę(nie będę miała wyrzutów sumienia jak będę piła) a tak to wiadomo różne mysli by mi po głowie chodziły i napić bym się nie mogła więc takie moje plany walentynkowe ;) a jak kolega się rozmyśli to chyba pojedziemy wtedy do Łodzi na badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×