Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej Wróciłam właśnie do domu, byliśmy na usg i będziemy mieli synka :D z małym wszystko dobrze :) wiercił sie cały czas aż wkońcu się wkurzył i odwrócił pupcią ;) Amarie to ostro działaj teraz :) powodzenia Smile udanego wypoczynku :) Banmon fajny pomysł z tą kolacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale fajnie :) czyli tak jak czułaś. A macie już imię? Banmon ostatnio robiłam piersi z kurczaka w krakersach, i były niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale fajnie :) :) :) Ola to może podaj przepis na te piersi ;) myślałam, że może cos z makaronem bym zrobiła ale nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola może będzie Michał ale jeszcze jest troche czasu więc nie na 100% Misiu :) Banmon ale sie rozmarzyłam :) taka kolacyjka przy świecach mmm... super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miażdżysz ok 4 ząbki czosnku i mieszasz z jogurtem naturalnym, tym zalewasz piersi z kurczaka, żeby były całe przykryte i do lodówki min 2 godziny (ja trzymałam prawie 1,5 dnia) W woreczku rozgniatasz krakersy. wyciągasz piersi , nie płuczesz, i obtaczasz w krakersach. Kładziesz na papierze do [pieczenia, na blaszce i do piekarnika 200 stopni ok 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne tylko z tym moim piekarnikiem :o to raczej nic z tego nie wyjdzie, muszę mieć coś takiego bez użycia piekarnika z czasów głębokiej komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba zrobię tortille i jeszcze coś dorzucę tylko na razie nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to dla chłopca nie mam imienia za to mam dla dziewczynki :) byleby tylko w ogóle dzidzia była 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola brzmi pysznie :) szkoda że jeszcze piekarnika nie mam :o przez to mam ograniczone możliwości kulinarne... Banmon cokolwiek zrobisz to jak oprawa będzie fajna tzn. świece, dobry alkohol... to napewno będzie Twojemu mężowi smakowało i będzie to super niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że się wcześniej ze wstydu spalę i nic nie zrobię :D muszę się jutro na zakupy wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no i oczywiście Ty musisz się odpowiednio ;) ubrać :) bo to najważniejsza oprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon będzie winko, świece i sexowna bielizna .... to na jedzenie nie spojrzy :P A może spróbyjesz to danie gotowe knorra , kebab jest niezły i prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jutro poszukam inspiracji w sklepie ;) oczywiście, że strój odpowiedni będzie ;) w zasadzie to najpierw pomyślałam o stroju ale stwierdziłam, że warto by było do tego coś dorzucić więc padło na połączeniu przyjemnego z pozytecznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Ola ma racje :) Banmon nie musisz wysilać sie kulinarnie bo nie to będzie dla Niego najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jak dobrze ze piątek, jeszcze 8 h pracy przede mną i weekend. Goga super, mówiłam że będzie synuś :) Banmon podam ci prosty przepis mam od koleżanki: Krewetki smażymy na maśle czosnkowym, muszą być odsączone żeby sie fajnie podsmazyly, do tego dajemy pokrojoną paprykę w kosteczkę lub paseczki, żółta czerwona i zielona, tak po pilowce każdej, smażymy kilka minut żeby ona nie zmiekla za bardzo i do całości dajemy ugotowany makaron dowolny , mogą być wstążki i gotowe. + winko i świece I koniecznie musi być masło czosnkowe bo ma taki fajny posmak. Ok lecę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jak dobrze ze piątek, jeszcze 8 h pracy przede mną i weekend. Goga super, mówiłam że będzie synuś :) Banmon podam ci prosty przepis mam od koleżanki: Krewetki smażymy na maśle czosnkowym, muszą być odsączone żeby sie fajnie podsmazyly, do tego dajemy pokrojoną paprykę w kosteczkę lub paseczki, żółta czerwona i zielona, tak po pilowce każdej, smażymy kilka minut żeby ona nie zmiekla za bardzo i do całości dajemy ugotowany makaron dowolny , mogą być wstążki i gotowe. + winko i świece I koniecznie musi być masło czosnkowe bo ma taki fajny posmak. Ok lecę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam szanowne panie :) ale się rozpisałyście wczoraj. Mnie wczoraj M zaprosił na pizzę i tak się nażarliśmy ,że z przytulanek wyszły nici... No ale dzisiaj sobie odbijemy i zaczynamy staranka o bejbika :) Kurcze banmon, narobiłaś mi ochoty na taki romantyczny wieczór..... Muszę też mojemu zafundować taką kolację z deserkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope przepis bardzo fajny ale juz za późno :o będzie tortilla z mozarella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba narobilas nam wszystkim smaku z ta kolacyja banoman ;) a tak ogolnie to jest ktos?? cos agnes zamilkla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to róbcie kobietki jak smaka narobiłam ;) ja czekam na M, za niecałą godzinkę powinien być ;) Amerie to są Wasze dni więc działajcie tam ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz banoman dziasiaj rano znowu dzialalismy to spore poswiecenie dla meza bo musi wstawac o 5 rano ;)ale moje dni juz chyba minely wiec.... teraz to chyba trzeba dac mu troche odpoczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś jeszcze miałam uśmiechniętą buźkę ? według tego co ja rozumiem to jak jest buźka to za 12h jest bzykanko .... czy może jak jest buźka to jest bzykanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego nieraz też tak eksploatuję że bidulek już sił nie ma ;) bo ja to w ogóle bym chciała być podłączona chyba pod jakąś kroplówkę z armią żeby nie przegapić odpowiedniego momentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nareszcie mozna odpisac :D banoman ja tez bym chciala zeby byly takie wynalazki ale chyba jednak najelpiej tak naturalnie wszystko jesli mozna ;) ja juz przestalam testowac widzialam 2 razy smiejaca buzke i mi wystarczy przytulanie chyba dzien w dzien tez nie jest dobre z wiadomych przyczyn wiec nic na sile... teraz pozostalo mi chyba tylko czekanie na "wyniki" w tym miesiacu bede miala wielka nadzieje.... mama nadzieje ze kolacja sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja dzisiaj od rana u mamy byłam i dopiero wróciłam :) Amarie czyli teraz czekamy na wyniki Waszych stsrań :) Banmon pewnie już dzisiaj tu nie będzie bo najpierw romantyczna kolacja, potem deser... ;) chyba też coś takiego wkrótce zorganizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×