Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

kurcze miedzy mna i hope 4 dni w terminie @ tak samo banoman beacik :D smiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć amerie, no to już nie daleko do testowanka :) ale fajnie, ja też bym chciała.... no my z banmon mamy podobnie, tylko banmon ma to szczęście że wcześniej testuje. a tak w ogóle to OlkaP jakaś niewiadoma w tej tabelce. Ja szaleję z M co drugi dzień :) za chwilę idę się kąpać i szykować na sex party hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanej imprezki :D ja na testowanko sie nie szykuje nawet gdyby @ mi sie spoznial.... mialam juz tak tysiac razy i tylko sie stresowalam niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jest sukces :) Małż był dzisiaj u GP i dostał skierowanie na badanie nasienia, tzn ma czekac na list ze szpitala z pojemniczkiem . Mam tylko nadzieję że nie będzie to w czasie owulki. Beacik jestem niewiedoma bo na razie nie wiem kiedy bedzie @, ostatnio spóźniła mi się 2 tyg. No i miłej zabawy życzę :P Smile ale masz fajnie, a wiesz że na wyjeździe liczy się podwójnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smile ale super, akurat chyba owulka ci wypadnie i na 100% się uda :) Ola jednak jak się chce to mozna nawet i w UK, może z większymi 'bólami' ale da radę się załatwić ;) ja mojego M ustawiam na badanie na 18 lutego jednak, bo to piatek i bardziej nam pasuje ;) poza tym będę miała @ w tym czasie więc nie będzie problemu ze wstrzemięźliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie strasznie się cieszę z tego badania. W końcu bedziemy coś wiedzieć i mam nadzieję że bedzie ok. Lekarka powiedziała że ja też powinnam się zgłosić to zrobią mi badanie hormonów i krwi chyba. tylko się boję że jak pójdę i zobaczą że w listopadzie byłam w ciąży to odeślą mnie z kwitkiem. Poczekam aż małż zrobi te badania i wtedy pójdę. A propos tych pigułek to właśnie słyszałam że zwiększają płodność, w końcu podczas ich brania nie ma owulki to jak się przestanie brać to organizm nadrabia zaległości. Podobno nawet ginekolodzy czasem przepisują na 1-2 miesiące parom które mają problem z zajściem. Są tylko 2 minusy : może być problem z utrzymaniem ciąży (ale bez pigułek też często jest) i jest duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej - no tu akurat bym nie płakała ;) Muszę się zapytać mojej gin jak będę w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola do tego czasu to już ci się powinno udać ;) a do lekarza idź po te skierowanie, najwyżej powiesz im, że przed tą ciążą biochemiczną się dłuuuugo starałaś.... od stycznia zeszłego roku np ;) ja o ile by lekarz nie zalecił to nie chcę żadnych tabsów bo świadomie nie zrezygnuję ze starań a pewności nie ma czy by zadziałało tak jakbyśmy sobie tego zyczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ty chyba czarownica jesteś :) mój małż własnie tak im powiedział, ze staramy się ok roku. Ja nie wiem kuszą mnie te tabsy, tym bardziej że marzy mi się poród na wiosnę :) a poza tym może w tym czasie odpoczęłabym w końcu od tego ciągłego myślenia o ciąży, taki urlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze, odpoczywaj sobie, relaksuj się a w między czasie strzel sobie badania ;) bo co ci szkodzi :) a poza tym se teściki zakupiłaś na cały rok chyba więc i tak będziesz trochę o tym wszystkim myśleć, ja mam nadzieję, ze aż tak długo czekać ci nie przyjdzie i nie będzie potrzeby realizować tego pomysłu z tabsami :) a twój M mądrze powiedział :D ja bym chciała więc dwójkę dzieciaczków przed 30 i chyba nic z tego nie wyjdzie, a w ogóle to chciałabym być młodą mamą-z tego to już na 100% nic nie wyjdzie :D i tak czasami sobie myślę, ze chyba bliźniaczki byłyby fajnym darem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę że bliżniaki byłyby świetne ale dopiero w wieku 1-2 lat :) Wyobrażasz sobie karmienie albo usypianie 2 na raz? tym bardziej że będę tu sama, małż bedzie musiał pracować. Ale i tak byłabym przeszczęśliwa :D Miecio i Wiesio he he po pradziadkach. W przyszłym tyg postaram sie umówic na wizytkę. A co do testów owu to na rok na pewno nie wystarczą, bo już teraz robię co 2-3 dni dla pewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie muszą wystarczyć bo i tak wczesniej się uda :) ja też bym była całkiem sama z dzieckiem lub z dziećmi bo rodzina daleko ale tak szczerze to może nawet i lepiej bo nie lubie jak mi się ktoś wpieprza tak na dłuższą metę ;) z bliźniakami to istne eldorado pewnie jest, nawet nie mogę sobie tego wyobrazić, tym bardziej że ja ne potrafię sobie wyobrazić opieki nad jednym dzieckiem, przeraża mnie to trochę a co dopiero dwa na raz w tym samym wieku, latałabym chyba na wysokości lamperii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję że mam owu, podbrzusze mnie boli i mam upławy, i nie wiem czy dziś wieczorem działać i jutro rano czy tylko jutro rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslisz że jutro będzie owulacja i myślisz że z plemniczkami w miare ok to może zacznij już dzisiaj? no i jutro dla pewnosci też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że dziś mam owu..... melismy teraz przerwę od niedzielnego poranka więc powinno niby byc dobrze.... no ale jakoś nie widzę specjalnie szans żeby nam się teraz udało-chodzi mi o ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sudocrema
Witam was kobitki:) Mogę się do was przyłączyć? Za 4 dni mogę zrobić test,ale myślę ,że jak bym zrobiła dziś to juz by wyszedł wynik-i myślę ,że pozytywny.Wszystkie moje objawy wskazują na ciążę.Mam już córeczkę i gdy zaszłam z nią w ciążę objawy miałam identyczne.Nie planowałam teraz tej ciąży,ale jak by była bardzo się ucieszę:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................16............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa dziewczyne :) mozesz sie do nas przylaczyc :) moze zechcesz nam cos wiecej napisac o sobie ? widzisz my tutaj tak wszystkie sie staramy a ty taka fajna niespodzianke dostalas ;) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a ty co tylko sie zameldowalas i poszlas sobie co !!! ciekawe jestesmy co tam mu ciebie napisz cos koniecznie! a jak nie to bedzie lanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) ciągle Was czytam, ale mam lenia i nie chce mi się klikać :P Cóż to L4 potrafi zrobić z człowieka, heheheh... Byłam dzisiaj u mojej ginki, pooglądała nas i pobadała, i dostałam mocniejsze leki na podtrzymanie, bo mam często skurcze i skróconą do 2cm szyjkę :( Mam odpoczywać i się nie przemęczać. Z dzidziolkiem na szczęście wszystko ok, małej główka ma średnicę 5,84cm, serce silne jak dzwon, wszystkie przepływy prawidłowe, jednym słowem zdrowa baba i to mnie bardzo cieszy. Siedzenie w domu mi nie służy, bo tylko jem i leżę, no i 3-4 razy dziennie wychodzę z psiakiem na spacer, i przez to w ciągu 9dni przybyło mi 1,5kg, wrrrrrr Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia w starankach STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................16............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagus pozdrowionka :) dla was :) sluchaj pani ginekolog odpoczywaj i odpoczywaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i jak tam mija popołudnie? ja padam na łeb.... spać mi się chce ogromnie, chyba ciśnienie jakieś niskie... siedzę sama w robocie na dyżurze i tak mi się dłuży jak nie wiem. Co porabiacie w to popołudnie? Wczoraj sie tak wymęczyłam, że dzisiaj chyba nie wycisnę z siebie ani kropli chęci, wiecie o czym mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ogladam planete 51 na filmio.pl a teraz zmykam na zakupy;P potem napisze wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mma jakiegos dola nie wiem to chyba stres starania w tym cyklu chyba mnie przerosly... juz dalam sobie spokoj ze wszystkim i bylo ok a teraz znowu zaczyna sie ... :/ ciezko mi jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana, nie martw się i nie stresuj na zapas, rozumiem Cię doskonale... Myśli o tym ,czy jestem w ciąży czy nie, potrafią doprowadzić do depresji, dosłownie.Pragnienie dziecka jest tak ogromne, że w momencie zbliżania się daty testowania jesteśmy jak wraki, ledwo żywe i z przeświadczeniem, że znowu sie nie udało, po co to wszystko, cały wysiłek pewnie na marne itd..... Jednak w dniiu testowanka robimy go z wypiekami na twarzy i z przeświadczeniem, że jednak zobaczymy nasze upragnione II kreski. :) I tego trzeba się trzymać, nie załamywać się i nie poddawać, bo przecież nic jeszcze nie przesądzone. Do 12.02. jest jeszcze ponad tydzień czasu, więc spokojnie. Bardzo bym chciała ,żeby cykl każdej z nas był ostatnim cyklem staraczkowym. Amerie, głowa do góry :) wszystko będzie dobrze, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beacik gdybys stracila pierwsza ciaze i ktos z twoich znajomych wciskalby ci pod nos usg swojego bejbika do ogladania to nawet nie wiem jak bardzo bys sie starala i jak bardzo bys chciala sie trzymac to nie masz szans :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×