Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja tylko na chwilkę ;) :) Amerie to może dziś już daj odpocząć swojemu M a jutro go wykorzystaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja też tylko na chwilkę. W tym tyg byłam u gin, dalej nie mam okresu, w ciąży nie jestem, ta zmiana to raczej ma charakter endometrialny, muszę się zaszczepić na wzw typu B, zrobić badania hormonalne, m-c czekamy na okres jak nie przyjdzie to tak czy siak muszę zrobić badania, zbadać się na chlamydię, M nasienie, a mnie czeka laparoskopia...W dużym skrócie, gin jeszcze dodał że musi się dla mnie douczać bo moje objawy jakieś nietypowe są..pierwsze co jak weszłam i powiedziałam że nie mam okresu to on..jest pani w ciąży, ..a tu zonk !!! wiedziałam że nie. Torbiel dalej jest, jakby była czynnościowa to by jej już nie było, a ona się powiększa, powiedział że nie ma co czekać. Na pocieszenie dla nas wszystkich powiedział : ma pani macicę i jajniki, wszystko co potrzebne... ale powiem wam że psychicznie jest mi bardzo ciężko, nie mogę spać, jak mam chwilę by sobie usiąść to o niczym innym nie myślę, wiem że nie mogę tak przeżywać, ale się nie da, na noc meliska...najgorsze jest to uczucie czucia się gorszą, bo nie potrafi się dać dziecka, a przecież to takie proste, uczucie że jednak w naszym życiu jeszcze tego właśnie brakuje do szczęścia..a tu trafił się bieg z przeszkodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Joasia1982...........28.........przerwa.........................???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Wróciłam z pracy i myślałam ze będę wyć bo księżyc w pełni dziś a mój sobie już śpi :-o i nie wie co sie dzieje. On jak śpi to jest jak malutkie dzidzi, więc mam dzidzie w domu :) Zrobiłam sobie drinczka i siedzę. Jak ja uwielbiam piątek wieczor :) Joasia wiem ze ci ciężko ale odstresuj sie, nie myśl o tym, mam nadzieję że jesteś w dobrych rękach i za niedługo wszystko wróci do normy. Dziewczyny z testami to jest tak ze jak są kreski to owulka powinna być za ok 12h bo najpierw się uwalnia hormon więc chyba odrazu można działać i na drugi dzień też. Oki dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia może jak twój lekarz takiego przypadku nie miała to powinnas go zmienić albo iść jeszcze do innego na konsultacje, czasami nie warto tylko jednym zdaniem się sugerować....z tego co mi wiadomo to lekarz powinien jakies tabsy przepisać a nie czekać aż się łaskawie @ pojawi a torbiel sobie beztrosko rośnie....Ja mojego M za dwa tygodnie na badanie nasienia wysyłam, powiem ci, że też myślałam nad badaniem na chlamydię bo nigdy nie miałam takiego badania a tyle się teraz słyszy na ten temat.... No i wybij sobie z głowy czucie się gorszą czy winną. No i radziłabym zrobic wywiad na internecie czy wśród znajomych i przejść się do innego gina....a po co ci laparoskopia? będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Joasia przykro mi że masz takie problemy :( ale może spróbuj jeszcze iść do innego gina i zobaczysz co powie bo tu potrzebny jest raczej dobry lekarz który zna się na rzeczy. I nie możesz myśleć że jesteś gorsza bo wiele dziewczyn ma problemy ale to nie znaczy że trzeba się załamywać i tak myśleć. Naprawde nie takie problemy da się rozwiązać. Nie możesz sie załamywać i poddawać. Wierz mi bo moja kumpela miała problemy i też straszyli ja endometriozą i laparoskopią ale jednak obeszło się bez tego. Pół roku temy trafiła wreszcie do dobrego gina i po dwóch latach starań i walki wczoraj sie dowiedziałam że jest w ciąży :) Głowa do góry bo musi być dobrze 🌼 Banmon jak sie wczorajsza kolacja udała? :) Mnie chyba bierze jakaś choroba :o a nie wiem co mogę brać :o chyba kupie sobie rutinoscorbin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Joasia wydaje mi się że dziewczyny mają rację i powinnaś sie skonsultować z jeszcze innym lekarzem. Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze :) Banmon jak tam kolacyjka? Ojjj pewnie się działo :P Dziewczyny mam pytanie. Jak to jest z tabletkami z wiesiołka. Biorę dawkę okresloną na opakowaniu np 1 tabletka dziennie czy więcej? bo gdzie się nie spotkam z tym to laski biorą po 2-3 tabletki i sama już nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja brałam wiesiołek jak sie starałam o dziecko i na tym opakowaniu co miałam było napisane żeby brać 1-2 kapsułki 3 razy dziennie, więc brałam po 2 kapsułki 3 razy dziennie przez pierwsze 10 dni cyklu ;) może Ty masz jakiś inny, mocniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maja napisane: 500mg, z min 10% GLA. A jak twoje? Zamówiłam sobie dzisiaj mega zestaw rozpłodowy :D 25 testów owulacyjnych i 25 testów ciażowych. Oj się będzie teraz w kibelku działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego wiesiołka to może sobie zostaw jak niedługo będziecie dla Misia siostrzyczkę majstrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz muszę spadać na szybkie zakupki. Mam nadzieję że jak wrócę to ktoś tutaj będzie. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola moje mają 510mg z 9% GLA więc chyba spokojnie możesz brać więcej niż 1 dziennie ;) Oj przygotowałas sie jak na wojne :D więc pewnie bedzie sie działo ale chyba nie tylko w kibelku ;) A z tą siostrzyczka to nie tak prędko, jeżeli wogóle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kolacyjka się udało :) a ja się własnie ostatnio nad tym wiesiołkiem zastanawiałam i jak wy tak to stosujecie to chyba tez sobie zakupię.... to na pewno nie zaszkodzi tak mi się wydaje.... może w poniedziałek się przejdę do apteki albo i jutro :) dziś byliśmy wypróbować nowo otwartą kawiarnię, ale lipnie na maksa, kawa taka sobie, czekolada na gorąco to budyń, no i ceny kosmiczne, więc więcej tam nie pójdziemy :) przy okazji też skoczyliśmy sobie na obiadek na mieście więc dziś pełen relaks :) i to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kup sobie bo może pomóc :) ja do tego jeszcze kwas foliowy brałam... Widze że od wczorajszego wieczorka pełny relaks u Ciebie :) i dobrze bo od tego jest weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie rzeczywiście zakupię.... bo ja generalnie to nie jestem zwolenniczką łykania tabsów, wolę witaminki np łykać w postaci owoców czy warzyw, no ale taki wiesiołek to chyba jest ok :) a kwasu foliowego to ja się chyba nałykam na najbliższych kilka lat, folik łykam od maja..... relaksik elegancki ;) dziś mi różane winko zostało, dawno nie piłam i chciałam sprawdzić jak mi zasmakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmom weekend wykorzystujesz bardzo prawidłowo :D zdrówko ;) A ja czekam na mojego męża i mam nadzieje że kupi mi po drodze rutinoscorbin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulko kuruj się póki cię jeszcze choróbsko mocno nie złapało, herbatkę z sokiem malinowym albo cytrynką i miodem sobie zrób, no i czosnek i syropek z cebulki i przejdzie, wiem, że na gardło są takie ziołowe tabletki dla kobiet w ciąży, takie brązowe one są i bardzo smaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie chyba zapodam taką herbatke i ide do łóżeczka :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja właśnie spadam na niedzielny spacerek i fotki popstrykać :) Ale nie o tym miało być! wczoraj przejrzałam sobie inny topik, ale oczywiscie o staraniach ;) W sumie to interesowała mnie tylko tabelka podobna do naszej. dziewczyny zaczęły pisać na przełomie 2008 i 2009 roku, czyli ok rok temu i z dziewczyn które były tam od początku (założycielki + dołączone do ok marca) do chwili obecnej wszystkie są albo mamami albo zaciążone :D Wnioski : my też damy radę! minęło dopiero pół roku od założenia przez Amerie tego topiku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola przyjemnego spacerowania :) u nas podobno od jutra znowu pogada ma się popsuć :o ja już chcę wiosny :) obyś miała rację :) u mnie juz w sumie strzeliło 7 m-cy jak się staram ostatnio zaczęłam czytać forum na naszbocian na watku gdzie dziewczyny tylko starają się w Salve w Łodzi i na prawdę nabieram zaufania do tej kliniki. Czasami tylko jak tak o tym wszystkim myślę to boję się tych całych zabiegów szczególnie tej drozności :( M idzie na badanie za tydzień albo dwa, konkretnie będziemy wiedzieli jak nasz znajomy potwierdzi czy do nas przyjeżdża i kiedy bo na razie trochę nam to blokuje sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola pocieszylas mnie :D ja siedze w domu i tak do 19 :/ tutaj zimno jest ale takie sloneczko :) tylko ze samej to ani rusz z domu.... wiec sobie zamieszczam fotencje na facebooku banoman nie boj nic!!! moze do tego czasu "cos" tam w srodku sie urodzi jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam twoje fotki na facebooku ;) świetne są, bardzo ładne te plenerowe ze ślubu.... ach, aż się rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę krakać ale raczej nic się nie zadzieję bo musiałoby już w tym cyklu a jakoś nie chce mi się w to wierzyć ;) bo zaraz na początku przyszłego na tą drożność chcę iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×