Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

Grube kobiety nie podobaja sie facetom

Polecane posty

Gość andziaaaaaaaaaaaaaaa
a jakaż to choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowaowa
witajcie,ja przytylam od lekow na astme sterydow,kiedys bylam normalna,teraz jestem gruba,nawet przez pewnien czas tego nie zauwazalam,ale faceci mi dali to mocno odczuc,nie bylam zakompleksiona jednak traktowali mnie inaczej-zle nie znaczy to ze jestem zaniedbana,czy cos w tym stylu,nie ma mowy,lecz widze jak sie zmienil stosunek ludzi do mojej osoby,wiec prosze aby osoby chude nie wypowiadaly sie co moze czuc gruby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce tylko napisac ze jestem
nie ma co sie rozpisywac na ten temat, w kazdym razie jak bylam chuda, tez chorowalam, ale zupelnie na cos innego. teraz mam 3 choroaby przewlekłe, których sie nigdy nie pozbede. moge troche zeszczuplec, ale znowu atak choroby-zwiekszone leki i znowu jestem grubsza o 10kg:( nie wszystko jest takie proste, jakby sie chcialo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
niestety to wszystko jest prawo Darwina. wybieramy sobie najsilniejsze jednostki. jak je rozpoznajemy? poprzez to że są ładne (w tym przypadku szczuple). proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowaowa
haha wlasnie jesli chodzi o darwina to powinienes wybrac gruba z szerokimi biodrami,zeby ci urodzila dzieci i wykarmila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaaa
a dlaczego ładne+szczupłe? ;) Jeśli chodzi o ewolucję - kobieta powinna mieć szerokie biodra, grube uda - to gwarancja że jest płodna (babskie hormony) Facet powinien być wysoki, mieć szeroką klatę (by mógł zdobywać pożywienie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaaa
a dlaczego ładne=szczupłe? ;) Jest taka wyspa, są plemiona - piękna kobieta to gruba kobieta :) Jeśli chodzi o ewolucję - kobieta powinna mieć szerokie biodra, grube uda - to gwarancja że jest płodna (babskie hormony) Facet powinien być wysoki, mieć szeroką klatę (by mógł zdobywać pożywienie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaaa
jeśli chodzi o najsilniejsze jednostki = anorektyczka raczej nie jest okazem zdrowia :P no a Ty jesteś ich amatorem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
nie mowie o anorektyczkach jakie sa na pokazach mody, takie maja rowniez zero piersi! mowie o fajnych szczuplych laskach. babki wymagaja zeby faceci chodzili na pakernie i walili ostro w miesnie, to dlaczego nie mamy prawa wymagac, zeby one chodzily na aerobik i byly szczuple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaaa
te amator, a Ty masz dużo mięśni? Chodzisz na siłownie? Ile masz wzrostu i wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowaowa
pewnie sam jest gruby :) i mu sie fajne doopy snia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_18
Jeżeli facet tak pisze, tzn, że sam nie jest ideałem i ma kompleksy,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez tak myślę... skoro piszę "wymagają".... jak na mój gust jest mały i chudy, a babka pogoniła go na siłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
ja nie cwicze miesni, dlatego nie mam kobiety (a grube mnie nie pociagaja kompletnie). ale nie mam pretensji, wiem ze babki to lubia i rozumiem ze ladne tego wymagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaaa
te amator, wcale nie wymagają mięśni.... no chyba że Ty trafiasz na takie pustaki :) Kobiety w głównej mierze oceniają to co siedzi w środku :) Kobiety - nie gówniary w średniej szkole czy gimnazjum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
wcale nie. oceniaja ROWNIEZ to co w srodku, ale jak facet nie ma miesni i duzej klaty (nie mowie ze jak dresiarz) to nie chca sie umawiac. tak samo jak faceci nie chca sie umawiac z grubymi pasztetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_18
Amator Twoje dyskusje są zbędne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
to wyjdz i ich nie sluchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
to wyjdz i ich nie sluchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
to wyjdz i ich nie sluchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator chudych babek
to wyjdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka8273539
kobieta powinna byc zgrabna..nie za chuda nie za gruba...zadbana...otyłe kobiety sie nie podobaja.....weźcie sie za siebie a nie tłumaczcie ze grube jest piekne bo nie jest.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejuśkuuuuuuuuuuuuuuuuu
KAZDA POTWORA ZNAJDZIE SWEGO AMATORA ! Też nie popieram ekstremum ani w jedną ani w drugą stronę ...ale nie dajcie sie zwariować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curowy
dosyc odwazne stwierdzenie,ze nie podobaja sie grube. zalezy, jak grube] mnie nie podobaja takie powyzej 80 kg, DO moga byc, jesli nie sa niższe niz 170 cm. ale i tak wsystko zalezy od czlowieka. liczy sie w wyglądzie tez twarz, usmiech,sposob mowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxo...
Niestety to prawda. Przechlapane jest być grubym, szczególnie jak się jest młodym, ani tu ciuchów normalnych zlależć ( w wiekszości sieciowych max 40-42) na imprezie dziwnie tańczyc jak komus sie wszytko majta, wszędzie krytyczny wzrok innych, na plazy pokazac sie tez cięzko, czasem nawet JEŚĆ normalną kanapke, cokolwiek głupio bo zaraz ktoś "o patrzcie jak się opycha" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość der
jestem facetem mam 23 lata i w przeciwienstwie do moich rowiesnikow mam troche inne poglady. Zawsze podobaly mi sie kobiety lekko grubsze niz jakies zeschlaki ktorym widac wiekszosc struktur anatomicznych :D np taka kobieta o wzroscie 170 i wadze 70 kg bylaby dla mnie idealna fajnie byloby miec kobiete ktora ma troszke cialka do poklepania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnissaXX
witam... tak czytam to forum i niektórzy są żałośni. Mam lekką nadwagę, nie jestem wysoka ale z twarzy jestem naprawdę ładna. Mądry mężczyzna patrzy przede wszystkim na wnętrze kobiety. I to że kobieta jest w wersji XXL to nie jest powód do wytykania jej i takie tam. My też czujemy ... Też jesteśmy kobietami... I dziewczyny nie przejmujcie się takimi palantami. Bo mnie też wytykano ale gdy znalazłam takiego prawdziwego mężczyznę który mnie pokochał taką jaka jestem uwierzyłam w siebie... Wierzę że i wy taką drugą połówkę znajdziecie... Lepiej mieć jednego który kocha jak masz "więcej ciałka" niż kilku co wolą szkieletowy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobby
Dla mnie nie ma nic bardziej pociągającego niż szerokie biodra i ładna buzia u kobiety. Uwielbiam też masywne uda i zawsze oglądam się za takimi na ulicy. To jest mój nałóg. Marzy mi się spotkać taką kobietę na swojej drodze. Nie mam limitów wagi ani wzrostu, po prostu dojrzałem. Wiem też jakim powodzeniem cieszą się takie kobiety. Nie podam tu źródeł bo może to być opatrznie odebrane. Wiem też z własnych obserwacji ilu mężczyzn preferuje duże kobitki. No a tak w ogóle to o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne.......
Ja uważam, że większści się jednak nie podobają. Gdy byłam gruba nikt się mną nie interesował. Schudłam sporo . I nagle zaczęłam się podobać facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×