Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość citroneka

Przeżywalność z alkoholową marskością wątroby.

Polecane posty

Gość ta od mamy
lepiej bym tego kola nie ujela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty na co zasługujesz po takich słowach?????pierwszy wpis na tej stronie jest właśnie do ciebie gościu z 23.o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
bez sensu, najlepiej ignorowac takie wypowiedzi. zalosne. nie masz uczuc gosciu:/ matka to matka jaka by nie byla,ojciec to ojciec jaki by nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kola pisze co za idiota znow sie wpiepsza podaj chociaz kto ty jestes jaka jest w tobie nienawisc obys ty niezaznal / kiedys tych problemow a moze obrucic sie ku tobie i wiecej nie zawracaj d**y bo jestes niczym dla mnie zero tolerancji inteligencji co ulica cie tak wychowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
Gościu własnie ze zyczysz innym złe to własnie ciebie spotykalo to co spotkało i jeszcze sie nie nauczyles ze złe sie ludziom nie życzy. Popieram poprzedników jeśli masz ochotę na forum życzyć ludziom złe i wypowiadać sie tak to sie lepiej nie wypowiadaj. Widać ze nic cię w życiu nie nauczyło życie udaj sie do psychologa. Bo rozmowa jest ci naprawdę potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
" ta od mamy" dzięki za słowa otuchy i chyba poważnie zastanowią sie nad wizyta u psychologa ale wątpię czy mi pomoże. Współczuje ci ze ciebie spotkała taka straszna rzecz ze nie możesz wyjść z domu. Ja na szczęście mam tak silna psychikę ze zniosą wszystko bo życie mnie już pozadnie doswiadczylo wiec wiem ze i to wytrzymam moze teraz mam taka zjechana psychikę myslowa bo to wszystko sie złożyło na raz. Tak jak mówiłam mam mnóstwo przyjaciół co dużo ze mną rozmawiają i nie jest tak złe. Będę trzymać mocno kciuki za ciebie aby ci sie polepszylo i żebyś doszła do siebie i abyś była taka jak dawniej otwarta uśmiechnięta. Życzę ci z tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
takiej osobie psycholog nie pomoze,moze jakis szaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
no ja tez zawsze taka twarda ale psychika sie chyba poddala. ile mozna nosic maske szczesliwej i zadowolonej z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
Widzisz wybacz ze to powiem ale własnie ze udajesz zadowolona z życia to dlatego psychika ci siada. Ja nie ukrywam ze jest mi złe. Nawet rodzice wiedza o moim nie zadowoleniu z życia. Ja mówię w prost co mnie boli i moze dla tego wierze ze sobie poradzę. Radzę ci jeśli masz znajomych powiedz wprost ze nie jesteś zadowolona z życia powiedz co cię boli. Wierz mi jeśli na co dzień nie będziesz udawać w otoczeniu ze wszystko ok a tak nie jest ludzie to czuja. Mam pytanko skąd jesteś "ta od mamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Gosciu tego od postu co zyczysz smierci Powiem ci ze masz zal do wszystkich ze twoja mama umarla ale juz nigdy nie zycz komus innemu smierci Jaki ty musisz byc egoista bez uczuc radze idz do psychologa bo moze byc jeszcze gorzej Czy nie czujesz ze takim ludziom co najblizsza osoba zachorowala na alkohol bo tez choroba trzeba ich wesprzec i pomoc przetrwac moze Bog da i pokonaja alkohol i i swoja chorobe marskosc Ja wiem ze jesli proby watrobowe sie poprawily to bedzie dobrze czyli wloknienie sie wycofuje watroba staje sie gladka i pomalu zaczyna oczyszczac krew albo sie zatrzymala wazne zeby sie teraz dobrze odrzywiac i nie pic tego zycze Ja zycze jej z calego serca wyzdrowienia . A ty gosciu nie odwazaj sie pisac takich postow bo jestes zalosny jestes poprostu ignorowany nie waz sie pisac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
Wielkie dzięki wszystkim po waszych wpisach ze sie mamy stan poprawia wlalo to we mnie nowy zastrzyk wiary ze będzie dobrze. Jutro idziemy prywatnie do hepatologa to na pewno napisze co powiedział. Ale mam cicha na dzieje ze stan mamy watroby da sie jeszcze naprawić. Współczuje wszystkim którym rodzice nie chcieli zrozumieć ze są chorzy. Gdy czytam wasze wypowiedzi dziękuje Bogu ze mama zrozumiała i mam nadzieje ze dalej będzie walczyć bo wiem ze czeka ja walka z uzależnieniem do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
tak wiem ze przez to no bo ile mozna udawac. zaczynam juz powoli sie przelamywac i rozmawiam z moim facetem o tym co sie ze mna dzieje, no przed nim ukryc nie dam rady.jestem z lubuskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
Bardzo dobrze ze sie przelamujesz to już pierwszy krok ku normalności. Dobrze ze masz faceta ze to jemu pierwszemu mówisz to co czujesz w głębi, po pewnym czasie odwazysz sie wyznac znajomym a pózniej to już poleci z górki. Trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie. Wierze ze dasz radę. Po troszkę ci zazdroszczę ze masz możliwość sie do kogo przytulić do tej szczególnej osoby ja niestety tego nie mam. Mam przyjaciół ale to nie to samo. Jesteś młoda jeszcze ale musisz w siebie uwierzyć. Ja osobiście mimo ze cię nie znam polubilam i wierze w ciebie ze dasz radę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
tzn te osoby ktore powinny wiedziec to wiedza,nie raz w rekaw wyplakiwalam. z tym facetem tez roznie bywa...ciezko ze mna zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz ze sie wtracam ale powiem ci niezalamuj sie z mama bedzie dobrze powiem ci ze u mnie tez stwierdzili na podstawie usg marskosc watroby proby watrobowe zle wystapila lekka zoltaczka wystraszylam sie tak bardzo ze odstawilaw alkohol calkowicie bralam ostropet do wszystkiego salatek do chleba do miesa odstawienie alkoholu bylo dla mnie lekkie zadnych ciagow zadnego zainteresowania niemam tylko ze ja pilam caly tydzien duzo a potem 3 miesiace nic nieraz 7 miesiecy nic trafilam do szpitala ciezkie zatrucie alkoholowe niemialam wodobrzusza nerki sledziona trzustka bez zmian ale pomino tego stwierdzili marskosc po 16 miesiacach badania proby watrobowe wypadly bardzo dobrze usg -sconograf wykazal watroba ehogenna zadnych zmian , gladka na obydwoch platach bez zmian zapalnych wiec niemartw sie bedzie dobrze moze 2 miesiace to troche malo ale najwazniejsze ze jest odstawiony alkohol i wszystko wroci do normy trzymam i zycze wszystkego dobrego Pisala zagubiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
gratuluje :) i wytrwalosci w trzezwosci:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
Jak pisałam wcześniej dzięki waszym wpisom wstąpiła we mnie nowa dawka nadzieji ze będzie dobrze. Zastanawiałem sie czy warto sie udzielić na tym forum ale teraz nie żałuje. Jednak dobrze jest porozmawiać z kimś kto przeszedł to samo. Czytając wpisy ludzi nie raz plakalam nad ich bólem bo teraz mam to samo. Współczuje i życzę szczęścia wszystkim kto stracił kogoś bliskiego przez ta chorobę ale rownież tym co z nią walczyli. Napewno będę sie dalej udzielać na tym forum bo czasem jest tak ze obca osoba cię bardziej zrozumie niż rodzina i przyjaciele chociaż to tezwazne. Boje sie dzisiejszej wizyty mamy u hepatologa ale sadze ze lepiej znać najgorsza prawdę i sie z nią pogodzić niż łudzić sie nadziejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
i jak wizyta u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
W sumie to nic sie nie dowiedzieliśmy sie bo nie miała mama rezonansu magnetycznego które mamy dopiero w lipcu. Lekarz powiedział co mama moze a co nie. Mamy robić badania co mc i wizytę to samo. Dostałam od niego skierowanie dla mamy do szpitala. Lekarz dał i powiedział ze moze nie będzie potrzebny ale jak by sie coś działo to od razu do szpitala i nie będziemy musiały czekać i tłumaczyć. Tak samo podał mi swój numer oraz innej lekarki co tez mamę leczyła ze jak bym nie dawała rady czy czegoś bym nie wiedziała to mam dzwonić. Lekarz człowiek na prawdę. Do tej pory sporadycznie mi sie zdarzało spotykać takich lekarzy a ten był po prostu czlowiekim. Przedstawił mi i mamie co jej wolno a co nie. Powiedział ze jeśli mama będzie przestrzegać zaleceń będzie poprawa ale za pare mc moze za rok. Wierze ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i będzie poprawa tylko zero alkoholu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie dobrze podawaj jej wit b1 witamina dobrze regeneruje watrobe ostropet idzcie prywatnie na usg i badanie krwi niech jej zrobia dodatkowo cholinesteraze badanie odnowy komorek im wiecej tym lepiej musi byc wiecej jak 3.930 zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
Chyba zrobię ta tomografie komputerowa watroby prywatnie tylko muszę sie dowiedzieć gdzie i za ile. A lekarz zlecił serie badań do następnej wizyty za mc ( morfologie pełna, watrobiwe, krzepliwosc itp. ) A ostropest tez lekarz mówił zeby podawać ale tylko z apteki bo mówił ze dużo jest podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od mamy
trafiłyście na świetnego lekarza. potwierdzam powyższy wpis będzie dobrze tylko zero alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba byc lekarzem aby zrozumiec takie proste sprawy aby choroba sie dalej nie posowala trzeba odstawic czynnik szkodliwy czyli alkohol Przy marskosci najwazniejsze jest odstawienie alkoholu i dieta jak niewiesz to sie doucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam się doucz zasad ortografii. Pisownia z "u"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pisownia "nie" z czasownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetera22
Przecież wiem ze ważne ze trzeba odstawić alkohol i dieta. Głupia nie jestem. Alkohol jest odstawiony już 3 mc moze to nie długo ale jednak i dieta rownież jest bez soli, smazonego, itp. Lekarz dał mi spis co można jeść a co nie. A do lekarzy trafiłam już na takich co traktowali pacjentów jak zło konieczne wiec nie każdy jest dobrym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszukuj mi bledow prosze ! bo od 20 lat mieszkam w niemczech i szkoly saczylam w niemczech mam prawo do pisania bledow a jak twoj niemiecki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycze wszystkiego dobrego bedzie dobrze zobaczysz z ta choroba mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucz do zycia
tak sie ciesze i dumna jestem z siebie ze pokonalam chorobe alkholowa Tak sobie pomyslalam ze muzulmanki tez niepija i zyja daczego musze ja pic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×